Přejít na obsah


Fotka

14 krajů, 14 měst, 14 stagí, 5 hvězdiček obtížnosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
109 odpovědí na toto téma

#41 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 16:56

nosferatu XIII. napsal/a:


neda mi to, pac je to tu uz takhle myslim podruhe: toto je blabol, stredocesky kraj ma krajske mesto Kladno a ne Prahu, pac ta je samostatnym celkem)


neda mi to, nebot toto je blabol, protoze http://cs.wikipedia....tředočeský_kraj
  • 0

brundi
 


#42 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 17:14

merde:o je to tak...ach jo :(
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#43 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 18:16

brundi napsal/a:

nosferatu XIII. napsal/a:


neda mi to, pac je to tu uz takhle myslim podruhe: toto je blabol, stredocesky kraj ma krajske mesto Kladno a ne Prahu, pac ta je samostatnym celkem)


neda mi to, nebot toto je blabol, protoze http://cs.wikipedia....tředočeský_kraj


Tak ted jsem si vzpomel na hlasku jednoho meho profaka na VS :D
"Veskere vedeni lidstva je na wikipedii, predevsim na te ceske" :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#44 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 18:36

tento napad se mi opravdu velmi libi a byl bych moc rad,kdybych se mohl zucastnit a podilet se na "vyrobe teto kesky"jsem ochoten zalozit kes,popripade jen Stage v Moravskoslezskem kraji a nebo konkretne v Ostrave.
  • 0

#45 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 19:10

Poslána SZ
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#46 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 19:50

...proč v prvním příspěvku uvádíš jako kraje názvy měst pomíchané s názvy krajů?
  • 0

#47 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 20:27

Tak jsem tu uuf! dáváte mi zabrat, ale zase jednou hromadně odpovím ;) Takže Někdo říkal, že tu míhcám názvy krajů, s názvy měst, ano vhledem k tomu, že nevyjmenuji všechny kraje z hlavy, hledal jsem na netu, a vypadlo mi to co jsem napsal výše. Nicméně teď jsem se koukal znovu, a vypadlo, co říkají ostatní, dám na vás a přepíšu to. Te´d k tomu, kde by kešky měli být (vlastně stage) Já osobně se přikláním ke krajským městům (s tím, že středočeský by měl kladno) 1.budou to nejspíš nejnavštěvovanější oblasti všech krajů. 2. každé město má svoje historické centrum, tudíž vybrat například nějakou keš na Pražském hradě je naprosto adekvátní, stejně jako nějakou v samém centru Plzně. 3. v krajských městech bude určitě dost keší, kam indícii schovat.
  • 0

#48 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 3:18

Autacek napsal/a:
Prvně, sám chceš tahat kačery na místa po celé republice, které jsi však mnohdy ani sám neviděl a navíc je nejsi ani při založení (natož při údržbě) schopen/ochoten navštívit. Naproti tomu, po druhých kačerech to chceš a čekáš, že to dělat budou a přitom většina co to odloví budou pražáci, co přijdou k souřadnicím, již v dnes překešované Praze, bůh ví jak.


Uprimne nic ti do toho neni, jestli owner kese nekde byl nebo nebyl. Ty se muzes akorat rozhodnout, jestli tu kes pujdes odlovit nebo ne. Toto pisi, aniz bych chtel nejak obhajovat neci zamer.
  • 0

#49 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 9:17

Ahoj, pokud dáš ikonu do Prahy a bude tak pravděpodobně iritovat především nás pražáky, tak si dobře promysli to s tím systémem logování. Když to uděláš jako multinu s finálkou v Praze, tak se klidně vsadím, že na tu keš nebudou chodit dva lidi ročně, ale minimálně tak 50. Stage nestage, tichá pošta jede a právě u takovéhle keše si mnozí s gustem o ty souřadnice řeknou. Ne že bych to chtěl dělat, ale až tam pak bude 50 logů lidí, co to neobjeli a došli si akorát pro finále, tak jakou asi bude mít motivaci člověk dělat to poctivě, když mu taky bude stačit říct si o ty souřadnice. Když už chceš dělat takový projekt, tak udělej takovou koncepci, aby měřila aspon všem stejně. Jako multina by ti to totiž určitě nefungovalo tak jak chceš, jedině jako série keší, která má v Praze bonus. Když to uděláš jako Challenge cache, pro jejíž odlov je potřeba návštěva 13 konkrétních keší v každém krajském městě, a budeš si to kontrolovat, jestli si ti lovci zalogovali všechny ty keše na trase, tak pak máš po problému alá svědomí/nesvědomí, protože ty logy, co challenge podmínky nesplní můžeš podle challenge pravdiel mazat. Však ty guidelines zrovna jako příklad Challenge keše uvádějí keš, jejíž podmínkou je mít zalogovanou keš v každém kraji - mystery caches, spodní odstavec: http://www.geocachin...es.aspx#mystery
  • 0

#50 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 9:20

Pokud by to byla challenge cache, tak staci jako podminka libovolna jedna kes z kazdeho kraje, ktera se uvede v logu.
  • 0

#51 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 9:24

Ono se to všeobecně dá udělat opravdu i na celé ty kraje, ne na konkrétní keše. Můžeš pak dokonce udělat dvě ty Challenge, jednu lehčí na kraje a druhou hardcorovou na okresy - těch je 77. EDIT: A ještě připojím, že tu okresovku můžeš dát pak třeba do Brna. ;)
  • 0

#52 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 10:38

Jen bych nerad opětovně navštěvoval již jednou nalezené kešky, jen kvůli objevení dodatečně přidaného bonusového čísla.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#53 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 15:01

Benjo5 napsal/a:
EDIT: A ještě připojím, že tu okresovku můžeš dát pak třeba do Brna. ;)

:D Ideálně na Lesnou.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#54 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 15:08

uvodni souradnice praha, v brne mikroska se souradnicema skutecnyho finale a to bude na snezce.. nano lipnuta na kabinu lanovky
  • 0

#55 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 15:48

Aby ta kes byla pro me opravdovou vyzvou, tak jedine klasicka multina. Pekne roztahana po vsech krajich, idealne se stagema question to answer, aby neblokovala misto jinym krabicim. Sbirani indicii straaaasne dlouho a po tom pouhopouhy jeden bodik ! Nic jineho nebude to prave orechove.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#56 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 22:25

Ano ano všechno čtu, a nechávám si prjít hlavou, skutečně, mít ulovenou v každém kraji danou keš, je dobré. Musím se přiznat, (toto nesmíte brát, jako návrh jak to udělat!! :D) nejdřív jsem uvažoval, do každého krajského města umístit TB štítek, výborná kontrola návštěvy (ano dá se zjistit i jinak) Ale teď už naprosto nerealizovatelný návrh :D :D :D No nic nemá cenu probírat věci minůlé, spíš věci budoucí. Tudíž, zatím tu jsou tyto možnosti: 1. Do každého Krajského Města (MK) umístit fyzickou stage. Šlo by o nějaký štítek nebo něco podobného. 2.Do již existujících keší v každém KM umístit jednu indícii. 3. Vytvořit chalange keš, kerá by požadovala odlovení daní keše v každém KM, popřípadě libovolné keše ve všechn krajích. Ta co myslíte je nejlepší?:)
  • 0

#57 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 22:41

goodhoko napsal/a:
...
3. Vytvořit chalange keš, kerá by požadovala odlovení daní keše v každém KM, popřípadě libovolné keše ve všechn krajích.


Chalange, ako že by ju mohli loviť iba chalani a nie baby?
  • 0

#58 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 23:08

Smogeo napsal/a:

goodhoko napsal/a:...
3. Vytvořit chalange keš, kerá by požadovala odlovení daní keše v každém KM, popřípadě libovolné keše ve všechn krajích.

Bod 3 mi zní jako z reklamního plátku Tesca Za 1000 nálezů jeden bod navíc zdarma! :)

Znova zkusím protlačit svůj návrh:
4. Do každýho KM dát štítek, úvodky i finálku. Bude se to podobat systému jaký má MoM - jednou vyluštíte a poté máte možnost si odlovit 13 krabek = 13 bodů.

To by bylo bylo bodíků :D

EDIT: a co tak zacít oslovovat jednotlivé dobrovolníky, koukam ze seznam v první príspevku se nemení? Dohromady by se to pak vyresilo lepe nez prez forum ;-)
  • 0
Užívej života...

#59 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 23:18

nemůže se měnit, protože se ještě nerozhodlo, na jakém systému keš bude postavena : to Smogeo: Nejsem si jistý, jak to myslíš, že bys musel mít objeté všechny kraje, a potom by ti ,,vyskočili" souřadnice třínácti finálek?
  • 0

#60 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 23:20

ne vyskocili, clovek si je sam vypocita protoze vsechny vzorce budou zaviset na 13 daných "štítkách"
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama