Přejít na obsah


Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3837 odpovědí na toto téma

#2661 mike_btk

mike_btk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2014 - 6:53

@mike_btk: není nic snazšího než zkusit, ale myslím že by mělo

Když zapínám POI alert, tak to po mě chce abych označil složku POI, na kterou chci upozorňovat (pokud to tedy chápu správně), já mám ale na mysli dočasně zobrazené keše (pomocí live mapy pluginu) - takže při zapínání nemám co označit (množinu keší)...


  • 0

#2662 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2014 - 12:02

@pražský chytrák: netuším :/. Nic takového jsem nezpozoroval. Děje se to i po vypnutí zapnutí Locusu?


bohužel děje, asi to vypadá na reinstall v budoucnu :-p
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#2663 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2014 - 8:54

HELP -- kam se aktualne ukladaji FieldNotes -- byl sem zvyklej na gcfieldNotes, vcera sem jel vice mene offline a ted koukam, ze posledni zaznam v gcfieldnotes je z 13.6.2014


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#2664 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2014 - 14:37

gcFieldNotes.txt v rootu Locuse


  • 0

#2665 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2014 - 20:38

hmm tak tam mam posledni 13.6.  no zkusim zda ten file neni  uz nadlimitni


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#2666 Lavin

Lavin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 8:05

Potřebuji poradit. Objevila se ma v telefonu druhá ikonka Locusu a když jsem jí chtěl smazat tak se to zeptalo na odinstalování aplikace. Já bl..c to potvrdil a Locus mi zmizel. Není ani v nainstalovaných aplikacích. Vypadá to ale, že na kartě zůstaly všechny jeho složky. Jak tam nejjednodušeji dostat Locus zpět tak, abych tam měl pokud možno všechny stažené kešky, všechna nastavení stejná apod... ? Zálohu samozřejmě nemám. :(  Za každou radu budu vděčný. Díky.


  • 0

#2667 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 8:37

No já bych připojil foun k PC a celou pozůstalou složku na kartě zkopíroval do něj. Pak bych odpojil, nainstaloval znovu z google play Locus. V nastavení aplikací v androidu dal přesunout Locus na SD kartu. Potom opět připojil foun k PC a celou zkopírovanou složku přesunul opět  na kartu a povolil přepsat soubory.


  • 0

#2668 Lavin

Lavin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 11:05

Tak do PC jsem to již zkopíroval. Zkusím to tedy znovu nainstalovat a potom přepsat schovanou složkou z PC. Snad to bude OK i z hlediska licence.


  • 0

#2669 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 11:13

Odinstalace na ten adresar (pokud vim) vubec nehrabe. Stejne tak instalace.Akorat se te to pri prvnim spusteni zepta (pokud najde slozek vic), kterou datavou slozku chces pouzit, ale jinak v ni vsechno zustane tak, jak bylo. A paklize ma Locus koupenej, tak si ho muzes instalovat ze svyho uctu kam chces ;)


  • 0

#2670 Lavin

Lavin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 11:14

Odinstalace na ten adresar (pokud vim) vubec nehrabe. Stejne tak instalace.Akorat se te to pri prvnim spusteni zepta (pokud najde slozek vic), kterou datavou slozku chces pouzit, ale jinak v ni vsechno zustane tak, jak bylo. A paklize ma Locus koupenej, tak si ho muzes instalovat ze svyho uctu kam chces ;)

Locus mám koupenej. Tak to zkusím nainstalovat a uvidím. Díky.


  • 0

#2671 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 11:45

Pomoc! Během navigování (bez jakéhokoli mého zásahu) se mi přestaly v mapě zobrazovat keše online... Používám GClive, ten je stále zapnutý, internetové spojení funguje, otci tentýž program také funguje na mobilu vedle mně, a CGeo pracuje i mně... Zrestartovala jsem aplikaci i celý mobil, ale keše se mi stále nenačítají :'(! Čím to může být? Velice prosím o pomoc, protože právě jedeme na kešovací dovolenou!
  • 0

#2672 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 12:15

Napada me jedine, ze by se ti podarilo vycerpat limit, ale to by melo neco hlasit (jako treba, ze jsi vycerpala limit gclive). Takze me spis zajima, jestli sis nemohla nedopatrenim prepnout neco v nastaveni?


  • 0

#2673 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 13:43

To existuje nějakej limit??? Kde se o tom dozvím víc?
Nic mi to nepíše :-(! Nenapadá mě, co bych si tam mohla změnit... Keše z mapy zmizely během provozu, ničeho v nastavení jsem se nedotýkala :'(!
  • 0

#2674 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 18:41

No super -- tak muj problem s Fieldnotes je nejakej zahadnej - Kouknu pres Textovy editor do souboru primo v telefonu a je tam vsechno.Ten samej soubor zkopcim do PC a posledni zaznam je z 13.6.   VRAZDAAAA


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#2675 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 19:52

Tak už jsem na to přišla: mezi Mukařovem a Říčanama se mi to během plného používání mapové navigace bez mého jakéhokoli zásahu odhlásilo z CGLive 8o! To zírám!!! Ale hlavně že už je to OK a hlavně aby se to nestávalo často...
  • 0

#2676 pavel.o

pavel.o

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2014 - 20:23

Už někdo instaloval novou verzi 3.1.0?
Poradíte mi jak dostat zpátky všechny mé stopy, stažené body a jak naimportovat keše z databáze geogetu?
Mapy se mi naštěstí podařilo načíst, ale s tímhle si nevím rady?
Díky předem


Tento příspěvek byl upraven od pavel.o: 03 červenec 2014 - 20:27

  • 0

#2677 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2014 - 6:16

3.1.0 jsem nainstaloval a všechný me body, stopy a nastavení tam zůstaly.

Jen by mě zajímalo co bylo těch 5MB dat které po aktualizaci stahoval :)


  • 0

#2678 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2014 - 6:41

Zaktualizoval jsem verzi a body a trasy sice v Locusu jsou, ale nenačítají se kešky z databáze GSAKu. Ví někdo, co s tím?


  • 1

#2679 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2014 - 7:53

3.1.0 jsem nainstaloval a všechný me body, stopy a nastavení tam zůstaly.

Jen by mě zajímalo co bylo těch 5MB dat které po aktualizaci stahoval :)

 

No mě by to taky zajímalo. Zvláště, kdybych to spustil někde mimo wifi a těch 5 MB bych prostě nestáhl. Pak bych stál někdě mimo civilizaci bez upozornění s nepoužitelným Locusem a tak trošku naštvaný :D


  • 0
Užívej života...

#2680 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2014 - 8:02

Stejny problem jako Numira, addon pro GSAK neslape jak ma.

Navic se nedostanu k mapam, neni moznost si najit cestu k adresari s mapama na externi karte, chce to jen vnitrni uloziste telefonu.
Tech nekolik giga mapovych dat se mi na vnitrni SD opravdu nevejde:-)


  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama