Přejít na obsah


Fotka

Aplikace pro Windows Embedded CE v6.00


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 jakub_m

jakub_m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 18:31

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli mi někdo můžete doporučit nějakou aplikaci pro Windows Embedded CE 6.0. Koupil jsem nejakou NoName navigaci na které běží tato platforma. Funguje i jako PDA a nahrát se do ní teoreticky dá jakýkoliv navigační program, ale ten co v ní mám tak 50m před cílem skončí s navigováním a pro geocaching se celkem nehodí. A proto prosím jestli někdo máte zkušenosti s touto platformou a jestli znáte nějaký program, který s ní poběží a bude vhodný na geocaching.
  • 0

#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 18:59

Ahoj to že ti skonči navigace cca 50 metru pred cilem bude tim ze mas zapnutou statickou navigaci( defaultně) tu musiš vypnout. co se týká programu tak pokud jsi premium člen/PM/ doporučuji aplikaci PocketDrake pokud jsi jen basic member tak zkus GCzII obě aplikace tu maji svoje vlákno. použij funkci hledat zde na tomto webu. pokud budeš mit nějaký jiny dotaz tak mi napis soukromou zprávu. odpovim na vše když budu vědět a pokud ne tak se vždycky najde někdo kdo vědět bude.
  • 0

#3 jakub_m

jakub_m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 19:10

ok diky, zkusim to. Ale co jsem pochopil tak to je pro zpravu cachek a jeste pres server. Ja nemam na pristroji pripojeni k netu. A me by stacil ciste jen navigacni program. (nejlepe se sipkou)
  • 0

#4 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 19:59

GCzII ti na to bude plně vyhovovat. umi jen šipku a ostatní funkce nemusiš využivat. program je zdarma. Musiš si jen v PDA vypnout statickou navigaci protože když se přiblížíš k cili tak se šipka jakoby vypne(zasekne). doporučuji AplSirf aplikaci.volně ke stažení kdekoliv z internetu. na české mutaci stránky aplsirf máš zcela jednoduchý navod jak na to. lovu zdar a příští svoje dotazy směruj do vlákna "pomozte mi s GCzII" chodi na něj více lidi a víc ti mužeme poradit. Howgh!
  • 0

#5 yazzzerrr

yazzzerrr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 21:42

tak APLSIRF jsem stahnul ale zatim mi neni k nicemu...ten GCzII jsem taky stahnul, nahral do navigace a pri instalaci mi to vypise chybovou hlasku: NICQUE Freeware GCzII was not installed successfully. Please run Setup again. Podotykam ze jsem instaloval *.cab soubor. Ale chybova hlaska vyskocila okamzite aniz by to nejak "trvalo". Zkousel jsem i jinou verzi a hodilo to to samy. Neexistuje nejakej dalsi program? Jeste podotknu, ze ma navigace je dotykova. Dekuji za jakoukoli pomoc.
  • 0

#6 jakub_m

jakub_m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 22:22

ten clovek nade mnou jsem taky ja je nas na pocitaci vic... ale zkousel jsem dalsi programy...jako beeline- ten sel nainstalovat ale ne spustit, OziExplorer mi sel spustit ale zase po me chce nejaky heslo ktery nemam...jak to tak vidim tak si asi budu muset vzit kompas a porovnavat souradnice a to me asi nebude moc bavit :(
  • 0

#7 baron_cz

baron_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 0:31

GCzII ti nepůjde z důvodu, že je pro WM5/WM6.x. OziExplorer není freeware, tak chce registraci - musíš si ho zakoupit.
  • 0

#8 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 4:26

Prosim tě co to máš za krám. napiš sem výrobce a označení. je klidně možný že ti na tom nic fungovat nebude protože i s kafemlejnkem se sice na keše chodit dá ale žádnou nejspíš nenajdeš. zkus pomocí aplsirfu vypnout SN a použij ten puvodní navigační prográmek. btw. pokud vlastníš nějaký mobil který podporuje java aplikace tak zkus java program Handy Geocaching(ke stažení zde vlevo) plus BT GPS modul treba z aukra za tři kila(i s tim nejhorším se dají v pohodě hledat pixly) Anebo java emulátor pro PDA a nacpi to do něj :)
  • 0

#9 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 4:32

Pokud budeš hledat ješte dalši program tak do internetového vyhledávače napiš GPS program(navigace,soft....apod) a typ přistroje. aplikací existuje asi milion a konkretně na geocaching nejmín dva od každého konvenkčního operačního systemu
  • 0

#10 jakub_m

jakub_m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:12

Jak jsem psal tak noname, byla kupovana pres aukro jako autonavigace. A na to funguje absolutne perfektne. Na to ze stala asi 1800,- :) Ale rikam pri geocachingu me po navedeni do cile, cca 50m pred cilem prestala navigovat. Bezi na ni iGO 8.3.4.117940, jenom jsem k ni dostahl nejake novejsi mapy a uzitecnejsi skin (Bidru51 V5.0c) Nasel jsem i aktivni odkaz na stejnou: http://aukro.cz/4-3-...1192147400.html
  • 0

#11 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:36

He he ty si dobrej. koupil jsis fajn těžitko :) přimo na ty strance aukra máš uvedeno asi šest názvu navigačního softweru pro tvůj přistroj. no na tvým miste bych si rozchodil něco na mobilu+GPS modul
  • 0

#12 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:43

Znovu ti opakuju. NA GEOCACHING MUSIS MIT VYPNUTOU STATICKOU NAVIGACI KTERA SE DÁ VYPNOUT BUD PRES MENU PŘISTROJE POKUD TO PODPORUJE ANEBO APLsirfem. Pokud nevíš tak si najdi "vypnutí staticke navigace" v podstate jde o to ze pokud zpomališ chůzi zhruba pod 5km v hodině tak se navigovaní jako by zastavi a ty máš pocit že se navigace zasekla. pokud Statickou Navigaci vypneš tak tento jev zmizi a měl by si v klidu dojit až k cíli bez ohledu na rychlost.
  • 0

#13 jakub_m

jakub_m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:45

Tezitko nevim nevim...pouzivam ji uz rok jako autonavigaci a jsem s ni maximalne spokojenej...ale nedavno mi kamarad ukazal geocaching tak sem to chtel taky zkusit a na to se mi iGO nehodi. Ale moznost kdykoli a zadara si stahnout mapy je supr. Bluetooth gps se mi jenom kvuli GC kupovat nechce. To si radsi koupim kompas a budu porovnavat souradnice. :)
  • 0

#14 jakub_m

jakub_m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:48

a navigace me naviguje pri jakekoliv rychlosti jen iGO mi 50m od cile oznami Liskovym hlasem. Tak tady se rozloucime a dal nenaviguje, protoze si mysli ze uz to neni treba. a aplsirf sem zkousel otevrel port kde zacali vyskakovat cisla, ale zadna polozka TO SIRF tam neni.
  • 0

#15 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:18

Vygoogli si návod na vypnuti SN. pokud ti to nepujde ani pak tak s tou věcí navštiv nejbližši bazar s elektronikou protože opravdu se všim se nedají keše hledat. třeba budeš mít v tom bazaru kliku a vymění ti to bez doplatku za Garmin Etrex.
  • 0

#16 jakub_m

jakub_m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:25

Ok dik za pomoc, tu tvoji nabizenou navigaci bych za svoji nevymenil...mam to primarne jako autonavigaci a k tomu jak rikam funguje vyborne. Rozchodil jsem na tom SirfTech ale nejde mi to prepnout podle ofiko navodu z NMEA protokolu do SIRF a pak vypnout statickou navigaci. po odskrtnuti a navratu na ni je zase zaskrtla.
  • 0

#17 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:34

APL sirf COM1-nastav com port na kterem ti beži prijem gps signálu badraut4800- nastav 57600 OPEN. NMEA- V okynku ti poběži čisla to Sirf-OK ted by ti meli bezet v okenku SIRF šipky.pokud ano pokračuj: StatNav OFF. poznáš že jsi to vypnul když tuknes na rd SN stat. v okenku SIRF ti to napiše Stat.Nav= 00 Ťukni na to NMEA a dej OK CLOSE a ukonči program statická navigace je vypnuta.
  • 0

#18 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:36

SirfTech je naprd. poużij APLsirf. výš jsem ti dal návod.
  • 0

#19 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:40

Pokud ti to nepujde tak nejlevnějši způsob je mobil s javou+Handy Geocaching+GPS bluetoth modul(pokud máš mobil s gpskou tak tu autonavigaci už neřeš) investice cca 300kč
  • 0

#20 jakub_m

jakub_m

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:44

jj...to sem taky nekde cetl, ale nemam tam tlacitko TO SIRF... takze zkusim najit nejakou jinou verzi (mam 0.0.0.2). A jinak mi to komunikuje v NMEA na jakemkoli baudrate. (na com1) ostatni porty budto otevrit nejdou nebo nektere jo, ale nic nepisou
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama