Přejít na obsah


Fotka

14 krajů, 14 měst, 14 stagí, 5 hvězdiček obtížnosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
109 odpovědí na toto téma

#1 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:03

Ahoj všem!
Napadlo mě, myslím zajímavý projekt. Vytvořit, opravdu těžkou, cestovatelskou keš. Chtěl bych v každém kraji, vlastně v každém krajském městě umístit fyzickou schránku jako stage. Nevím jestli něco takového u nás již existuje, a pokud ne, rozhodně do toho chci jít. Proto hledám 13, vlastně 12 lidí (za Prahu jsem já), kteří by byli ochotní, umístit a pečovat o schránku, v jednom z krajských měst. Nemůže to dělat tedy každý, ale určitě by se mezi námi, tací našli. Pokud byste měli zájem spolupracovat, rozhodně se tady ozvěte. Pište, taky všechny upomínky, návrhy,a stížnosti. Představoval bych si, že každý z vás by taky o svém kraji/městě napsal pár řádků, ve kterých by vyzvedl klady, a zajímavosti daného kraje/ města. Co vy na to? ;)
LOVU ZDAR!:)

EDIT:


Tak jsme vše projednali, a zvážili všechny možnosti. A sytém by měl být následující: V každém kraji by byla ikona (úvodní souřadnice) na kterých by byla zároveň stage. Po odlovení všech těchto 14 stagí, by se daly vypočítat souřadnice. Finálka by nebyla jedna, ale každé finálky by měly svoji vlastní finálku. Tudíž hledáme tyto lidi:

1.kačera, který bydlí v krajském městě, nebo je ochotný, tam obšas zajet na kontrolu, nebo pokud by se vyskytl nějaký problém.

2. kačera, který je ochoten umístit jednu krabku, ideálně velikosti small (samozřejmě nestojíme o nějaké filmovky za okapem že?) a jednu stage. Nechci mít stage typu: Kolik tabulek skla má okno na těchto souřadnicích?. Nejlepší by byl nějaký štítek, ale může jít klidně i o nějakou krytou samolepku. Popřípadě malou krabku s papírkem. to už bude na něm.

3. Kačera, který napíše krátký článek o svém kraji a městě, ve kterém vyzdvihne jeho přednosti a klady, a doporučí místa na návštěvu, ať už cíle turistické, nebo kačerské.


Co za to? no asi především, dobrý poscit ze založené kešky, potom určitě, hide ve svých statistikách, a samozřejmě svůj statbar v každém z listingů ;)

Co se týče středočeského kraje a jeho krasjkého města, vzhledem k tomu, že Praha je brána jako další samostatný kraj, za krajské město bychom mohli považovat Kladno.

Já bych se klidně ujmul html formátování listingu, nějakou dobu sev tomto pohybuji, a jisté zkušenosti taky mám, můžete se kouknout na listingy mých kešek ;) Samozřejmě pokud by se našel někdo zkušenější, bude mít přednost. Vzhled listingu samozřejmě hodlám projednávat s ostatními.

Všici kdo máte zájem mě kontaktujte na skypu: goodhoko1 nebo mailu: goodhoko@seznam.cz

Kraje:
Karlovarský (Karlovy Vary):
Plzeňský (plzeň):
Ústecký (Ústí n. L.):pepíno
Liberecký (Liberec): Tiskar
Středočeský (Kladno):hmor
Praha (Praha):goodhoko
Jihočeský (České Budějovice):
Královéhradecký (Hradec Králové):
Pardubický (Pardubice):dr.vota
Vysočina (Jihlava):
Olomoucký (Olomouc): vasaM
Jihomoravský (Brno):
Moravskoslezský (Ostrava): sdhmarklovice
Zlínský (Zlín):
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:06

A který kraj chceš vynechat, že hledáš jen 12 spolupracovníků?
  • 0

#3 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:07

A kam chceš dát finálku? :-)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#4 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:13

No vynechat chci Prahu, za tu jsem já, takže ji nevynechám. A Finálku chci udělat taky v Praze, nechci aby to vyznělo sebestředně. Ale myslím, že je to nejlepší, jako Centrum ČR. (Já vím zase to zním sebe středně, a jako nafoukanej pražák :D)
  • 0

#5 CZTomidlo

CZTomidlo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:16

Nezní to špatně, byla by to asi První celostátní Multina. Docela rád bych se takového projektu zůčastnil, ale mám nevýhodu mého zaměstnání kdy jsem častěji pryč než doma takže bych nedokázal rychle reagovat na údržbu schránky :(
  • 0

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:17

No, já bych bral Liberec jakožto krajské město, napiš mi maila nebo soukromou s dalšíma informacema ;)
  • 0

#7 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:20

Pokud se ti neozve někdo spolehlivější z Plzně, tak ti pomohu... ale pořád ti jeden kraj hapruje... je 13 krajů a Praha...
  • 0

#8 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:34

no prahu říkal že nebude dělat , takže to vypaá že se udělá středočeský kraj afinále multiny v práglu ;) . Teda jestli jsem to dobře pochopil ;)
  • 0

#9 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 18:58

No tak pokud k tomu nic nemáte, rád bych umístil ve Středočeském kraji. Bylo by to asi nejspíš někde u Mnichova Hradiště, protože tento kraj má krajské město Prahu. Tam už to chce udělat goodhoko. Pokud máš zájem napiš mi mail přes profil...
  • 0

#10 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 19:12

btw pohrávám si s podobným nápadem... pokud nutně nechceš dělat krabky, tak se to dá pojmout jako chalange cache... a výzva by zněla: Tuto keš může zalogovat každý, Kdo má nález keše v každém z krajů ČR...
  • 0

#11 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 19:14

Kdyby nekdo nemohl,tak za stredocesky kraj by nebyl problem(Praha zapad-okoli Mirošovic,Hrusic).Zajimavy napad ;)
  • 0

#12 peca66

peca66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 23:02

Tak toto sme meli s kamaradem jako takovy divoky napad do budoucna. Pouze s jednou zmenou. Dat cache k nejzajimavejsim prirodnim pamatkam nebo peknym mistum v prirode. Podle me je to totiz zajimavejsi nez ve meste kolikrat.
  • 0
To chce klid.

#13 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 23:12

Mít dneska v geocachingu nějaký nápad jako první je dost problém... V Praze? nojoo, když to musí bejt.. ale po... micro za okapem by to být nemusela... Btw. lepší než GC1BRMC ale jen tak nějaká nebude...
  • 0

#14 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 8:09

Nechci tě odrazovat, nicméně než s takovou věcí začneš, zkus si položit otázku - kolik lidí má příležitost nebo bude ochotno navštívit všechna krajská města ? Odhaduji, že budeš mít max. tak 2 nálezy ročně (pokud nepočítám ty, kteří si příslušné části opatří jiným způsobem, třeba přes kamaráda, který bydlí na druhém konci republiky). Je to opravdu tvým záměrem ? Jistě to bude výzva pro FTF, ale tím to pravděpodobně skončí ... Přesto držím palce a doufej, že se mýlím ;)
  • 0

#15 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 9:26

Což o to, málo navštěvovaná asi bude, ale nápad to není špatný. Vítám každou obtížnou keš, která je obtížná něčím jiným, než šifrou bez nápovědy nebo nutností umět programovat, a především je obtížná pro všechny stejně ;)
  • 0

#16 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 9:35

Asi budu za hnidopicha ale: 1) Mirotiro ma pravdu, kraju je 14 :D ale to je jen takovy detail. 2) 5 hvezdicek to urcite neni. Jsou to 4. 3) MedoMys: A o tom to je, ne? Me by se nalez takove cache kterou najdou 2 lidi rocne libil vic, nez mestska mikro kterou logujou 3 lidi denne. A ohlizet se na to, ze kolik kaceru ma prilezitost objizdet vsechny krajska mesta? Kdyz na tu kesku nemam, tak na ni proste nemam. Hotovo. A komu jde o body, tak si rad republiku objede uz jen kvuli tomu aby mel v profilu vyplnenou cervene celou mapu republiky (nalez v kazdem kraji). Bohuzel s tim, ze si pulka prazaku dojde rovnou pro finalovku se nic delat neda. Nevim zda pravidla dovoluji dat napr podminku logbooku na kazde stage. EDIT: Ta kontrola logu kazde stage by vlastne sla udelat tim, zalozit 13 normalnich kesi a 14 by byla bonusova mysterka s obtiznosti 4. Ale to uz by nebyl puvodni zamer udelat do cele jako jednu multinu.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#17 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 9:36

Zjistil bych si u nasich revieweru, zda ti to jako challenge schvali. Odporuje to totiz pravidlu o propagaci urcitych kesi. Jako multinu asi ne, kdyz ma jit o samostatne kese. V USA maji challenge "cache across America" na stejnem principu nicmene publikovanou v dobe, kdy se publikovalo temer cokoli. ;-)
  • 0

#18 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 9:48

k-lord napsal/a:
Zjistil bych si u nasich revieweru, zda ti to jako challenge schvali. Odporuje to totiz pravidlu o propagaci urcitych kesi. Jako multinu asi ne, kdyz ma jit o samostatne kese. V USA maji challenge "cache across America" na stejnem principu nicmene publikovanou v dobe, kdy se publikovalo temer cokoli. ;-)

Jako chalange tak jak jsem to popsal já, to jde, to už jsem si sám ověřoval, ale nakonec jsem tu kešku zavrhl, jako snadno splnitelnou a zbytečnou... Další variantou o které jsem uvažoval byla hardcore s okresy, ale to by mne zas kačeři u nás kamenovali...
  • 0

#19 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 9:53

chtěl bych podotknout, že autor vlákna se neptá na challenge cache, ale na keš s fyzickými schránkami jako stage, tedy to vypadá jako klasická multi.
  • 0

#20 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 9:57

Co to pojmout jako sérii tradičních cache s bonusovým číslem a finálka by byla mysterka, kterou by člověk vypočítal?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama