Přejít na obsah

Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3528 odpovědí na toto téma

#3521 menion

menion

Menion

• Members
  • PipPipPip
  • 596 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2019 - 10:27

Používáte-li či nenávidíte-li "Zalogujte pouze datum" při logování keší a máte chvilku, dejte mi sem zpětnou vazbu, sám to asi nerozhodnu. Díky

https://help.locusma...jte-pouze-datum

• 0

#3522 dejwy

dejwy

dejwy

• Members
  • PipPipPip
  • 826 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2019 - 10:53

Používáte-li či nenávidíte-li "Zalogujte pouze datum" při logování keší a máte chvilku, dejte mi sem zpětnou vazbu, sám to asi nerozhodnu. Díky

https://help.locusma...jte-pouze-datum

Ještě se mi to nestalo, ale chápu, co dotyčný myslí. 

Nemám rád přebujelá nastavení, takže 1/ vypadá ideálně a přílišná konfigurovatelnost všeho je často cesta k nepřehlednosti. Je potřeba to udržet v rozumných mezích.

2/ je správně tak jak to menion opravil

3/ by mi přišlo asi ideál, ale protože při volbě "logovat pouze datum" se do textu vloží i čas (pokud je tam proměnná) tak to bude matečné stejně, jako je to nyní, protože i když zvolím logovat pouze datum, tak se tam ten čas textově vloží. Tudíž i tak je to trochu nejasné.

• 0

#3523 nalano

nalano

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 368 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 12:33

> https://help.locusma...jte-pouze-datum

Já nevidím žádný důvod k logování pouze datumu. Tudíž kdyby to zatržítko nebylo vidět, vůbec by mi to nevadilo.
  • 0

#3524 menion

menion

Menion

• Members
  • PipPipPip
  • 596 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 12:37

No myslím že většina běžných uživatelů to má spíše naopak. Groundspeak čas z vesela ignoruje pokud se nepletu, takže pokud do svého lovení nazačleníš některou externí aplikaci jako GeoGet atd. pak ti časy u logů jsou v podstatě k ničemu.

• 0

#3525 nalano

nalano

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 368 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 13:00

Měl jsem dojem, že podle toho času řadí logy ve výpisech nebo milníkách. Ale možná se mýlím. Mám čas v šabloně logu a nálezy si importuji do GeoGetu, který ten čas získá pravděpodobně z logu. Možná v novém API je ten čas též obsažen.
  • 0

#3526 HaLuMa

HaLuMa

Autor Geogetu

• Members
  • PipPipPip
  • 13 131 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 13:14

V API kdysi cas byl. Ale loni udelali zlepsovak, a prestali ten cas logu v databazi uchovavat. Geoget to bere z prvniho cisla v textu logu.

GS to ale vyvazuje tim, ze pro zmenu zacal uchovavat cas u "data umisteni kesky", coz pouzivaji jako cas konani eventu.

Nicmene lide cas u logu nepouzivaji hlavne proto, ze ho po nich nikdo nechce, tak proc by se obtezovali ho tam psat? Otazka spise je, kolika lidem z nich by tak desne vadilo, kdyby se tam ten cas sam predvyplnil.

Ze ted zadny Geoget (ani nic podobneho) nepouzivaji, je kratkozraky argument. Protoze ho zkusi treba za deset let, a pak se budou divit, proc u tech starych logu ten cas neni...

• 0

#3527 menion

menion

Menion

• Members
  • PipPipPip
  • 596 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 13:20

Díky za dovysvětlení. Pak je to jak jsem psal.

Ano, samozřejmě, může se do budoucna hodit, taky proto v Locusu je a i zůstane, možnost čas logovat.

Nicméně díky, prozatím problém vyřešen drobnou úpravou v UI.

• 0

#3528 nalano

nalano

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 368 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 13:42

Stále nevidím žádný důvod, proč logovat pouze datum. Kdyby se logovalo vždy s časem, tak to přece ničemu nevadí.
  • 1

#3529 gord

gord

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 8 548 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 14:06

Nevadi to sice nicemu, ale mohou byt lidi, kterym z nejakeho duvodu muze cas v logu vadit.

• 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama