Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.30


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
111 odpovědí na toto téma

#41 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 13:11

gord napsal/a:
GgStat ma nejak omezenou mnozinu prikazu, ktere mohou byt ve SPLITu. Je mozne, ze jeden z ReadState/Canton ten split ukonci. V tom pripade by to byla chybka. Zkus udelat dve stejne tabulky vedle sebe a ty read predsunout pred prikaz SPLIT. Tim bych to povazoval za prokazane. Pak uz jen predat MaFovi, aby to opravil.


Je to možné, protože standartní použití je SPLIT za ReadCanton a dělí se tabulka / mapa.

Ale zkusím to párkát projet.

EDIT:

Je to jasné. Příkaz READSTATE je v podstatě k ničemu, nechal jsem ho jen u Německa. Všude jinde byl nadbytečný a dělal právě tu paseku že ukončil SPLIT. Stačilo si opravdu důkladně přečíst dokumentaci. Takže se omlouvám :(
  • 0

#42 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 13:03

Tak mi to nedalo a zkusil jsem to ještě jednou. Včera jsem myslel, že ten SPLIT rozbíjí duplicita ReadState/ReadCounty, resp ReadState/ReadCanton. Tak jsem si nadefinoval další dva státy - které nemám otagované a nemohu použít ReadCounty - a je to zase pod sebou.

Header Nálezy v Polsku podle vojvodství - Nálezy v Itálii podle regionů
SPLIT 2

ReadState Poland
WIDTHNEXT 330
FindsByCountyTable none

ReadState Italy
WIDTHNEXT 330
FindsByCountyTable none


Takže by to asi opravdu chtělo, aby se na to autor ve chvíli volna kouknul.
  • 0

#43 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 18:29

už je to dlouho, tak posunuju výše...
  • 0

#44 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 19:07

A dlouho ještě bude Doporučil bych použít HTML kód TABLE, SPLIT nedělá nic jiného
  • 0
MaFa

#45 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2011 - 23:09

JO, to funguje, dík.

Pokud někdo nevládne HTML a narazí na podobný problém, tak to jde napsat třebas takto:

#SPLIT 2

HTML <table><tr><td valign="top">

ReadState Poland
WIDTHNEXT 330
FindsByCountyTable Nálezy v Polsku podle vojvodství

HTML </td><td valign="top">

ReadState Italy
WIDTHNEXT 330
FindsByCountyTable Nálezy v Itálii podle regionů

HTML </td></tr></table>


A mimochodem - není náhodou někde v dokumentaci informce o tom kde to SPLIT nebere ? Možná jsem jen špatně hledal.
  • 0

#46 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 8:53

V dokumentaci to neni, dokonce tu ani neni zadny zamer, aby neco neslo.
  • 0
MaFa

#47 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 9:06

Uprimne - koukal jsem do zdrojaku a take nevidim duvod. Ale mam vyzkouseno, ze nektere prikazy tu tabulku ukonci. (Mozna neukonci, ale mozna jen nejak porusi strukturu html, takze ji ukonci browser sam. Oni jsou kvuli volne definici HTML nuceni do toho vkladat vlastni logiku pro dokoncovani HTML tagu, tak to nekdy nemusi byt spravne.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#48 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 10:03

Uprimne - koukal jsem do zdrojaku a take nevidim duvod.

Ale Gorde, ja vim proc to tak je, - nektere prikazy NESMI ten SPLIT ukoncit a nektere MUSI. A ten ReadState je omylem ve spatne skupine, takze staci ho ve zdrojaku soupnout nahoru nebo dolu o par radku. Jenom tak nejak v posledni dobe nemam chut programovat

  • 0
MaFa

#49 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 10:59

Ok, ja to zase tak moc nezkoumal - nevsiml jsem si, ze zalezi naporadi vyhodnocovani. Ale diky, to se mi treba bude hodit. Vic soukromou postou.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#50 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 19:54

Nezáleží na pořadí, u ReadState chyběl jeden return.
  • 0
MaFa

#51 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 15:32

Zdravím kolegy, nějak mi za posledních 14 dní nefunguje generování statistik, respektivě né dobře :(. Nic jsem neměnil a aktualizace jsou nejnovější. Ale i tak si myslim že bude chyba na mé straně:( Když nechám vytvořit statistiky, tak se mi pak zobrazí náhled statistiky, ale v uplně jiné formě než mám nadefinované, bez oslovení jiné pořadí atd.. - jako by to bralo jiný template. Ale ten mám nastaven správně na svůj - jiný tam není. Navíc u statistiky je divné, že se vytvoří mapka uplně s jinými kešemi než sem ulovil - se spousty teček někde v německu ale i v CZ, které jsem vubec nelovil - opět jako by tam bylo jiné UID - ostatní hodnoty pak jsou správně. Nakonec když se podívám na výstup tak je jinak označen jako "stats.html" přičemž u statistik mám v nastavení GgStats.html - ten tam taky je ale stále zobrazuje starou statistiku, při posledním správném generování, který mám i na profilu - naštěstí se mi ani nenahráli chybné statistiky do profilu, a to je to další proč? Předem děkuji za jakoukoliv pomoc, kde hledat chybyyy.
  • 0

#52 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 15:35

Ještě poznámka k té mapce, jedná se o UID 10216, která se mi nacpala do statistik.
  • 0

#53 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 15:44

Předem děkuji za jakoukoliv pomoc, kde hledat chybyyy.

To jsi asi ve spatnym vlaknu, statistiky sice generuje GgStat, ale jmena templatu a vystupniho souboru si urcujes v Autostatu. Takze bych zkontroloval nastaveni tam.
  • 0
MaFa

#54 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2011 - 16:58

UID 10216 je mmj MaFa, ale jak se Ti to tam dostalo to netusim.. :)
  • 0

#55 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 10:52

v TRANSLATE rozhodne ještě chybí ů TRANSLATE ů->& #367; (bez mezery za &) edit: TRANSLATE Č->& #268; (treba pro Čtvrtek
  • 0

#56 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 11:37

mikrom napsal/a:
UID 10216 je mmj MaFa, ale jak se Ti to tam dostalo to netusim.. :)

je to ve vzorovém template !
  • 0

#57 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 21:03

obecny dotaz na GgStat: inicializacni cast se bere poporade?... seradil jsem si prikazy podle abecedy (a la dokumentace) a vse funguje bez problemu az na jednu vec mam pouzity zalozky a v zalozkach mam misto pismen s diakritikou otazniky tak me napadlo zda to nemuze byt tim, ze je nejdriv DEFINETABMENU a az za nim TRANSLATE. jo je to tak, kdyz dam TRANSLATE pred DEFINETABMENU, tak to funguje ok. jen mi nejak prestalo chodit "ž" tak jsem si ho pripsal..
  • 0

#58 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 21:11

Je to asi stejny problem, s kterym jsem se potykal pri GgStatTune. Domnivam se, ze GgStat nefunguje tak, ze by napred vsechny prikazy nacetl a pak je provadel podle nejakeho vnitrniho poradi. Provadi se v tom poradi, jak jsou v sablone uvedeny. Pokud tedy prijde INCODING na konci inicialiacni sekce, bude asi problem se zpracovanim vsech ceskych znaku v cele inicializacni casti. Ono to asi jde resit jinak (zpracovat napred priznaky pro kodovani, ...) ale je dost obtizne to poradi stanovit. Proto si myslim, ze je to na tom, jak si to kdo do sablony zaradi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#59 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 21:46

Potvrzuji, GgStat bere prostě příkazy popořadě, proto je kódování ve vzorovém templatu hned na začátku. TRANSLATE funguje až při generování, takže tam je úplně jedno, kde je. Ono je asi to kódování jedniné, kde záleží na pořadí, respektive musí být na začátku..
  • 0
MaFa

#60 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 23:13

oka, tak zkusim presunout jen to kodovani.. jinak mi to totiz prijde prehlednejsi kdyz je to abecedne :)

a otazka do pranice: proc ma 99% z vas statistiky v defaultnim namodralem odstinu? :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama