Přejít na obsah


Fotka

FOTOGALERIE - uz by si zaslouzila konecne upgrade ....


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 15:50

Uz se to tu parkrat resilo ale zatim nic .... Si rikam, ze je opravdu velka skoda, ze zdejsi fotogalerie doslova skomira. Pritom si nemyslim, ze by kaceri malo fotili, nebo ze sem nechteli vkladat fotografie. Spis bych rekl, ze je to tim, ze (na rozdil od zbytku tohoto webu) je galerie docela dost blbe resena. - schvalovaci proces je docela opruz, slo by pripadne resit zpetne. - trideni do kategorii je nedostatecne. - neni mozne filtrovat temata, autory, podle data, nejprohlizenejsi .... a urcite by se nasly dalsi veci. Co vy na to ??
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#2 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 17:20

...ve zkratce, naprosty souhlas. Bylo by fajn zde vidět nějaké fotečky z naších výletů po keších atd.
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 17:25

Neblázněte... ještě se rozběhne fotogalerie a už to vůbec nebude fungovat. Stačí že se na server přijde podívat víc jak 10 lidi a nedej bože že někdo něco začne psát... Galerie je ostuda a bylo by lepší ji zavřít.
  • 0

#4 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 17:32

A že jsou tady lidi psaví. Někteří mají víc jak 6000 příspěvků.
  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 17:38

kapsa: jo, bylo by to hezký sobikovi: vidiš, teď je tu 19 lidí a v pohodě. A že ses neozval, že se ti galerie nelíbí, když se před lety řešila změna redakčního systému, protože předcházející nebylo možné používat a Choze dal tohle na vyzkoušení.
  • 0

#6 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 19:05

Dpman napsal/a:
A že jsou tady lidi psaví. Někteří mají víc jak 6000 příspěvků.

:D

Jo, galerie... Jenže co sem chceš naimplementovat? Je něco lepšího a fungujícího?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#7 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 19:08

Implementace by nutně být nemusela, galerka by mohla klidně běžet samostatně na např: www.geocaching.cz/galery a pouze by se na ni odsud odkazovalo a otevřelo by se nové okno/panel. Potom by tam mohlo být "cokoli" co je aktuálně rozumné. Registrace by byly "samozřejmě" shodné jako na GC.cz, pokud by chtěl někdo uploadovat.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#8 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 19:28

Hm, pravda.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#9 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 19:35

honny napsal/a: Jo, galerie... Jenže co sem chceš naimplementovat? Je něco lepšího a fungujícího?

Ja sem nic implementovat nechci, na to jsem moc tupej - svuj web jsem si taky radeji nechal udelat od nekoho chytrejsiho .... :D
Spis mi slo o to, zda je tu nekdo, kdo by se do toho byl ochotnej pustit.
Pripadne bych se pokusil nekoho najit ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#10 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 20:42

kapsa napsal/a:

honny napsal/a: Jo, galerie... Jenže co sem chceš naimplementovat? Je něco lepšího a fungujícího?

Ja sem nic implementovat nechci, na to jsem moc tupej - svuj web jsem si taky radeji nechal udelat od nekoho chytrejsiho .... :D
Spis mi slo o to, zda je tu nekdo, kdo by se do toho byl ochotnej pustit.
Pripadne bych se pokusil nekoho najit ....

já už se kdysi do předělávání systému pustil, ale to co se tu někdy děje je takové ... demotivující
  • 0

#11 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 6:29

A co galerii ... ehm ... úplně zrušit?

A teď mě tu všichni budou kamenovat... :-)
  • 0

#12 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 8:40

Já se připojuji k těm, co by o nějakou slušnou fotogalerii stáli. Jednou jsem uvažoval, že bych sem nějaké fotky taky hodil, ale nepřišel jsem na to jak, tak jsem to vzdal. Nezřídka volíme keš podle prostředí, ve kterém je - byla by to fajn inspirace.
  • 0

#13 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 8:53

hrabosata napsal/a: Já se připojuji k těm, co by o nějakou slušnou fotogalerii stáli. Jednou jsem uvažoval, že bych sem nějaké fotky taky hodil, ale nepřišel jsem na to jak, tak jsem to vzdal. Nezřídka volíme keš podle prostředí, ve kterém je - byla by to fajn inspirace.

Presne tak, jedna fotka je casto lepsi, nez tisic slov. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#14 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 9:04

@pepa] delat cokoliv pro lidi byva v naproste vetsine pripadu silne demotivujici..
  • 0

#15 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 9:05

Pokud by o to opravdu byl zájem, tak mně se celkem líbí "Gallery2":
http://gallery.menalto.com/
Do některých redakčních systémů již existují přímo integrační moduly (např. Drupal), nevím jak je na tom ten zde použitý.
Nějaký popis toho, co je potřeba k integraci je na adrese
http://codex.gallery...tegration_Howto

Aby nedošlo k mýlce. Nejsem žádný odborník na tyto věci a rozhodně se necítím povolán to na zdejším serveru rozbíhat. Jen si myslím, že to je povedený a integrovatelný produkt. A i kdyby ta integrace nebyla, tak by mohlo stačit synchronizovat tabulku uživatelů a přihlašovacích údajů s GC.cz.
  • 0

#16 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 9:18

k hotovým galeriím a vůbec hotovým systémům: pokud by se to mělo nějak integrovat se stávajícím systémem (login, zobrazení v mapě,...), migrace, úprava pro specifické požadavky, tak to dopadne tak, že by bylo jednoduší to celé napsat. Poučení ze stávajícího systému. Proto mě tyhle snahy, přestože vypadají na první pohled nejjednodušeji, nechávají skeptickým.
  • 0

#17 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 9:38

tak z toho nedělejme pumpu na saně a prostě bude galerka, která bude běžet samosstatně a lidé si do ní udělají loginy... zobrazování na mapě považuji za nepodstatnou feature
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#18 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 9:42

pokud to bude úplně oddělené, tak nevidím smysl, to můžete rovnou nahrávat fotky někam na picassu. A už teď je bordel, když některý lidi maj jiný nick na gc.cz a gc.com. Určitě by se našli vtipálci, co by na té galerii zakládali účty na nick z gc.cz někoho jiného.
  • 0

#19 nickie.twisp

nickie.twisp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 10:27

Ahoj. Já se nabízím, že bych toto téma nějak zpracoval. Neříkám, že to bude za týden nebo za měsíc, času není moc, ale zkusím to nějak rozpracovat a následně vytvořit použitelnou foto galerii zde na webu. Pracuji v této oblasti a myslím, že mám s něčím takovým celkem zkušenosti. Souhlasím s názory, že by galerie měla být zde a udělána nově. Radši udělám vše nově, než zapracovávat funkce, specifické pro geocaching do již hotového systému. Jestli se mám tedy do něčeho pustit, tak bych potřeboval s někým spolupracovat, tj. předat přístupy, deklarace databáze atd. Následně si projdu funkcionalitu galerie a navrhnu novou, kterou vám představím. Určitě bych také uvítal nějaké náměty na novou funkcionalitu. Kontakty na mě: tel 775 336 257, ICQ: 75161447
  • 0

#20 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 11:29

nickie.twisp napsal:
Já se nabízím, že bych toto téma nějak zpracoval.

Respekt!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama