Přejít na obsah


Fotka

Locus (Online/Offline map klient - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3830 odpovědí na toto téma

#141 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 18:23

JJ zruseni navigace je fakt daleko:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#142 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 12:21

MarHan napsal/a:
Klikni na kes - prvni tlacitko listing, pak posledni ikona.


Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek

Když kliknu na keš, tak mi to nabídne pouze tyto volby.Viz obr.
Znovu říkám že já nemam kešky importovaný do LOCUSu ale pouze používám funkci v c:geo která umožnůže zobrazit keše na mapě locusu.Není to ten problém?
  • 0

#143 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 12:27

Jee to mi uniklo... Jasne, ze to je ten problem. Takhle pracujes s waypointem a ne s kesi... Stahni si normalne PQ z geocaching.com a to naimportuj. Pak uz to bude slapat jak ma:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#144 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 12:53

Oki děkuju za objesnění.;)Já si řikám že nejsem takový tele abych to tam nenašel.Oki mužu si nasosat PQ z GC.Ale bude fungovat aktualizace keší přímo z telefonu popř. stahování keše z určité oblasti?obávám se že to zas LOCUs neumí. :( Díky za objasnění.:)
  • 0

#145 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 12:56

Locus umí importovat body z .GPX souboru, není to aplikace pro online přístup na gc.com. Takže jestli umí c:geo exportovat do .gpx, můžeš nasosat body přes c:geo a pak importovat v Locus.
  • 0

#146 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 12:59

A neni problem kliknout na link u kese, ktery te hodi primo na gc stranku kese:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#147 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 12:59

To bohužel neumí, ale nevadí. Nechám to tak jak to je.Díky moc.
  • 0

#148 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 9:06

Tak jsem zaplatil za plnou verzi, ale jsem trošku zklamanej.To že zmizeli skoro všechny mapy, to není vina autora a není to pro mě důvod přoč bych i tak rád nepřispěl za tak výtečnou aplikaci.Mapy se dají v pohodě sehnat jako db.Ale trápí mě to, že mam asi 6 kategorií POI. Např zámky zříceniny vyhlídky rozhledny atd. Když se ale chci podívát na čistou mapu, tak musím jednotlivě v kategoriích odznačovat položky a to je velmi zdlouhavý.Nešlo by třeba pomocí zatržítka zobrazovat jednotlivé kategorie na mapě.Toto je zoufalé :(:(:( Dík.
  • 0

#149 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 9:16

DAMSI napsal/a:
Tak jsem zaplatil za plnou verzi, ale jsem trošku zklamanej.To že zmizeli skoro všechny mapy, to není vina autora a není to pro mě důvod přoč bych i tak rád nepřispěl za tak výtečnou aplikaci.Mapy se dají v pohodě sehnat jako db.Ale trápí mě to, že mam asi 6 kategorií POI. Např zámky zříceniny vyhlídky rozhledny atd. Když se ale chci podívát na čistou mapu, tak musím jednotlivě v kategoriích odznačovat položky a to je velmi zdlouhavý.Nešlo by třeba pomocí zatržítka zobrazovat jednotlivé kategorie na mapě.Toto je zoufalé :(:(:( Dík.

Ale tak to přeci funguje !
Naimportuješ si body do jednotlivých kategoriích a na ikonce v pravé liště (pokud sis tuto ikonku zapnul pro zobrazení) si vybereš, které kategorie chceš vidět.
Ikonku v pravé liště povolíš v Menu / Nástroje / Nastav pravý panel / Body zájmu.
  • 0

#150 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 9:28

MedoMys napsal/a:

DAMSI napsal/a:
Tak jsem zaplatil za plnou verzi, ale jsem trošku zklamanej.To že zmizeli skoro všechny mapy, to není vina autora a není to pro mě důvod přoč bych i tak rád nepřispěl za tak výtečnou aplikaci.Mapy se dají v pohodě sehnat jako db.Ale trápí mě to, že mam asi 6 kategorií POI. Např zámky zříceniny vyhlídky rozhledny atd. Když se ale chci podívát na čistou mapu, tak musím jednotlivě v kategoriích odznačovat položky a to je velmi zdlouhavý.Nešlo by třeba pomocí zatržítka zobrazovat jednotlivé kategorie na mapě.Toto je zoufalé :(:(:( Dík.

Ale tak to přeci funguje !
Naimportuješ si body do jednotlivých kategoriích a na ikonce v pravé liště (pokud sis tuto ikonku zapnul pro zobrazení) si vybereš, které kategorie chceš vidět.
Ikonku v pravé liště povolíš v Menu / Nástroje / Nastav pravý panel / Body zájmu.


Neměl jsem zapnuto, a nevšim jsem si této volby. Hledal jsem to přímo v kategoriích :)
Mooooooc děkuji, tak teď už opravdu možu říct: naprosto dokonalý :D díky
  • 0

#151 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 9:59

problémy s mapama? jedno řešení ... ;)

na XDA fóru
  • 0

#152 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 10:09

menion napsal/a:
problémy s mapama? jedno řešení ... ;)

Díky, tohle řešení jsem zrovna včera hledal (a nenašel). ;)
  • 0
-- Mitah Team --

#153 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 10:48

Taky dobrý, já jsem to řešli tak že mam poslední verzi PRO a nechal jsem si starou Lite verzi bez omezení.Každopádně tohle je elegantní řešení.Díky.
  • 0

#154 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 11:13

Ještě bych se zeptal na jednu věc.
Existuje nějaký editor již hotové mapy v sqlitedb.?
jde o to že bych třeba chtěl odstranit jedno měřítko (zoom) popřípadě oříznout mapu.MOBAC tohle bohužel neumí.neexistuje nějaký editor?
Je řešením třeba toto? https://addons.mozil...sqlite-manager/
  • 0

#155 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 627 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 11:21

no tak to bohužel netuším, ale co vím tak asi ne. na odebrání měřítka by šel použít jakýkoliv sql editor a pár příkazů, to samé na nějaké ořezání do obdélníku, to vše ale bez grafického klikátka tedy jedině s pomocí sql příkazů ...
  • 0

#156 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 20:27

Ahoj, na foru Locusu jsem zalozil nove vlakno ohledne rozpoznavani vyresenych kesi (Corrected coordinates), pokud k tomu neco mate, nevahejte se pridat, cim vice nazoru tim lepe, at Menion vi co se nam hodi:-)
http://forum.asamm.c....php?f=28&t=540
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#157 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 10:51

Kdo si jeste nevsiml tak existuje Uzasny ..teda skoro uznasny doplnek k Locusu - je to Addon Geocaching (Geocaching4Locus) od znameho tvurce podobnych rostaren Arcaa. Tento doplnek umi On-line stahnout 50 nejblizsich kesi a zobrazit je v mape. Pravda zatim je doplnek v plenkach a tak stahuje jen tech 50 kesi a nelze nijak filtrovat (nezobrazovat nalezene a pod.) ale to doufam brzy prijde. Navic diky Arcaovi je to RYCHLE --- 50 nejblizsich kesi zobrazenych na mape pri upltaneni FUP (tj rychlost stahovani asi 32kbps) cca 10s. Zkratka parada. ARCAO JE BUH:D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#158 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 10:56

Dobesch: a já s ním bydlím :D kdo by měl zájem o artefakty od samotného boha (vlasy, fotografie apod. ) dodám :) :D
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#159 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 10:58

scarabeus napsal/a:
Dobesch: a já s ním bydlím :D kdo by měl zájem o artefakty od samotného boha (vlasy, fotografie apod. ) dodám :) :D


Ozelim vlasy, kdyz tam bude moznos zadat uzivatelske jmeno a skryt nalezene :-)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#160 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 11:05

Zkusím se dnes nejvyššího zeptat. Bude-li božstvo dobře vyspáno a budete-li mu dnes přesně o půlnoci obětovat deset panen, pak můžete doufat, že Vám vyhoví. :D p.s.: opravdu se zkusím zeptat...
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama