Přejít na obsah


Fotka

Málo tradičních keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
159 odpovědí na toto téma

#101 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 20:07

K původnímu tématu: včera mi pípla mysterka, ve městě, a pořád mi vadí, že to je mysterka. Ale jak jinak omezit frekvenci lidí, a nepoužít PMO? Blbě. :( Aspoň je to primitivní... // za každou mysterku dvě nový tradičky!
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#102 Hurecc

Hurecc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 20:29

Mysterky s hadankama a tajenkama joo proc ne , ale proc k sakru sifrovane kese , kde popisete cele 2stranky A4 a stejne se nedostanete k tomu. To radeji ignoruju ;) Radeji do prirody nebo podle logu na BF , vice srandy nez sedet za kompem B)
  • 0

#103 n.lukasek007

n.lukasek007

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 1:09

Dle mého názoru jsou lepší tradiční keše ! určitě lepší si udělat geovýlet za klasickou tradiční keší než tejden bloumat nad mysterkou je to jen můj nazor ale na težkou mysterku nebo multinu to chce více času na tradiční keš vezmete geovozidlo nebo geokolo a jedete podle GPS ale na mysterky si to musíte nejdřív připravit a ty težké mysterky nekdy i nevychází třeba spávně geocacherům takže od toho se já zatím držím dál ale neřikam taky nekdy něco rozlousknu ale neni to podle mého názoru tak dobré.
  • 0

#104 dubovysuk

dubovysuk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 16:57

SOUHLAS i podle mého názoru jsou lepší tradiční keše ! :)
  • 0

#105 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 18:40

fotrik napsal/a:
Ludek: Casto o radu nezadam, takze nemuzi generalizovat, ale jsoy taci, kteri nepomuzou. Treba petkova kes s jedinym nalezem, kde ani po pul roce autor neporadi a evince neda. Takze chudaci misti litaji porad marne do terenu a prespolni na lusteni kaslou.

Kdepak už je to jen 4, ale jinak máš pravdu.:)
  • 0
Proboha, co tady dělám? Proč sem lezu? Je tady přece keš!

#106 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 20:38

roztocka napsal/a:
Musim rict,ze mi mysterky nevadily,dokud jsem se jednou nerozhodl pro zalozeni kese v Praze.Puvodni misto na tradicku neni volne,jelikoz tam ma finalku/filmovka na strome/mysterka,ktera ma svou ikonu o 50.km dal... Od te doby jsem vyzkousel nekolikery souradnice a vzdy mi od reviwera prijde ta sama odpoved-trefil ses jen napr 80.metru od finalky mystery kese XY.Je mi zkratka lito toho listingu,se kterym jsem si tolik vyhral,ze to porad zkousim:D

Tak to aspon ber tak, ze si takhle muzes udelat na mape krouzek a dat si hezky BF. ;)

Jinak ja osobne to (jak znamo) delam hlavne pro body a pro prachy - proto vetsinu mysterek rovnou ignoruju - vynosy jsou maly a za vlozene investice mi to nestoji. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#107 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 22:02

n.lukasek007 napsal/a:
Dle mého názoru jsou lepší tradiční keše !
určitě lepší si udělat geovýlet za klasickou tradiční keší než tejden bloumat nad mysterkou je to jen můj nazor ale na težkou mysterku nebo multinu to chce více času na tradiční keš vezmete geovozidlo nebo geokolo a jedete podle GPS ale na mysterky si to musíte nejdřív připravit a ty težké mysterky nekdy i nevychází třeba spávně geocacherům takže od toho se já zatím držím dál ale neřikam taky nekdy něco rozlousknu ale neni to podle mého názoru tak dobré.


Ono záleží na tom, jak je ta mysterka pojatá :-)

Podívej se třeba na tyhle:
GC24WA3
GC2DRG7
GC2GHM0
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#108 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 22:47

Mě prostě příde že každej se chce pomstít ostatním a proto udělá mysterku 5/1 aby si na ní každej vylámal zuby jako on na těch jinejch. To je prostě začarovanej kruh...
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#109 Hurecc

Hurecc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 23:07

Podívej se třeba na tyhle:
GC24WA3
GC2DRG7
GC2GHM0


jo presne na takove bych nemel nervy :D
  • 0

#110 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 23:26

Ono mysterky - to je kapitola sama pro sebe a jejich rozmanitost je nekonečná. A některý sou i pěkný a jejich řešení potěší. Bohužel, většina z nich je nesmyslných a zbytečných... jen zabírají cenné místo ve městech (asi nejhorší je přemysterkovaná Praha) něčemu lepšímu. A zakládání 'takymysterek' je už vůbec ničemnost...
  • 0

#111 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 14:01

Tak znova:

dr.vota napsal/a:

Ondrus napsal/a:
...
Pfff hlasuji pro zrušení všech mysterek...je to diskriminace nás hloupých co pomalu neumí číst a jediné čemu rozumí je směr šipky....:D

Nikdo tě nenutí je luštit ani lovit, ani multiny ani mysterky, tak je prostě ignoruj. A nebo nelov radši nic a máš pokoj.

P.S. A už na tím přestaňte brečet :)
  • 0

#112 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 16:24

Búúúú, bůůůůů, bééééé mamíííí, já té mysterce nerozumíííííím. Kdy už budu studovat to jaderné iženýrství? Škyt
  • 0

#113 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 16:44

Řešení je prosté - koupit finálku.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#114 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 17:16

troyX3 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

troyX3 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

troyX3 napsal/a:
...
Nikde jsem nepsal, že je chci vyluštěné, jen seznam lehkých mysterek ;)
Brnáci se vyžívají v přehnaně zapeklitých mysterkách. Potřeboval bych kryptografa na jejich luštění :D

u každé keše jsou různé atributy, jeden z nich je Difficulty, čím méně hvězdiček (1-5), tím má být lehčí... :D


Tio, ještě že jsi mi to napsal :D:D

tak jako nechápu, proč by někdo extra pro tebe měl ztrácet čas vyráběním nějakého seznamu lehkých mysterek, když si je můžeš sám najít podle D, že?


Ježiš marja...po nikom nechci aby mi něco luštil (to sis mylně vydedukoval)...

Nic jsem si nevydedukoval, milý příteli. Nic takového nepíšu, to sis vymyslel zase ty (přečti si to po sobě).
A příště si odpusť ty osobní invektivy (na ty reagovat nebudu) a diskutuj slušně a k věci. A žádné smajlíky sem dávat nebudu, protože to myslím vážně a bez ironie.
  • 0

#115 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2011 - 18:06

A uz je to tu zase. Nova moc pekna mysterkova serie o stromech s kvizem, ale autor si nemohl odpustit naprosto zbytecny nasiraci prvek navic. Cislovky u odpovedi rusky, arabsky, cinsky a kdovijak v kazdem listingu jinak. Proboha proc? Proc pri hledani velice zajimavych odpovedi na znalostni otazky o stromech jeste hledat cinsky, latinsky a jine slovniky, azbuku, reckou ci arabskou abecedu? Po peti kusech me presla chut a uz jsou v ignore vcetne tech uz vylustenych. Sorry, ze to zase vytahuju, ale jestli aspon jeden kacer po precteni tohoto prispevku prestane delat kraviny, tak to splnilo svuj ucel.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#116 n.lukasek007

n.lukasek007

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 22:25

kolombo napsal/a:

n.lukasek007 napsal/a:
Dle mého názoru jsou lepší tradiční keše !
určitě lepší si udělat geovýlet za klasickou tradiční keší než tejden bloumat nad mysterkou je to jen můj nazor ale na težkou mysterku nebo multinu to chce více času na tradiční keš vezmete geovozidlo nebo geokolo a jedete podle GPS ale na mysterky si to musíte nejdřív připravit a ty težké mysterky nekdy i nevychází třeba spávně geocacherům takže od toho se já zatím držím dál ale neřikam taky nekdy něco rozlousknu ale neni to podle mého názoru tak dobré.


Ono záleží na tom, jak je ta mysterka pojatá :-)

Podívej se třeba na tyhle:
GC24WA3
GC2DRG7
GC2GHM0

todle bych přesně nemohl :-D ale jo máš pravdu některé jsou dobré a ne které nechci říct špatnéí ale na můj vkus dost obtížné ;)
  • 0

#117 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 22:40

fotrik napsal/a:
A uz je to tu zase. Nova moc pekna mysterkova serie o stromech s kvizem, ale autor si nemohl odpustit naprosto zbytecny nasiraci prvek navic. Cislovky u odpovedi rusky, arabsky, cinsky a kdovijak v kazdem listingu jinak. Proboha proc? Proc pri hledani velice zajimavych odpovedi na znalostni otazky o stromech jeste hledat cinsky, latinsky a jine slovniky, azbuku, reckou ci arabskou abecedu?
Po peti kusech me presla chut a uz jsou v ignore vcetne tech uz vylustenych. Sorry, ze to zase vytahuju, ale jestli aspon jeden kacer po precteni tohoto prispevku prestane delat kraviny, tak to splnilo svuj ucel.

Jj, taky jsem u toho nadával jak špaček a ještě budu nadávat... Souvislost se stromama nevidím, a za čínské číslovky, zrcadlový listing a jiné nasíračky by měla být aspoň D hvězda navíc. Ale jsou to body ;)
  • 0

#118 Yaro.SH

Yaro.SH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 19:13

rocky napsal/a:
... jen zabírají cenné místo ve městech (asi nejhorší je přemysterkovaná Praha) něčemu lepšímu. A zakládání 'takymysterek' je už vůbec ničemnost...


proc vsichni fnukaji na premysterkovanou Prahu ? Navic obliba mysterek neni jen cesky fenomen... treba ted co jsem potkal na dovolene ve Svycarsku v Kostnici http://coord.info/ma...4,9.164723&z=13 : tradicky jsou mensina na vymreni ;-)))
  • 0

#119 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 19:48

a něco pro milovníky PWT a mysterek zároveň http://coord.info/ma...4,7.545785&z=13 (imho dost blbá úchylka:)) Osobně si myslím, že stěžovat si v Praze na nedostatek čehokoliv je úlet.
  • 0

#120 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2011 - 20:19

Multi jsou mé oblíbené a nestalo se že bych nějakou nenašel. Nemám moc rád mysterky ke kterým je potřeba vystudovat MaFyz, to už mám raději "Googlovačky"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama