Přejít na obsah


Fotka

14 krajů, 14 měst, 14 stagí, 5 hvězdiček obtížnosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
109 odpovědí na toto téma

#21 Deloreans

Deloreans

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 10:00

Mno pokud se to nejak chytře vymyslí, tak jsem tvůj člověk za Olomouc :-D
  • 0

#22 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 10:05

Guraim napsal/a:
Co to pojmout jako sérii tradičních cache s bonusovým číslem a finálka by byla mysterka, kterou by člověk vypočítal?

+3 body, asi nejlepsí varianta...jen najít ty opravdu pěkná místa...jinak klidně se na tuto variantu hlásím z Brna...
  • 0
Užívej života...

#23 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 10:09

Vidím to podobně jako MedoMyš, z tohoto projektu příliš nadšený nejsem. Prvně, sám chceš tahat kačery na místa po celé republice, které jsi však mnohdy ani sám neviděl a navíc je nejsi ani při založení (natož při údržbě) schopen/ochoten navštívit. Naproti tomu, po druhých kačerech to chceš a čekáš, že to dělat budou a přitom většina co to odloví budou pražáci, co přijdou k souřadnicím, již v dnes překešované Praze, bůh ví jak. Osobně bych to raději udělal tak, než oblézat kdejaký počůraný sloup, že bych se spojil s místními ownery opravdu hezkých schránek, s žádostí o umístění vždy v daném kraji/městě, a požádal je o spolupráci, tedy umístění čísla indície do jejich keše (klidně by to mohly být i dvě, tři keše v kraji). O údržbu máš postaráno, účel to splní. Ale ta finálka by musela stát za to !!! Aby nedělala ostatním keším ze "série" ostudu, ne nějaká mikro zaokapovka, ale keš, která bude mít též super ohlas a hodocení. Proto nejdřív vymysli místo pro finále, abys měl osatním ownerům co nabídnout, a nemuseli se za účast v tomto projetku stydět...
  • 0

#24 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 10:18

Autacek napsal/a:
Prvně, sám chceš tahat kačery na místa po celé republice, které jsi však mnohdy ani sám neviděl a navíc je nejsi ani při založení (natož při údržbě) schopen/ochoten navštívit.

Omlouvam se za OT ale tohle mi vadi u EarthCache. Mam EC jako kacer rad ale nemam rad ownery kteri zakladaji EC od stolu podle googlu jen aby meli titul EarthCache silver, gold atd.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#25 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 11:27

Guraim napsal/a:finálka by byla mysterka, kterou by člověk vypočítal?

Nebo brutnul...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#26 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 12:01

puczmeloun napsal/a:

Guraim napsal/a:
Co to pojmout jako sérii tradičních cache s bonusovým číslem a finálka by byla mysterka, kterou by člověk vypočítal?

+3 body, asi nejlepsí varianta...jen najít ty opravdu pěkná místa...jinak klidně se na tuto variantu hlásím z Brna...


Nene, to je +13 bodů :-D
  • 0

#27 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 12:25

Takhle nějak je udělaná Malše série, čísla v různých krabičkách podél Malše a pak finálka. Jen je problém, že hodně kačerů má už odloveno a když se najednou objeví v krabičce bonusové číslo, musí tam znovu. No, já si bonusová čísla zásadně zapomínám opsat, takže standardní postup.
  • 0

#28 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 12:47

+13 bodů? To se hodí B)

Jinak já se hlásím ke Kladnu.

[quote]honny napsal/a:
[quote]Nebo brutnul...[/quote]

Tak to už by se dalo vyřešit vzorcem, že. Přeci jen 14+1 číslo ve výpočtu, zejména zapoji-li bychom do toho různé číselné řády, tak by to mělo být více či méně nebrutovatelné ;) Na druhou stranu by to bylo výpočet zbytečně složitý. Geocaching je hra a když to někdo odloví brute force metodou, tak je dobrej brutal, že to našel. Kdo si to poctivě odloví, tak bude frajer, že to všechno objel a našel. Každého svědomí budiž jeho průvodcem.
  • 0

#29 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 15:13

No nápad dobrý, škoda že by finalka byla v praze. Udělat 13 tradiček by bylo zase lepší, ale to neí autorův záměr. Jinak za Olomouc jsem schopen kontrolovat stage, popř. propůjčit svoji keš jako úschovnu na číslo. VasaM
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#30 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 15:16

Nadseny z napadu taky moc nejsem, ale nekomu by se to libit mohlo, tak proc ne... Nabizim Brno.
  • 0

#31 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:04

Vše jsem pročetl, zvážil jsem vaše návrhy, nápady stížnosti. 1. bylo řečeno, by se asi nenašlo, moc lidí, kteří by chtěli objíždět tolik krajů, nu což, nejde mi o to aby, byl na keši found it log každý den že? :D 2.Byl tu návrh, oslovit majitele keší, kteří mají již keš, v daném městě/ kraji. To se mi líbí, a je to výborná varianta! 3.Četl jsem, že většina lidí by si to stejně zjistila pomocí BF, ano to je možné, ale je to na nich, jak to udělají, to je bude trápit svědomí ;). 4. Návrh, na to umístit stage do keší, na výjimečných, ať kulturně historicky, či jinak místech. Ano také pěkný nápad. Nejsem proti. 5. ohledně krajů, trochu jsem si popletl čísla, takže krajů je čtrnáct, počítám zvlášť středočeský a zvlášť Prahu. Vzhledem, k tomu že středočeský má jako krajské město Prahu, bych stage v tomto kraji umístil nejspíš do druhého města. To ale jenom z předpokladu, že bychom umisťovali stage do krajských měst. viz bod 4 6. obtížnost keše by asi opravdu byla spíš 4 než 5 7. Finále chci udělat na terén opravdu náročnou, a neotřelou keš, rozhodně nejsem tak tupý, abych ji chtěl dát za okap ;). Seznam rozepsaných krajů, najdete v prvním příspěvku ;).
  • 0

#32 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:13

Za Plzeň jsem schopen postarat se/kontrolovat stage, případně propůjčit svoji keš.
  • 0

#33 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:15

Seznam je príma, ale co nám řekne? Jinak nabízím pro jednu variantu Sloup Zderada, pro variantu nové keše mám připravenou jednu pěknou brněnskou výhledovou...
  • 0
Užívej života...

#34 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:15

goodhoko napsal/a:to je bude trápit svědomí ;)

naopak, pocit z dobře odvedené práce. :) A ekologická úspora!:D
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#35 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:15

Zkus tam misto Brnensky napsat Jihomoravsky a za dvojtecku napsat me. ;) ...nebo puczmelouna. Zderaduv sloup je vyborne misto.
  • 0

#36 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:26

nestíhám vám všem odpovídat, nicméně co nejvíc věcí jsem shrnul v mém minulém příspěvku, přijdu až zas večer, tak to zase pročtu ;) jo a ten seznam chci tam psát lidi, kteří si vzali svoje kraje, nicméně, pořád jsme neprojednali jestli stage budou v krajských městechči na zajímavých místech. takže tam dost jistě nemůžu nikoho napsat :D
  • 0

#37 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:28

;)pronajmu jednu svou mystery kešku v MSK kraji B)
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#38 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:40

goodhoko napsal/a:

Vzhledem, k tomu že středočeský má jako krajské město Prahu,...


neda mi to, pac je to tu uz takhle myslim podruhe: toto je blabol, stredocesky kraj ma krajske mesto Kladno a ne Prahu, pac ta je samostatnym celkem. Schrecklich!
Uz se tesim na tu cache, jsem zvedav, kde bude, osobne bych hlasoval pro Golcuv Jenikov B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#39 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:48

a ted mně něco napadlo , ale to at se mi tvůrce ozve přes SZ . Jinak je pointa v tahu.
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#40 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:55

nosferatu XIII. napsal/a:

goodhoko napsal/a:

Vzhledem, k tomu že středočeský má jako krajské město Prahu,...


neda mi to, pac je to tu uz takhle myslim podruhe: toto je blabol, stredocesky kraj ma krajske mesto Kladno a ne Prahu, pac ta je samostatnym celkem. Schrecklich!
Uz se tesim na tu cache, jsem zvedav, kde bude, osobne bych hlasoval pro Golcuv Jenikov B)


Myslím, že ne. Ač je to nelogické, Středočeský kraj má hlavní meěsto Prahu.
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama