Přejít na obsah


Fotka

Stažení keší v okolí bodu pomocí Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
67 odpovědí na toto téma

#61 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 14:59

medwyn_cz napsal/a:
Použij dávku ."Keše - označit chybějící nálezy", která dělá přesně to, co popisuje Gord. Stáhne jen rozdíl.


Mozna jsem slepy, mozna blby, ale nejspise je to jen nevedomost a neznalost programu.
Davku "Keše - označit chybějící nálezy" zde nemam. Nejvice je podobny nazev je (nazev nebude presny, nejsem ted u pc) 'Kese - oznacit poslednich 40' s popisem: 'Stahne posl. 40 a pak bude pokracovat dale vse co neni v databazi). Je toto ono?
Kdyz spustim tuto davku, vse vypada ok - otevre se okno 'Downloading page 1.. toto kdyz se dokonci (page 1), okno se zavre a vrati me to do hlavniho okna GG kde vidim jiz vytvorenou db s ne vsemi nalezy.
Je mozne ze db je nejak poskozena a proto namisto 'stazeni 40 a dale pokrac.' to spadne? Kdyz spustim davku 'Kese - vse nalezene, me logy', vse se zacne nacitat od nuly. Pri mych 615 foundech to vychazi na nejakych 14 hod. stahovani..

Otazka: Delam neco spatne..?
  • 0

#62 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 15:55

Otevri geojarry. Hlavni okno. Tou velikou cervenou sipkou. A tam tu davku najdes ;)
  • 0

#63 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 17:04

Tak ti nevím, ale i kdybys´ mě zabil , tu dávku tam nevidím. :(
Rychlejší a jednodušší asi bude, když pošlu screeny:

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek



Takto to tedy u mě vypadá..
Any idea?
  • 0

#64 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 18:51

Mas tam mene davek, nez je ve standardni distribuci. Zkus odinstalovat geojarry a nainstalovat znova. Tim by se ti mely objevit vsechny davky. Chybi ti treba kompletne cely waymarking, takze jsem si docela jist, ze sis je rucne sam odmazal.
  • 0

#65 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 19:34

No odmazal jsem pouze waymarking a to proto, ze se venuji jen geocachingu a nepredpokladam, ze bych kdy s waymarkingem zacinal.. Zkusim ten reinstall. EDIT: tak jsem odinstaloval a znovu nainstaloval geojarry a nic - v nabidce pribyly jen volby waymarkingu. Takze se da vyloucit smazani (jsem si jisty ze jsem nic ohledne cachingu nemazal). No pro jistotu jsem udelal komplet smazani a novou instalaci Geogetu vc vsech pluginu..a vysledek zadny.
  • 0

#66 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 20:05

Ahoj, resim uplne stejny problem. Chybi mi v databazi cca 4 nalezy a vubec netusim, ktere. Rozsah davek v GJ jsem mel uplne stejny, jako MireB, tak jsem udelal reinstal. Bohuzel, krome toho, ze se davky nerozmnozily ani o jedinou, tak se ta velka cervena sipka presunula primo do karty "Pluginy" a je rozbalena. Tudiz nejde vyvolat okno, ve kterem sly davky rucne konfigurovat.... GJ mam ve verzi 2.3.0 Jeste mne napadlo, nemuze to byt kvuli GASPu?
  • 0

#67 Mira_B

Mira_B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 20:13

Kvuli GASPu by to byt nemelo. Odstranil jsem geoget (gasp) a instaloval cisty gg, do nej pridal pluginy a vysledek stejny.
  • 0

#68 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 20:37

Tak vam nevim pratele, ale ja mam po ciste instalaci geojarry obsah okna takovyto.

Pokud mate zajem, napiste mi na icq/sz/mail prihlasovaci udaje na teamviewer a poresime to.

http://geoget.ararat...ript:teamviewer
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama