Přejít na obsah

Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3804 odpovědí na toto téma

#3801 ToRo61

ToRo61

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2022 - 21:34

Nejsem si jistý jestli dobře chápu dotaz, ale filtrování používám tak, že ve složce s body si naklikám viditelnost bodů na mapě, resp. klikem na ikonu složky měním viditelnost všech bodů složky na mapě.

Resp. ještě filtruji tak, že si vycentruji mapu na požadovanou pozici  a pak ve složce s body volím ve spodní liště viditelnost bodů ... prvních X bodů apod

Tento příspěvek byl upraven od ToRo61: 10 srpen 2022 - 21:39

• 1

#3802 Kreten8

Kreten8

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2022 - 12:21

mě jde o viditelnost bodu přímo v dané složce, abych viděl jen ty viditelné a né všechny

• 0

#3803 VelkyVezir

VelkyVezir

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2022 - 14:03

mě jde o viditelnost bodu přímo v dané složce, abych viděl jen ty viditelné a né všechny

To lze nastavit pomocí filtru u každé složky (4. ikonka zleva). Případně to obejít tím, že si body rozdělím do více složek a ty co nepotřebuju vidět, tak je mít prostě ve složkách, které budou na mapě celé vypnuté.

locus.jpg

• 0

#3804 Kreten8

Kreten8

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2022 - 14:54

No do toho filtru jsem koukal, ale tam jsou jen geocachingové vlastnosti bodů, ale nikde jsem tam nenašel volbu jen viditelné

• 0

#3805 VelkyVezir

VelkyVezir

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2022 - 11:38

Nevím co v té složce vlastně máš a základě čeho jsou ma mapě viditelné jen určité keše. Pokud na základě filtru, pak by to mělo stejným způsobem jít filtrovat i v té složce. Ale filtrovat podle viditelnosti na mapě podle mě nejde. Pokud bych to potřeboval, asi bych ty keše rozdělil do 2 složek a ty nepotřebné na mapě vypnul.
  • 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama