Přejít na obsah


Fotka

Server GC temporarily down v roce 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
882 odpovědí na toto téma

#781 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:21

Parkis napsal/a:

honzak83 napsal/a:
Pokud by nebyl odkaz na gj přímo na stránkách geogetu, tak neřeknu ani půl slova!

Kde tam ten odkaz je? tuhle jsem hledal novou verzi GJ a na stránkách geogetu jsem ji rozhodně nenašel.

Tak tos hledal špatně - stačí najet na webové stránky geogetu, dále doplňky, rozkliknout geojarry a na konci jsou dva odkazy. Ovšem je to psáno humorně, cituji "Na tomto serveru nechci mít nic, co by Groundspeak mohl považovat za ilegální! Proto sem GeoJarry, prosím, nedávejte! Pokud jej chcete získat, zkuste Google nebo Uloz.to.". Přitom na tom uloz.to či google přímo po kliknutí na tyto odkazy vyjedou odkazy na stažení geojarry a aktualizaci gj pak lze dělat přímo v geogetu...
  • 0

#782 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:24

První pokus: změněné souřadnice mysterky se následně po přesunu do GSAKu chovají jako "původní". Takže bude problém rozeznat v GSAKu ty "upravené" a "upravené a přehrané".... PS: čekal jsem, že budou alespoň s příznakem "upravených"
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#783 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:36

Ve status baru uz se do kesi zase pocitaji i celencky. :( ... Takze pak nesedi status bar se skutecnymi nalezy.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#784 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:39

Tak jsem konečně našel, jak se dají ty souřadnice upravit. Ale asi budu dál používat přidaný Final waypoint z geogetu. Ten se mi odliší i ikonou, takže hned vidím, že jdu rovnou na finálku. Tady bych si musel pamatovat, že jsem ji upravil. Možná to někdy dodělají. Stačila by přidaná větička do listingu "Souřadnice byly přesunuty". Teď se to na PC liší jen kurzívou a nenápadným podtržením.
  • 0

#785 Svojetice

Svojetice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:43

Destr napsal/a:
Ve status baru uz se do kesi zase pocitaji i celencky. :( ... Takze pak nesedi status bar se skutecnymi nalezy.


To se časem spraví, na tyhle bugy jsem si po údržbách už nějak zvyk;)
  • 0
Ať je léto nebo zima, lovit kešky je vždy prima.

Garmin vista HCx

#786 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:43

Tak to nefunguje. Kruci.
  • 0

#787 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:51

honzak83 napsal/a:
Tak tos hledal špatně - stačí najet na webové stránky geogetu, dále doplňky, rozkliknout geojarry a na konci jsou dva odkazy. Ovšem je to psáno humorně, cituji "Na tomto serveru nechci mít nic, co by Groundspeak mohl považovat za ilegální! Proto sem GeoJarry, prosím, nedávejte! Pokud jej chcete získat, zkuste Google nebo Uloz.to.". Přitom na tom uloz.to či google přímo po kliknutí na tyto odkazy vyjedou odkazy na stažení geojarry a aktualizaci gj pak lze dělat přímo v geogetu...


Tak sis poexhiboval, všichni už víme že geoget nepouzivas a hned je líp, ne :D
  • 0

brundi
 


#788 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 23:12

Velicenstvo napsal/a:
Tak to nefunguje. Kruci.

Co ti nefunguje?
  • 0

#789 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 23:31

[quote]sobikovi napsal/a:
[quote]Co ti nefunguje?[/quote]

Funguje. Jen jsem myslel, že se ty mysterky se změněnými souřadnicemi přemístí i na mapě (myšleno mapy se všemi kešemi, ne ty v listingu). Ale i tak je to slušná vychytávka... a svůj příspěvek jsem radši editoval, abych nebyl úplně za blbce.
  • 0

#790 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 23:57

Tak asi nejvetsí poser (a to ríkám ze srdce) je ukončení podpory UserVoice (feedback) tzn. vše, co jsme ten rok prohlasovávali je upřímně řečeno v prdýlce... GS zase válí...
  • 0
Užívej života...

#791 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 0:27

puczmeloun napsal/a:
Tak asi nejvetsí poser (a to ríkám ze srdce) je ukončení podpory UserVoice (feedback) tzn. vše, co jsme ten rok prohlasovávali je upřímně řečeno v prdýlce... GS zase válí...

nechápu, feedback funguje
  • 0

#792 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 0:28

[quote]Velicenstvo napsal/a:
[quote]sobikovi napsal/a:
[quote]Co ti nefunguje?[/quote]

Funguje. Jen jsem myslel, že se ty mysterky se změněnými souřadnicemi přemístí i na mapě (myšleno mapy se všemi kešemi, ne ty v listingu). Ale i tak je to slušná vychytávka... a svůj příspěvek jsem radši editoval, abych nebyl úplně za blbce.[/quote]

No je blbé, že i když si ty souřadnice u cache změníš, tak v mapě je pořád ukázána na těch výchozích. Mohlo se to předělat i tady, ať vidíš hned, kde máš něco vyluštěno. Ale třeba to poladí.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#793 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 0:57

dr.vota napsal/a:

puczmeloun napsal/a:
Tak asi nejvetsí poser (a to ríkám ze srdce) je ukončení podpory UserVoice (feedback) tzn. vše, co jsme ten rok prohlasovávali je upřímně řečeno v prdýlce... GS zase válí...

nechápu, feedback funguje


No jedna věc je, že pořád funguje a druhá věc je, že spustili forum na forums.groundspeak.com a uservoice začali ignorovat.

Viz. seznam dnešních oprav: • Transitioning away from User Voice and back to IPB forums for support inquiries and feedback
a forum na GS.com: http://forums.ground...howtopic=285012


EDIT: vysvětlení zde http://www.geocaching.com/feedback/ až na to, že ono DECLINED je používáno už ted v rozporu s poslední větou, co co naplat...
  • 0
Užívej života...

#794 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 7:16

mpik napsal/a:
Tak jsem konečně našel, jak se dají ty souřadnice upravit. Ale asi budu dál používat přidaný Final waypoint z geogetu. Ten se mi odliší i ikonou, takže hned vidím, že jdu rovnou na finálku. Tady bych si musel pamatovat, že jsem ji upravil. Možná to někdy dodělají. Stačila by přidaná větička do listingu "Souřadnice byly přesunuty". Teď se to na PC liší jen kurzívou a nenápadným podtržením.


Pokud to podtržení nevidíš, tak opravdu není problém na gc.com. Já tuhle funkci vítám, člověk mnohdy vyluští mysterky "do šuplíku" a pak nemůže to řešení najít. Nyní to jednoduše dá na gc,com a má po starostech.
  • 0

#795 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 7:20

Vážení, co kdybyste se laskavě drželi tématu!
  • 0

#796 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 7:20

Jak uz nekdo psal, celenky se uz zase pocitaji ve statbaru do FoundIt! :@ Po 10 minutach jsem se konecene proklikal ke svemu jedinemu celenka completed logu a dal delete!! A je pryc, v tahu, v haji a na dalsich mistech, kam slunce nesviti!!!!:@ Jedine pozitivum je, ze staci delete ten log completed a ono se to vynuluje cele (jsem se bal, abych nemusel hledat jeste to accepted ci co..) Snad uz jsem se jich zbavil a uz o tom nechci nikdy slyset.... Ach jo....
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#797 Casanova

Casanova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 8:24

Upravené souřadnice se nepřenášejí do oficiální aplikace Geocaching na iPhone i Androidu, doufám, že to bude v nové verzi umožněno :-()
  • 0

#798 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 9:52

Nosferatu XIII. napsal/a:

Po 10 minutach jsem se konecene proklikal ke svemu jedinemu celenka completed logu a dal delete!!


a co celenka, ktera uz byla davno "Archivovana"?? lze se k ni dostat?

sice tahle by mi zrovna nevadila.. slo o zachraneni geocachingu (duvod proc byla smazana - nazev - bylo to v dobe nejvetsich protestu.) ale slo tam o to, najit ve svem okoli jednu disablovanou kes, obnovit ji a nechat ji enablovat.

ale i tak bych mel rad cisty stit :)
  • 0

#799 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 12:09

Netušíte někdo, co to provedli s titulními obrázky u waymarků na waymarking.com a proč? Obrázek na výšku mám dole o třetinu useknutý a na délku je tam zase volné bílé pole.
  • 0

#800 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 12:51

Do-bby napsal/a:
a co celenka, ktera uz byla davno "Archivovana"?? lze se k ni dostat?

To uz bylo opraveno minule - ANO dá s ek ní dostat...
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama