Přejít na obsah


Fotka

Česká Nej


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
256 odpovědí na toto téma

#41 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 22:25

LukasX: super tak to zatim davam na zlato :) tahle keska muze byt hodne zaslouzena :) mozna tuhle kategorii zase rozseknu na dve :)
  • 0

#42 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 22:47

na jednu stranu se mi to líbí, na druhou mi to přijde - oproti třeba těm současným odznáčkům - takové vachrlaté, nejvyšší cache ap. je jasné, ale nejhlubší, nejdelší, nebo největší? nevím, nevím...
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#43 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 22:55

hexteam napsal/a:
Libi se mi ze tech rekordu - nejdelsi tunel a nejstarsi most :) jen uz se to jaksi netyka kesky jako takove :)



Konkrétně Březenský tunel kešku, přímo jemu věnovanou, má GC1F0J3.

A z těch ostatních zeměpisných zajímavostí zmíním např. GCQZRR, odkud je jako na dlani ono úplně nejnižší tuzemské místo pod širým nebem (které samo je z pochopitelných důvodů přístupná pouze permoníkům a ropákům). ;)
  • 0

#44 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:08

Obrázky jsou moc pěkné, dokonale nás pobavila postavička pro "nejvýchodnější keš", ale i ty ostatní "směrové" jsou luxusní. Super zpracování. Thumb up!
  • 0

#45 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:21

Dvě extrémní multiny: Přechod celýck Krkonoš od Západu na Východ -> GC1KVVN a keš věnovaná nejtěžšímu MTB závodu v Čr -> GC1XCCZ Obě mám v hledáčku a rád bych je odlovil (nemám je zas tak daleko od HC)
  • 0

#46 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:32

vlkys: kdyby sly všechny urcit objektivne tak by to bylo super, ale neprijde mi to az zas tak dulezity jak bych to videl spis jako zajimavost - pokud vim ze je nekde (mozna) nejvetsi keska u nas a budu mit prilezitost tak ji zamerne ulovim pro urcitou vyjimecnost - pokud ten seznam bude nejak jednotny tak zas vim ze vsichni, co maji ten a ten odznacek ulovili tu a tu zajimavou kesku tak :) blbinka no :) Toniczech: tyhle rekordy jako tunel a dalsi by byly take zajimave ale zatim jsou to katergorie rekordu kesek (u extremnich doplneny i o rekord mista) Treba casem by mohl byt treba odznacek za rekordy infrastruktury - nejdelsi tunel, nejvyssi, nejstarsi most atd :)) eMenthal: diky moc, potesujici a motivujici :) zatim tam hazim rovnou prvotni verze takze s odstupem casu se treba nejake zmeni az me napadne neco lepsiho :)
  • 0

#47 rattlesnake.andy

rattlesnake.andy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:43

K těm keškám na/u nejvyšších stromů mě napadá třeba série Berounské plešivce
  • 0

#48 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2011 - 23:52

Teď koukám na ty ikonky, jednak přibyly, jednak jsou fakt povedený, jsem docela zvědav :)
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#49 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 0:45

Nejvyssi na strome - GC2P5R9 - dle ownera ke 30 metrum ..
  • 0

#50 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 7:32

Kdyz uz se to rozjizdi, tak mam dalsiho kandidata na nejvetsi. GC1E9AB - Vnitrní objem kese pres 50m3! NA zimu je sice disablovana, ale jinak to za to stoji.
  • 0

#51 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 9:50

LukasX napsal/a:
Ackoliv krabky ownera moc nemusim, tak tohle opravdu je vyzva a kandidat na nejdelsi: GC1ZYGF. 26 stagi, 160km na kole! :) Sice to ma mensi prevyseni (cca 2600m), ale zase to neni zadna silnicka :)

Mam ji v hledacku na leto na mou dalsi navstevu Decina :)

Tak tohle se těžko trumfuje, ale pěší multina od Nanutanda GCRYMZ (50+ km) by na seznamu mohla být. A když kouknete kolik km bylo potřeba k FTF, tak je to suveréně nejdelší multi v ČR, že Solime :)
  • 0

#52 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 březen 2011 - 9:59

KaMo_cz napsal/a:

LukasX napsal/a:
Ackoliv krabky ownera moc nemusim, tak tohle opravdu je vyzva a kandidat na nejdelsi: GC1ZYGF. 26 stagi, 160km na kole! :) Sice to ma mensi prevyseni (cca 2600m), ale zase to neni zadna silnicka :)

Mam ji v hledacku na leto na mou dalsi navstevu Decina :)

Tak tohle se těžko trumfuje, ale pěší multina od Nanutanda GCRYMZ (50+ km) by na seznamu mohla být. A když kouknete kolik km bylo potřeba k FTF, tak je to suveréně nejdelší multi v ČR, že Solime :)

Taky bych se přimlouval za Průvodce po ničem, protože návštěvou Ústí by kačer měl hned dvě pěkné ikonky do profilu B)
  • 0

#53 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 10:06

Kandidát na nejdelší procházku v podzemí cca 1750m (pokud půjdete nazpátek stejnou cestou bude to 3,5km) GC2MADC Poznámka: Petelik a případně další - používejte klikací názvy keší (napište kod keše, kurzorem ho celý zvýrazněte a klikněte dole na tlačítko "cache")
  • 0

#54 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 10:11

Mesicni sachta GC1NW48 bude delsi
  • 0

#55 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 10:15

rattlesnake.andy napsal/a:
K těm keškám na/u nejvyšších stromů mě napadá třeba série Berounské plešivce


urcite ne, stromy jsou standardni a kese ve vysce maximalne 10 metru.
  • 0

#56 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 10:48

Nápad se mi moc líbí. Jen doufám že nebudou vznikat mysterky,které budou mít ikonku na takovejch místech (např.nej S,J,V,Z v čechách),aby se dostali na odznáček.:). Bude to nějak omezené jen na tradičky? Jeden takový extrém jsem našel, keška je JV od N.Zélandu v oceanu(GC19GK9),ale finálku má myslím si v Dánsku.Vyluštit jí,zajet tam a hned mít nejvzdálenější keš a s ní diamant odznáček ;)
  • 0

#57 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 10:50

J8 dokonce slyšel, že jedna keš se nachází na družici na oběžné dráze, ale jestli to je fakt pravda, to fakt nevím...ale jestli jo, tak má rozhodně nejvyšší nadmořskou výšku:D:D:D
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#58 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 11:07

LudaL napsal/a:
Kandidát na nejdelší procházku v podzemí cca 1750m (pokud půjdete nazpátek stejnou cestou bude to 3,5km) GC2MADC
Poznámka: Petelik a případně další - používejte klikací názvy keší (napište kod keše, kurzorem ho celý zvýrazněte a klikněte dole na tlačítko "cache")


tady GC1QRH2 je jen jedna stage takto dlouhá a má jich celkem 8
  • 0
www.povetrnik.cz

#59 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 11:10

GC2P5R9 - dana na zlatou stromovku GC1E9AB - zlata nejvetsi Nanutanda GCRYMZ - zatim davam na listinu - uvidime - v Usti n. L. nejakou uz mame ze? - budu pak muset vsechny nahazet na mapu, chtelo by to aby to melo urcitou rozlozenost po republice :) Tak kategroie trasa a narocnost - asi se to zas rozhodim do dvou kategorii Dark Underground Cache - davam zatim na stribro pro hlibinnou Mesicni sachta - zatim disabled takze uvidime Berounské plešivce - noo ja bych to tam zatim dal - maji bonusovku a odlov te bonusovky by si asi odmenu zalsouzil :)
  • 0

#60 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2011 - 11:15

willicz napsal/a:
Nápad se mi moc líbí.
Jen doufám že nebudou vznikat mysterky,které budou mít ikonku na takovejch místech (např.nej S,J,V,Z v čechách),aby se dostali na odznáček.:).
Bude to nějak omezené jen na tradičky?
Jeden takový extrém jsem našel, keška je JV od N.Zélandu v oceanu(GC19GK9),ale finálku má myslím si v Dánsku.Vyluštit jí,zajet tam a hned mít nejvzdálenější keš a s ní diamant odznáček ;)


no po "spusteni" by bylo asi pravidlo o minimalnim stari kesky cca pul roku
navic pokud by bylo silne podezreni, ze je to tento pripad tak byla asi ignorovana, ale snad nikdo nebude mit potrebu toto delat :))

ta jedna kategorie je v podstate sita na miru multine - ale jinak pujd ehlavne o to kde je krabicka :)
Krabicka musi byt na prislusnem uzemi tedy nyni pro CR - vzdusne se taky nebudou pociat zadny krabky na meteorligickem balonu a druzicich :))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama