Přejít na obsah


Fotka

Kešovací výkony


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
41 odpovědí na toto téma

#1 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 9:29

Jsem teprve začátečník s několika sty nálezů. Protože se mi nejvíc podařilo udělat s bídou 20 kousků za den s pomocí geovozidla, tak mi nějak uniká to, jak se někdo může dostat přes stovku za den v souboru, kde se nedá dostat autem ani na kole a vzdálenost mezi keškami je přes 50km. Mohl by mi to, prosím, někdo vysvětlit?
  • 0

#2 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 9:51

Zajímavý problém, ale k čemu potřebuješ společnost?
  • 0
~vlkýš
_________________________
Oregon 300 (Topo Czech 3) & Vodafone 845 (c:geo)

#3 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 9:54

Společnost nepotřebuji, jen jsem to chtěl pochopit ;)
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 9:59

slvs napsal/a:
Společnost nepotřebuji, jen jsem to chtěl pochopit ;)


Ale píšeš do části fóra "hledám společnost" :-)

No, třeba tak, že zaloguje se špatnými datumy. Nebo je to tým a loguje několik lidí na jeden účet.

Hlavně nechápej geocaching jako přesně měřitelné závody. O ty čísla ani tak nejde, je to hra a zábava !!!
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 10:00

1) jsi dal dotaz do špatné kategorie 2) kde konkrétně to mělo být a kdo to zvládnul?
  • 0

#6 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 10:03

Tak tady je vidět jaká jsem nezkušená trumpeta :(
  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 10:08

Abyste se z těch kategorií jednou všichni nepo.. :) Přihlašte se jako dobrovolnící na moderátora v sekcích, kde zatím žádný moc nefunguje, a můžete to napravovat efektivněji, než věčným offtopic kecáním.;) No a k tématu... To podstatné napsal kolombo, nemá cenu se honit za maximálním počtem nálezů, ale když už, tak taky hódně moc záleží, v jaké oblasti se o takový výkon snažíš. Jsou powertraily, kde jsou cache necelých 200m od sebe, tam se pak ta stovka dá nasbírat v pohodě. edit: Koukám, že jsem zas nedočetl do konce... A kde že to tedy konkrétně bylo a jaký je účel téhle tvé otázky?
  • 0

#8 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 12:08

OT:
Mladý, pohledný, dobře zabezpečený muž s vysokoškolským vzděláním a dobrými kontakty. Mám dvě auta, tisíc odlovených kešek, rodinný dům a vilu v Karibiku.
Zn.: Nehledám nic, jen se chlubím.

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#9 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 12:33

Podle mě jde udělat 100 kešek za den a při tom ujít 50 km Nevidím v tom zas tak extra výkon, protože se to povedlo i mě
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 12:36

no pokud nám slvs neprozradí, komu závidí, tak to asi těžko můžeme posoudit
  • 0

#11 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 12:40

No taky těch keší ještě tolik nemáme, ale co jsem tak vysledoval a odvodil si (obecně): 1) V týmu může být víc lidí a ti můžou chodit odděleně (někdy, ale spíš vyjímečně, taky náš tříčlenný tým rozdělíme třeba na dvě skupiny). 2) Jsou různé série atd., kde jsou kešky třeba kolem těch 161 m od sebe a ono to pak utíká jak voda (161m x 100 kešek = 16km, což jde zvládnout), ale to asi není zrovna tento případ 3) Kešky ulovené např. za celý týden se dají zalogovat (a to jak písemně, tak elektronicky) na jediné datum (neříkám, že je to správné a rozhodně to tak nedělám, ale už jsem to viděl) Způsobů je obecně více a né všechny jsou úplně korektní, ale to je opravdu na každém kačerovi, jak chce tuto hru hrát. Ale taky mě to vždycky zajímá, jak je to možné. Jinak maximum máme 28 a to jsme byli rozdělení tak, že dva lidi šli pěšky a lovili sérii kolem přehrady Šance + blízké keše a třetí objížděl ty vzdálenější autem. No a celé to trvalo necelé 4 hodiny.
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#12 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 13:17

dr.vota napsal/a:
no pokud nám slvs neprozradí, komu závidí

Třeba se ptal obecně, protože neni tajemstvím, že někteří to dokážou. Ale jinak děkuji za věcný příspěvek do diskuze.
P.S.: Já to taky moc nechápu, maximum mám asi 30...
  • 0

#13 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 13:24

Když na tom nějak není nic k vysvětlování, na to se dá říct jedině "trénuj a dokážeš to taky, pokud to chceš dokázat". Mně třeba nic neříkají 24hodinové maratóny ani drive-in odlovy sérií a přesto mám rekord 42 keší za den, za světelný den, na jedno zaparkování geovozidla a nefiguruje v tom žádná série, prostě jeden obyčejný docela plodný výlet.
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 13:36

rocky napsal/a:

dr.vota napsal/a:
no pokud nám slvs neprozradí, komu závidí

Třeba se ptal obecně, protože neni tajemstvím, že někteří to dokážou. Ale jinak děkuji za věcný příspěvek do diskuze.
P.S.: Já to taky moc nechápu, maximum mám asi 30...

"přes stovku za den v souboru, kde se nedá dostat autem ani na kole a vzdálenost mezi keškami je přes 50km."
to vypadá spíš na ne-obecný případ. Ale opravdu nevím, jak mám říct jde to/nejde to, je to podfuk, když nevím o kterou konkrétní serii nebo oblast se mělo jednat
  • 0

#15 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 15:16

Valašské keškobraní - to jsou řádově desítky keší za méně než 24 hodin v hodně rozdílném terénu od drive in až po T5 a v tom několik FTF B)
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#16 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 17:18

Hlavně se neohlížet na mudly. Kdybys to chtěl odlovit nenápadně, tak to máš třebas půlhodinu čekání na mudloprázdno, pak deset minut hledání přerušovanýho neustálým ohlížením, pak se musíš zdekovat s logbookem, mezitím zas na flek nalezou další mudli na další půlhodinu, aby si začvaňhali a vytentili se s čoklama, nebo než přijede další bus. Takže jestli chceš toho stihnout víc, existencí mudločumeráků se nezalamuj a di rovnou na věc!
  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#17 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 17:27

Především chci ubezpečit, že nikomu nezávidím. Přesněji řečeno nejde o závist, ale obdiv. Ten je ovšem podmíněn tím, že se nejedná o týmovou dohodu deseti kačerů, kteří se navzájem podškrábnou a pak se tváří, že byli v jednu chvíli na deseti místech. Nedávno se tady probíral server, kde si zájemci mohli směnit finálky multin nebo mysterek. Z mého pohledu je "týmový" odlov ještě větší prasárna než to kšeftování s finálkami. GC je hra a každý ať si ji hraje, jak chce. I ubohosti se asi meze nekladou.
  • 0

#18 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 17:29

slvs napsal/a:
Především chci ubezpečit, že nikomu nezávidím. Přesněji řečeno nejde o závist, ale obdiv. Ten je ovšem podmíněn tím, že se nejedná o týmovou dohodu deseti kačerů, kteří se navzájem podškrábnou a pak se tváří, že byli v jednu chvíli na deseti místech.
Nedávno se tady probíral server, kde si zájemci mohli směnit finálky multin nebo mysterek. Z mého pohledu je "týmový" odlov ještě větší prasárna než to kšeftování s finálkami.
GC je hra a každý ať si ji hraje, jak chce. I ubohosti se asi meze nekladou.

takže nám neprozradíš, o koho/o co jde?
  • 0

#19 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 17:29

prosimtě, nepletme si týmové odlovy, kdy se vydají pro cache např 4 lidi (mimo jiné i proto, že to je potřeba) a odlovy typu, že každý je na jiném konci republiky, tam kombajnuje a pak to nasypou dohromady do jednoho accountu a statistik
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#20 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 17:34

ale na jeden sdružený account se přece v gcingu ofiko hraje. V žebříčku nejlepších hledačů máš jak pořadí jednotlivců tak vedle toho i pořadí týmů. Že jeden z týmu sbírá třeba v úplně jiný republice je naprosto vpořádku, dokonce žádoucí, jinak by si mezi sebou zavazeli.
  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama