Přejít na obsah


Fotka

Custom symbols


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:22

jo je to on díky
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#22 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 14:56

fremen.cz, puczmeloun: v nastaveni to "niceni" jde vypnout, s moznosti pouziti CustomSymbols se pocita. Pokud to clovek necha zaple, tak ikonky i bez nahravani jakychkoliv CustomSymbols vypadaji lepe - jinak, nez modre vlajecky pro vsechny typy. Vychozi hodnota rozhodne neni "predepsana garminem", ale je to proste typ waypointu z GC.com, ktery garmin ocividne nijak specialne nema osetreny - a proto se vsechny wpt v zakladu zobrazuji modrym praporkem.
  • 0

#23 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 21:01

CHANGE_WAYPOINT_SYMBOLS teda na 0 ?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#24 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 10:10

fremen.cz napsal/a:
CHANGE_WAYPOINT_SYMBOLS teda na 0 ?


nahoru... není odpověd ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#25 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 10:15

Tak jsem se k tomu vcera vecer konecne dostal ;-) a nahral jen ten Geocache found. bmp a opravdu mi to odtranilo tu stupidni truhlicku a mam tam paradniho smajlika misto toho... Dekuji moc !!!
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#26 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 10:52

Hele fremen, nestvi me ;) V mem podpisu mas odkaz na dokumentaci a v dokumentaci to je. Nevidim duvod ti odpovidat na neco tak zrejmeho. Kdybys to misto dvou dnu cekani vyzkousel, asi to vyjde lepe.
  • 0

#27 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 10:59

medwyn_cz napsal/a:
Hele fremen, nestvi me ;)
...


nastaveno mám CHANGE_WAYPOINT_SYMBOLS na 1, což by mělo házet ikonky... ale jaksi neháže... proto tě tu štvu ;)

Teda za předpokladu, že nejsem lampa a nemyslím si že ta fce dělá něco jiného jak dělat má

EDIT: tak jsem to zkusil i s "nulou" a stále tam mám zelené modré vlaječky a modré puntíky + občas se tam mihne nějaká ta jiná ikonka (takže že by to bylo blbě jinde? špatný import??)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#28 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 11:04

CHANGE_WAYPOINT_SYMBOLS znamena Zmen symboly waypointu a hodnotu jsi tomu nastavil na 1, logicke ano.

To znamena, ze vychozi hodnoty z PQ budou makrem upravovany na hodnoty, ktere i nijak neupraveny garmin nejak rozlisuje (barevne, tvarem).

Pokud toto pouzivat nechces, ale chces mit vychozi symboly z PQ (ktery standardni garmin nijak specialne nedokaze rozpoznat, snad krome parkoviste), tak nastav hodnotu na logicke ne, tedy 0.
V ten moment zacnou fungovat CustomSymbols, ktere mohou ci nemusi byt vhodnejsi nezli vychozi nastaveni.

Tohle jsi ale mohl vyzkouset, ne?
  • 0

#29 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 11:07

viz edit... zkusil jsem to... ovšem barevné vlaječky a puntíky převládají...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#30 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 11:09

Smazat vsechny GPX z GPS, zmenit hodnotu nastaveni na 0. Nakopirovat custom symbols. Zapnout navigaci. Vypnout navigaci. Vyexportovat GPX, nahrat do navigace. Zapnout navigaci.
  • 0

#31 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 11:26

No konečně... ne že bych nedělal obdobný postup, ale až takovou "čistku" jako nutnost jsem nepředpokládal... dík za trpělivost medwyne :)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#32 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 11:39

Jinak zatim se mi dokonce zda, ze si garmin cte custom symboly ze stejne pameti, jako gpx. Pokud nahravam GPX na kartu, musi byt custom symboly na karte. Pokud do vnitrni pameti, musi byt ve vnitrni pameti.
  • 0

#33 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 11:41

medwyn_cz napsal/a:
Jinak zatim se mi dokonce zda...


Tohle je IMHO záležitost FW a ne HW jako takového... do toho ale my kačeři moc nezasáhneme, to je v rukou Garmina a jejich kratochvílí... ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#34 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 11:27

dala by se udělat ikona nálezů , která by na mapě nebyla vůbec vidět? mě by to možná vyhovovalo úplně nejvíc - na některých místech je hustota keší taková že přes ikony není vidět mapa :(
  • 0

#35 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 13:06

B O B R napsal/a:
dala by se udělat ikona nálezů , která by na mapě nebyla vůbec vidět? mě by to možná vyhovovalo úplně nejvíc - na některých místech je hustota keší taková že přes ikony není vidět mapa :(

A neni snadnejsi nalezene do navi neexportovat?
  • 0

#36 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 14:00

no to by taky šlo ;)
  • 0

#37 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 18:30

Jinak jasně, že by šla. Udělej si prázdnou ikonku (tzn 16x16 ctverecek v magenta barvě). Pojmenuj stejně jako moje ikonka nalezené keše a nahral do složky CustomSymbols. No a máš to...
  • 0
Užívej života...

#38 fatbozz

fatbozz

    fatbozz

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2019 - 15:56

Je možné někde soubor ještě stáhnout ? Na původním umístění není.


  • 0

Mapy pro Locus zdarma a povídání o Openstreetmap >>> http://gpsfreemaps.net/

Přejděte na mapy Openstreetmap a buď členem komunity OSMcz >> http://openstreetmap.cz/

....jo a taky fotím >>> koukni se >>> Klikklak





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama