Přejít na obsah


Fotka

wherigo Enigma - enable


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
36 odpovědí na toto téma

#1 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 18:59

Jelikož předpokládám, že dnešní test obnovené wherigo GC2BZHK dopadne dobře, chystám se na její odlov 7. nebo 8.2. Přidá se někdo? Termín operativně přizpůsobíme tak, aby vyhovoval většině. Mám HTC HD2 s OpenWig 0.4.1. (zatím jsem s tímto přístrojem wherigo nelovil, takže to bude premiéra, ale bezmezně mu věřím). Předem ale upozorňuji, že chci jít pouze s lovci splňující autorovu podmínku, tedy s alespoň základní znalostí luštění Enigma I - X. Nejsem mašina, abych za sebou tahal nic nedělající vagónky ;).
  • 0

#2 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 19:06

No zni to zajimave, ale zatim nevim co bude v pondeli ci utery. Ale pokud to bude jen trochu mozne pridal bych se. HTC Desire a WhereYouGo s odehranym Pacmanem a CITO a Enigmy mym vylusteny a skoro i odloveny
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 20:00

Coz o to docela bych sel, nejen kvuli kesi ale abych si prohlidl autora kbelsky lahudky a podekoval osobne. Nejaky Enigmy uz mam vylusteny v supliku. Whereigo jsem jeste nezkousel, ale vercajk v podstate mam (taky HD2). Ale pristi tejden jsem na horach. Takze asi si to strihnu nekdy sam. Nakonec masina nechce tahat a ja vlastne ani nechci bejt tazenej :P
  • 0

#4 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 20:22

Vydal jsem novou verzi cartridge 2.1, bohužel WhereYouGo (Android) nepodporuje hodnotu DeviceID.
  • 0

#5 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 20:39

Hlavne kdyz to pujde dohrat - je nova verze cartridge potrebna k novy verzi finale nebo bude stacit ta co mam v navigaci?? EDIT: Aha ctu relase notes a odpovim si sam JE POTREBNA :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#6 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 21:22

Tak zatim u me vypada lepe pondeli. Doufam ze DESIRE baterkove hru ustoji :-)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#7 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 21:27

Dobesch napsal/a:
Tak zatim u me vypada lepe pondeli.

Doufam ze DESIRE baterkove hru ustoji :-)


Vezmu sebou solární nabíječku :D:D
  • 0

#8 plysa

plysa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 21:31

Take bych mohl prispet svoji troskou do mlyna. A pokud bude dobra spolecnost, tak neni co resit - vzhuru na cestu! (je jedno, jestli po nebo út)
  • 0

#9 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 21:53

mtauf napsal/a:
Vezmu sebou solární nabíječku :D:D


Takovy jsou nejlepsi -- a cim se budu dobijet moje zarizeni ??? :D Predpokladam ze tvuj DeSwarcz(HTC) zere stejne jako muj :D A buh vi o kolik vic zere WhereYouGo
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#10 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 22:03

Dobesch napsal/a:

mtauf napsal/a:
Vezmu sebou solární nabíječku :D:D


Takovy jsou nejlepsi -- a cim se budu dobijet moje zarizeni ??? :D

Moje nabíječka funguje i na měsíční svit :D
A má dva výstupy. Dones si USB kabel, zkusíme to zapojit obojí, aspoň otestuju zařízení pod zátěží.
  • 0

#11 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 22:40

Joj, no to bych se pridal.... at uz v pondeli nebo v utery... ale sam zadny pristoj na wig nevlastnim, tedy normalni wig nehledam. (tedy v technice vagonek) Ale na tuhle hru uz jsem slysel spoustu chvaly, takze bych si ji rad prosel... z Enigem mam odloveno 1-8...
  • 0

#12 Hupydup

Hupydup

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 22:43

mtauf napsal/a:
Jelikož předpokládám, že dnešní test obnovené wherigo GC2BZHK dopadne dobře, chystám se na její odlov 7. nebo 8.2. Přidá se někdo? Termín operativně přizpůsobíme tak, aby vyhovoval většině. Mám HTC HD2 s OpenWig 0.4.1. (zatím jsem s tímto přístrojem wherigo nelovil, takže to bude premiéra, ale bezmezně mu věřím).
Předem ale upozorňuji, že chci jít pouze s lovci splňující autorovu podmínku, tedy s alespoň základní znalostí luštění Enigma I - X. Nejsem mašina, abych za sebou tahal nic nedělající vagónky ;).


Na tuhle kešku se taky chystám, takže bych se mohl přidat, mohl bych ktarýkoliv z těchto termínů (zatím nevím o ničem, co by mi to mohlo překazit)
Odlovenou mám půlku z desti, dvě v šuplíku, takže bych neměl být tím vagónkem.
Jako stroj pro wigo mám Oregona 400t a i hodně dobrou baterku na cestu. Takže pokud by se akce konala, rád bych se připojil
  • 0

#13 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:17

Takže teď vážně. Vypadá to, že zájem by byl, takže navrhuji sraz 7.2. v 18 hodin na úvodních souřadnicích. Do pondělka se pochopitelně může mnohé změnit, ale zatím to vypadá, že tento termín by mohl většině vyhovovat.
  • 0

#14 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:25

No, já bych doporučil spíše 19 hodin ;)
  • 0

#15 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:34

Jelikož autor asi ví, o čem mluví, měním sraz na 19:00 ;)
  • 0

#16 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 7:23

Ja to vim taky, ja uz na startu jednou byl -- pred 19:00 to nema cenu :-)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#17 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 7:51

Tak ja potvrzuji vcerejsi uspesny betatest nove verze. Hral jsem na Oregon 300 s FW 4.12 Beta a v pohode jsem dohral. Sice mi to asi 3x spadlo ale vzdy jsem to zase nahodil a vzhledem k obtiznosti hry se neni az tak cemu divit. Jinak opravdu famozni zalezitost, uz jsem nejake to wherigo hral ale tohle je proste pecka. Maxinoho, opravdu moc dik, nasadil jsi latku fakt hoooooooodne vysoko. Pro dalsi lovce - opravdu to stoji za to ale je to taky fakt docela narocny. Nespechejte a premyslejte, vse ma logiku a krasne to do sebe zapada. Taky jsem vam tam hodil GC a TB. P.S. - Jdu to zalogovat (a pridelit velmi zaslouzeny "favorites bodik), vcera jsem nestihal.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#18 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 11:12

Protože jsou mezi námi někteří nesvědomití jedinci, kteří o víkendu chodí po keších místo sledování toho fóra ;), dovolím si shrnout a posunout téma výše. Sraz v pondělí 7.2. v 19:00 účastníci mtauf, plysa, dobesch, seedcorp a hupydup. Aktuální verze cartdridge 2.1 Těším se na setkání a boj s nepřítelem.
  • 0

#19 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 12:58

Když se všechno zadaří, tak přijdu taky ;)
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#20 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 15:00

Super, snad se mi do pondeli podari dodelat 9 a 10 at uz to mam vsechno... :) Je to po ceste? :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama