Přejít na obsah


Fotka

Chyť nás, když to dokážeš!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
83 odpovědí na toto téma

#1 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 20:24

Změna obtížnosti. Více WN u keše GC26TQ7. Někteří lidé (že Benjo?) nejsou schopni překročit vlastní stín. Ano, odlovit auta s autem pod prdelí a pro pražáka je celkem snadné. Ovšem naše malé Pražské hnojiště je zlomek kačerského světa. Pokud si dám keš na svůj balkon ve druhém patře, asi to také nebude pětka pro bráchu co máme společný pokoj. Ovšem cizímu se tam poleze hůř. Bez auta se tyhle káry chytají podstatně hůře. A pro nepražáka, který je tu na den, dva je to pořádný zápřah. Nezná místní provoz, jednosměrky, zvyklosti provozu ani parkování. A to nemluvím o cizincích. Takže pro těch pouhopouhých 99% kačerů co nežijí v našem Pražském hnojišti to 5/5 je. Další je nutnost vhodného zařízení a internetu. Zaráží mne, jak stačí výblitek jedné pseudo-celebrity aby se autoři pěkné keše předposrali a udělali co si blitky přejí. Nemluvě o tom že ke změně dochází po půl roce života keše a více než sto nálezech. To je poněkud zvláštní přístup. Toliko můj názor. PS: tak můžeme si zas jednou pěkně zaflamovat :-/
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#2 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 20:57

Výblitek? Hnojiště? Pseudo-celebrity? Předposranost? Já tu, nezlob se, vidím jen uraženou ješitnost a zbytečné řešení "problémů" za autory keše. Benjovy dvě WN u téhle keše jsem četl, a žádnou zášť, zostouzení, výblitky, ..., v nich nevidím. Jen normální zhodnocení dojmů.

Trochu mi to připomíná hodnocení Geozávodu tuším že před dvěma lety. Někdo tam tehdy tuším napsal, že existují i jiné šifrovačky kde autoři zvládají přípravu propracované 24-hodinové hry s výrazně menším rozpočtem, a takovou smršť odsuzujících příspevků, které se na ně sesypala, jsem do té doby fakt neviděl.

Lidi, zkuste se třeba do druhého dne prospat, než budete na někoho házet špínu. A prosím, uvědomte si že ne-zcela-100%-pochvalný-log by přece NEZNAMENÁ že jeho autor danou keš nesnáší ...

Tady se snad všichni umí jen poplácávat po zádech, a jakákoli kritika se bere jako něco co se prostě nedělá, jinak si to vysvětlit neumím.
  • 0

#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 21:06

Heh, a co teprve pro nas, co nejsme prazaci a jeste nemame ani ridicak?? Pro nas je to asi tak sestka .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 21:48

Mimon_team napsal/a:
...Tady se snad všichni umí jen poplácávat po zádech, a jakákoli kritika se bere jako něco co se prostě nedělá, jinak si to vysvětlit neumím.

Ba, ba! To sis, Zeggo, dovolila moc, někoho kritizovat! To se prostě nedělá :D
A k té 5/5...mně se taky většinou moc nelíbí, když owner zničeho nic (beze změny podmínek, provedení atp.) změní hodnocení D/T. Ještě bych to pochopil na samém začátku, jako jemné doladění podle prvních lovců, ale ne po tak dlouhé době.
  • 0

#5 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 21:58

A nejni to tak trochu jedno... ? Této keši jsem zatím věnoval asi 10 minut v terénu a jestli ji někdy odlovím, nebo ne, je vopravdu taky docela jedno... Jestli ty statistiky, co si zálibně dokáže prohlížet maximálně tak jejich majitel, nemaj nějakej zhoubnej vliv na psychiku...
  • 0

#6 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:00

Děje se tak všude a je to naprosto normální. Například v horolezectví - cesta hodnocená autorem jako 8 je po 20 letech snížena na objektivní obtížnost 6. A 20 let si lidi psali do deníčků 8 a říkali si, jací jsou frajeři, že ji vylezli. A nebo cesta obtížnosti 5 zvednuta na 7+, a to si celou dobu všichni ťukali na čelo, za koho je autor cesty má ...
  • 0

#7 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:03

vetřu se jednou technickou, pak se zas můžete flambovat jak je libo: Dá se považovat auto za speciální vybavení? Mi teda přijde jako docela běžné vybavení. Ve srovnání např. s dýchacím přístrojem s ním disponuje kdekterý kačeří embryo.
  • 0

#8 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:04

obtížnost 1, když jsou autoři lamy... dokud nezjistili, jak se to v Plzni luští a neupravili listing... terén 5... to že v Praze jsou někteří kačeři divní není novinka... a vztáhnětw si to k sobě kdo chcete... dneska se mi chtělo blejt když jsem viděl jedno video další pseudocelebrity jak jezdí v přírodě na čtyřkolce...
  • 0

#9 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:11

Nelibi se mi slova, kterymi Zegga popsala situaci, ale jinak s ni vice mene souhlasim. Nejsem z prahy a odchytit ty auta byla pro me docela prace a spousta stesti. Je fakt, ze jiste existuji kese narocnejsi na mozek, ale to je zas jiny zpusob ziskani souradnic. Proste taky me mrzi, ze mi ze statistik vypadla 5/5 kes :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:33

Třeba nám owner vysvětlí, proč najednou taková změna a přitom žádná zmínka v listingu ani v logách. Zdůvodnění?
  • 0

#11 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:46

Jinak mam chut odebrat favorites bodik ze stejneho duvodu jako maxinoha.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:48

sovidoupe napsal/a:
Jinak mam chut odebrat favorites bodik ze stejneho duvodu jako maxinoha.

a na co čekáš? Já bych to asi udělal taky, kdybych ji měl odlovenou ;)
Teď aspoň vím, že už se na ni můžu vybodnout, protože za tu námahu to už nestojí
  • 0

#13 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:50

Zegga napsal/a:
Změna obtížnosti. Více WN u keše GC26TQ7.

Někteří lidé (že Benjo?) nejsou schopni překročit vlastní stín. Ano, odlovit auta s autem pod prdelí a pro pražáka je celkem snadné. Ovšem naše malé Pražské hnojiště je zlomek kačerského světa. Pokud si dám keš na svůj balkon ve druhém patře, asi to také nebude pětka pro bráchu co máme společný pokoj. Ovšem cizímu se tam poleze hůř. Bez auta se tyhle káry chytají podstatně hůře. A pro nepražáka, který je tu na den, dva je to pořádný zápřah. Nezná místní provoz, jednosměrky, zvyklosti provozu ani parkování. A to nemluvím o cizincích. Takže pro těch pouhopouhých 99% kačerů co nežijí v našem Pražském hnojišti to 5/5 je. Další je nutnost vhodného zařízení a internetu.

Zaráží mne, jak stačí výblitek jedné pseudo-celebrity aby se autoři pěkné keše předposrali a udělali co si blitky přejí. Nemluvě o tom že ke změně dochází po půl roce života keše a více než sto nálezech. To je poněkud zvláštní přístup.

Toliko můj názor.

PS: tak můžeme si zas jednou pěkně zaflamovat :-/

Hele, když jseš pod parou, tak nepiš na fórum. Až vystřízlivíš, budeš to třeba vidět jinak.
  • 0

#14 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:52

dr.vota napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Jinak mam chut odebrat favorites bodik ze stejneho duvodu jako maxinoha.

a na co čekáš? Já bych to asi udělal taky, kdybych ji měl odlovenou ;)
Teď aspoň vím, že už se na ni můžu vybodnout, protože za tu námahu to už nestojí

Cekam co owneri a i kdyby nic, tak tak kes je stale pekna a za odlov stoji...
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#15 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 23:11

Jeste ze si kese zamykam v GSAKu v takovem stavu v jakem jsem je odlovil... nebyt toho ze mi to nekdo rekl, bych se o tom ani nedovedel... :-) skoda toho...
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#16 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 23:18

No je fajn, ze Zavist a Zloba zas jednou zvitezila nad lzi a nenavisti, ale souhlas se zmijovkarem, prijde mi to jako takova malichernost, ze z toho ani poradny flejm byt nemuze. Svou tabulku D/T nesleduju, 5/5 snad neni tak vzacna kombinace? To ma kdejaky event nebo tradicka na skale s prestrelenou obtiznosti.
  • 0

#17 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 23:22

Co napsat? Předně se nebudu připojovat k Zezze v nějaké přebice ve vulgárnostech, takže jenom věcně: Společně s Bud připraven GC24V6K se jedná o jediné dvě pražské 5/5ky. Po jejím odlovu mi to nedalo a ozval jsem se jak tam, tak i tady u Bud připraven, protože postupující trend nesmyslného nadhonocování keší v Praze, aby si všichni honili triko, jak náročné keše ulovili, mi už přišel trochu trapný. Když ale pak do Prahy přijede někdo z odkudkoliv odjinud a uvidí, čím si pepíci honí statistiky a čemu se tu říká 5/5, tak mi to prostě přijde jako dost ostuda, proto jsem to tam připsal. Ani jedna z těch keší se totiž ratingu 5/5 ani nepřibližuje - Chyt nás je tak 2,5/5, Bud připraven 4/4. A že mám trošku přehled o tom, co je i za hranicemi Prahy? Tak to se fakt omlouvám, že jsem tím někomu šlápl na kuří oko. Pro porovnání tady je pár OPRAVDOVÝCH 5/5ek: Z nalezených u Mnichova Hradiště Karel May - Divokym Kurdistanem GC1PCV0, Karel May - V balkanskych roklinach GC2068E A pak napříkad věhlasné brněnské keše: Kernitáni GC1JB77 Vzpoura mozků GC1JXV5 Pozor, ricsti jedou! GC1GY6W Kdo se boji nesmi do lesa aneb GEODRSNACKY bonus GC1JXVK a pochopitelně i asi nejlepší keš Čech Lepsi nez zivot! GC20F49 Ono stačí i to porovnání na první pohled - víte po prvním pohledu, co máte dělat? Nevíte. To je oproti Chyt nás trošku rozdíl, ne? Dříve byl 5/5 rating známkou určité prestiže. Tak sorry že mi vadí, když ted v Praze začaly vznikat keše, které ho nedosahují ani náhodou. Z reakcí tady na foru ve smyslu, že lidé odejmou svůj favourite bod, aby dětinsky "potrestali" autora za to, že si vůbec dovolil rating přiblížit skutečnosti, to opravdu vypovídá o určité úrovni dotyčných. Je vidět, že vám opravdu jde o tu keš a vůbec ne o umělé honění statistik. U mě to zůstává pořád dobrou keší, v bookmarku i ve favourites, líbila se mi, jen to prostě není 5/5. That's all.
  • 0

#18 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 23:26

[quote]sovidoupe napsal/a:
[quote]dr.vota napsal/a:
[quote]sovidoupe napsal/a:
Jinak mam chut odebrat favorites bodik ze stejneho duvodu jako maxinoha.
[/quote]
a na co čekáš? Já bych to asi udělal taky, kdybych ji měl odlovenou ;)
[/quote]

Tu kešku dalo 28 lidí do favorites kvůli tomu, že má atributy 5/5?
A já tupec myslel, že se tam mají dávat kešky, které mě uchvátily provedením nebo umístěním.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#19 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 23:47

Vysvětlivky pro ty, co mermomocí hledají mezi řádky: 1) Ke změně došlo cca před týdnem, nepotřebuji se vyspat, než jsem napsala svůj názor, vyspala jsem se 7x. 2) Výblitek = "moje maminka vaří bramboračku takhle, takže jedině tak je to bramboračka, vy to neumíte, jen já mohu posuzovat která je správně vařená" Vlastní pohled vyjevený jako dogmatické a pro všechny závazné pravidlo. 3) Pseudo-celebrita = takové Agáty Hanychvé je v bulváru plno, a jinak je to druhořadá modelka...ale má pěkný kozy!, no a Benjo je chytrej, šikovnej a celkem pěknej chlap, s chováním vychcanýho burana..., kozy nemá. Jo a už jsem na vlastní oči slyšela, jak se kdosi prsil, že je dobrej, protože s ním seděl jednou u stolu. 4) Předposranost - běžné označení snahy o zavděčení se, podlézání a neschopnosti stát si za vlastním názorem. 5) Pražské hnojiště - ano, náš malinký smeťáček. Narodila jsem se tu, žiji tu, a vím že je cosi i dál za bílou cedulí, dokonce i za modrou se státním znakem. Většinu věcí se snažím vidět v širším pohledu než je můj výhled z okna. Ovšem současně nastavená obtížnost odpovídá ohodnocení pouze pro místní. Náš dvoreček. Smogeo > můj názor: Pokud keš je vysloveně automobilová a jinak ji nelze, třeba dálniční multina, je auto spec. vybavení. Musíš mít auto, řidičák, dálniční známku a plnou nádrž. :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#20 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 23:52

Bože, Zeggo ty si fakt nevidíš do huby... ;)
  • 0
www.povetrnik.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama