Přejít na obsah


Fotka

GCFinálky.cz


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
162 odpovědí na toto téma

#1 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:20

Já už nemám slov. Přestalo se mluvit o gcspoiler.cz , a přišla mi pozvánka na gcfinalky.cz . . .
  • 0

#2 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:28

No jo, kdyby se to hromadně zahltilo špatnýma souřadnicema, tak by ty stránky pak neměly smysl;)
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#3 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:32

Jistě, je potřeba, aby každý správný kačer tuto stránku navštívil a poskytl k pár multinám nebo mysterkám ty "správné" souřadnice... ;)
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#4 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:37

Od chvile, kdy mi prisla pozvanka jsem se chvel nedockavosti, kdy se na foru spusti hystericky jekot tech spravnych cacheru!
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#5 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:39

hh.. sedim vedle vlkyse a smejeme se... prave jsem poskytl finale sve kese protoze je mi to jedno a rad si vezmu nejakou kterou jsem linej lustit.. hihi... diky za tento projekt... flame starts...
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#6 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:44

H, že vám to tak vadí.. když to někoho baví...
  • 0

#7 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:55

"Já jim dal adresu na jednu starou hluchou paní u nás v ulici," vysvětloval Švejk...
  • 0

#8 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:56

On to někdo nerad vidí, když často pracně vymyšlenou šifru někdo obejde. Je to spíše ale každého lovce věc. Ale jde tu hodně o to, že mnoho lidí řeší ochranu před vykrádáním či ničením své keše právě mystery typem - tedy neposkytnutím rovnou finálních souřadnic. Ti blbečci jsou hloupí a líní na to, aby luštili šifry. A takhle dostanou final a můžou jít. Tohle není jen o správnosti...
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#9 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 22:58

ajne napsal/a:
On to někdo nerad vidí, když často pracně vymyšlenou šifru někdo obejde.

Ano.


A proto je lepší šifry vymýšlet pro šifrovací hry, a ne hru hledání plastových krabiček.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#10 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 23:07

honny napsal/a:

ajne napsal/a:
On to někdo nerad vidí, když často pracně vymyšlenou šifru někdo obejde.

Ano.


A proto je lepší šifry vymýšlet pro šifrovací hry, a ne hru hledání plastových krabiček.


Asi tak. Od doby, co jsem si precetl logy prazske "smetanky" na sve WIG, ktera je sice obtizne odehratelna, ovsem finalka se da sebrat pri pohodlne prochazce, jsem se zarekl, ze zadne cache s obtizne zjistitelnou (at uz to znamena cokoliv) ale snadno odlovitelnou (vim-li souradnice) finalkou se ode me uz nikdo nedocka. Predevsim proto, ze sami lovci je zjevne nechteji - pokud polovina odlovi proste tak, ze puvodni myslenku jakkoliv obejde, je to predevsim projev jejich ochoty se necim takovym zabyvat, a kdyz neni ochota se zabyvat, proc by se nekdo snazil konstruovat...
  • 0

#11 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 23:22

Možná, že pokud se tvé WIG nelíbí tolika lidem, může být chyba i v tvém výtvoru.
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#12 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 23:24

honny napsal/a:
A proto je lepší šifry vymýšlet pro šifrovací hry, a ne hru hledání plastových krabiček.


Az na to ze vsechny mysterky, ktere jsou zatim v tom seznamu jsou velmi lehce vylustitelne. Prosel jsem to jen v rychlosti, ale jsou to velmi jednoduche mysterky. Vetsinou staci google a souradnice jsou rychle na svete.
  • 0

#13 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 23:27

ajne napsal/a:
On to někdo nerad vidí, když často pracně vymyšlenou šifru někdo obejde. Je to spíše ale každého lovce věc. Ale jde tu hodně o to, že mnoho lidí řeší ochranu před vykrádáním či ničením své keše právě mystery typem - tedy neposkytnutím rovnou finálních souřadnic.


Někdo zase nerad vidí, když se hledání schránek ztěžuje často nesmyslnou šifrou nebo googlením.
A dělat keš a pak vymýšlet kejkle, aby na ní lidi nechodili mi taky přijde..zvláštní.
  • 0

#14 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 23:47

tak jsen si nechal schvalne jednu poslat...prisli mi dvoje souradky, jedny vlozene pred 5ti dny a vypadajice spravne a druhe prudane pred chvilu naprosto stupidni ve dvojity, mozna dokonce trojity kolizi... takze uz ram nejaci kazisveti hazou nesmysly...
  • 0

Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin GPSMap 64sx  +  GSAK v 9.x.x.xx


#15 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 0:27

rocky napsal/a:
Někdo zase nerad vidí, když se hledání schránek ztěžuje často nesmyslnou šifrou nebo googlením.
A dělat keš a pak vymýšlet kejkle, aby na ní lidi nechodili mi taky přijde..zvláštní.


Jo, a taky je trochu zvláštní chtít za každou cenu urvat ten bod i za kešku, která se mi vlastně nelíbí :) Po republice je jich rozházených tolik, že to nikdy nikdo nebude schopen všechno "posbírat"... Tak proč se dokáže někdo rozčilovat zrovna kvůli té jedné, kterou neumí vyluštit ??? ;)
  • 0

#16 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 0:34

Jarous1: Ale vždyť se nikdo snad nerozčiluje.... Jde o to, že mě nevadí, když v případě, že se někomu nechce luštit si souřadnice opatří jinak nebo vyrazí na BF....
  • 0

#17 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 0:50

O.K., ono to tak trochu vypadalo. BF taky nechápu :) Nějaký ten zapomenutý otazník na mapě nebo na displeji GPS mne fakt rozhodit nemůže B)
  • 0

#18 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 0:51

QuoX napsal/a:
hh.. sedim vedle vlkyse a smejeme se... prave jsem poskytl finale sve kese protoze je mi to jedno a rad si vezmu nejakou kterou jsem linej lustit.. hihi... diky za tento projekt... flame starts...


Heh :D taktéž... Uvidíme, mě to prijde celkem férové :D
  • 0
Užívej života...

#19 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 0:53

rocky: Mne už zase nebaví, jak na každé diskuzi máš pořád něco proti. Tak když někdo nechce mystery luštit, tak to prostě dělat nebude. Jakej je v tom problém? Keší je dost, tak si každý může vybrat. A proti nějakým záškodnikům může už v poslední fázi pomoct jen toto. Anebo to zrušit. Když se někomu luštit nechce, tak ať to nedělá, nikdo ho nenutí. Mne vyhovuje výběr, můžu si vybrat, jít rovnou, můžu si i zaluštit. Nesmí se to přehánět. Jsem pro převahu tradiček, ale rozhodně nikomu za mystery spílat nebudu. Jestli někdo sežene souřadnice jinak či to vezme BF, dobře, je to jeho věc, ale nesmí to uškodit autorovi.
  • 0
eTrex Vista HCx, Honor 6X

Geocaching je pro nás zábava, pěkný cíl výletu, žádná honička za body...

#20 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 0:58

puczmeloun napsal/a:
Heh :D taktéž... Uvidíme, mě to prijde celkem férové :D

Pokud někdo střelí vlastní kešku, tak ano...ale cizí mě férové nepřipadá.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama