Přejít na obsah


Fotka

14 krajů, 14 měst, 14 stagí, 5 hvězdiček obtížnosti


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
109 odpovědí na toto téma

#61 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 23:28

Já bych to nekomplikovala a fakt bych to udělala jako jednu náročnou jednobodovou multinu s indiciemi třeba na štítkách, to už je jedno. Nebude holt pro každého, ale najdou se tací, kterým bude stát za to si ji objet poctivě, i když nás bude málo :) Úvodní souřadnice a finálku nejlíp někam do pustých hvozdů, ať se nikdo necítí ukřivděn nastrčením nezdolatelné ikonky k baráku a ať finálka za něco stojí.
  • 0

#62 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 23:47

puczmeloun napsal/a:
ne vyskocili, clovek si je sam vypocita protoze vsechny vzorce budou zaviset na 13 daných "štítkách"


Tak jsem to myslel :):) Ano, ale přesto se mi víc zamlouvá varianta s jednim finále, který by bylo s teréném nejníž 4, pořádná krabice, někde v přírodě, zároveň však, aby byla dostupná téměř každému, tzn nepotřeboval bys horolezecký vybavení atd. ;)
  • 0

#63 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 0:01

jasně, rovnou z toho můžu udělat matematickou keš :) ale, je pravda, že k šifrování souřadnic používat zip soubory, nebo něco podobného mě nenapadlo, ale pořád tu existují programy, které ochranu zlomí:(;)
  • 0

#64 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 583 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 0:19

Necetl jsem cele tema, nicmene k prevazujicimu nazoru ze "nikdo to preci nebude objizdet" bych rad dopsal, ze minimalne v Brne a Plzni mame kese Budka, kde stage pro odlov je vzdy v tom druhem meste. Autory doporucovany zpusob odlovu je zkontaktovat nekoho v druhem meste a nabidnout vymenu. Proc by to takhle nemohlo fungovat i s touhle kesi? Prohloubeni mezikacerske spoluprace je myslim velmi vitany pocin a nikdy nevite, kdy se vam takto navazany kontakt muze jeste hodit. Takze ja jsem vsemi deseti pro. Dokonce by mozna byla ta spravna sranda zalozit v kazdem z krajskych mest podobnou kes (se stejnymi stagemi po republice), kde by se akorat lisil vypocet finalnich souradnic, aby si to uzili vsichni. Vyhoda by bylo, ze by nikdo nebyl ochuzen o "lusteni" resp. ziskavani indicii, a kdyz by pak nekdo jel do jineho mesta, aspon by tam mohl odlovit alespon tuhle kes, kdyz by mel tu svoji "domaci" vyresenou.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#65 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 10:42

jedině jako challenge, jinak z toho budou akorat souřadnice šířené šuškandou. Taková challenge by se mi líbila, aspon bych se víc snažil o těch pár krajů co mi chybí :)
  • 0

#66 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 15:43

niximor napsal/a:
Necetl jsem cele tema, nicmene k prevazujicimu nazoru ze "nikdo to preci nebude objizdet" bych rad dopsal, ze minimalne v Brne a Plzni mame kese Budka, kde stage pro odlov je vzdy v tom druhem meste.
Autory doporucovany zpusob odlovu je zkontaktovat nekoho v druhem meste a nabidnout vymenu. Proc by to takhle nemohlo fungovat i s touhle kesi? Prohloubeni mezikacerske spoluprace je myslim velmi vitany pocin a nikdy nevite, kdy se vam takto navazany kontakt muze jeste hodit.
Takze ja jsem vsemi deseti pro. Dokonce by mozna byla ta spravna sranda zalozit v kazdem z krajskych mest podobnou kes (se stejnymi stagemi po republice), kde by se akorat lisil vypocet finalnich souradnic, aby si to uzili vsichni. Vyhoda by bylo, ze by nikdo nebyl ochuzen o "lusteni" resp. ziskavani indicii, a kdyz by pak nekdo jel do jineho mesta, aspon by tam mohl odlovit alespon tuhle kes, kdyz by mel tu svoji "domaci" vyresenou.


Musím říct, že toto vypadá nejlépe, 13 krajů = 13 keší + 13 různých kódů (v každé keši jeden) + 1 listing
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#67 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 16:02

Smogeo napsal/a:

Nač velká krabice, když bude mít malou návštěvnost? S jedinýma úvodkama totiž nalákáš jen pražský kačery v jejich okruhu. Vidina zisku více bodů bude taky lákavější.
Samozřemě by ses staral jen o tu svou jednu jedinou krabici ve své domovině, stejně jak je tomu v případě MoM GC1RPAX Ty další budou mít svýho co-ownera, dobrovolníků se tu hlásí dost a taky z toho podniku chtějí mít bodík navíc v založených.
Může se stát, že tě krabičkování přestane bavit a zrušíš ji. Pak ostatní finálky a všechny štítky budou žít dál. Když budeš trvat na pragocentrismu a tvoje krabka bude zrušena, tak je se vším konec.


Presne tak ;-) Princip MoM je super ;-) Kdyztak znovu nabízím jedno neobsazené brnenské panorama (nez mi ho nekdo sebere :D )
  • 0
Užívej života...

#68 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 16:24

Princip MoM znamena navstivit kraje v presne definovanem poradi.
  • 0

#69 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 23:06

Nejsem si jistý jestli plně chápu, princip který mi tu doporučujete. Myslíte, že v každém KM budou úvodní souřadky+listing? Nebo jak? co teda získám odlovením všech daných keší? :o
  • 0

#70 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 23:19

Já to chápu tak, že v každém kraji budě někde onen plíšek (číslo) a poté co člověk sežene všech 14 (z každého kraje) bude moct ulovit finálku. Ovšem každý, kdo se bude starat o onen plíšek s číslem bude zároven vlastnit jednu z finálek... Tzn. az nekdo sezene císla vsech kraju, bude si moct poté odlovit i vsechny finálky v ostatních krajích... 14 plíšků + 14 finálek se stejným listingem, ale jiným vzorcem...
  • 0
Užívej života...

#71 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 23:22

AHA! tak to myslíte, tudíž najít lidi, kteří jsou schopni: Založit štítek + ho opečovávat a k tomu založit keš+ji opečovávat, no to je dobré! opravdu! tak co je tu někdo takový piště buď sem, nebo na SZ ;)
  • 0

#72 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 23:24

Jo a řikáte taky, že v každym KM by byla taky ikonka? se stejným listingem (vlastně podobným) jako u zbylých 13?
  • 0

#73 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 8:07

Hlasim se obema rukama za Moravskoslezsky kraj.
  • 0

#74 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 15:50

sdhmarklovice napsal/a:
Hlasim se obema rukama za Moravskoslezsky kraj.

Beru tě na vědomí ;)
  • 0

#75 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 16:26

goodhoko napsal/a:

sdhmarklovice napsal/a:
Hlasim se obema rukama za Moravskoslezsky kraj.

Beru tě na vědomí ;)

Koukam, ze uz zapisujes do seznamu... Tak se koukni do fora zpetne, je tam par dalsích krajových nabídek, plzen a tak... (btw oficiálne se stále za brno hlásím...)
  • 0
Užívej života...

#76 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 19:34

Máš pořád zájem i o ten lbc kraj, nebo můj příspěvek přehlížíš naschvál stejně jako neodepisuješ na icq?
  • 0

#77 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 19:53

Jen znovu upozornuji, že bych chtěl za olomouc. VasaM
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#78 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 20:06

Moje nabidka taky stale plati,ale chtelo by to uz napsat jak si to nakonec budes predstavovat....;)
  • 0

#79 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 21:37

Kdyz tu mas plno zajemcu, tak je asi zbytecne delat challenge kes.
  • 0

#80 goodhoko

goodhoko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2011 - 18:31

k-lord napsal/a:
Kdyz tu mas plno zajemcu, tak je asi zbytecne delat challenge kes.

Nerozumím..
Jo a vy ostatní, kratší dobu jsem to nebyl, ale teď vás jdu zapsat, jestli chcete vědět, jak to přesně bude vypadat, měli byste to najít na 4: a 3. stránce tohohle vlákna ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama