Přejít na obsah


Fotka

Nová Hra jako geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#21 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:28

http://www.pokojpokl....php?hunt_num=6 A nevím proč mně to nejde vložit jako hypertextový odkaz.:)
  • 0

#22 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:31

jackcomputer napsal/a:
http://www.pokojpokl....php?hunt_num=6

A nevím proč mně to nejde vložit jako hypertextový odkaz.:)


  • 0

#23 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 13:32

dr.vota napsal/a:

jackcomputer napsal/a:
http://www.pokojpokl....php?hunt_num=6

A nevím proč mně to nejde vložit jako hypertextový odkaz.:)


Velice děkuji ;)
  • 0

#24 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 14:22

pado napsal/a:
Dobry den, priznam se, ze nevim co rict na tak silne a negativni reakce....jako hlavni cenu davam me vlastni penize.......


Hele, pado, nic proti, ale fakt mám věřit tomu, že jen tak někomu dáš 10 000 ze svého? A nechápu tedy vůbec, k čemu je tedy ta registrace??

Jestli to děláš opravdu ze své volné chvíle, není to žádná reklama apod., dáš tam jen tak ty svoje peníze, tak klobouk dolů.....

a btw už vůbec tedy nechápu, proč to děláš takhle mimo a s těmi penězi a takto složitě, proč prostě neuděláš "normální" cache v rámci geocachingu??

ale upřímně, fakt tomu nevěřím ;)

pado napsal/a:ze osobne mam geocaching moc rad a jsem velky fanda



- a že se tak velký fanda zaregistroval až dnes? ;)
  • 0

#25 pado-54792

pado-54792

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 16:22

Mau Loftin napsal/a:

pado napsal/a:
Dobry den, priznam se, ze nevim co rict na tak silne a negativni reakce....jako hlavni cenu davam me vlastni penize.......


Hele, pado, nic proti, ale fakt mám věřit tomu, že jen tak někomu dáš 10 000 ze svého? A nechápu tedy vůbec, k čemu je tedy ta registrace??

Jestli to děláš opravdu ze své volné chvíle, není to žádná reklama apod., dáš tam jen tak ty svoje peníze, tak klobouk dolů.....

a btw už vůbec tedy nechápu, proč to děláš takhle mimo a s těmi penězi a takto složitě, proč prostě neuděláš "normální" cache v rámci geocachingu??

ale upřímně, fakt tomu nevěřím ;)

pado napsal/a:ze osobne mam geocaching moc rad a jsem velky fanda



- a že se tak velký fanda zaregistroval až dnes? ;)


Jsem fanoušek geocaching, ale mimo učení, coz je moje obživa, trávím většinu svého času tvorbou webových stránek (PHP) a hrama hledaní pokladu. Například teď jsem pracoval na hledanim pokladu pro rozhlasové stanice.
  • 0

#26 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 16:23

No nevím, kdy tam alespoň nebyla ikona ksichtoknihy (facebooku)
  • 0

#27 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 16:29

pado napsal/a:
Dobry den, priznam se, ze nevim co rict na tak silne a negativni reakce. Chtel jsem Vas jen informovat o hre, o ktere jsem si myslel, ze by vas, jako geocachers, mohla zajimat a mohla se vam libit. Je to hra, kterou jsem vytvorila a rad bych, aby se lidem libila a aby si ji zahrali. Je to neco trochu podobneho geocachingu a proto jsem si myslel, ze by vas to mohlo zajimat. Vytvaret takove hry je moje hobby a vasen. Na priprave teto hry jsem stravil vic nez 30 hodin a jako hlavni cenu davam me vlastni penize. Neni to mala castka a proto jsem chtel rozsirit povedomi o hre mezi vice lidi. Myslel jsem si tedy, ze info o hre na vasem foru "Temata mimo geocaching" bude v poradku a hra by vas mohla zaujmout. Toto neni zadna marketingova strategie nebo spam, snazil jsem se jen informovat o hre ruznymi zpusoby krome standardniho marketingu, ktery si nemuzu dovolit. I na sve webove strance mam jen odkazy na nekolik skol, ktere mi obcas daruji dodatecne ceny pro me hry. Omlouvam se tedy, jestli umisteni na vasem webu ve foru nebylo vhodne. Na zaver bych jen rad rekl, ze osobne mam geocaching moc rad a jsem velky fanda a byl jsem prekvapen, jak velka je vase komunita. Urcite musite mit geocaching stejne radi jako ja vytvareni her hledani pokladu.

S pozdravem a uctou,

Dan Padolsky

jo a určitě to všechno děláš zadarmo jen pro vlastní potěšení?? doufám že si nemyslíš že ti ty kecy věříme. doporučuji ti za těch deset tisíc si koupit Garmina Colorado 550i a přidej se k nám :)
  • 0

#28 pado-54792

pado-54792

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 16:39

WAW napsal/a:
jo a určitě to všechno děláš zadarmo jen pro vlastní potěšení?? doufám že si nemyslíš že ti ty kecy věříme. doporučuji ti za těch deset tisíc si koupit Garmina Colorado 550i a přidej se k nám :)


lol, mám Garmin etrex legend
  • 0

#29 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 16:39

Hvězdný deník,dodatek: pokud se podiváte trochu po internetu tak ta hra Pokoj pokladu neni nic jineho než reklamní akce nasměrovana na hráče geocachingu(někdo si uvědomil že jsme vhodná cílová skupina) čili jednoduše řečeno,pojeďte s námi na oběd a my vám pak za to prodáme nekvaltni hrnce,deky,jazykove kursy popřipadě vás budeme bombardovat nevyžadanou reklamou. Takže se prosím všichni zaregistrujte aby Vaše výhra mohla být ještě vyšši! :D :D Lowu zdar! ;)
  • 0

#30 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 18:10

pado napsal/a:
Jsem fanoušek geocaching, ale mimo učení, coz je moje obživa, trávím většinu svého času tvorbou webových stránek (PHP) a hrama hledaní pokladu. Například teď jsem pracoval na hledanim pokladu pro rozhlasové stanice.


Hele, řekni, to ti fakt mám věřit, že jen tak pro svoje potěšení dáš někomu 10 tisíc??
A víš kolik lidí by jsi potěšil vytvořenou krásnou keškou a zadarmo? Navíc s tím, že to ti lidi dělají protože chtějí být potěšení a né získat peníze?

A tvoje odpověď byla dosti vyhýbavá, neptal jsem se, co děláš ve svém čase ;)

Radím ti, jestli to myslíš vážně, udělej pěknou cache a bude. Tohle tvoje strašně smrdí komercí a s tou tady jaksi mezi tímto obecenstvem neuspěješ. Právě proto je ten gc tak zajímavý - není zkažen komercí a je svobodný!!
  • 0

#31 AdammO

AdammO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 22:08

Ja si mylsim ze tohle je cacherske forum, protoze mame radi geocaching. Navrhy na novou hru tu sou kazdou chvili, myslim, ze nas to bavi a nepotrebujeme spekulovat nad neakymy vymysly ktere sou z 90% nedomyslene. podle me by se tady tyhle navrhy mely rovnou mazat, nema to smysl
  • 0
tak to jsem já

#32 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 22:13

Já nevím, ale je podivuhodný, že autor (autorka) v příspěvku jednou píše, že tu hru vytvořila a pak o pár slov dál, že by byl rád, aby se líbila...
  • 0

#33 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 22:27

sobikovi napsal/a:
Já nevím, ale je podivuhodný, že autor (autorka) v příspěvku jednou píše, že tu hru vytvořila a pak o pár slov dál, že by byl rád, aby se líbila...


A to ma byt jako namet na reportaz? :D:D Sobiku vsimas si kravin. V tom prispevku, kde si nasel slovo "vytvorila" se nicmene podepsal Dan Padolsky, tudiz jednoznacne preklep. Je to opravdu tak zavazna vec, ze o ni musime premyslet jako o konspiraci? :D:D
  • 0

#34 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 22:43

pado napsal/a:

Jsem fanoušek geocaching, ale mimo učení, coz je moje obživa, trávím většinu svého času tvorbou webových stránek (PHP) a hrama hledaní pokladu. Například teď jsem pracoval na hledanim pokladu pro rozhlasové stanice.


Ja jsem fanousek fotbalu, ale na hriste nechodim a v televizi na nej nekoukam. Misto toho hledam v lese a ve meste krabicky. Jsem ja to ale divnej brouk.
  • 0

#35 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 8:48

Co se čílíte? Buďte v poho. Tatranky si klidně můžete nechat. Ten medailon už přece dávno odlovil Chuck Norris v rámci své schopnosti absolutního prvenství!:D
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 8:58

Co na tom komu neni jasneho? Proste marketingova akce, reklama,.... Proto si muze "dovolit dat" tech 10 koliku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 9:25

k-lord: Já si toho taky všiml. A ve mne to vzbuzuje nedobrý dojem. Není to obvyklý překlep, spíš si myslím, že se to stává, když se někdo vydává pod záštitou internetu za někoho jiného.
  • 0

#38 ilex2

ilex2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 9:57

k-lord napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Já nevím, ale je podivuhodný, že autor (autorka) v příspěvku jednou píše, že tu hru vytvořila a pak o pár slov dál, že by byl rád, aby se líbila...


A to ma byt jako namet na reportaz? :D:D Sobiku vsimas si kravin. V tom prispevku, kde si nasel slovo "vytvorila" se nicmene podepsal Dan Padolsky, tudiz jednoznacne preklep. Je to opravdu tak zavazna vec, ze o ni musime premyslet jako o konspiraci? :D:D


to je profesionální (nebo amatérská, čili kačeří) deformace z luštění mysterek:D:D
  • 0

#39 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 12:39

Asi si taky zajdu do obchodu pro tatranky...co kdyby...:-)) Rozhodně se mi osvědčilo řídit se heslem: Když něco vypadá až příliš dobře, je v tom nejspíš nějaký podfuk. (nebo vedlejší záměr) Fakt se mi nechce každý den odhrabovat letáky ze schránky hráběmi, popř. si na odstraňování spamu pořídit bandu cvičených opic...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#40 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 15:35

ajne napsal/a:
k-lord: Já si toho taky všiml. A ve mne to vzbuzuje nedobrý dojem. Není to obvyklý překlep, spíš si myslím, že se to stává, když se někdo vydává pod záštitou internetu za někoho jiného.


no vzhledem k tomu, ze nasledujici pismenko je spojka A, je to zdvojene A uplne normalni preklep, kdyz rychlejc myslis, nez stihas psat. jinak ja kdyz si po sobe text neprectu, tak takovychle preklepu tam mivam vic.
cimz teda nedejboze nechci rict, ze rychle myslim :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama