Přejít na obsah


Fotka

Hledá se Kačer Noční v Praze a širokém okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 9:44

Hledá se Kačer Noční v Praze a okolí, poddruh Lesní, Bahení a může být i Podzemní. Tento druh kačera je aktivní hlavně po setmění, vyznačuje se zvýšenou plachostí vůči mudlům, proto je v městské zástavbě viděn jen zřídka. Častěji jde zahlédnou v hlubokých lesích a hvozdech, jámách a tunelech pod zemí. K přepravě na dlouhé vzdálenosti využívá převážně hromadnou dopravu, kde se maskuje za běžného mudlu. Ovšem ve svém prostředí se stává dravým predátorem neúnavně stopujícím svou kořist, a to za každého počasí, jakýmkovil terénem. Narozdíl od dravosti s jakou se žene k vytouženému cíli však nelogicky vystupuje poměrně malá náročnost na ulovené kousky. Vystačí si i s jedním úlovkem za celou noc, tři jsou takové ideální optimum a více už je spíše na škodu. Mezi další specifika hledaného druhu patří svižný krok, výdrž na dlouhé trati a optimistický přístup. Pokud máte podezdření na výskyt hledaného druhu ve vašem okolí a chtěli byste se o tento nález podělit, napište mi, zda-li byste měli zájem o dlouhodobou spolupráci při odlovu. Pozn.: Už na vysokoškolských kolejích nás život naučil, že rozdělování na chlapečky a holčičky je zcela irelevantní, proto ani zde při hledání jedince pohlaví nehraje velkou roli.
  • 0

#2 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 11:27

hele, vosklivy pohlavi bys vecer taky potkat nechtel..
  • 0

#3 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 13:44

Co začít třeba tady: GC2MK6T?
  • 0

#4 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 13:55

GC2MK6T

Rozhodně zajímavý počin. Pokud budu v Praze, tak se zastavím.
  • 0

#5 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 14:25

Bloud napsal/a:

GC2MK6T

Rozhodně zajímavý počin. Pokud budu v Praze, tak se zastavím.


Měl bys na sobě zapracovat. Pravý kačer bude v Praze kvůli tomu :D

Z.

PS: zhruba od konce měsíce mi tento styl lovu bude vyhovovat
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 15:51

Zegga napsal/a:
[…zhruba od konce měsíce mi tento styl lovu bude vyhovovat


Jdeš snad na plastiku? :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 Verusik

Verusik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 16:25

Noční akce přímo miluju. Až budš něco podnikat určitě se ozvi.
  • 0

#8 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 18:56

Bloude, my uz se zname :-) nocni akce pecka, ale nocnich kesi mi chybi uz jen po malu, ale presto se nejak najdou ... ;-) Bud pripraven - nocni dobrodruzstvi a horror cache (na vic si ted nevzpomenu) takze jestli chces, napis a muzeme zajit ;-)
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#9 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 21:30

Trhac napsal/a:

Zegga napsal/a:
[…zhruba od konce měsíce mi tento styl lovu bude vyhovovat


Jdeš snad na plastiku? :D


Když čtu co psal ZLOST, co TY, přidám k tomu obvyklou místní dávku vztahovačnosti a agrese....zdá se mi že dostaneš přes hubu :D:D:D:D:D:D:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#10 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 0:14

hele, vosklivy pohlavi bys vecer taky potkat nechtel..

Tma skryje i odhalené pohlaví (vyzkoušeno a funguje), takže vošklivý, nevošklivý, vždyť je to jedno.
  • 0

#11 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 0:19

Nazdar QuoXy, odlov Štěchovic byl super, s tebou zajdu rád vždycky. Bud pripraven - nocni dobrodruzstvi mám kousek od bytu, takže pro mně je otázkou pár minut být připraven. Kdyby jsi měl chuť, můžeme vyrazit v pátek večer, jak dojdu z práce, někdy mezi sedmou a osmou. A kdo se nebojí, může s náma, pokud se nějak domluvíme.
  • 0

#12 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 0:41

Abych ještě nějak upřesnil, co chci. Nejde mi čistě o noční keše, i když ty jsou pro svoji atmosféru a vypiplanost nejlepší, ale osobně jsem přes den dost vytížený člověk a ven se dostanu většinou až po západu slunce... Nekoušu, vážně... Takže odlov většiny mých keší probíhal za světla měsíce, třetího oka, svítilny, nebo mobilu. Docela jsme si na tyhle pozdní odlovy zvyknul a rád bych v nich pokračoval. Potíž je ale v mé lenosti. Dokopat se k tomu, zvednou zadek a vyrazit, to je poslední dobou stále težší a tak bych rád měl někoho k ruce, kdo by mě dokázal vytáhnout ven. A tu je problém číslo dvě. Ve svém okolí nemám toliko přátel, aby se z nich dal vytáhnout podobný magor, jako jsem já. A od toho jste tu vy. :-) Takže shrunutě a zauzleně. Hledám parťáka(vošklivý pohlaví nehraje roli), který by párkrát do týdne zašel hledat něčím zajímavé keše po večerech a nocích. Nemám moc v lásce okapové filmovky na rušných ulicích a pokud to jde, městu se vyhýbám úplně, nevadí mi ani výlety za Prahu, kanálovky, stromovky, skalní atd., myslím, že každý ví, co mám na mysli. Tak dobrou noc.
  • 0

#13 rattlesnake.andy

rattlesnake.andy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 1:07

Koukám že v Praze jsme skoro sousedi, taky bydlim na Stodůlkách, takže případných akcí se rád zúčastním :)
  • 0

#14 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 8:44

patek neprichazi bohuzel v uvahu, rano odjizdim na igloo village event :-(kdyztak dalsi tyden v patek ;-)
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#15 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 9:15

Ahoj noční ptáci, taky velkou čát mých keší mám ulovenu pod rouškou tmy a za svitu čelovky. I běžné tradičky, multi, earth... Takže výpravy na konkrétní "vymazlené" noční atd keše bych rozhodně přivítal. Nejsem ale zastánce nějakých houfných a mnohočetných výprav. Několika jsem se zúčastnil, ale není to nic pro mě. Radši se pohybuju tiše a nenápadně, rychlým krokem. Ne v průvodu... Do teď jsem si cca 99,8% keší (i těch v noci) lovil sám. Výpravu ve 2 až 3 lidech bych přivítal. A kor, kdyby kolega rád luštil "domácí" přípravu - googlování, a hlavně šifry (ty já nemám rááád)... Přípravu já v podstatě neřeším a reaguju až na místě. Takže dost třeba i fajn mysterek míjím. Jinak můj běžný rajon je od Prahy(mám kousek) až po Ústí, geoauto mám, takže se můžu přiblížit kamkoli. Kdyby tedy někdo měl chuť něco podniknout, jsem pro. Písni...:)
  • 0

#16 jimo42

jimo42

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 21:07

Ahoj kačeři, podobně jako vitablondak i já rád lovím za tmy a při čelovce. Rád se přidám k nočním odlovům, pokud se bude chystat něco zajímavého. Ale vzhledem k tomu, že chodím převážně sám nebo někdy se synkem, tak mě neláká masovka typu 10 a více lidí (alespoň ne trvale). Mám v plánu také pár kanálovek ap., kam se mnou zatím nikdo moc nechce... :)
  • 0

#17 Betonar

Betonar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 22:03

Rád zkusil nějaký noční odlov, ale s rozumem - nikomu lézt za barákem s baterkou nehodlám :) Věk: 26
  • 0

#18 Tcha.cz

Tcha.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 23:06

Dělám s přítelkyní krátky dlouhý týden v práci. Takže často pokud jde o kešky máme na vybranou buď den volna a nebo po 22h takže pokud někdo jde na noční keš klidně se přidáme není to tak neobvyklé. Klidně písněte pokud bude možnost přidáme se :P Každopádně případná autobusová výprava. nebo organizovaný zájezd za keší nás rozhodně neláká
  • 0

#19 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 0:14

Ahoj, taky se hlásím jako zájemce o případnou noční akci. Jestli se něco domluví, půjdu rád.
  • 0

#20 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 0:38

Po uspesne vyprave na nocnim dobrodruzstvi bych rad navrhl dalsi, a to: horor cache... vyrazil by nekdo behem tydne?
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama