Přejít na obsah


Fotka

Oregon 300 závada


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 bloodsnake

bloodsnake

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 7:15

Potřeboval bych poradit jak se dělá flash firmware na OREGON 300. Navigace se mi ihned po zapnutí sama vypne. Někde na fóru jsem četl, že pomůže flash firmware, ale nevím jak se to dělá. Děkuji za vaše rady:)
  • 0
Anaconda Team

#2 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 7:36

Možná by neškodilo napsat, kvůli čemu se to děje...případně co jsi dělal před tím, než to začalo dělat. Nicméně by ti mohl pomoci TENTO návod, jak pomocí Recovery #1 donutit GPS ke komunikaci s PC. Pak stačí do složky "Garmin" nahrát soubor s FW s názvem "gupdate.gcd" a po odpojení od PC a zapnutí GPS by měla začít instalace (v případě downgrade by se tě to mělo zeptat, zda chceš opravdu nainstalovat starší verzi). Takhle to dělám u Colorada, ale u Oregonu by to mělo taky šlapat. Jo a downgrade prý u O300 jde max. o jednu verzi zpět. Tedy např. ze 4.0 na 3.90. Opět jen z doslechu. Poslední stabilní verze FW pro O300 by měla být TATO.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#3 bloodsnake

bloodsnake

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 8:14

Moc Ti děkuji za radu, navigace konečně šlape dle Recovery #2 -- Forced Upgrade using RGN file. Závada se vyskytla po nahrání kešek. Po zapnutí se na displeji objevil nápis memory full a navigace se pokaždé vypnula. Přes PC jsem zjistil, že v paměti mám místo 250MB. Vymazal jsem soubor který jsem ten den nahrál a stejně to nepomohlo. Tak jsem formátoval celou vnitřní paměť a nahrál jsem si zálohu softwaru, kterou jsem si uložil po zakoupení navigace. I když jsem GPS formátoval a nahrál čistý software, navigace se stále vypínala. Pomohlo až Recovery #2 dle Tvé rady. Takže Ti ještě jednou moc děkuji, protože jsem se s navigací již loučil. Mám ji již 2,5 roku a zatím vše fungovalo bez závad. Díky moc..............:)
  • 0
Anaconda Team

#4 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 8:35

Tak to jsem rád, že už GPS šlape :) Na WikiSpaces se dá najít spousta zajímavých rad ;)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama