Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.9.617


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
136 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 15:58

"Dokážeme to opravit?
...no, snad!"
;)

Tedy, opravná verze 2.5.9 přináší:

* Oprava importu z Field-notes.
* Oprava exportu vadných atributů do GPX.
* Doplněn aktuální seznam států a území.
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 16:17

FN fungují, díky ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 16:59

Díky, exportní skript gpxpqorg.gge.pas opět funguje;)
  • 0

#4 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 19:13

HaLuMa napsal/a:
"Dokážeme to opravit?
...no, snad!"
;)

No, fakt že jo..., 2.5.9 se mě zdá skoro tak dobrá, jako... jako 2.5.6 ;)

Díky za přidání fulltextového hledání pro CTRL-F a CTRL-G, hezký je i ten ignorecase pro hledaný řetězec.
  • 0

#5 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 19:56

jdu na to...dík
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 20:12

ToRo61 napsal/a:
No, fakt že jo..., 2.5.9 se mě zdá skoro tak dobrá, jako... jako 2.5.6 ;)

Jak skoro? Vzdyt je prece lepsi! ;)

ToRo61 napsal/a:
Díky za přidání fulltextového hledání pro CTRL-F a CTRL-G, hezký je i ten ignorecase pro hledaný řetězec.

Nemas zac, to tak nejak vyplynulo samo. :D
  • 0

#7 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 20:16

ignorecase? něco jsem někde nenašel btw: něco jako "budov -prav" asi nefunguje, co? ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 20:18

K tomu zmizlemu dotazu na instalaci - spravny rezim je ten, ve kterem jsi to naposledy instaloval. Instalator si to pamatuje a nabizi ten rezim, ktery byl naposledy pouzity. Zblbnout jej muze treba instalace pomoci rucniho nakopirovani. Pokud das aktualizaci do spravneho adresare, ale ve spatnem rezimu, tak Geoget je tam jednou, ale se dvema datovymi adresari. Vnutit mu ten spravny je jednoduche - pomoci rucni editace souboru geogetboot.ini.
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2011 - 20:21

fremen.cz napsal/a:
ignorecase? něco jsem někde nenašel

btw: něco jako "budov -prav" asi nefunguje, co? ;)


vyhledavani s ignorovanim velikosti pismen a s ignorovanim diakritiky, to tam bylo vzdy. (podle nazvu i podle autora.

Ted pribylo ignorovani velikosti pismen v ID, protoze GG zacal umet IDcka s rozlisovanim velikosti pismen, a kdo si ma pamatovat, jak to presne bylo, ze? ;)

Jinak full-text moznosti tam nejsou, nicmene jsou planovany, technologii na to mam.
  • 0

#10 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 7:54

HaLuMa napsal/a:
K tomu zmizlemu dotazu na instalaci - spravny rezim je ten, ve kterem jsi to naposledy instaloval. Instalator si to pamatuje a nabizi ten rezim, ktery byl naposledy pouzity. Zblbnout jej muze treba instalace pomoci rucniho nakopirovani.


když jsem napsal dotaz, všiml jsem si stejného dotazu u předchozí verze...
takže jsem pročetl a příspěvek "kapánek" editoval...
je fajn, že si Geoget pamatuje předchozí volbu a jelikož jsem se včera trefil, tak přístě bude jen klikat :-)) díky moc
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 0:15

GG má dobrou Cache Mapu B) Můžu si v ní naklikat linku (trasu) nebo polygon, ale co s tím pak v GG??? Nešlo by nějak udělat, aby v nabídce trasa vzal GG i seznam bodů naklikaných v cache mapě jako linku nebo v nabidce polygon zase z polygonu? Možná jsem něco přehlédl, ale pokud GG neumí využít naklikanou linku nebo polygon v mapě, tak nevím k čemu je to tam dobré... díky za radu.
  • 0

#12 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 6:13

GG - mapa kešek - naklikání polygonu - filtrování dle polygonu v GG úplně automaticky to nejde, po vytvoření polygonu je potřeba ručně uložit, např. do podadresáře Geoget\data\polygon\akce.txt . V tom, že se tento mezikrok dělá ručně, bych problém neviděl, polygony tvořím občas, a zabere mi to tak 3 minuty.
  • 0

#13 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 8:38

Mám dotaz. Kdyz si v cachemape vyklikám polygon nebo trasu kam se to po kliknutí na save ukládá. Pokud kliknu na save, zadný dialog k ulození nenabídne a ulozi se to neznamo kam. Kdyz zadam ve Win hledat Poly nebo LIne tak se nic nenajde. Děkuji.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 8:50

Protoze z bezpecnostnich duvodu webove prohlizece neumoznuji, aby javascript zapsal na disk nejaky soubor, nemuze cachemapa sama o sobe cokoliv zapsat. V tuto chvili existuje pouze rucni cesta - obsah tohoeditacniho policka zkopirovat do schranky, a treba poznamkovym blokem ulozit do textoveho souboru. A ten umistit to polygon (nebo trace) adresare v datovem adresari GG. Funguje i opacny postup, kdy si naopak do schranky date obsah nejakeho polygonoveho souboru, a ten obsah nakopirujete do editovaneho polygonu v mape. Pochopitelne se nabizi cesta, jak to zautomatizovat, a to za pomoci tesnejsi spoluprace cachemapy s geogetem. Je to v planu, ale ceka to na realizaci.
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 11:28

HaLuMa napsal/a:
Pochopitelne se nabizi cesta, jak to zautomatizovat, a to za pomoci tesnejsi spoluprace cachemapy s geogetem. Je to v planu, ale ceka to na realizaci.

Díky za info, aspoň že to půjde takto. Nedalo by se to řešit přes schránku, prostě si do schránky nakopíruju body z cachemapy a pak v GG dám vložit trasu ze schránky a ono si to samo uloží do toho textaku ve správném adresáři?
  • 0

#16 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 11:30

ten locker taky snad již bude ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#17 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 8:12

Tak nevím: Vypíšu filtrem keše. Kliknu na řádek. Dám odstranit všechny následující řádky. A mám ve výběru úplně čisto a vymeteno :-( Dělá to, když je nakliknutý řádek WP, pokud je to řádek s keší, tak tu funguje normálně.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 8:28

kolombo napsal/a:
Tak nevím:

Vypíšu filtrem keše.
Kliknu na řádek.
Dám odstranit všechny následující řádky.
A mám ve výběru úplně čisto a vymeteno :-(

Dělá to, když je nakliknutý řádek WP, pokud je to řádek s keší, tak tu funguje normálně.

Tak jsem u sebe vyzkoušel obě varianty a fungují, tedy všechny rádky pokud jsem na keši za označeným zmizí a stejně tak i při označení wpt nějaké keše, tak všechny wpt a keše za ním zmizí... takže na mém přijímači vše funguje jak má.
  • 0

#19 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 8:41

Vyzkousel jsem, problem se na mem compu vyskytne pouze pokud oznacim urcity druh wpt. Pokud oznacim treba parking, tak smazani probehne spravne. Pokud ale oznacim bod s prefixem S (stage), tak se vymaze komplet vsechno.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2011 - 8:50

lukabike.com napsal/a:
Pokud ale oznacim bod s prefixem S (stage), tak se vymaze komplet vsechno.

Aha, máš právdu. Taky u Final :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama