Přejít na obsah


Fotka

Kešovací výkony


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
41 odpovědí na toto téma

#21 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 17:39

No...mě je přes 50, jsem dost opotřebovanej (hulím a chlastám) ale 40 km za den v průměrném terénu ještě ujdu. Můj rekord je 30 kešulí za 6 hodin v terénu (20km, sólo, po lese), takže myslím že takový výkon pro mladého, trénovaného není zas takový problém. Jde o to si pěkně naplánovat trasu.
  • 0

#22 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 18:21

Smogeo napsal/a:
ale na jeden sdružený account se přece v gcingu ofiko hraje.
V žebříčku nejlepších hledačů máš jak pořadí jednotlivců tak vedle toho i pořadí týmů. Že jeden z týmu sbírá třeba v úplně jiný republice je naprosto vpořádku, dokonce žádoucí, jinak by si mezi sebou zavazeli.

:o mně asi něco uniklo...o jakém dvojím žebříčku je řeč? Já znám jenom jeden společný.
Jestli to měla být zase ironie, tak to příště napiš tak, aby to bylo každému jasné
  • 0

#23 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 18:41

A o jakém žebříčku je vlastně řeč, ať už jednom nebo dvojím? :D (To byla taková poloironie.)
  • 0

#24 frluky

frluky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 22:49

slvs: vůbec neřeš žádné statistiky. Každý si je dělá podle svého a žádné nejsou objektivní (i když znám jen jednu). Už tu bylo několik verzí, jak kdo loví , buď v týmu (na každém konci republiky nebo spolu), sólově či na huntech. Já za sebe mohu jen říct, že jsem byl osobně přítomen u všech svých zalogovaných keškách. A můj nějvětší denní nález je 145 keší na huntu v Rakousku (Quer durchs Weinviertel) včetně po cestě tam i zpět. Ale samozřejmě autem s dalšími 3 kačery. Tedy 100 keší za den se dá, ale nepochopím 300 keší za den. Možná to jde, ale co z toho "kačer" má. Chtěl jsem si to jen vyzkoušet, toť vše. Geocaching má nám ukázat něco nového co ještě neznáme, tedy zajímavé místa a vyluštit si něco nového. Jinak taková rychlá zábava něco stojí :-) Tedy ber ty statistiky s humorem a hraj si to podle svého. Ale hlavně poznávej něco nového díky geocachingu.
  • 0

#25 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 23:08

Když je co lovit, není těch 300 problém "procházkovým" tempem. 200 šlo v pohodě s "kombajnem" Vídně (hrozně blbě proveditelným) a jízdou do Maďarska a zpět (pro dvě keše).
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#26 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 23:24

frluky napsal/a:
... Tedy 100 keší za den se dá, ale nepochopím 300 keší za den. Možná to jde, ale co z toho "kačer" má. ...

no vidíš, ne "možná", ono to jde doopravdy, tři stovky za 15 hodin. A budeš si asi divit, ale i to se dá docela užít jako zábava...
  • 0

#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 9:59

dr.vota napsal/a:

frluky napsal/a:
... Tedy 100 keší za den se dá, ale nepochopím 300 keší za den. Možná to jde, ale co z toho "kačer" má. ...

no vidíš, ne "možná", ono to jde doopravdy, tři stovky za 15 hodin. A budeš si asi divit, ale i to se dá docela užít jako zábava...


Já Ti tedy nevím, ale připadá mí, že pokud nelovím power trail, kde je to vlastně fuk, tak si, u dlouhých šňůr keší nepamatuju, která byla která a nemalá část toho zážitku z lovu se vytrácí.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:51

frluky napsal/a:

Tedy ber ty statistiky s humorem a hraj si to podle svého. Ale hlavně poznávej něco nového díky geocachingu.


to frluky: Já v zásadě nic neřeším a to, co jsem nadnesl na začátku je spíš řečnická otázka. (Jakkoliv jsem to šoupnul do špatného oddílu fóra.)
Já nikomu neupírám snahu mít co největší počet bodíků. Ať si to každý hraje, jak chce. Je to možná jen popíchnutí a šťouchanec, že ze sebe nemusí kačer dělat až takového trapáka. Nechci nic vnucovat, ale krása geocachingu je někde, kde starý Klapzuba plácá o fotbalu. Když chce někdo vyhrávat i za cenu faulů, je to jeho věc. Nemůže ale chtít, aby si ho ostatní vážili. A ta vážnost je odvozena od počtu a obtížnosti keší, který dotyčný odlovil. Pokud ne, tak nechápu, proč si na bodíky hrajeme.
  • 0

#29 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:58

Ale ono jde i pres 1000 za den (samozrejme ne pesky) ;);) Teda slo to jen v jednom pripade, ktery uz ted neni mozny.
  • 0

#30 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:59

dr.vota napsal/a:
no pokud nám slvs neprozradí, komu závidí, tak to asi těžko můžeme posoudit


Pokud bych tady bonzoval, kdo si hraje na Bodbonda, dostal bych téma jinam, než jsem chtěl. Moje odlovy nemůže ovlivnit to, že někdo oznamuje cosi, co je fyzicky nezvládnutelné. Nejsem u soudu a nikoho z ničeho neobviňuji. Jen jsem naznačoval, že dloubání v nose nebo škrábání na koulích není aktivita, která patří do slušné společnosti. Kdo se cítí, nechť se vtípí. I když se nevtípí neznamená to, že se nevtípí ti ostatní :)
  • 0

#31 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:01

k-lord napsal/a:
Ale ono jde i pres 1000 za den (samozrejme ne pesky) ;);)


Jistě :)
Chuck Noris se narodil ve srubu, který sám postavil.
  • 0

#32 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:04

slvs napsal/a:

k-lord napsal/a:
Ale ono jde i pres 1000 za den (samozrejme ne pesky) ;);)


Jistě :)
Chuck Noris se narodil ve srubu, který sám postavil.


To nebyl vtip, to jsem myslel vazne.
  • 0

#33 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:05

k-lord napsal/a:

slvs napsal/a:

k-lord napsal/a:
Ale ono jde i pres 1000 za den (samozrejme ne pesky) ;);)


Jistě :)
Chuck Noris se narodil ve srubu, který sám postavil.


To nebyl vtip, to jsem myslel vazne.

On to taky myslel vážně....nebo snad chceš říct že Chuck svůj rodnej dub nepostavil??? :D
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#34 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:07

Ondrus napsal/a:
On to taky myslel vážně....nebo snad chceš říct že Chuck svůj rodnej dub nepostavil??? :D


Ja myslim, ze to uz spise patri tady. ;);)
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

#35 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:10

To nebyl vtip, to jsem myslel vazne.


A to bylo v terénu bez možnosti jízdy autem nebo na kole, co jsem uvozoval na začátku při celkové vzdálenosti mezi kešemi 50 km? A to fakt bylo vážně? No tak to mě po.... Pak se dá i ten Chuck brát vážně. Smrtelně. (S tím Chuckem znám i jiné naprosto vážné a reálné příběhy ze života.)
  • 0

#36 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:12

slvs napsal/a:

To nebyl vtip, to jsem myslel vazne.


A to bylo v terénu bez možnosti jízdy autem nebo na kole, co jsem uvozoval na začátku při celkové vzdálenosti mezi kešemi 50 km? A to fakt bylo vážně? No tak to mě po.... Pak se dá i ten Chuck brát vážně. Smrtelně. (S tím Chuckem znám i jiné naprosto vážné a reálné příběhy ze života.)


Docetl si ten prispevek cely i s tou zavorkou nebo jen tu prvni cast? Pak by ti doslo, ze jsem asi mel na mysli auto a tudiz ne tezky teren. Byl to PT, ktery je uz archivovany.
  • 0

#37 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:19

[b]k-lord napsal/a:

Docetl si ten prispevek cely i s tou zavorkou nebo jen tu prvni cast? Pak by ti doslo, ze jsem asi mel na mysli auto a tudiz ne tezky teren. Byl to PT, ktery je uz archivovany.


Já nechci být osobní. Ale když chceš:Ty jsi četl to, co jsem psal na začátku? Pak by ti došlo, že téma posouváš jinam.
  • 0

#38 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:30

slvs napsal/a:
Já nechci být osobní. Ale když chceš:Ty jsi četl to, co jsem psal na začátku? Pak by ti došlo, že téma posouváš jinam.


to by ses musel vratit o par prispevku vys, kde se zacalo resit uz nekolik stovek kesi za den, takze posouvat jinam se to uz zacalo davno.
  • 0

#39 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:31

slvs napsal/a:

To nebyl vtip, to jsem myslel vazne.


A to bylo v terénu bez možnosti jízdy autem nebo na kole, co jsem uvozoval na začátku při celkové vzdálenosti mezi kešemi 50 km? ...

dokud nám neřekneš, která konkrétní oblast to je, tak tady můžeme akorát plácat pofidérní argumenty o ničem :|
  • 0

#40 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:34

posouvat jinam se to uz zacalo davno.


Na to tu máme zámek, jehož použití bych slvs doporučil.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama