Přejít na obsah


Fotka

Chyť nás, když to dokážeš!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
83 odpovědí na toto téma

#61 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:58

miklust napsal/a:

Zegga napsal/a:
1)Oba jsou z Prahy. Budou na tom stejně dva kluci od Kolína?
2)Nahoru lezl 3x jen jeden, druhý přihlížel. (tím to nedegraduji, sama také moc nikam nelezu)
3)Lezl bez jakéhokoli jištění, což je celkem nezodpovědné. Rozhodně bych je tu nedávala jako příklad.
4)Jel na kole ze Zahradního města na Strašnickou, max 5 km, o tom bych snad ani nemluvila. Jiný jel z Karlína do Benátek nad Jizerou.


1) ano budou, chces snad rict ze pokud jedu lovit z prahy na moravu, tak automaticky za humpolcem budou vsechny kesky ktere ulovim o hvezdicku tezsi, tohle je snad jasny ne? chci lovit v praze tak se tam musim dostat
2)no a? treba ty dva nesli zebrik a ten treti lez a dalsi drzel, podpiral (jako v nasem pripade odlovu) to je snad o spolupraci ne?
3)zase vec lovcu a ne autora a obtiznosti
4) viz bod jedna, to je to samy, kdyz chtel nahanet auto pres pul prahy tak proc ne, ja si pockal az bude nekde pobliz a bude stat a pak si naplanoval program i trasu, je to jen o tom jak si to kdo zaridi ne?

nijak na tebe neutocim, neber to osobne, jen mam hold jiny nazor, v tomto pripade odlisny


1) Co takhle si to přečíst dvakrát? Jasně píšu že keš by neměla být hodnocena podle subjektivních podmínek jedince. Každý má nějaký obor a každý je na něco šikovný. Pokud je to keš pro automobilsty a Pražáky, může to být i 1,5. Jenže to není, je pro všechny. Z hlediska kačerů co využijí domácí hřiště a těch co tuto výhodu nemají je to jinak.
2) V pořádku, s námi tam byl také že´břík, však jsem psala že to nedegraduji. Jen bych tento odlov neuváděla jako vzorový příklad.
3) Tos napsal pořádnou blbost, viď? A kdyby se zrakvil, půjdeš to říct jeho mámě? "Víte pani, on si jen hrál." Opět, je to sice jejich věc, ale jako příkladný odlov bych je neuváděla v žádném případě.
4) Otáčíš to. Ano je to jeho věc. Vždyt pohoda ne. Konkrétné toto bylo psáno miklustem jako zvláštní zásluha. Je každého věc jak to udělá, ale poplácávat po ramenou je zrovna v tomto případě zbytečné.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#62 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:01

LukasX napsal/a:

Zegga napsal/a:
Takže: Já jsem také lovec a mám to stejné právo. Keš lovím s určitým nastavením a považuji je za oprávněné. A někdo jiný uplatní "své právo" a opakovanými výzvami docílí změnu. V tu chvíli ovšem já považuji ohodnoceníí za chybné. A mám právo využít svého práva. Stíháš?

A abych zůstala hulvátem, tak se mě to kurva týká!

Jo a jsme na žumpě...


Aha, ja uz to pomalu zacinam stihat. Takze se takhle rozcilujes protoze nemas stejne slovo a nejsi stejne respektovana jako Benjo? Na benjovu vyzvu se reaguje, na tvoji ne - proto sup na forum, sup se sprostymi slovy a pojdme do toho. Gratuluju, konecne v tom mam jasno a bohuzel je mi smutneji cimdalvic :(


Ale no tak.
Zdá se mi, že ať tu (tohle vlákno) Zegga napíše cokoli, tak se do ní pustí ostatní.
Souhlasím s tím, že obtížnost/terén by se měli hodnotit objektivně.
U dané kešky to nemohu posoudit, pač jsem ji nelovil, ale myslím si, že to bude pro mne obtížnost 4 - 5 (odhad dle instrukcí v listingu).
Myslím si, že autor se rozhodl obtížnost snížit, tak je potřeba to respektovat, ať už k tomu měl jakýkoli důvod.
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#63 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:05

brundi napsal/a:
ja se zeptam uplne blbe. Chapu dobre, ze mam chytit 2 auta jako TB. Ale na mapce je jen jeden cervenej puntik:D. Pak by D sedela, kdybych ten druhej musel lovit nahodne ;)


nahoře nad mapkou máš roletku a tam si přepneš na druhé auto :-)

(tuším že mezi R a MB)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#64 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:11

No tak me teda taky D 5 prijde prehnany. Kes sice odlovenou nemam, ale mam oba TB, jen jsem jeste nesehnal zebrik. Jo, dalo to trochu prace, ale furt je to jednodussi nez honit vseljaky ty klice. Tady aspon vim kde jsou a nikdo mi je nemuze odnest v kapse. Ze se obvykle pohybuji v urcitych mistech (Praha, Benatky) je z hlediska obtiznosti irrelevantni. Kazda kes se obvykle vyskytuje na urcitych souradnicich a kdo je mistni, ma vyhodu. S obtiznosti nevidim zadnou souvislost. Ze je k odlovu potreba auto? Neni potreba, a i kdyby tak to neni duvod k vyssi obtiznosti. I ja jsem jeden z nich ulovil pesky. Druhy sice autem, ale kdybych v nem zrovna nesedel, dojel bych si tam metrem, nebylo by to o nic mene pohodlne. Navic oba TB jsou relativne staticke, odlovit je ve spanku neni vubec zadny problem, tedy v podstate odpada i potreba internetu v mobilu. Ten je sice vyhodou, ale ne nutnosti. Kdybych nemel ani auto ani foun s internetem, stejne bych je dokazal chytit behem par dnu bez jakykoliv spony. Proste kdyz se u toho premejsli, jde to celkem snadno. Jako vsechno.
  • 0

#65 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:14

Modrak napsal/a:


Děkuji.

Krásně napsané, věcné, oddůvodněné.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#66 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:23

Někdy když tady čtu forum tak se nestačím divit k jaké jsem se to před půl rokem dal komunitě. Připadá mi to tady jako v psychiatrické léčebně nebo přinejmenším nekde ve škole kde se pubertální holky hádají o nějaké blbosti. Kdyby alespon šlo o nějakou výhru, prachy atd. Ale jde o HOVNO, tak se nehádejte!!!!!!
  • 0

#67 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:35

golici napsal/a:
Někdy když tady čtu forum tak se nestačím divit k jaké jsem se to před půl rokem dal komunitě. Připadá mi to tady jako v psychiatrické léčebně nebo přinejmenším nekde ve škole kde se pubertální holky hádají o nějaké blbosti.
Kdyby alespon šlo o nějakou výhru, prachy atd. Ale jde o HOVNO, tak se nehádejte!!!!!!


No, dal ses ke komunitě, která je schopna, aniž by šlo o výhru, prachy, nebo jakýkoliv jiný věcný profit, cestovat po světě, šlapat do kopců, prolézat kanály, lézt po skalách a po stromech, hnát se v noci do tmy, trávit hodiny nad luštěním šifer, a taky se kvůli tomu i pohádat. Není to normální, to netvrdím :D
  • 0

#68 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:39

Nikdo nebere ownerovi (libovolnému) právo si nastavit D/T jaké chce (i když jakási víceméně závazná pravidla a tabulky jsou). Ale nikdo by neměl potom brát ostatním právo jeho rozhodnutí zkritizovat nebo navrhnout jiné :)
  • 0

#69 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 12:48

dr.vota napsal/a:
Nikdo nebere ownerovi (libovolnému) právo si nastavit D/T jaké chce (i když jakási víceméně závazná pravidla a tabulky jsou).
Ale nikdo by neměl potom brát ostatním právo jeho rozhodnutí zkritizovat nebo navrhnout jiné :)


Ano a tim se obloukem dostavame k prvnimu prispevku v tomto peknem vlaknu, kde jeho autor ubira obe dve prava jednim vrzem. Protoze owner je "pripo.rany" a reaguje na "výblitek jedné pseudo-celebrity"

Asi to bude chybejicim doktoratem z logiky - ale tyhle premety me neprestanou prekvapovat.
  • 0

#70 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 13:15

Pražácí :o B) Hoši, přestaňte s tím přeměřováním - Zegga ho opravdu, ale opravdu nemá většího :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#71 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 13:43

Zegga napsal/a:

Modrak napsal/a:


Děkuji.

Krásně napsané, věcné, oddůvodněné.


I ja dekuji :-)

Abych to trochu odlehcil, tak k tomu pridam jednu historku z lovu. Ty TB mam oba uz asi 3 mesice vyfoceny ve founu. Akorat ze nemam po ruce vhodne vybaveni, nenamahal jsem se tedy ani spocitat souradnice. Proste fotky jsou v archivu az prijde jejich cas a umisteni kese jsem donedavna neznal.

No a tuhle jsem tak sel v noci na prochazku, posbiral nejaky krabicky, sesel trochu stranou a najednou v dalce vidim neco divnyho. Je to sice asi 50m, ale co jsem si poridil na noc dalkovy, neni to problem. Posvitim a je to jasny i na tu dalku. Nasel jsem ji nechtene BF. Tak jsem si tam dosel, ze si to aspon osaham, kdyz uz jsem tu, nakonec mam dojem ze nekdo to dal bez pomucek. No neslo to. Ale kdyz vidim v logach ze obcas neni zamceno, evidentne i toto lze dat bez nejakyho honeni TB, cistym BF (coz ovsem samozrejme nesouvisi s deklarovanou obtiznosti).

Jinak nejsem zastancem meneni obtiznosti, pokud neni vaznej duvod. Ale tady fakt asi je. Ani bych nepodsouval ownerum predposranost, treba jen s odstupem casu obtiznost prehodnotili. Me to taky ze zacatku prislo mnohem obtiznejsi, nez to pak bylo ve skutecnosti. Vzdyt o nic nejde.

Co se tyka celebrit tak mam nektery veci ktery bych si s nima taky rad vyrikal, treba k tomu nekdy budu mit prilezitost, ale v tomhle konkretnim pripade nevidim duvod se do Benja obouvat. Nakonec on tu obtiznost nezmenil, zmenili ji owneri. Snad o tom mohli napsat poznamku do listingu, ale to je tak asi vsechno. Mimochodem oba jsem je u jednoho z TB potkal a nemyslim ze by byli nesvepravni, nebo snad ze by se nejakyho Benja lekli :-)
  • 0

#72 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 13:44

Citecka napsal/a:
Pražácí :o B)

Hoši, přestaňte s tím přeměřováním - Zegga ho opravdu, ale opravdu nemá většího :D


Ale s tím co mám já, takových co mají oni, můžu mít kolik chci! :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#73 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 13:47

Zegga napsal/a:
A čím to že tato keš má více než sto nálezů,...

Ona ta frekvence nálezů o obtížnosti keše vypovídá taky docela objektivně. To, že Chyt nás má 100 nálezů, pětkové Enigmy jedou jak na běžícím pásu o nějaké pětce moc nevypovídá.
D5 má hraničit s neodlovitelností, viz například pražská nejméně navštěvovaná (30 logů za 2,5 roku) Pozvánka na BH GC1CMTF, nebo Neprolomitelná GC1Y4AT. To jsou opravdové D5ky (možná jediné v Praze..)
Dojet dvě auta třeba i v jejich nejvzdálenějších pozicích v Benátkách a Rudné (jak jsem měl tu zmiňovanou "kliku" já) je prostě neporovnatelné.
(Mimochodem ta Mi-8 GC1X6KP za rok a půl s 19 nálezy taky o nějaké celkové náročnosti vypovídá. Kdyby mi tam chodily davy, jako na Express GC21345 nebo BF GC1J91B, tak jsem ji už taky snížil, stejně jako obě zminované z původní D5 na D4. Já to uměle nenadhodnocuji a taky klidně zpětně upravím, když uznám, že jsem to s obtížností přestřelil.)

honny napsal/a:
Máme v Brně jednu kešku. Honí se tu tři auta.
Jejich poloha není streamovaná.
A má D3.5. Jen pro srovnání.

Tohle snad mluví úplně za vše.
  • 0

#74 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 13:49

LukasX napsal/a: Protoze owner je "pripo.rany" a reaguje na "výblitek jedné pseudo-celebrity"

Asi to bude chybejicim doktoratem z logiky - ale tyhle premety me neprestanou prekvapovat.


Připosraný jsem nikde nepsala, je to významově jiné slovo znamenající strach. Použitá slova již byla vysvětlena.

Pochybuji že by owner reagoval, kdyby se mu WN takto vyjadřoval někdo se stovkou nálezů a byl jediným remcalem.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#75 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 13:55

ale to by ses asi mela zeptat ownera, ne? nezacit tady sama o sobe valku urazenim. jednoho z autoru jsme potkali na jeho v kesi v benatkach, o chystane kesi mluvil a predposrany rozhodne nebyl a ani na to nevypadal ;)
  • 0

#76 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 14:04

kapsa napsal/a:ale mobil s pristupem na internet uz jednoznacne ano.

Doted sem planoval D3... Dobre, bude to D5. Ja nevim, jen blbe kecam, ale pro tu kes nepotrebujes telefon s internetem, ne?

:)

Zegga napsal/a:
1)Oba jsou z Prahy. Budou na tom stejně dva kluci od Kolína?

Jestli to beres takhle, tak si s dovolenim taky zademagoguji.

Multi s nemeckym listingem (v rakousku vyhradne), pro me to je D5.

// ted koukam, ze se to nak vyresilo...

Modrak napsal/a:.

s Tebou musím souhlasit.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#77 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 14:18

Dain a Olik napsal/a:
ale to by ses asi mela zeptat ownera, ne? nezacit tady sama o sobe valku urazenim.


Žádného urážení si vědoma nejsem, ale u někoho k válce stačí se dostatečně nepoklonit.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#78 Panther16

Panther16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 14:30

Ahoj jsem spoluautor zminene kese. Kdyz jsem tuto kes planoval, melo to byt o jednom aute, nakonec jsme spojili sily dva a dali jsme tam auta dve. Pripadalo nam to strasne tezky. Nadruhou stranu, kdyz se na obtiznost koukam po pul roce, musim zhodnotit, ze ta obtiznost je preci jen prestrelena. Auta maji jasne trasy i stanoviste. Vicemene jsou ve stejnych bodech. Navic jedno vozidlo je vybaveno Chirpem, ktery finalni dohledani take zjednodussi. Takze i z tohoto duvodu jsme se po pripomince od Benja5, ktereho jsem nikdy nemel cest potkat, a ktereho vzhledem k poctu nalezu povazuji za zkuseneho lovce, rozhodli obtiznost snizit. A nebyl to pouze Benjo5, ktery nam o narocnosti referoval. Pres profil jsme dostali namitky i od jinych zkusenych lovcu (musim rici, ze naprosto slusne a korektni). Ano je nasi chybou, ze jsme se nedostali k tomu, abychom v listingu tuto zmenu uvedli. Udelame to. Nicmene nastaveni obtiznosti je veci autora (u) a my jsme dospeli k nazoru, ze je na case obtiznost snizit (mimo jine i vyzkum navstevnosti jinych 5/5 kesi). Pokud jsme nekomu timto krokem sebrali chut tuto kes lovit, nebo bodik ci kolonku ve statistikach, tak je nam to lito, ale to je zivot. Nasim zamerem bylo udelat zajimavou a zabavnou kes (snad se to povedlo) a to jestli je to 5/5 nebo jinak, neni rozhodujici. Verime, ze i s timto hodnocenim nektere kacery tato kes zaujme.
  • 0

#79 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 14:31

a tahle GC21BKN je dost 5/5?
  • 0

#80 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 14:32

Zrušme tabulku ve statistikách D/T a máme po starostech, o ničem jiným to není.Chlubte se např. kdo byl nejdál o pěkných místech navštívených díky geocach. o příhodách z lovu..Je to snad hra. Nebo vono se něco za 5/5 něco dostává?Prachy,socha,metál nebo nesmrtelnost? Možná poplácání na eventech. :D P.S.Díky za toto flame,zas jsem se něčemu přiučil.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama