Přejít na obsah


Fotka

12. 2. 2011 - Cesta a další krabičky v okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 misuli.j

misuli.j

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 15:17

Kterým směrem máš v plánu se vydat? Pokud bys jel přes Brno, ráda bych se s přítelem přidala..? Se serií nemáme zatím zkušenosti, ale třeba by to byla fajn premiéra :-)
  • 0

#2 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 20:54

Ahoj, kdyby jsi jel powertrail, tak bych se přidal ;) 12 mám volno ;)
  • 0

#3 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2011 - 21:15

Podle letmýho odhadu typuju, že má tato série 150km. Pěšky bych do toho teda nešel. Viděl bych to na dvoudenní akci na kole v létě.
  • 0

#4 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2011 - 9:47

KAMPJ napsal/a:

Loschuanos napsal/a:
Ahoj, kdyby jsi jel powertrail, tak bych se přidal ;) 12 mám volno ;)

Pokud někdo nepřijde s nějakým dobrým typem, tak to bude asi Pápa's trial. Začátek a konec je kousek od sebe, což je ideální pro pěší odlov.

Kde je Pápa's trial? Hoď sem prosím odkaz ;)
Jinak se mnou počítej na toho 12.;)
  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 21:33

Jen bych doplnil, že se to dá zkombinovat i s mudlopřítelkyněmi a podobnými mudloosobami. V Pápě je odložíš do termálu a pak si je tam vyzvedneš. Dá se tam najít pokoj na přespání pro dva za cca 600Kč. Jelikož mám tento víkend volný, tak bych někam jel - ale je trochu chladněji a moc se mi na dva dny nechce, leda že by mne někdo moc přemluvil.
  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 13:36

Arne1 napsal/a:
Jen bych doplnil, že se to dá zkombinovat i s mudlopřítelkyněmi a podobnými mudloosobami. V Pápě je odložíš do termálu a pak si je tam vyzvedneš. Dá se tam najít pokoj na přespání pro dva za cca 600Kč.

Jelikož mám tento víkend volný, tak bych někam jel - ale je trochu chladněji a moc se mi na dva dny nechce, leda že by mne někdo moc přemluvil.


Právě čtu, že má být teplo. Ale asi je už pozdě něco organizovat - nebudou lidi.
  • 0

#7 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 10:18

KAMPJ napsal/a:
Kdo má tedy zájem?


Jedu ;)
Pošli souřadnice a čas srazu B)
  • 0

#8 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 10:30

Určitě chci někam vyrazit, ale zatím nevím kam. Máš nějakej návrh?


Jestli máš zahrádku na kola a v neděli také volno tak můžeme nějáký powertrail objet na kolech ;)

Ale myslím že ta větší powertrailka v Maďarsku http://www.geocachin...17-312afa590a1f se bude na kole lovit lépe než Papa´s Trail ;)

Hele a nebo mě teď ještě napadlo, proč jezdit tak daleko když máme kousek od prahy toto: http://www.geocachin....aspx?key=TFTC To by se dalo zvládnout za jeden den pěšky, když vždy kousek popojedem autem ;)
  • 0

#9 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 13:37

KAMPJ napsal/a:
Vzhledem k tomu, že nikdo kromě Tebe nemá zájem, rozhodl jsem se pro změnu. Mám v úmyslu odlovit Cestu
http://www.geocachin...58&lng=14.08512

Ok, jsem pro.

Tu druhou (parfémovou) už mám odlovenou...
  • 0

#10 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 14:34

Když už budeme u těch Lovosic, tak to tam můžeme prokešovat komplet v okolí ;) Teď se koukám, jestli tam je něco zajímavého B) P.S. mysterka Windsor castle, která je hned u série vyluštěna, tak jen aby jsi jí zbytečně neluštil také i když je easy :DB)
  • 0

#11 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 16:20

Zato já mám času dost, takže jedu jako fretka :D Teď docela úspěšně pracuji na této sérii mysterek: http://www.geocachin...d5-1da9eec50cec je to při cestě, tak když budu s luštěním úspěšný, tak to tam můžeme také vykešovat ;)B)
  • 0

#12 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 17:13

KAMPJ napsal/a: Změnil jsem název vlákna, kdyby chtěl ještě někdo jít s náma

Ja bych se pripadne taky pridal (teda pokud me vezmete s sebou) ;) , powertraily me nic nerikaji ale tohle uz vypada zajimaveji a tim smerem nemam skoro nic odloveno. Bohuzel to jeste nemuzu uplne na 100%, uvidim, jak na tom budu s praci ale mel bych mit volno.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#13 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 18:24

KAMPJ napsal/a:Klidně můžeš.

OK - diky. Osonduju situaci v praci a ozvu se - ale na 90% bych nemel mit problem. Jinak z toho co jsi psal, tak mam odlovene akorat wherigo Lobositz 1945. Navic to tam moc neznam, takze do planu lovu vam radeji nebudu moc kecat. Pokud ale muzu s necim pomoct, tak dejte vedet.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#14 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 18:34

termin nestihnu, coz je skoda, cestu bych potreboval dolovit, no nic, tak jindy... jinak na Ceste byva dost bahno, tak se pripravte :) a jinak ve Vrbicanech je fajne hospa, ale myslim, ze maji az od 16.00 Dobry lov p.s. nejstarsi cast cesty muze mit dost jete logbooky, tak mozna nejake provizorni s sebou
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#15 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 20:07

KAMPJ napsal/a: Já to tam neznám vůbec.

Tim lip, aspon objevime neco noveho. Zkusim se taky kouknout do mapy a vytipovat zajimava mista.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#16 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 20:21

Ahoj. Minulý týden jsem se na zpáteční cestě z Ústí dvakrát stavil na Cestě (bral jsem to od začátku) a potvrzuji plné logbooky. Určitě vezměte náhradní proužky papíru, ať máte na co logovat. A upozorňuji, že některé keše chybí.
  • 0

#17 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 20:32

webcam mame na kladne, coz od parfemove neni tak daleko (http://coord.info/GCNPC7) a je tu jeden letterbox, ale ten se asi tak snadno neda :) http://coord.info/GC27NVC EDIT a virtual mas pouze 2 a obe v praze 1 (staromak a karluv most) EDIT2 jo a kdyby nahodou jeste napadl snih, tak na tu Cestu radeji zapomente, nebot asi 80 procent krabek je volne na zemi, takze staci 5 cm a je to temer k nenalezeni.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#18 zelvik

zelvik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 20:56

Cesta bude v tomto obdobi poradne rozbahnena, takze doporucuji holinky.:D A pokud uz mate za sebou treba FCPT, tak se pripravte na o nekolik trid horsi provedeni. Filmovky jsou pohozene v poli, s beznadejne plnymi logbooky. Ownerka na serii s prominutim dost kasle...
  • 0

#19 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 21:12

V této oblasti bych doporučil http://www.geocachin....aspx?wp=GCGH01. V případě nedostatku času se dá vyluštit jako mystery ale je rozhodně lepší projít celou trasu, bláto na cestě zaručeno;)
  • 0

#20 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 21:19

Coyote.cz napsal/a:
V této oblasti bych doporučil http://www.geocachin....aspx?wp=GCGH01. V případě nedostatku času se dá vyluštit jako mystery ale je rozhodně lepší projít celou trasu, bláto na cestě zaručeno;)


Jestli na "Dvořáka" půjdete či nic, to se rozhodněte podle počasí - finál je tam hlavně o výhledu, tudíž za mlhy atp. by to prostě nebylo ono. Pokud ano, buďte od té dobroty a dejte mi pak vědět, v jakém stavu je logbook (mám o tom pochybnosti), abych ho když tak před jarem vyměnil. Každopádně po trase multinka má ještě dvě celkem lehké tradičky, takže to dává celkem tři keše za nemnoho času.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama