Přejít na obsah


Fotka

Combine 2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
658 odpovědí na toto téma

#161 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 20:15

gord napsal/a:
Pro pristup k API (GC.Live) Combine pouziva pripojeni pomoci funkci GeoGetu. Combine v tomto pripade prihlasovaci informace nepouziva, pouze zavola prislusnou funkci, zbytek uz je na GeoGetu. Pokud GeoGet shleda, ze nejsi prihlasen, vyzve te k prihlaseni. Prihlaseni zustava platne po jistou (a nekdy i docela dlouhou) dobu. Videl bych tona problem s prihlasenim. Funguji ti funkce GC.Live vyvolane primo z GG - treba pomoci praveho mysitka nad kesi?

Jak jsem psal v prvnim prispevku, pokud spustim gclive tak ze si oznacim kese, pravym na ne kliknu a dam aktualizovat kese tak to normalne funguje.Pokusim se jeste pridat obrazek, jestli to nekomu neco rekne

Přiložené miniatury

  • import2.jpg

  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#162 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 20:20

Napis to "all" velkejma pismenama. Pro gorda: prave jsem to ozkousela, fakt to je case sensitive :D
  • 0

#163 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 20:23

Jak tal na to koukam, nemas asi spravne ten prikaz v davce pro combine. Ten priznak ALL musi byt velkymi posmeny. EDIT: aaa, Petulinka byla rychlejsi :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#164 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 20:26

petulinka1 napsal/a:
Napis to "all" velkejma pismenama. Pro gorda: prave jsem to ozkousela, fakt to je case sensitive :D


Myslis to ALL, ze je case sensitive? No jiste, to je. A menit to nehodlam. ;) Staci dodrzet to, co je napsano u pole pro vyplneni toho parametru.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#165 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2013 - 20:28

petulinka1 napsal/a:
Napis to "all" velkejma pismenama. Pro gorda: prave jsem to ozkousela, fakt to je case sensitive :D

No pekný, uz to funguje. Tohohle bych si opravdu nevsimnul, a ze jsem se snazil nez jsem zacal otravovat.;)
Děkuju vám oběma
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#166 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 13:12

to jsou ty lidi zhejčkany windowsama, kde se malý|velký pismenka neřeší :P
  • 0

#167 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 20:13

Zhejckany? No, ja osobne to povazuju za zverstvo. I na Win dodrzuju velka a mala pismena.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#168 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 9:27

Nevím, zda nedělám něco špatně, ale pokud mám v databázi více seznamů, spustím combine 2, seznam ggt vyberu pouze jeden ze seznamů, následně vyberu z filtru ggt "found", tak mi to vyhodí nalezené z celé databáze, nikoli pouze z onoho jednoho seznamu:(
  • 0

#169 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 9:49

1. co znamena "mam v databazi vic seznamu"? Jakych seznamu, v jake databazi. V databazi zadne seznamy nejsou. GG ma seznam zobrazenych kesi a pak ggt soubory se seznamem kesi. Tyto soubory ale nejsou v databazi, jsou to bezne textove soubory v DATADIR. 2. kam vyberes ggt seznam, do jakeho prikazu, jak nastavis parametry? 3. filtr foung rozhodne neni v ggt souboru 4. co ma spolecneho "jeden seznam" s filtrem? Nerozumim ti. Muzes sem, prosim, zkopirovat prikazy z davky, ktera se ti chova tak, jak neocekavas?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#170 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 10:13

Spustím Combine 2 - vytvořím novou dávku - zadám upravit - seznam ggt - vyberu jeden seznam - filtr ggf - vyberu found it - uložit - ukončím úpravy - dám spustit - konec - vyjede mi seznam, kde se zobrazí nalezené keše, ovšem z celé databáze, nikoli z daného seznamu! Ovšem stejně neobvykle se chová geoget při jednoduchém zadání filtru z položky seznam...
  • 0

#171 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 10:36

Proc davas nejdriv ggt a pak az filtr? To se nedivim, ze ti to pak vypise Vsechny nalezeny. Filtr funguje nad celou databazi, ne nad aktualnim seznamem! Pokud chces mit Nalezeny kese z danyho seznamu, tak od nej musis odecist ty nenalezeny. To tusim Combine umi...
  • 0

#172 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 10:59

petulinka1 napsal/a:
Proc davas nejdriv ggt a pak az filtr? To se nedivim, ze ti to pak vypise Vsechny nalezeny. Filtr funguje nad celou databazi, ne nad aktualnim seznamem! Pokud chces mit Nalezeny kese z danyho seznamu, tak od nej musis odecist ty nenalezeny. To tusim Combine umi...

Tak zkusil jsem to přes seznam - filtr a odečíst nalezené a funguje to. Ovšem volba načíst to načte z celé databáze. Ovšem jak to udělat přes Combine, to netuším. Asi to nějak půjde, ale bude to složitější:(
  • 0

#173 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 11:05

Od toho jsou v COmbine ty kulaty zaklikavatka vpravo.... Kese do seznamu pridat, odebrat a tak...
  • 0

#174 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 11:23

Tak už jsem na to přišel, musí se to i v combine udělat tak, že se nejprve dá filtr found, poté se vyberou ty seznamy, které tam být nemají a u nich se zaklikne vymazat... Proč by to mělo být jednoduše (v podstatě dva příkazy - první by vybral nalezené z celé databáze a druhý by z nich vybral pouze ty, které by byly v daném seznamu), když to jde složitěji...Pokud má člověk 2,3 seznamy v databázi, tak to tolik nevadí, ovšem pokud by jich měl několik desítek, tak je stávající postup docela na dlouho...
  • 0

#175 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2013 - 11:58

Nemas pravdu. Rozhodne je rychlejsi a jednodussi aplikovat pridavani/odebirani kesi podle ggt souboru nez podle filtru. Takze napred se aplikuje filtr a pak se z nej odebira nebo k nemu pridava.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#176 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 15:29

No, tak nam dneska vysla nova verza Combine, do ktery jsem gorda tak trochu prinutila pridat jednu funkci, po niz prahne uz celkem dost lidi hooodne dlouho:) A aby toho nebylo malo, tak na strance s davkama pro Combine je davka, tkera pomuze s logovanim - zatim sice sama neodklikava logy, ale casem se toho snad nauci vic:)
  • 0

#177 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 20:23

petulinka1 napsal/a:
No, tak nam dneska vysla nova verza Combine, do ktery jsem gorda tak trochu prinutila pridat jednu funkci, po niz prahne uz celkem dost lidi hooodne dlouho:) A aby toho nebylo malo, tak na strance s davkama pro Combine je davka, tkera pomuze s logovanim - zatim sice sama neodklikava logy, ale casem se toho snad nauci vic:)

Vykoušel jsem, vypadá to šikovně, ale bůhvíproč mi geojarry hlásí chybu při přihlášení :( Jméno i heslo jsem kontroloval několikrát.
EDIT: beru zpět, přihlášení už jsem rozchodil. Jen by bylo fajn kdyby gj uměl odškrtnout tu volbu "Ignore logs before..."
  • 0

#178 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 21:26

Super. S tim GJ nevim, jeslti neco pujde.
  • 0

#179 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 20:21

Pěkně prosím, nenašel by se šikula, schopný upravit dávku GC Live-Nové keše na míru? Aby netahala eventy, a nejlépe ještě omezila stahování na Prahu a Střední Čechy. Popř. omezit počet z 500 na menší, to už by potom stačilo třeba 50.
Popřípadě nasměroval k úpravě, i když dávky mi hlava moc nebere. Ale fakt bych se snažil pochopit :)
Díky zdeziz
  • 0

#180 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:02

Pěkně prosím, nenašel by se šikula, schopný upravit dávku GC Live-Nové keše na míru? Aby netahala eventy, a nejlépe ještě omezila stahování na Prahu a Střední Čechy. Popř. omezit počet z 500 na menší, to už by potom stačilo třeba 50.
Popřípadě nasměroval k úpravě, i když dávky mi hlava moc nebere. Ale fakt bych se snažil pochopit :)
Díky zdeziz

Možná někdo pochopí oč ti jde, ale kdes tu funkci vlastně našel ?


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka