Přejít na obsah


Fotka

WMK statistiky na WM.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:25

V profilu jsou nově statistiky, mapy a milníky. Data jsou dostupná pro variantu Posted i Visited.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 16:51

Arogant napsal/a:
V profilu jsou nově statistiky, mapy a milníky. Data jsou dostupná pro variantu Posted i Visited.


Dík za info, nevšiml jsem si. Nevypadá to zase tak špatně. Chybičku jsem našel - Statistiky, chronologie visited, začíná to zářím 2009.
  • 0

#3 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:00

Arne1 napsal/a:
Dík za info, nevšiml jsem si. Nevypadá to zase tak špatně. Chybičku jsem našel - Statistiky, chronologie visited, začíná to zářím 2009.

To bude ten jeden navic, co mas oproti celkovym statistikam na hlavni strance profilu (272 vs. 271), nemas nejakou starou smazanou navstevu?
Dokonce i mapy pridali, to hraci "te druhe hry" nemaji, uz jsem psal do WM fora, ze by se hodila samostatna mapka Evropy.
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 17:23

haggaeus napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Dík za info, nevšiml jsem si. Nevypadá to zase tak špatně. Chybičku jsem našel - Statistiky, chronologie visited, začíná to zářím 2009.

To bude ten jeden navic, co mas oproti celkovym statistikam na hlavni strance profilu (272 vs. 271), nemas nejakou starou smazanou navstevu?
Dokonce i mapy pridali, to hraci "te druhe hry" nemaji, uz jsem psal do WM fora, ze by se hodila samostatna mapka Evropy.


to 271/272 je zajímavé, těžko říct kde je chyba. Zkontrolovat to není podle čeho. Ale já měl na mysli to, že nejstarší found mám datovaný v roce 2002.
  • 0

#5 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2011 - 18:18

Hm, pěkné. :) Aspoň nějaká nová funkcionalita...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama