Přejít na obsah


Fotka

Postradam auto - Peugeot Partner


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
153 odpovědí na toto téma

#1 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 19:41

Ahoj, kdyby nahodou ... v noci ze 7. na 8.3. mi v Modranech ukradli auto - Peugeot Partner 1.6HDi Totem, SPZ 1AU1866 ... bila barva, bez nejakch dalsich vyjimecnych znaku (TB kod jsem nestih nalepit ...). Jo, vzadu dvoukridle dvere. Kdybyste po Praze videli nekde opusteny, dobre vypadajici bily Peugeot Partner ... Budu rad za kazde info (kdyz by se nasel, odmenou by byly neaktivovane coiny z me sbirky). Ale spis predpokladam, ze je uz nekde pryc ... nebo na vrakovisti ci v garazi rozebiran na dily :|
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#2 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 19:43

Krást auta je největší hnus. Budu mít oči na stopkách. Doufám že ti co to ukradli skončí v mučivých křečích....
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#3 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 19:50

Kua... ja si koupil partaka, s tim, ze se podobny nakladaky (snad) nekradou... :((( To zaboli... :(
  • 0

#4 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 19:58

Před měsícem mi někdo vylámal zámky u Berlinga 2,0 HDI. Odpojili počítač, ale nakonec se jim nepovedlo odjet. Týden nato se totéž stalo kolegovi. Oba jsme také z Modřan.
  • 0

#5 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 20:11

Tohle je k nasr... :( Proto bez dodatečného alarmu v autě a Bullocka ani ránu. Přeji, ať se nalezne a těm zmetkům ruce sekat...jak vidím reakce, máte v Modřanech asi nějaké nenáhodné zlodějíčky...
  • 0

#6 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:05

Podle nejnovějšího rozhodnutí nejvyššího soudu jim raději dejte klíče než ránu, nebo si půjdete sednout :(:(:(... PS: do pr-hajzlu to jsem se zas zavzdušnila....
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#7 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:16

Zegga napsal/a:
Podle nejnovějšího rozhodnutí nejvyššího soudu jim raději dejte klíče než ránu, nebo si půjdete sednout :(:(:(...

PS: do pr-hajzlu to jsem se zas zavzdušnila....


Jj, to jsem taky slysel a cucel na to jak ... vyorana mys. Ze prej kdyby byl ohrozen zivot, tak mozna...

Grrr.. kde to zijem??
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#8 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:16

Zegga napsal/a:
Podle nejnovějšího rozhodnutí nejvyššího soudu jim raději dejte klíče než ránu, nebo si půjdete sednout :(:(:(...

PS: do pr-hajzlu to jsem se zas zavzdušnila....


Ne že bych rozhodnutí Nejvyššího soudu moc kvitoval, ale přece jen zastřelit někoho kdo utíká s lupem a sebeobrana je něco trochu jinýho.
  • 0

#9 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:27

rocky napsal/a:

Zegga napsal/a:
Podle nejnovějšího rozhodnutí nejvyššího soudu jim raději dejte klíče než ránu, nebo si půjdete sednout :(:(:(...

PS: do pr-hajzlu to jsem se zas zavzdušnila....


Ne že bych rozhodnutí Nejvyššího soudu moc kvitoval, ale přece jen zastřelit někoho kdo utíká s lupem a sebeobrana je něco trochu jinýho.


Až budeš stát v cestě zlodějům co ti vykrádají dům a jsou dva, mohou Tě krásně zneškodnit, svázat a ty máš jen zbraň, která je Ti ovšem k ničemu, protože dokud oni na Tebe nevystřelí ty na ně nesmíš....

K obraně svého života, života jiných nebo majetku smím a musím použít všech dostupných prostředků!

Ano, zastřelit někoho kdo utíká s lupem. Odprásknout jako škodnou. Jediná výjimka by mohl být hlad. Opravdový hlad, už jsi viděl podvyživeného lupiče kradoucího jídlo?
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#10 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:38

Zegga: Já neřikám že se mě to líbí. Ale nevidim to tak černobíle.

už jsi viděl podvyživeného lupiče kradoucího jídlo?


Ne. Mě zloději kradou náplně do bublifuku, hrábě a prohnilý dřevěný židle. A strílet je kvůli tomu rozhodně nebudu.

  • 0

#11 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 23:33

A to je chyba! Takhle ubejvat nebudou! Vzhledem k tomu, že kdyby mi něco ukradli a utíkali s tím, tak je klidně zastřelím, protože mi v tu chvíli hrozí infarkt a tím pádem mi jde o život.
  • 0

#12 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 23:56

Hele, střílet do zloděje, když zdrhá, to neni obrana, ale msta. A mstít krádež vraždou mi přijde moc.
  • 0

#13 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 0:09

Kdyz utika s tvym majetkem, tak je to porad obrana majetku, bohuzel ne v nasich koncinach ;)
  • 0

#14 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 0:49

Když Ti v poušti někdo ukrad´ koně, vlastně Tě odsoudil k smrti.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#15 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 0:57

rocky napsal/a:
Hele, střílet do zloděje, když zdrhá, to neni obrana, ale msta. A mstít krádež vraždou mi přijde moc.


Kdo rika ze ho musis zastrelit. Takovy prustrel nohy (nohou) je dostatecny, aby prestal zdrhat. ;);)
  • 0

#16 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 2:24

Přesně tak, nezabít, ale zranit, aby ti parchanti neutekli a nic neukradli! A střílet rovnou při krádeži či při napadení než začnou zdrhat. :)
  • 0

#17 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 5:23

Tohle co vymysleli je naprosto nehorázné. Za chvíli se nebudeme moci bránit už vůbec. A termín přiměřená obrana je další blbost. Při napadení nebo okrádání je každá obrana života a majetku přiměřená. Nebo nám snad stát nahradí škodu, když se necháme v klidu okrást? Navíc by se tím střílením lumpů ušetřili státní peníze :D
  • 0

#18 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 7:38

Každý případ má svá specifika a to, co proběhlo médii je jen zase neprávnicky vzdělanými médii zkreslená informace, podaná co nejbulvárněji k denní dávce rozčílenosti občanů, kteří si bez zanadávání na život, politiku a český stát ani nedokáží představit jak ten dnešní den přežijí.
Vždy záleží na konkrétním případě a hlavně na soudci, on rozhodne!

Tak si tu přestaňte dávat, právníci, extrémní příklady z jedné nebo druhé strany, překrucovat informace k obrazu svému a jděte dělat něco lepšího! ;)
  • 0

#19 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 8:28

No vzhledem k tomu, že největší krádeží v tomto státě je nemožnost odpisu zdravotního a sociálního pojištění z daní, tak vcelku chápu rozhodnutí nejvyššího soudu. Kdyby totiž tento svůj názor neměli, tak by pak každej podnikatel mohl beztrestně zastřelit svého poslance, kterej tuhle pitomost schválili - ne že by si to nezasloužili, ale kdo má pořád chodit k volbám a volit nové, že ???
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 9:28

Zegga napsal/a:
Podle nejnovějšího rozhodnutí nejvyššího soudu jim raději dejte klíče než ránu, nebo si půjdete sednout :(:(:(..

A co si vubec zjistit, co se stalo, proc se to stalo a hlavne JAK se to stalo? Rozsudek NS neni vubec NICIM vyjimecny a naprosto odrazi realitu, ktera tu jiz BYLA.

Zegga napsal/a:
Až budeš stát v cestě zlodějům co ti vykrádají dům a jsou dva, mohou Tě krásně zneškodnit, svázat a ty máš jen zbraň, která je Ti ovšem k ničemu, protože dokud oni na Tebe nevystřelí ty na ně nesmíš....

K obraně svého života, života jiných nebo majetku smím a musím použít všech dostupných prostředků!

Ano, zastřelit někoho kdo utíká s lupem. Odprásknout jako škodnou. Jediná výjimka by mohl být hlad. Opravdový hlad, už jsi viděl podvyživeného lupiče kradoucího jídlo?

Pro kristovy rany, to je tak, kdyz nekdo komentuje neco, cemu ani za mak nerozumi. Pro zacatek bych doporucoval doplnit si zejmena vyznam pojmu jako kradez a loupez, potom utok vuci majetku a utok vuci zivotu ci zdravi. A pokud uz chce konkretne komentovat nejaky pripad, tak se laskave racej seznamit i s tim pripadem. V opacnem pripade to vypada, jako zde v tematu, ze tu spousta lidi hodnoti neco, o cem nevi doslova ani to "ň".

Navic psat bludy typu "dokud oni na Tebe nevystřelí ty na ně nesmíš", to muze opravdu pouze demagog prvniho radu. Presne takto vznikaji ty urban legendy typu "kdyz ma nuz, muzes na nej zase pouze nozem" a podobne nesmysly.

Jinak tve vyjadreni ve smyslu, ze k obrane majetku smis pouzit veskerych dostupnych prostredku. To zajiste smis, v tom ti nikdo zabranit ani nemuze. Druhou veci je, ze za sve ciny si poneses realne nasledky. Pokud ti to za to stoji, tak hura do toho!

DUsoft napsal/a:
Vzhledem k tomu, že kdyby mi něco ukradli a utíkali s tím, tak je klidně zastřelím, protože mi v tu chvíli hrozí infarkt a tím pádem mi jde o život.

Co na to napsat? Snad jenom to, ze obvykle takove veci "blejou" ti, kteri nastesti zbrojni prukaz ani zbran nemaji. Zduraznuji slovo nastesti.

rocky napsal/a:
Hele, střílet do zloděje, když zdrhá, to neni obrana, ale msta. A mstít krádež vraždou mi přijde moc.

Presne tak. A to se i presne stalo v pripade pana Basty.

Sovic13 napsal/a:
Kdyz utika s tvym majetkem, tak je to porad obrana majetku, bohuzel ne v nasich koncinach ;)

Obrana majetku ovsem je podrazena zivotu/zdravi jedince. Ano, muzeme se zde bavit jestli je to spatne (sam bych nemel problem souhlasit s jednoduchou rovnici typu - sahnes mi na majetek = budes zastrelen), ovsem mame tu nejake zakony a z nich musime vychazet. Nikoliv ze zboznych prani nekolika jedincu, kteri dane problematice navic jeste ani nerozumi.

k-lord napsal/a:
Kdo rika ze ho musis zastrelit. Takovy prustrel nohy (nohou) je dostatecny, aby prestal zdrhat. ;);)


Toto bych chtel opravdu videt v realu, klidne i na strelnici. Jak se budes trefovat do pohybujiho se terce o plose nejakych 10cm.

Chasseur23 napsal/a:
Tohle co vymysleli je naprosto nehorázné. Za chvíli se nebudeme moci bránit už vůbec. A termín přiměřená obrana je další blbost. Při napadení nebo okrádání je každá obrana života a majetku přiměřená. Nebo nám snad stát nahradí škodu, když se necháme v klidu okrást?
Navíc by se tím střílením lumpů ušetřili státní peníze :D

Precti si laskave, co jsem psal vyse a nedelej tu ze sebe hlupaka. Navic zakon zadny termin "primerena obrana" nezna. Zakon zna vyhradne pojem "nutna obrana". A to co se stalo nemelo s nutnou obranou vubec nic spolecneho. Pan Basta strilel po domnelem zlodeji, ktery odjizdel vozidlem a navic nemel ani jistotu, ze cokoliv ukradl. Z jeho strany to proste byla prachsprosta pomsta, ten clovek se neumi vubec ovladat a takovym zbran rozhodne do rukou nepatri.

Mau Loftin napsal/a:
Každý případ má svá specifika a to, co proběhlo médii je jen zase neprávnicky vzdělanými médii zkreslená informace, podaná co nejbulvárněji k denní dávce rozčílenosti občanů, kteří si bez zanadávání na život, politiku a český stát ani nedokáží představit jak ten dnešní den přežijí.
Vždy záleží na konkrétním případě a hlavně na soudci, on rozhodne

Konecne PRVNI rozumny prispevek k dane veci! Tleskam!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka