Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.7.612


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
125 odpovědí na toto téma

#21 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 08 únor 2011 - 11:00

Díky. Něco zkusím. Zatím se s programem stále peru :)
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 19:53

gord napsal/a:
Pokud myslis "Dnes aktualizovane (tj i pridane), tak Attributy / Aktualizovano po datu xxxx.

Pokud ovsem myslis opravdu jen pridane, pak bych si udelal .....

Bohužel "aktualizované po datu" neznamená "dnes přidané" :(

No a ten tvůj navrhovaný postup je fakt šíleně složitý, hlavně když jsem si neudělal sezmam před importem...

Je to opravdu tak složité přidat do parametrů datum a čas založení bodu? A hlavně mít možnost tuto položku zobrazit v sloupci a filtrovat podle ní? V GG existuje automaticky generovaný sezmam lastImport, nedalo by se přidat i seznam lastadd?

Proč to? Už jsem psal, že to košťátko na smazání seznamu je nešťastně umístěno. Prostě již několikrát jsem si místo na setřídění seznamu kliknul na smetáček a bylo posekáno... :@
  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 9:12

Slozity? Primitivni davka pro Combine. Slozite to jiste neni. Ale jeke to ma uplatneni? K cemu potrebujes vedet, kdy jsi kesku do databaze pridal. Smysluplnejsi mi pripada informace o tom, kdy byla naposledy aktualizovana, a to zjistit lze. Jeste nikdy se mi nestalo, ze bych na kostako kliknul omylem. S timto pristupem by mohl kzdkou funkci dublovat. Co kdyz nekdo omylem udela neco, co nechtel?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 9:28

Zdravím - pokud stahuji nalezené keše - stáhne se mi název ještě s nějakými znaky, které se zobrazují před názvem. Např: US3A F Panoramata. Dříve by se mi natáhl jen panorama. Ani nevím co je to za znaky, kod keše je jiný GC2MJ5V. Docela to zlobí při vyhledávání a ve statistikách to vypadá nic moč. Díky
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 9:35

Geoget nic nestahuje. Tyto informace tam muse nejaky program pridat, a data v tomto formatu nejsou urcena k importu, ale k nahrani do GPSky.

Ty znaky totiz znamenaji: Uknown cache, Small, 3/1.5 a je to Final waypoint. z kese Panoramata.

  • 0

#26 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 9:47

Nenapsal jsi, jak stahujes a kde jsi ty informace zobrazujes. HaLuMa jiz napsal, ze GG nic nestahuje, takze se v tvem pripade zrejme jedna o nepochopeni. Rekni nam co a jak delas a co chces ziskat.

EDIT: jeste opravim,myslim, ze to F spis znamena Found it.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 10:00

gord napsal/a:
Slozity? Primitivni davka pro Combine.

Díky za radu a pomoc B) Slibuji, že si budu už dávat pozor, abych omylem nesáhnul na košťátko...

to HaLuMa: nebylo by možné přidat automatické generování seznamu jak tam je nyní pro LastImport (tam je všechno) tak přidat ještě LastAdd (jen to co je pod tlačítkem Přidané)?
  • 0

#28 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 10:52

Posílám upřesnění. Geoget mám propojený s geojerym, pro které mám v geogetu přímo ikony. Co se týká verze geojery mám aktuální - tj: 2.2.1 Díky
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 11:08

Geojarry si ale data nijak nevymysli ani nemodifikuje, a ten ctyrpismenny tag se zcela jiste na webu gc.com nevyskytuje. Takze ta data jsi tam dostal zcela urcite jinak, pravdepodobne importem nejakeho nevhodneho GPX souboru.
  • 0

#30 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 11:22

Tim jsi nam to ale nijak nevysvetlil. Popis presne co a jak delas, co si kde prihlizis a kdy kde vidis to, co ti nevyhovuje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#31 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 11:38

Podle odpovědi co napsal Haluma jsem asi nalezl problém. Nevím proč, ale stále mi dělá problém stáhnout své keše - přímo přes použití ikony ( označit nové nálezy (posledních 40). Tak jsem provedl stazažení všech což mi trvá přes hodinu. Pak sem udělal export do GPX(pro zálohu - což asi nebylo vhodné) Pak jsem zkusil znova těch 40 a vše se mi vymazalo, tak jsem provedl import té zálohy a to bude asi ten problém. Takže budu muset asi udělat stažení znova a ty chybné odstranit. Zbývá mi teda dotaz proč se mi nedaří stáhnu onech 40 posledních a pokud chci provést zálohu, který export použít. A poslední dotázek pokud nemám vubec v geogetu keše, které jsem třeba našel včera (dal jsem si je tam ručně) A nechám si stáhnout logy nalezených zobrazí se v geogetu? Nebo musím nejdřív provést stažení keše a pak samotného nálezu. Děkuji za trpělivost.
  • 0

#32 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 11:52

Z hlediska zalohy je nesmysl delat GPX export, v nem se ti to prave tahle "prekurvi". Pro zalohu bud vykopiruj cely DB soubor nebo udelej export do Geoget V2.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#33 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 12:21

A mimochodem - Geoget dělá každý den zálohu celé databáze, můžeš si nastavit kolik dní zpět to má zachovávat.
  • 0

#34 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 12:48

Ono take zalezi na tom, jaky export do GPX jsi pouzil. Pokud ten pro GPS, pak je to presne ten nevhodny. JInak opravdu pouzivat GPX jako zalohu neni stastny napad. Ale to tu jiz napsali mi predchudci. Co znamena, ze ti nejde nacist nove nalezy? Ja to delal naposledy vcera rano a nemel jsem s tim problem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 13:52

Kazdopadne zadnym importem keska z databaze nezmizi! Prinejhorsim se jen nejaky udaj prepatla hodnotu, diky kteremu to pak neproleze filtrama. To se ale nestane, pokud pouzivas posledni nebo predposledni verzi Geogetu.
  • 0

#36 Mesinger

Mesinger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 14:23

Tak jsem provedl komplet stažení dat a vypadá že je vše ok. I stažení posledních 40 začlo fungovat. Už jen jak jsem všechno smazal a z novu nahrál, tak se mi nestáhli kešky, které jsou přístupné pod PM, kterým jsem dříve byl. Dá se i tyto keše nacpat do geogetu nyní jako BM?
  • 0

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 15:37

Popros nejakeho PM, at ti je posle v GPXku. Nemel sis to mazat, to sis smazal i zalohy?
  • 0

#38 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 16:15

HaLuMa napsal/a:
Popros nejakeho PM, at ti je posle v GPXku. Nemel sis to mazat, to sis smazal i zalohy?

Napis co chces stahnout a ja ti to poslu.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#39 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 19:45

Mám odloveno GCRG8P a GC24JQF které se změnili na PMO. Mohu poprosit o stažení. Děkuji
  • 0

#40 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 20:38

zdf napsal/a:
Mám odloveno GCRG8P a GC24JQF které se změnili na PMO. Mohu poprosit o stažení. Děkuji

Mrkni do SZ, mas tam odkaz na stazeni :)
Edit: Proc je Earthcache udelana jako PM, to vazne nechapu....
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama