Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.7.612


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
125 odpovědí na toto téma

#41 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 21:03

Dík už to mám v GG.
  • 0

#42 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 11:09

Doteď jsem byl s GG poměrně kamárád, ale po posledním použití GeoJarry začínám být zoufalý. Filtry jsem od jisté doby vůbec neměnil, ale teď mi naprosto přestaly fungovat. Jediný co mi funguje je "Found". Výchozí filtr mi zobrazí asi 5 keší (z cca 4200 ze kterých vyhledává) a občas i nějaké event cache. Pochopení samotného nadstavení filtrů mi nedělá problémy a myslím, že v tom problém není. Z ničeho nic se mi také začaly vytvářet nové databaze. Vždy jsem používal jen jednu výchozí, ale teď se mi pro každý den kdy s GG pracuji vytvoří nová databáze se výchozím jménem a datumem. S programem jsem tak 14 dní nic nedělal a jediné co jsem udělal po jeho znovuzpuštění bylo stáhnutí nejnovějších keší kolem domovských souřadnic pomocí GeoJarry. Nechci zbytečně dál riskovat účet, dokud nezjistím kde dělám chybu.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#43 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 11:54

Vezmu to od konce. Ty databaze s datem jsou zalohy, aby ses mel kam vratit, kdyby se ti aktualni poskodila. Pocet zaloznich si jsem nastavit. Co se filtru tyka, urcite to je tim, ze mas nekde neco spatne nastaveno. Pokud chces, kouknu se ti na to pres teamviewer treba hned.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 12:28

Zhabza napsal/a:
Doteď jsem byl s GG poměrně kamárád, ale po posledním použití GeoJarry začínám být zoufalý. Filtry jsem od jisté doby vůbec neměnil, ale teď mi naprosto přestaly fungovat. Jediný co mi funguje je "Found".


Ze ty nepouzivas posledni verzi Geogetu, ze ne? :|
  • 0

#45 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 13:09

Díky za reakce, ale: 1.jedna a pouze jedna z (jak píše Gord) záložních databází fuguje, počet keší odpovídá počtům před nejnovější aktualizací. V ní mi i normálné fungují filtry. -opakovaně jsem do ní zkusil stáhnout přes GeoJarry nejnovější keše v okolí a stejný problém. 2.nevysvětluje to, že se databáze bez mého zásahu začali ukládat při prvním otevření po 14 dnech, (13.2.2011) starší uložená není. 3.Mám nejnovější verzi GG. Vždy přeinstalovávám starou. Pro jistotu jsem to udělal i teď. I když si nejsem jistý, že dělám dobře.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#46 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 14:16

Pokud plne plati bod jedna, pak nemas nejnovejsi GG.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 14:42

... a nebo jsi importoval do stare verze a az pak aktualizoval GG. V geogetu v menu "napoveda" dej volbu "o programu". Ta najdes tucnym pismem verzi GG. Je to 2.5.7.612?
  • 0

#48 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 15:24

Zpětně s 90pct jistotou můžu říct, že verze, ve které vznikl problém byla 2.5.5.608 a až potom jsem ji přeinstaloval nejnovější 2.5.7.612, jako jednu z možností řešení. To jsem udělal už před předchozím příspěvkem. Tím doufám odpovídám oběma. Jinak jsem teď zkusil vytvořit novou databázi a naimportovat nové body a vypadá to, že vše funguje. Starou databázi v nejhorším oželím.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#49 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 15:33

Melo by stacit vzit posledni fungujici databazi, tu prejmenovat na Geoget.db3 (odparat datum) a muzes ji pouzivat - tedy spravne importovat. Neprijdes o nic, co v ni mas.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 15:48

I ta zmrsena databaze se da opravit! ;) Napsal jsem na to skript, ale nemam ho zrovna u sebe.
  • 0

#51 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 19:24

Díky za pomoc. Sice jsem problém vpodstatě vůbec nevyřešil, jenom obešel. Ze staré funkční databáze vyexportoval své nálezy a vyluštěné mysterky a nahrál do nové. Z další aktualizací počkám minimálně měsíc, takže potom uvidím. Zatím můžu fungovat.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#52 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 9:28

Prosím o radu v jakém adresari se uchováva nastavení GG to znamená sloupců at to nemusím celé nastavovat znova. Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#53 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 10:43

V datovem adresari. Jako vsechno. Hledej soubory s priponou gcl.
  • 0

#54 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 14:04

Stal se mi takový... nepěkná věc.

Vložený obrázek

Čím to, nevím. Smazání a znovunainstalování pomohlo.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#55 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 14:05

Ja osobne bych hledal chybu v alkoholu z revovych hroznu ;)
  • 0

#56 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 14:51

Taky, proto si nestěžuju, jen konstatuju, ale nechápu jak k ní mohlo dojít. Nic se neupdatovalo (gg ani wine). No, hlavně že to už jede. 8)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#57 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 15:07

Nevymazalo se ti jen nastaveni sloupcu? Takhle by to mohlo nejak vypadat, kdyz by nebyl definovany zadny sloupec.
  • 0

#58 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 18:08

Mam nalezeno cca 10 kesi v Londyne (UK). V Geogetu v.612 se ve sloupci Stát zobrazuje pouze zkratka státu UK bez vlaječky. Nálezy v jiných státech i CZ vlaječku mají. Jak se dá chybějící vlajka dopnit? dik za smyslupnou radu.
  • 0

#59 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 19:23

lusk665 napsal/a:
Mam nalezeno cca 10 kesi v Londyne (UK). V Geogetu v.612 se ve sloupci Stát zobrazuje pouze zkratka státu UK bez vlaječky. Nálezy v jiných státech i CZ vlaječku mají. Jak se dá chybějící vlajka dopnit? dik za smyslupnou radu.

Ahojky,
Uz se to tu resilo, zde mas odkaz je to uplne dole.
http://www.geocachin...053#post_252053
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#60 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2011 - 21:50

Archi1 napsal/a:

lusk665 napsal/a:
Mam nalezeno cca 10 kesi v Londyne (UK). V Geogetu v.612 se ve sloupci Stát zobrazuje pouze zkratka státu UK bez vlaječky. Nálezy v jiných státech i CZ vlaječku mají. Jak se dá chybějící vlajka dopnit? dik za smyslupnou radu.

Ahojky,
Uz se to tu resilo, zde mas odkaz je to uplne dole.
http://www.geocachin...053#post_252053


Dik za radu, uz to funguje. Tak jeste ve statistikach GgStat zprovoznit v casti "Nalezy podle zemi" mapy s nalezy v Africe a budu spokojeny, ale to je asi dotaz do jineho vlakna.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama