Přejít na obsah


Fotka

Server GC temporarily down v roce 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
882 odpovědí na toto téma

#861 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 9:33

Jo, málem bych zapomněl, wap už zase funguje. Bohužel, ač jsem byl ještě před dvěma dny ujišťován, že dojde pouze k úpravě třech chyb, ještě navíc "vyspravili", že nepřihlášený uživatel se nedostane vůbec na listing kešky - takže kvůli zobrazení hintu se přihlašovat :(.
  • 0

#862 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 9:47

Tiskar94 napsal/a:
Jo, málem bych zapomněl, wap už zase funguje.
Bohužel, ač jsem byl ještě před dvěma dny ujišťován, že dojde pouze k úpravě třech chyb, ještě navíc "vyspravili", že nepřihlášený uživatel se nedostane vůbec na listing kešky - takže kvůli zobrazení hintu se přihlašovat :(.

ale tak je to správně...jo, já zapomněl...ty máš ten distanc a teď kvůli tomu ty listingy nevidíš...no jo... :D
  • 0

#863 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 0:12

Už zase začali ---...
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#864 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 14:27

Nějaké novinky?
  • 0

#865 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 14:34

Změnilo se něco? Mě se zdá jen, že pár věcí se mi přepnulo z češtiny do angličtiny, ale to může být i něčím jiným. Zásadní rozdíly nevidím. Tedy kromě prokliku na Seznam mapy, ale to výjimečně neudělal GS. Ještě by mě zajímalo: tu českou verzi dělá někdo tady, nebo taky Američani? Jestli by někdo z odkazů na české mapy odmázl to loc:, nebo budeme muset čekat, až to udělá někdo v Americe?
  • 0

#866 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2011 - 22:43

Teď jsem mimoděk zjistil zase jeden "upgrade". Popisy fotek v logu jsou omezeny délkou na cca 20 znaků a nemilostrdně oříznuty. Jo holt upgrade je upgrade...:(
  • 0

#867 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 20:35

Forums.groundspeak.com will be going offline temporarily for a site update on Tuesday, December 27, 2011 at approximately 5pm PDT (convert to your local time here).

tak po feedbacku nám zruší i forum...moc si stěžujeme a pořád něco chceme :D
  • 0

#868 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 21:35

mpik napsal/a:
Změnilo se něco? Mě se zdá jen, že pár věcí se mi přepnulo z češtiny do angličtiny, ale to může být i něčím jiným. Zásadní rozdíly nevidím. Tedy kromě prokliku na Seznam mapy, ale to výjimečně neudělal GS.
Ještě by mě zajímalo: tu českou verzi dělá někdo tady, nebo taky Američani? Jestli by někdo z odkazů na české mapy odmázl to loc:, nebo budeme muset čekat, až to udělá někdo v Americe?


Tohle přece musí spravit na Seznamu
  • 0

#869 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 21:52

Arne1 napsal/a:

mpik napsal/a:
Změnilo se něco? Mě se zdá jen, že pár věcí se mi přepnulo z češtiny do angličtiny, ale to může být i něčím jiným. Zásadní rozdíly nevidím. Tedy kromě prokliku na Seznam mapy, ale to výjimečně neudělal GS.
Ještě by mě zajímalo: tu českou verzi dělá někdo tady, nebo taky Američani? Jestli by někdo z odkazů na české mapy odmázl to loc:, nebo budeme muset čekat, až to udělá někdo v Americe?


Tohle přece musí spravit na Seznamu

Probůh, proč? Seznam nabízí své mapy, pracuje na nich a vyvíjí nové funkčnosti. Jestli je někdo chce využívat pro své zájmy, ať se přizpůsobí.
  • 0

#870 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 22:04

Hamaci napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Tohle přece musí spravit na Seznamu

Probůh, proč? Seznam nabízí své mapy, pracuje na nich a vyvíjí nové funkčnosti. Jestli je někdo chce využívat pro své zájmy, ať se přizpůsobí.


Protoze kdyz neco chodi a ty to pri upgradu rozhrabes tak to stezi prohlasis za ficuru?
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#871 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 22:46

semik75 napsal/a:

Hamaci napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Tohle přece musí spravit na Seznamu

Probůh, proč? Seznam nabízí své mapy, pracuje na nich a vyvíjí nové funkčnosti. Jestli je někdo chce využívat pro své zájmy, ať se přizpůsobí.


Protoze kdyz neco chodi a ty to pri upgradu rozhrabes tak to stezi prohlasis za ficuru?

No rozhodně nejsem zastáncem Seznamu a jeho metod. (Sám jako správce poštovních serverů znám jejich aroganci a do nebe volající blbiny v dodržování pravidel poštovního provozu.)
Ale chtěl jsem naznačit, že když využíváme jejich službu (vynikající službu (with exceptions;))), tak bychom se mohli přizpůsobit.
  • 0

#872 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 23:56

A to jsem právě chtěl naznačit. Stačilo by, kdyby někdo z toho odkazu na české mapy odmáznul to loc: Proto jsem se ptal, zda tu českou lokalizaci spravuje někdo tady v Čechách, nebo jestli to centrálně dělá Groundspeak v Americe. Vycházím z toho, že třeba rakouské kešky mají jen Googlemapy a ty další, ale obdobu českého Seznamu nemají. Takže tu českou mutaci musí někdo udržovat. Pokud je to administrované z Ameriky, kam jim musí nejdřív dojít od nás žádost o změnu, je to na dlouhé lokte.
  • 0

#873 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 9:58

Na 27.12. byl ohlášen další update... postřehl někdo nějaké změny?
  • 0

#874 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 10:09

kdyz je ohlasen vypadek serveru, tak to jeste neznamena, ze to musi byt kvuli davani nove verze webu. ;)
  • 0

#875 Pan Pctros

Pan Pctros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 12:41

nejede:)
  • 0
Rozhodne odeme necekejte nic rozumnyho

#876 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 12:49

Pan Pctros napsal/a:
nejede:)


Jojo, vyšla mi nová keška a je dole. Že by nějaká souvislost...?!? B)
  • 0

#877 Pan Pctros

Pan Pctros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 12:51

naka silena mysterka ze ani server to neunesl a sesypal se:)):P
  • 0
Rozhodne odeme necekejte nic rozumnyho

#878 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 12:56

Já za to nemůžu! :D Ale tipnul bych, že jim někdo složil databázi. Všechny listingy mi házely "Cache is unpublished" a všichni uživatelé měli nula nálezů i založení - a cca před pěti minutama to spadlo kompletně celý... Teď ještě aby nám došla z GS zpráva, že poslední zálohu mají z ledna :D.
  • 0

#879 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 12:58

zapnu si pc, chystam se chystat na odpoledni lov a ono nic:D sakra:/ a začne to fungovat pět minut před tím, než by jsme měli vyrazit :D
  • 0

#880 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2011 - 13:00

Tiskar94 napsal/a:
Já za to nemůžu! :D
Ale tipnul bych, že jim někdo složil databázi. Všechny listingy mi házely "Cache is unpublished" a všichni uživatelé měli nula nálezů i založení - a cca před pěti minutama to spadlo kompletně celý...
Teď ještě aby nám došla z GS zpráva, že poslední zálohu mají z ledna :D.

:D dej pokoj!:D
já bych to asi dala dohromady i s datumama diky blogu, ale i tak..:/
prubnu mobilní app, co to udělá:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama