Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.30


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
111 odpovědí na toto téma

#1 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 21:24

Nová verze GgStatu je opět na svém místě http://geoget.ararat...r:skript:ggstat jako GIP balíček.

Pozor, přepisuje soubory Template.cz a Template.en v adresáři script\GgStat. Soubor Template.tabmenu.cz je příklad jak využít v profilu menu.

== 1.1.30 ==
* Změna počítání průměru za rok (použity celé dny)
* Oprava tabulky podle založení keše
* Možnost použití TRANSLATE pro problémové české znaky
* Možnost limitovat statistiky pomocí FOUNDPREFIX
  • 0
MaFa

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 21:55

Díky za novinku. Docela by se mi líbilo, kdybys vždycky zveřejnil změny v template souboru aby si ten starý a nový nemusel každý uživatel porovnávat.
  • 0

#3 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 22:40

Ono nestačí zveřejnit všechny změny? Ono nestačí změnit dokumentaci? Už teď mi trvá víc času všechno zdokumentovat, zkompilovat a zabalit než něco naprogramovat, proto jsou nové verze jenom občas. Prostě se koukni v templatu na TRANSLATE a FOUNDPREFIX, ve většině editorů ti bude fungovat CTRL+F a F3. Jinak můžu doporučit super prográmek na porovnání dvou souborů - WinMerge.
  • 0
MaFa

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 23:10

Dík za novou verzi
  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:14

MaFa napsal/a:
Ono nestačí zveřejnit všechny změny? Ono nestačí změnit dokumentaci?
Už teď mi trvá víc času všechno zdokumentovat, zkompilovat a zabalit než něco naprogramovat, proto jsou nové verze jenom občas.
Prostě se koukni v templatu na TRANSLATE a FOUNDPREFIX, ve většině editorů ti bude fungovat CTRL+F a F3. Jinak můžu doporučit super prográmek na porovnání dvou souborů - WinMerge.


Nerozčiluj se prosím. Já to myslel tak, že bys prostě někam hodil výstup nějakého porovnávacího programu (diff, fc a pod). Protože původní vzorové templates přepisuješ tak si to kažbý musí napřed přejmenovat, pak aktualizovat a pak porovnat.
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:29

Buďme rádi, že je tam aspon to varování, že to přepisuje... u první verze v gipu to nebylo a vše jsem editoval znovu... od té doby mám template ve svém vlastním souboru a ten porovnávám s novým template z instalace... nic náročného...
  • 0

#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:41

Nechat si template pod originalnim jmenem z distribuce povazuji za dost nerozumne. Resilo se to tu jiz mnohokrat a mnohokrat MaFa rikal, abyste to nedelali. Kdyz se nehodlate drzet doporuceni autora, je to vas problem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#8 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 9:56

Protože původní vzorové templates přepisuješ tak si to kažbý musí napřed přejmenovat, pak aktualizovat a pak porovnat.

Presne tak, ja prepisuju VZOROVE templaty, pro statistiky mas pouzivat tvoje vlastni - treba template.arne1

od té doby mám template ve svém vlastním souboru a ten porovnávám s novým template z instalace... nic náročného...

Normalne by to tak melo byt od instalace statistik.
  • 0
MaFa

#9 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 10:18

k popisu novinek, verzí a porovnávání. 1. přijde nová verze 2. nainstaluji přes GG aktualizace 3. porovnám template verzeNEW s template verzePREDCHOZI, tuto musím mít uloženou (zazálohovanou). Porovnání dělám v Total Commanderu. 4. pokud se mi něco líbí, přidám do template.pozorjed (mé vlastní) nemá smysl porovnávat můj template s tím verzeNEW, protože je to natolik odlišné, že bych se nedobral výsledku. pak ještě nastává druhé kolo, proč novinky zrovna u mě nefungují, ale to je samostaná kapitola, většinou se podaří najít příčinu :).
  • 0

#10 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 10:21

pozorjed napsal/a:
...


včera jsem udělal odvážný čin a překopal svůj stávající template, co ti proč nefunguje nevím, ale já musel překopírovat sekci LANG, aby se překládalo vše a korektně a pak ještě nějaké nastavování a tak... nic hrozného, ale odladit to do podoby "použitelné" chvíli trvalo... včetně TABů, abych neměl staty jednu velkou nudlu ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 10:43

MaFa napsal/a:
Presne tak, ja prepisuju VZOROVE templaty, pro statistiky mas pouzivat tvoje vlastni - treba template.arne1
Normalne by to tak melo byt od instalace statistik.


Mírně jsi nepochopil - já přece nikde nepíšu že vzorové template používám, já do nich jen koukám. A abych si ty moje mohl poopravit na aktuální stav tak přece potřebuju přesný rozdíl mezi starým a novým - a pak prostě ty nové řádky přesně zkopíruju, pokud je nechci tak zakomentuju. Myslím, že už to tady někdo z kolegů psal obdobně.
  • 0

#12 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 11:41

No, nicmene i prepisovani vzorovych sablon je dle meho ignorantstvi. Predpokladat, ze uzivatel udela neco, co je zapsano v navodu, je bohuzel nesmysl. Lidi navody nectou. A programatori se jim budou muset prizpusobit, protoze programy jsou tu pro lidi, ne naopak. Ja to u svych maker resim tak, ze proste mam dve slozky s sablonama. Jedna je posvatna a je uzivatele, na tu se nesaha. Druha je distribucni a jsou v ni vzorove sablony, ktere se pri kazde reinstalaci na vyssi verzi prepisou. Instalacni skript kontroluje, zda existuje uzivatelova posvatna slozka. Pokud ne, tak ji vytvori ozrcadlenim distribucni slozky. Pokud ano, tak zkopiruje jen pripadne nove sablony (nic neprepisuje). Dokud nebyly instalacni skripty, mozna tohle byl problem. Ted to ale jde hrave automatizovat a prijde mi skoda to neudelat a pak poslouchat na foru kecy o tom, ze si nekdo prepsal sablonu. Klidne muzeme balicek GGstatu lehce upravit a zaridit tam neco podobneho a nebo lepsiho, klidne okopirovanim mych instalacnich skriptu. Nerikam, ze je prave me reseni vsespasne. Ale nejake problemy resi ;) Jinak, nez zacne nekdo rvat, moje sablona u GGstatu se jmenuje uplne jinak a je ulozena uplne jinde, nez jsou vychozi hodnoty.
  • 0

#13 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 11:47

super všechno mi chodí ... tak ještě prozkoumám novinky B) dík
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#14 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 13:26

Ted to ale jde hrave automatizovat a prijde mi skoda to neudelat a pak poslouchat na foru kecy o tom, ze si nekdo prepsal sablonu. Klidne muzeme balicek GGstatu lehce upravit a zaridit tam neco podobneho a nebo lepsiho, klidne okopirovanim mych instalacnich skriptu. Nerikam, ze je prave me reseni vsespasne.

To bych se ale musel divat uplne do vsech skriptu, ktery volaji GgStat, jinak nemam sanci poznat jestli uzivatel pouziva vzorovy template nebo nejaky svuj. Mozna by stacilo zablokovat v Autostatu moznost nastavit template v adresari GgStatu. Vzdycky se totiz najde nekdo, kdo pouzije ten vzorovy template at ho das kam chces.

Mírně jsi nepochopil - já přece nikde nepíšu že vzorové template používám, já do nich jen koukám. A abych si ty moje mohl poopravit na aktuální stav tak přece potřebuju přesný rozdíl mezi starým a novým - a pak prostě ty nové řádky přesně zkopíruju, pokud je nechci tak zakomentuju. Myslím, že už to tady někdo z kolegů psal obdobně.

Jenomze ten template neobsahuje vzdycky vsechny nove zmeny, proto vzdy uvadim co se zmenilo - pokud se ti nova funkce libi, tak si ji muzes prohlidnout v dokumentaci a pripadne pridat do sveho template. Vsechny zmeny najdes v souboru CHANGES.txt.

  • 0
MaFa

#15 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 18:24

Zdravím, při dnešním uploadu statistik na server gc.com se mi statistiky rozhodili (viz můj profil). Nevím co s tím, vyzkoušel jsem snad všechno a nic se nedaří. Proto hledám někoho, kdo by byl ochoten si prohlédnout můj template soubor a podívat se, zda není chyba tam. Soubor samozřejmě pošlu (třeba e-mailem). Předem děkuji za pomoc..... Edit: Vyřešeno...Takže už nic......:)
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#16 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 20:29

Nemuzu rict, ze bys podivani se na tvuj profil nejak zjednodusoval. Nemas zde spravne svazany ucet s profilem na gc.com, takze kliknutim na tvuj statbar si kazdy zobrazi svuj profil. to asi nebude dobre. Co mas na mysli rozhozenim? Zmenu sirky v casti s nalezy podle typu? Zarazeni kolacoveho grafu? Graf bez nadpisu? Budes to muset trochu upresnit.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#17 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 20:30

Aha, tak jsem to docetl cele az ted :) Ale to provazani profilu plati.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#18 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 21:13

gord napsal/a:
Aha, tak jsem to docetl cele az ted :) Ale to provazani profilu plati.


Profil jsem upravil. Tak snad již funguje. Mohu tě poprosit, aby jsi to vyzkoušel, prosím?
Pač mě to fungovalo normálně i před touto úpravou.....
Díky.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 21:34

U me vse super, takze davam jednicku s hvezdickou!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 22:01

Trochu jsem se díval na tu věc s diakritikou u kačerů co nalezli mé keše. Stále je to špatně. Přitom to samé jméno v tabulce FTF (typicky Chryséis) je správně. U jmen kačerů co jsem jejich keše našel se mi to zdá taky v pořádku, "Chryséis" tam sice není ale "frýdek" se zobrazuje správně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama