Přejít na obsah


Fotka

romisekcz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 dab.cz

dab.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 11:37

Hezký den všem, můžete někdo ozřejmit chování "romisekcz" a jeho archivované cache? Je trochu divné jeden den cache navštívit a druhý den zjistit, že už neexistuje - bez udání důvodu. Neměl by mít romisekcz zakázáno vlastnit cache, dokud trochu nedospěje? Dík, DAB
  • -1

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 11:42

Koukám že v tom problém nebude. Spíš to vidím tak, že ho nějací kačeři museli hodně nas*at. Nebo (a k tomu se přikláním více) někdo zjistil jeho heslo.
  • 0

#3 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 11:52

dab.cz napsal/a:
Neměl by mít romisekcz zakázáno vlastnit cache, dokud trochu nedospěje?

To naštěstí nejde.
Nehledě na to, že je to celý takový divný, kdoví co ho k tomu vedlo. Že někdo kápnul na jeho heslo je taky dost možný.

P.S.: Přece jen si rejpnu - řečičky o dospívání by sis měl nechat, dyť má víc než 13x víc keší než ty.
  • 0

#4 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 12:14

Dab.cz spiš by si ty měl vysvětlit svoje chování. jak si to představuješ čoveče chodit na keše který se owner rozhodl archivovat den předtím?! :D Jednu keš nechal a kdyby se mu někdo naboural do učtu tak by si heslo okamžitě změnil a napsal write note nebo ownermaintenance že už na tom pracuje rewievr. spíš ho něco nebo někdo naštval. a zdaleka není jediný který tak učinil
  • 0

#5 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 12:16

Nechte reci o kradeni hesel apod. Je to o tom, ze nekdo neco rekl, at treba ja nebo nas bylo vic a nekdo to neunesl. Nejvic se to tyka kaceru ze ZR a okoli a pro ty je skupina na FB, kde to bylo dost jasne receny.
  • 0

#6 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 12:24

No. U některých nedošlo k "minimální" životnosti tři měsíce.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#7 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 12:30

bohužel,konečně se mi podařilo FB zrušit. mohl by si v krátkosti sem napsat co archivaci předcházelo? přece jen to byli dobrý pixly.
  • 0

#8 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 12:31

Lukyn_CZ napsal/a:
Nechte reci o kradeni hesel apod. Je to o tom, ze nekdo neco rekl, at treba ja nebo nas bylo vic a nekdo to neunesl. Nejvic se to tyka kaceru ze ZR a okoli a pro ty je skupina na FB, kde to bylo dost jasne receny.


No jo, já to tu psal před několika měsíci že jsou ty skupiny na FB zlo. A teď vidím že je to tady. Jsem rád, že v žádných takových uzavřených skupinách tohoto typu nejsem.
  • 0

#9 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 12:35

Nevim proc by to melo byt zlo. Aspon to necte nikdo koho se to netyka, jak tady na foru. Lze tam vytvorit pozvanky na udalosti skupiny (v nasem pripade pravidelny posezeni v jedny mistni restauraci), prikladat jednoduseji fotky atd.. Ja nejsem ta prava osoba co by mohla mluvit za Romiska. Urcite to udela sam, jen dnes neni v ZR a lovi nekde v Praze. Dejte mu cas ;)
  • 0

#10 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 12:41

www.antifacebook.net/Návod na trvalé smazání účtu na Facebooku.
Třeba to někdo využije.
  • 0

#11 dab.cz

dab.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 18:15

Lukyn_CZ napsal/a:
Nevim proc by to melo byt zlo. Aspon to necte nikdo koho se to netyka, jak tady na foru. Lze tam vytvorit pozvanky na udalosti skupiny (v nasem pripade pravidelny posezeni v jedny mistni restauraci), prikladat jednoduseji fotky atd..
Ja nejsem ta prava osoba co by mohla mluvit za Romiska. Urcite to udela sam, jen dnes neni v ZR a lovi nekde v Praze. Dejte mu cas ;)


Tak abych to zhodnotil: moc jsem se toho teda zatím nedozvěděl (kromě spekulací těch, co o tom nic neví). FB obcházím obloukem a nehodlám s ním začínat kvůli geocachingu. A mám tak trochu dojem, že zrovna problematika ohledně těch archivovaných cache se mě (koneckonců jsem z regionu) i ostatních týká. Aspoň na té úrovni, jestli jde o jejich finální konec, nebo je někdo převezme ap. Nebo je to takhle normální, že se někomu něco znelíbí a všechno najednou zruší?
Můžu to samozřejmě řešit přímým dotazem (na romisekcz), ale nějak si nejsem jistý, že bych se dočkal odpovědi. A myslím si, že osud příslušných keší zajímá víc lidí...

Díky za pozornost a hezký večer,
DAB
  • 0

#12 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:24

dab.cz napsal/a:
Tak abych to zhodnotil: moc jsem se toho teda zatím nedozvěděl ...
DAB


No okomentuji to asi takto, protože dobře vím, jak vše bylo a jak to všechno vzniklo, ale nechci dlouhosáhle vysvětlovat "co a jak, kdy...". Romisek bohužel neunesl kritiku některých jeho keší, a tak se naštval a všechny svoje kešky archivoval, má na to právo jako každý jiný. Víc bych to nerozebíral.

Co se týče těch archivovaných kešek a jejich budoucnost: Myslím, že pokud má někdo zájem může na místě vytvořit keš novou, ale spíš bych raději viděl, kdyby si ji někdo "adoptoval". Některá místa, kde kešku měl určitě stojí za obnovení. Jiná (viz série kostely) určitě zbytečná.
  • 0
Vložený obrázek

#13 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 19:33

Nevim presne co se stalo, ale tak nejak drobet mi to bylo vysvetleno. Duvody tu zde byly sepsany a tak ja aspon ze sve pozice dopisu, ze se nastala situace resi. Diky za pochopeni.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama