Přejít na obsah


Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3830 odpovědí na toto téma

#3041 David123

David123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 18:23

V posledni verzi se nezobrazuje neco, co by asi melo. To prazdne sede dole :-)

https://mega.nz/#!HQ...XBHF6nI7pRCnpRQ
  • 0

#3042 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 18:32

@HaLuMa : no s SQLite máš větší zkušenost ty, takže řekni. Vycházím jen z citované ofiko dokumentace.

 

@David123: ehm, a co by tam mělo být? :)


  • 0

#3043 David123

David123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 21:26

No kdyz jsem ve skupine nejakych bodu a zmacku tlacitko menu, tak mi dole vyjede prazdny sedy obdelnik. V jinych mistech v aplikaci (treba v okne se skupinami bodu, nebo zaznamu tras) pri stejnem hw tlacitku vyjizdi ruzne menicka ve stejnem sedem okne, uz to neni jen prazdny obdelnik(... Nevim, jestli si videl ten muj obr. z odkazu. Podle me by tam melo byt neco napsano, nebo by to nemelo vubec vyjizdet. K cemu je prazdny ctverecek.

Tento příspěvek byl upraven od David123: 22 červen 2015 - 21:27

  • 0

#3044 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2015 - 9:53

neni jen poskozeny soubor s databazi?

 

Vidím to taky tak, resp. je to možné (ale to i varianta od meniona). Chtěla jsme udělat zálohu karty a soubory s databázemi bodů a tras se kousli a hodily chybu. 

 

Prozatím, než budu kuchat telefon (ono mi to prostě nejde :D), to vypadá, že to jede.


Tento příspěvek byl upraven od janca361: 23 červen 2015 - 9:54

  • 0

#3045 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2015 - 20:32

Neporadí někdo, jak mapy které mám v locusu stažené dostanu na SD kartu, zabírají už docela dost míst v hlavní paměti a na Androidu je to docela znát.

Nevím, jestli to už někdo neřešil, ale na 150 stránek prolistovat nemám ;) .


  • 0

#3046 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2015 - 21:00

Listovat nemusis, da se i vyhledavat. Dej je do naky slozky na karte a pak bez v locusu do map, vyber offline mapy a pridej adresar s mapama. Funguje v poho na kitkatu i lolipopu. A to pro vectorovy i pro stazene sqlite.
Mozna jeste doplnim, ze pripadna temata nech v telefonu, ale ty moc nezabiraji. Aspon me to tak funguje.

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 06 červenec 2015 - 21:05

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#3047 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2015 - 21:25

Listovat nemusis, da se i vyhledavat. Dej je do naky slozky na karte a pak bez v locusu do map, vyber offline mapy a pridej adresar s mapama. Funguje v poho na kitkatu i lolipopu. A to pro vectorovy i pro stazene sqlite.
Mozna jeste doplnim, ze pripadna temata nech v telefonu, ale ty moc nezabiraji. Aspon me to tak funguje.

 

To jsem zkoušel. Vytvořil adresář na SD kartě a chtěl zkopírovat najednou mapy z adresáře v zařízení, ale hlásí to chybu. Pak jsem myslel, že zkopíruju celý adresář s mapama na SD kartu, ale to hlásí hlášku, že KitKat toto neumožňuje u aplikací, které nejsou od Google. Ještě tedy zkusím kopírovat po jednotlivých mapách. Dokonce, když vytvořím stejný nazev adresáře na SD kartě, tak se brání i Locus.


  • 0

#3048 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2015 - 21:55

Mělo by to tam jít nakopírovat pomocí PC. Buď připojit telefon k PC nebo vyndat kartu a přes čtečku.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#3049 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2015 - 8:24

Presne tak, v PC. A nebo ti to dovoli vestavenej spravce souboru. Ne ten tretich stran.


  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#3050 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2015 - 17:55

Po posledni aktualizaci mam misto Locus Ikonky Hnusnyho Androida - to je chyba u me nebo nekde jinde ??


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3051 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2015 - 18:00

A po dalsi aktualizaci je to OK


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3052 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2015 - 6:11

Ahoj,

 

Jen takové menší upozornění: Pokud používáte s rozšíření Geocaching4Locus a hlásí vám to chybu “The access token is expired.”, tak se stačí v nastavení tohoto rozšíření odhlásit a znovu přihlásit ke Geocaching.com účtu. Nová verze rozšíření, která toto řeší je již připravená, ale nedaří se jí zatím protlačit na Google Play. Více...


Tento příspěvek byl upraven od Arcao: 11 červenec 2015 - 6:12

  • 0

#3053 Cavalier Team

Cavalier Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 10:21

Ahoj,

 

Jen takové menší upozornění: Pokud používáte s rozšíření Geocaching4Locus a hlásí vám to chybu “The access token is expired.”, tak se stačí v nastavení tohoto rozšíření odhlásit a znovu přihlásit ke Geocaching.com účtu. Nová verze rozšíření, která toto řeší je již připravená, ale nedaří se jí zatím protlačit na Google Play. Více...

Ahojky - predpokladam, ze sluzby Geocaching4Locus pouziva i Field Notes. Stejnou hlasku:   -  Code:3    Message: The access token is expired   -  dostanu vzdy pri pokusu nahrat logy z Locusu do FieldNote na GC.  Odhlaseni a prihlaseni v G4L nepomaha ...

Poradi nekdo, co s tim ?    Diky.


  • 0

#3054 hofic

hofic

    hofic

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 17:47

Mám stejný problém jako Cavalier Team.
  • 0

#3055 medsc

medsc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 17:59

Ahoj,

musíte jít na GC Live a povolit přístup na GC. V a:drake je to v menu, pro GC4Locus v nastavení. 


  • 0

#3056 hofic

hofic

    hofic

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 18:23

Ahoj,
musíte jít na GC Live a povolit přístup na GC. V a:drake je to v menu, pro GC4Locus v nastavení.


Ahoj, to jsem udělal a nic. Furt stejná hláška.

Tento příspěvek byl upraven od hofic: 12 červenec 2015 - 18:25

  • 0

#3057 Dzafa_CZ

Dzafa_CZ

    Dzafa_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 18:30

Můžu dotaz? Doposud jsem i předem připravené offline logy logoval přes wi-fi jednu kešku po druhé. Má aplikace možnost zalogovat třeba 50 keší najednou? Případnému mě zajímalo, jestli se dá stáhnout pro offline použití list ing i s obrázky. Jo a zalogovat mi v uplynulém týdnu nalezené kešky také nejde.

Tento příspěvek byl upraven od Dzafa_CZ: 12 červenec 2015 - 18:38

  • 0

#3058 myspulka

myspulka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 18:37

Code:3    Message: The access token is expired: Tak s tímhle mám taky problém a nic nepomáhá


  • 0

#3059 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2015 - 20:10

Groundspeak asi nějak úřadoval, je nutné se odhlásit a přihlásit ke GC účtu, jak zmínil Arcao. Nikoliv však v GC4L, ale přímo v Locusu - addon Fieldnotes používá Locus.

 

Menu -> Více -> Geocaching nástroje -> ikonka otevřených dveří

 

Opětovné přihlášení je trochu krkolomné:

Menu -> Více -> Geocaching nástroje -> Zalogovat trackables -> otevře logovací obrazovku


  • 0
\m/

#3060 myspulka

myspulka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2015 - 20:27

Funguje. Díky.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama