Přejít na obsah


Fotka

Chyť nás, když to dokážeš!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
83 odpovědí na toto téma

#41 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 10:25

zeggo tak si to probuh v tom gsaku zamkni :) pak tady nemusis urazet ostatni s jinym nazorem (stejne bych rekl, ze tomu predchazelo par panaku/piv, ale je to jen muj dojem ;)) jinak pro mne to "Chyt..." tedy D5 neni - tak 4. stejne jako z meho pohledu neni D5 benjuv vrtulnik (nic se tam nelusti, hledani je lokalizovano umistenim na vrtulnik s boji, certifikace je v T5 ...)
  • 0

#42 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 10:33

I když bych dokázal argumentovat ve prospěch obou stran, rozdíl v úrovni hlavních aktérů je zřejmý... Co takhle se trochu ovládat, argumentovat k věci a nebýt zbytečně osobní?
  • 0

#43 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 10:33

Dain a Olik napsal/a:
...jinak pro mne to "Chyt..." tedy D5 neni...

no pro mne taky řada mysterek D4 až D5 je v podstatě D1, ale nebudu to vnucovat všem, když to není jejich obor :D
Nemělo by se posuzovat podle mne, ale podle průměru, to je oč tu běží ;)
  • 0

#44 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 10:37

Jako venkovan považuji za nesrovnatelně obtížněji ulovitelnou GC1JK5B ZÁMEK, v podstatě počítám s tím, že ji asi nikdy neulovím, leda že náhodou narazím na klíč (při mé frekvenci výskytu v Pze a možnostech lovu v těch chvílích je i tato pravděpodobnost mizivě nízká - a odlov v "happy hours" mě nezajímá, to je totiž ve své podstatě odlov "úplně jiné keše"). A ta keš má D=2,5. Možná by (z mého subjektivního pohledu) mohla mít 3, ale rozhodně si nemyslím, že 5. Zrovna tak to byl nesmysl u této, o které je vlákno. 3.10.2010 ji ulovili dva mladí kluci, co ani řidičák nemají. Jedno auto honil jeden z nich na kole, sehnat obě auta jim trvalo týden (a není na to potřeba žádný mobil s připojením, stačí internet na PC). Tak nebuďte trapní furt s tou pětkou...
  • 0

#45 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 10:38

Zastávám stejný názor jako Benjo5. Mám docela dobrý přehled, co obvykle znamená obtížnost 5 nebo terén 5. Zeggo, děláš si legraci ? Považuješ auto a WiFi za speciální vybavení ? A co pak třeba QIRP přijímač, UV svítilna, čelovka, holínky, potápěcí brýle, magnet, železné piliny, BT přijímač, šroubovák, ... Se všemi těmito pomůckami nutnými pro odlovení některé keše a mnohými dalšími jsem se setkal, a nikdy by mě nenapadlo tomu říkat speciální pomůcky a zvyšovat kvůli tomu obtížnost keše na 5* To je teď nějaká nová pražská móda ? ;) Co se týká honění aut, tramvají či busů, zažil jsem jich už mnoho a nikdy nebyla jejich obtížnost hodnocena přehnaně vysoko. Jak už tu zmínil Honny, obvykle tak kolem těch 3.5* Ale k jádru věci - je pouze záležitostí lovce, když napíše svůj názor na kvalifikování keše, a je zase pouze záležitostí autora, zda jeho argumenty uzná a kvalifikaci změní. A to v tomto případě v naprosté slušnosti a oprávněně. A autor nemá důvod cokoli vysvětlovat, je to pouze jeho věc. Ty do toho nemáš právo říct ani "ň", protože se tě to netýká, a už vůbec ne takovým hulvátským způsobem. Kde to proboha jsme ? A co se týká toho směšného odebírání favourite bodů - nějak jsem nepochopil důvod. To se nějak podstata keše změnila, že už není pro lovce oblíbená ??? Je legrační sledovat, jak tu mnozí prahnou po tom, aby se mohli vytáhnout tím, že odlovili 5/5 keš, a jak pak vyvádí, když autor poupraví kvalifikaci. A také smutné ...
  • 0

#46 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 10:52

dr.vota napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
...jinak pro mne to "Chyt..." tedy D5 neni...

no pro mne taky řada mysterek D4 až D5 je v podstatě D1, ale nebudu to vnucovat všem, když to není jejich obor :D
Nemělo by se posuzovat podle mne, ale podle průměru, to je oč tu běží ;)

ja vim ze bezi, takze ja to napisu jinak - "pro mne" mysleno - z meho pohledu na prumer to D5 neni :D
  • 0

#47 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 10:56

kapsa napsal/a:

Smogeo napsal/a: Jestli pro tebe je to pětka, potom by Zegga měla být spokojená s trojkou :P
Mmch, zajímalo by mě jestli by se takhle prala za spravedlnost i u kešek který nejsou v její tabulce :)

Ja myslim, ze nejde ani tak o jeji tabulku, jako spise o princip. Na trojku to podle me neni ani nahodou, protoze auto sice asi nelze povazovat za specialni vybaveni (i kdyz taky jak pro koho) ale mobil s pristupem na internet uz jednoznacne ano.

Však jasně, ty i další řešíte otázku nastavení obtížnosti z obecného pohledu, jen u Zeggy jsem si nevšiml, žeby dala nějaký jiný případ nesprávného ohodnocení. Honny se třeba zmínil o nějaké kešce podhodnocené na 3,5 v Brně. Ale to ji už nezajímá. Tak proto z toho mám dojem že se pere jen za svoje hvězdičky v tabulce.
Ještě k tomu speciálnímu vybavení: Nepřijde mi moc logické, aby se keš ohodnotila jako T5 ani v případě nutnosti auta (keš na dálničním odpočivadle) ani v případě nutnosti mobilního připojení (multina s meziúlohama na netu) To by stačilo označit attributem "šroubovák"
T totiž znamená terén a ohodnocení u něj by se imho mělo nastavovat podle fyzické náročnosti.
  • 0

#48 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:02

zmijovkar napsal/a:
...3.10.2010 ji ulovili dva mladí kluci, co ani řidičák nemají. Jedno auto honil jeden z nich na kole, sehnat obě auta jim trvalo týden (a není na to potřeba žádný mobil s připojením, stačí internet na PC). Tak nebuďte trapní furt s tou pětkou...

No tak jestli jeden týden strávený nad řešením jedné mysterky odpovídá D3,5 ...no tak to asi jo :)
Mě to je v podstatě jedno, já ji do tabulky nepotřebuju a lovit ji nejspíš už nikdy nebudu, leda že bych někdy čistě náhodou někde narazil aspoň na jedno auto...tak bych možná zvážil, jestli hledat to druhé :D
  • 0

#49 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:08

zmijovkar napsal/a:Zrovna tak to byl nesmysl u této, o které je vlákno. 3.10.2010 ji ulovili dva mladí kluci, co ani řidičák nemají. Jedno auto honil jeden z nich na kole, sehnat obě auta jim trvalo týden (a není na to potřeba žádný mobil s připojením, stačí internet na PC). Tak nebuďte trapní furt s tou pětkou...


1)Oba jsou z Prahy. Budou na tom stejně dva kluci od Kolína?
2)Nahoru lezl 3x jen jeden, druhý přihlížel. (tím to nedegraduji, sama také moc nikam nelezu)
3)Lezl bez jakéhokoli jištění, což je celkem nezodpovědné. Rozhodně bych je tu nedávala jako příklad.
4)Jel na kole ze Zahradního města na Strašnickou, max 5 km, o tom bych snad ani nemluvila. Jiný jel z Karlína do Benátek nad Jizerou.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#50 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:13

Já mám spíš pocit, že u nás je zvykem obtížnost (a někdy i terén, to mi vadí z hlediska bezpečnosti víc) podhodnocovat, než naopak.
Z geowiki:
Obtížnost 1 – snadno identifikovatelné skrýše díky popisu či nápovědě (při pečlivé domácí přípravě dohledatelné i bez GPS), vhodné pro úplné začátečníky, např. úkryt v kořenech stromu, pokud je tento strom jediný v širokém okolí, druhý sloup od brány apod. Nepatří sem Multi-Cache.
Obtížnost 2 – jednoduché Multi-Cache, Tradiční Cache se standardním ukrytím, např. stromy a pařezy v lese mimo cesty
Obtížnost 3 – složitější Multi-Cache (dlouhé, s velkým množstvím bodů nebo náročným výpočtem), všechny keše vyžadující kvalitní domácí přípravu – hlavně Mystery Cache, Tradiční Cache s důmyslným úkrytem, který vyžaduje jisté popřemýšlení
Obtížnost 4 – časově náročné cache, obtížné Mystery Cache, složité šifry, velmi těžko objevitelé úkryty v běžném terénu, super dlouhé Multi-Cache
Obtížnost 5 – nejtěžší Mystery Cache s velkou časovou náročností a náročností na intelekt cachera. Ne každému se podaří objevit keše s touto obtížností. Sem patří i mezinárodní twin-projekty.


Já tam mimo jiné čtu, že KAŽDÁ mysterka by měla mít obtížnost nejméně 3, už proto, že se u ní vůbec musí dělat něco navíc, než přijít na souřadnice. Je-li to luštění něčeho obtížného, pak ještě víc. A jaká je realita u nás? :) Časová náročnost, potřeba určité míry štěstí, to všechno je dostačující pro obtížnost 5, ono už pak je jedno, jestli na odlovu pracujete týden, měsíc, rok, nebo celý život. Vyšší obtížnost, než ta pětka, holt není, takže logicky nebude jedna pětka stejně obtížná, jako jiná. Jsou pětkové mysterky, které se vyřeší z domova, jen přijít na správný postup, obtížnost je u nich daná tím, že na začátku není nápověda, která by naznačila, co dělat. A pak holt jsou jiné, u kterých je jasné, co dělat, ale zabere to týden lítání v terénu. To je taky obtížnost, jiného typu, ale přece.
  • 0

#51 miklust

miklust

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:20

Nejak mi to neda se nezapojit, obvykle to nedelam, ale:-)

Tuhle kesku mam odlovenou, zaplnila mi misto v D/T tabulce, zobrazila mi novou badges a jednu posunula o uroven vys. Ano mam rad statistiky a rad si je prohlizim u ostatnich, motivuje me to a bavi me to. Tim ze se kes zmenila, se mi posunuly hodnoty zpet. No a co??? Nevadi mi to, na kes sem nesel jen kuli zaplneni mista v tabulce ale byla to pro me vyzva a s kolegama sme si to naramne uzili.

Auta jsem honil bez netu v mobilu a nebyl jsem blazen abych je nahanel pres den kdy jsou v pohybu, pockal jsem si na rano nebo na vecer. Jel jsem autem, nebyl problem.

To ze je nekomu mene a nema moznosti jako nekdo dalsi kdo ma sluzebak a mobil s netem si myslim ze je u kesi irelevantni. Kesky se daji lovim milionem zpusobu a je jen na kazdem co tomu obetuje a jak do toho jde. Kdyz se mi kes nelibi, nezda = nelovim. Kdyz chci mit cistou mapu a beru vsechny kolem, tak hold musim neco strpet...

Na spoustu kesi je potreba mnohem "specialnejsi" vybaveni nez auto a mobil net a taky nemaji obtiznost 5* A osobne nesouhlasim ani s nazorem ze kdyz nebydlim v danem meste, tak odlovit kesku co uz tak je sama o sobe tezsi je jeste tezsi tim ze k ni dotycny musi dojet. To je podle me uplne pritazeny. Logicky kdyz chci lovit kes co je v Brne a jsem z Prahy, tak asi se k ni nejdriv musim nejak dostat. To ze jen projizdim a mam na to min casu je jen muj problem a nemelo by to s hodnocenim kese co delat...

To jak je kes hodnocena je sice na autorovi, ale mel by se drzet nejakych zvyklosti a doporuceni. Myslim ze je fajn ze to autori zmenili a rozhodne to kesi neublizilo. Mozna to bude mit opacny efekt a lidi co se bali jit do toho kuli 5/5 si to ted zkusi...B)

Ja osobne si ji jako oblibenou necham, byl to pro me zazitek a zase neco jinyho a hlavne jsem ho prozil s fajn lidma, a o to tu snad bezi ne? Kdyz nekdo lovi jen pro statistiku tak neni nutne ten spatny, kazdy to delame z jineho duvodu a je to ciste jen nase vec, pokud se drzime pravidel a neomezujeme tim nikoho jineho!

Stejne tady ta diskuse nic nezmeni, ale i tak je fajn ze je kde rict svuj nazor a pokud mozno slusne ze;)

EDIT:

Zegga napsal/a:
1)Oba jsou z Prahy. Budou na tom stejně dva kluci od Kolína?
2)Nahoru lezl 3x jen jeden, druhý přihlížel. (tím to nedegraduji, sama také moc nikam nelezu)
3)Lezl bez jakéhokoli jištění, což je celkem nezodpovědné. Rozhodně bych je tu nedávala jako příklad.
4)Jel na kole ze Zahradního města na Strašnickou, max 5 km, o tom bych snad ani nemluvila. Jiný jel z Karlína do Benátek nad Jizerou.


1) ano budou, chces snad rict ze pokud jedu lovit z prahy na moravu, tak automaticky za humpolcem budou vsechny kesky ktere ulovim o hvezdicku tezsi, tohle je snad jasny ne? chci lovit v praze tak se tam musim dostat
2)no a? treba ty dva nesli zebrik a ten treti lez a dalsi drzel, podpiral (jako v nasem pripade odlovu) to je snad o spolupraci ne?
3)zase vec lovcu a ne autora a obtiznosti
4) viz bod jedna, to je to samy, kdyz chtel nahanet auto pres pul prahy tak proc ne, ja si pockal az bude nekde pobliz a bude stat a pak si naplanoval program i trasu, je to jen o tom jak si to kdo zaridi ne?

nijak na tebe neutocim, neber to osobne, jen mam hold jiny nazor, v tomto pripade odlisny
  • 0

#52 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:20

jen technicka, jak psala Chryseis ten citat, take jsem to pochopil podobne a hlavne tak, ze by nemela byt tradicka 5/5. Chape to nekdo taky tak? btw. jinak souhlasim s kapsou, ta cache, o ktere je tohle vlakno, je pro me taky spis 6 :) B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#53 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:33

Smogeo napsal/a:Však jasně, ty i další řešíte otázku nastavení obtížnosti z obecného pohledu, jen u Zeggy jsem si nevšiml, žeby dala nějaký jiný případ nesprávného ohodnocení. Honny se třeba zmínil o nějaké kešce podhodnocené na 3,5 v Brně. Ale to ji už nezajímá. Tak proto z toho mám dojem že se pere jen za svoje hvězdičky v tabulce.
Ještě k tomu speciálnímu vybavení: Nepřijde mi moc logické, aby se keš ohodnotila jako T5 ani v případě nutnosti auta (keš na dálničním odpočivadle) ani v případě nutnosti mobilního připojení (multina s meziúlohama na netu) To by stačilo označit attributem "šroubovák"
T totiž znamená terén a ohodnocení u něj by se imho mělo nastavovat podle fyzické náročnosti.

¨

Zegga řeší keš, kterou lovila 3 měsíce po její publikaci s určitým hodnocením. Keš v Brně neznám, zmínka že existuje je fajn. Nebudu ji hledat, když ani nevím podle čeho. GC kod Hony bohužel neuvedl. Vyjadřovat se a komentovat něco co jsem nelovila a neznám opravdu nehodlám. Kdo mne zná, ví že konto a tabulky mám pro sebe, nejsem soutěživý typ. Je zajímavé jak se tu spoustalidí vyjadřuje k mé osobě a nikoli k tématu.
Pokud by se autoři zamysleli a upravili hodnocení, proč tak neučinili hned po jeho prvním logu? A stalo se tak až nyní, když Benjo napsal svůj další WN s tím že to nemohou myslet vážně a jak to že jeho první námitku nevzali v potaz? A čím to že tato keš má více než sto nálezů, spoustu od zkušených a jen on má námitky? A proč opakovaně po půl roce, jako fracek co se dožaduje pozornosti?
Mimochodem, já své statistiky sleduji tak moc, že když jsem je generovala ani jsem si toho nevšimla, upozornili mne jiní kterým zmizel "odznáček".

Daine: Až mne někdy uvidíš s pivem nebo jiným alkoholem, oslav to... budeš mít FTF. Takže to bude obráceně, asi piju málo...

Smogeo a jiní: Jde o princip. Opakuji. Hodnocení by mělo být vždy nastavováno z obecného a průměrného pohledu. Ne z pohledu obyvatele vnitrosvěta (když vás to hnojiště tak irituje). Od Benja jsem jiný argument, než že pro něj to bylo jednoduché, protože si autem dojel za oběma TB k nim domů. Takže to byla jen otázka času a financí na pohoné hmoty.

LukasX: Jak reaguji pokud mne někdo upozorní se zeptej těch co tak učinili. Benjo upozornil v logu před půl rokem, potud by to bylo v pořádku. A bylo by to i kdyby tehdy autor nastavení změnil. Jenže nestalo se a tak Benjo po půl roce začal v dalším WN sjednávat pořádek "myslel jsem z pocátku, že to s tím 5/5 ratingem je vtip, ale porád to tu zustává" a vnucovat svůj názor.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#54 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:39

Chryseis napsal/a:
Já mám spíš pocit, že u nás je zvykem obtížnost (a někdy i terén, to mi vadí z hlediska bezpečnosti víc) podhodnocovat, než naopak.
Z geowiki:
...


To je ale volny preklad s vykladem a priklady, oficialni rating na http://www.geocachin.../hide/rate.aspx, zkopirovany z http://www.clayjar.com/gcrs/, je u obtiznosti o dost strucnejsi a volnejsi v interpretaci (pravda, taky by vsechny multi podle tohohle mely D3 a vic).
  • 0

#55 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:41

MedoMys napsal/a:Ale k jádru věci - je pouze záležitostí lovce, když napíše svůj názor na kvalifikování keše, a je zase pouze záležitostí autora, zda jeho argumenty uzná a kvalifikaci změní. A to v tomto případě v naprosté slušnosti a oprávněně. A autor nemá důvod cokoli vysvětlovat, je to pouze jeho věc.
Ty do toho nemáš právo říct ani "ň", protože se tě to netýká, a už vůbec ne takovým hulvátským způsobem. Kde to proboha jsme ?


Ty siu asi taky do papule moc nevidíš?

Takže: Já jsem také lovec a mám to stejné právo. Keš lovím s určitým nastavením a považuji je za oprávněné. A někdo jiný uplatní "své právo" a opakovanými výzvami docílí změnu. V tu chvíli ovšem já považuji ohodnoceníí za chybné. A mám právo využít svého práva. Stíháš?

A abych zůstala hulvátem, tak se mě to kurva týká!

Jo a jsme na žumpě...




Ten Tvůj výlev mi připoměl jednu zcénku z Románu pro ženy. Takže:

"No a co? Chlapi podvádět můžou a ženský ne?"
"Přesně tak, je to model prověřený stovkami generací, tak se ho do prdele nepokoušej měnit!"
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#56 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:42

ja se zeptam uplne blbe. Chapu dobre, ze mam chytit 2 auta jako TB. Ale na mapce je jen jeden cervenej puntik:D. Pak by D sedela, kdybych ten druhej musel lovit nahodne ;)
  • 0

brundi
 


#57 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:46

brundi napsal/a:
ja se zeptam uplne blbe. Chapu dobre, ze mam chytit 2 auta jako TB. Ale na mapce je jen jeden cervenej puntik:D. Pak by D sedela, kdybych ten druhej musel lovit nahodne ;)


Na to si stačí jen přepnout na druhé auto :-)
  • 0

#58 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:47

haggaeus napsal/a:

To je ale volny preklad s vykladem a priklady, oficialni rating na http://www.geocachin.../hide/rate.aspx, zkopirovany z http://www.clayjar.com/gcrs/, je u obtiznosti o dost strucnejsi a volnejsi v interpretaci (pravda, taky by vsechny multi podle tohohle mely D3 a vic).


No právě. Většina "lehkých" mysterek, u kterých je jasné, co s nimi a za půl hodinky je vyluštěno, mají obtížnost 2. Tradičku s obtížností 2 odlovím cestou kolem, když na mapě zjistím, že tam je, aniž bych před pěti minutami věděla o její existenci, nad mysterkou obtížnosti 2 strávím tu půl hodinu luštěním. To je taky docela rozdíl, a hodnocení stejné.
  • 0

#59 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:48

Podle mě je všechno jinak ;) Benjo5 určitě chystá novou kešku v Praze 5/5 takovou tu co nepůjde vyluštit ani odlovit a mrzího, že na ni nikdo kromě FTFkařů nepůjde, protože si každý do tabulky radši odloví jinou pohodovou 5/5 od jiného autora (včetně mě). Jinak k tomu vyplňování tabulky 81, když vám tam chybí půlka políček tak na to kašlete, ale když najednou zjistíte, že vám k zaplnění tabulky chybí méně jak 10 políček tak je přirozené když plánujete nějaké keše, že tam zahrnete i nějakou keš s chybějícím D/T. My jsme si tak například zajeli odlovit hezkou multinu Bíla Dorota, naopak díky poslednímu MegaEventu již nemusíme lovit Benjuv Barandovský most na který jsme se dlouhodobě chystali a radši si odlovíme s novou horolezeckou výbavou jiné lozící kešky v přírodě.
  • 0

#60 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 11:51

Zegga napsal/a:
Takže: Já jsem také lovec a mám to stejné právo. Keš lovím s určitým nastavením a považuji je za oprávněné. A někdo jiný uplatní "své právo" a opakovanými výzvami docílí změnu. V tu chvíli ovšem já považuji ohodnoceníí za chybné. A mám právo využít svého práva. Stíháš?

A abych zůstala hulvátem, tak se mě to kurva týká!

Jo a jsme na žumpě...


Aha, ja uz to pomalu zacinam stihat. Takze se takhle rozcilujes protoze nemas stejne slovo a nejsi stejne respektovana jako Benjo? Na benjovu vyzvu se reaguje, na tvoji ne - proto sup na forum, sup se sprostymi slovy a pojdme do toho. Gratuluju, konecne v tom mam jasno a bohuzel je mi smutneji cimdalvic :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama