Přejít na obsah


Fotka

CZE MEGA-EVENT: CWG + GEOCOIN-SHOW BOHEMIA 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
461 odpovědí na toto téma

#421 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 6:16

S474N napsal/a:
Arne1: bohuzel, jinak to nejde, je toho moc a duplicit muze byt spousta. Sam asi ale uz vis, co mas zalogovano, tak si to potom muzes odecist.

jaké duplicity ? Coiny z výstavy nemohou být s ničím duplicitní.
  • 0

#422 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 6:22

Arne1: duplicity v jednotlivych seznamem navzajem proti sobe ;) Nicmene my dva se domluvime se pres Jabber, ok? Jeste k cele veci, co me mrzi nejvive je to, ze komunita jako takova zaziva naprosty upadek. Misto spoluprace a usnadneni zbytecne prace si tu navzajem hazeme klacky pod nohy, resime nesmyslna temata atd. Kdyby takto postupovali kuprikladu tvurci Geogetu, tak si ted delame databazi kesi tak mozna nekde na papire nebo maximalne v Excelu. Proboha, mame 21. stoleti, tak vyuzivejme moznosti teto doby a ne abychom si prepisovali kody, doslova jak trotlove, tuzkou do denicku!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#423 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 6:58

Hmmm že komunita zažívá naprostý úpadek je možná tvůj názor , pokud jen sedíš doma a dloubeš tu do naprosto každýho tématu, kterej se naskytne. Kdybys vyrazil do přírody, sem tam si odlovil nějakou kešku, zúčastnil se nějakého menšího eventu.. Tak bys viděl , že to zase až tak zlé není. Třeba u nás se teď komunita dohodla na společným výjezdu na kletterstaigy v Rakousku. A ani jsme nepotřebovali mít přes pět tisíc příspěvků na GC.CZ Moc sem do fóra nepřispívám, ale opravdu mě dožralo , že někdo může hledat hnidy na tak vydařené akci jakou Nebílovský megáč opravdu byl. A obviňovat autory eventu že někomu (tobě?) hážou klacky pod nohy, že ti nepřipravili seznam kódů v elektronické podobě. Navíc i poté co vše bylo vysvětleno proč tomu tak je. No to mi přijde fakt schizo... :(
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#424 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:24

Bisaci: mas pravdu, porad sedim doma na zadku a nic nedelam. Na eventech jsem taky nikdy nebyl. To vis, mam pouze 81 nalezu a jsem kacer teoretik :D:D:D S autorem eventu jsme si to rekli o par stran drive, proste s tim NESOUHLASIM, ale JEHO pozici chapu a respektuji. Co ovsem nechapu jsou vykriky do tmy s tim, jak budou owneri minci nastvani a kdovi co jeste.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#425 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:35

:D
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#426 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:39

Jelikoz se mi plni INBOX zde na foru. Touto cestou chci poprosit vsechny, co mi pisou o seznam, ze jej prave zpracovavam. JAKMILE BUDE HOTOV, TAK TO ZDE NAPISU i s konkretni mailovou adresou, kam si o nej budete moci napsat. Nehltte mi tedy SZ tady na foru, diky :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#427 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:46

S474N napsal/a:
muzes mi rict, KDE je konkretne problem? Jaky je rozdil v tom, jestli to nekdo bude opisovat rucne a nasledne logovat nebo jestli ty kody bude mit v el.podobe? Odpovim za tebe, pro ownera mince NAPROSTO zadny...


Mam s timhle seznamem trosku problem na moje auto mi uz chodi spousta logu od lidi kteri evidentne netusi jestli je to mince, triko nebo neco jineho. Ten kod tam mam aby me parkrat do roka potesilo kdyz si ho nekdo vsimne, tohle hromady discoverovani me jako ownera netesi. Je to jedna vec tak to zkousnu.

Dalsi ma zkusenost - ztratila se mi mince TB2GB09 vlastne uz po druhe a kdyz jsem psal tem co ji videli na eventu tak ani netusili ze se nejedna o minci ale duplikat. Proste navstevnici onoho eventu nafasovali seznam a pak psali genericky kyd...


Naproso chapu ze owneri minci nestoji o elektronickou distribuci. Bud rad ze alespon byly ty papiry s kody. Zkus pochopit ze owneri nestoji o to aby jim od 500x prislo "Krasna mince diky za ukazani", takhle jim to prijde jen 100x protoze ostatni nad tim mavnou rukou a discovernou si jen par minici co nejvic zaujalo.

Ja se pobavil focenim lidi v trickach a potom prochazkou po parkovisti. Vic an nechci.

Uzij si svuj seznam a uz NEOTRAVUJ!
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#428 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 7:55

prosím, nešlo by to vlákno raději zamknout? já jako pořadatel jsem si třeba neměl čas nic opisovat, tak jsem si mince raději prohlédl bez opisovaní a rád si od kolegů co měli čas udělat nějakej seznam do něj mrknu a zajímavé kousky si discovernu... Na místě byla ceelá řada mincí, které jsem znal, řada nezajímavých kousků a pak taky řada fakt povedených... Například tepláři I. ve 24 karátovém zlatu jsem ještě nikdy neviděl a byla to paráda (ne ten ve výstavě nebyl, ale měl ho u sebe jeden z kačerů)...
  • 0

#429 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 8:02

semik75: a kde beres jistotu, ze tvoje auto v seznamu, ktery mam, opravdu je? Dalsi tva zkusenost mne velmi mrzi, ale opetovne, co to ma spolecneho se mnou a seznamem? Opravdu si myslis, ze vsichni navstevnici ME chodi na toto forum a ze misto 100x Discovered it to bude logovat 5x tolik lidi? Nezlob se, ale vzhledem k poctu zadosti ve svem Inboxu bych nerekl, ze otravuji, osobne jsem spise opacneho nazoru. :D Navic jak psal mirotiro, nikoho nenutim ten seznam vyuzivat a navic i logovat vsechny trackables z nej. At si s tim kazdy nalozi podle sveho uvazeni - planuji i rozliseni na vystavu, tricka a ostatni, takze si kazdy muze vybrat potom podle sveho gusta.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#430 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 8:28

Poslední, a doufám že neafektovaný, pokus jak tě přimět neohlížet se jenom na své potřeby a tužby. Zkusil si se zeptat hlavního vystavovatele Lucicetky, jestli s publikací tvého seznamu souhlasí ? Myslím si, že to by měla být minimálně slušnost, když né povinnost. Seznam si pro sebe vytvoř, ale jeho publikování bys měl mít minimálně od Lucicetky povolené. Přeci jenom to nejsou tvoje coiny a tobě ty maily chodit nebudou. Což takhle si sehnat i její názor na věc.
  • 0

#431 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 8:30

Některé důvody proč by neměl být k dispozici elektronický seznam:

- majitelé coinů si to nepřejí, kdyby s ním souhlasili tak by jej vytvořili sami
- k seznamu se dostanou i ti kteří na eventu vůbec nebyli
- všichni budou logovat vše aniž by tušili co logují a zda to vůbec viděli
- bude se logovat i několik týdnů/měsíců po eventu vždy když někdo někde ten seznam najde takže majitelé si nebudou moc zrušit pravidla v poště na přesměrování logů

Pokud někdo opravdu stojí o to si zalogovat vše, tak měl možnost si kódy opsat nebo nafotit a případně si je zpracovat OCRkem. Takových lidí je zlomek z celkového počtu návštěvníků.
Pokud se ovšem zveřejní seznam tak budou logovat i ti, kterým by ta práce nestála za to, ale když bude k dispozici snadno dostupný seznam tak si to zalogují.

Za mé coiny co byli na výstavě prohlašuji:
- nevadí mi když si je někdo opsal a následně zaloguje
- nevadí mi když si je někdo vyfotil a následně zaloguje
- vadí mi jejich veřejná distribuce v elektronické podobě a v případě zveřejnění přímo na tomto portálu nebo odkazu se obrátím na správce portálu aby zasáhl

  • 0

#432 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 8:47

A+T: ja nic nebudu zverejnovat a uz vubec ne VOLNE. Udelam si je pro svou potrebu a pokud mi nekdo prokaze, ze na eventu realne byl, tak mu jej poskytnu SOUKROME a NEVEREJNE k dispozici. MAXINOHA: nezlob se na me, ale ty argumenty jsou naprosto liche. Pokud nejaky owner dal svuj coin a dokonce sam VEPSAL KOD NA ARCH pod vystavkou (jak zde jiz bylo nekym receno), tak logicky souhlasil s tim, ze to nekdo bude logovat. Nezlobte se na me panove, ale nehodlam travit mesic rucnim prepisovanim a naslednym logovanim jenom proto, ze nekoho stve predstava nejakeho elektronickeho seznamu. A stejne tak me obecne krka predstava nekoho buzerovat za to, ze si to sam neopsal. Ja osobne jsem tam byl, osobne jsem vyfotil vsechny coiny a mam vyfocene i vsechny archy. Timto koncim s jakoukoliv dalsi diskusi na toto tema - kdo to nechcete, tak si to proste nelogujte a ostatni nechte zit! HOWGH
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#433 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 8:50

Bohužel na názory těch, co coiny na výstavu zapůjčili se tu asi bude z vysoka kašlat :-( Pan pekelník si vzal do hlavy myšlenku jak pomoci utlačovanému kačerskému národu a tak nějaké důvody sběratelů musí ustoupit stranou čisté a ryzí myšlence. Jsem docela rád, že mé coiny zůstaly doma.

A+T: ja nic nebudu zverejnovat a uz vubec ne VOLNE. Udelam si je pro svou potrebu a pokud mi nekdo prokaze, ze na eventu realne byl, tak mu jej poskytnu SOUKROME a NEVEREJNE k dispozici.


jasan a co s tím udělají ti, co jim to poskytnu SOUKROMĚ A NEVEŘEJNĚ to už mě nezajímá. JÁ JSEM TO PŘECI VEN NEPUSTIL - já mám ruce čisté. Končím. Debata na toto téma pro mě ztratila smysl a obrázek o tvých morálních hodnotách jsem si již utvořil. Více nedodlám na toto téma opotřebovávat klávesnici.
  • 0

#434 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 8:55

A+T: pokud si tam nic nezapujcil, tak si opravdu ten prvni, co si ma na co stezovat. EDIT: jasne, tvoji logikou muzu za to, ze to nekdo zverejni dal. Takze vlastne otec vraha muze za sve dite, protoze ho zplodil, ze?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#435 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:00

Já jsem některé své geocoiny zapůjčil. Nebylo jich mnoho, možná úplně nejmíň ze všech. Proti seznamu nic nemám, pokud ho bude logovat ten, kdo na ME byl. Kontrolovat to samozřejmě nebudu, tohle už v mých silách není. Počítal jsem s tím, že dostanu X mailů s logy. Pokud to někdo nechce číst, stačí si nastavit filtr pošty.
  • 0

#436 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:00

Mně spíš připadá smutné, že je někdo ochoten trávit víc času řešením jak si to množství coinů zalogovat, než jejich samotným prohlédnutím. Ale každému co jeho jest, já jsem si je prohlédl a ukájet se nad tisícovkou ikonek v profilu nepotřebuju.
  • 0

#437 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:01

Chasseur23: dekuji za "podporu" alespon touto formou. Osobne to poskytnu pouze tomu, co tam byl. Co s tim kdo udela uz je kazdeho vec, ale za to pochopitelne rucit nemuzu. Stejne jako kdyz si nekdo vyfoti kody a nekomu cizimu ty fotky ukaze - v kazdem pripade dotycny podvadi pouze sam sebe. Parkis: vsak preci "podle vkusu kazdeho soudruha", ne? ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#438 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:05

muj skromny nazor: -kdyz uz nekdo poskytne coiny na vystavu, pocita s tim ze se budou logovat -kdyz uz mas moznost si zalogvat hafo minci bez nalezeni v krabce, to nejmensi co pro ferovou hru muzes udelat, je ze si je "otrocky opises" -kdyz uz jsi byl linej si ty papiry i vyfotit, nezaslouzis si mit je zalogovany Videl jsem lidi co na ty coiny v nastenkach, ani nezvedli oci, jen vyfotit a pryc a o tom si myslim svy ...
  • 0

#439 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:08

Chasseur23 napsal/a:Proti seznamu nic nemám, pokud ho bude logovat ten, kdo na ME byl.


To je ten kámen úrazu, jakmile se seznam zveřejní tak nezabráníš tomu aby to logoval kde kdo.
Nejde o těch pár stovek kačerů z eventu, ale případné tisíce kačerů co si ten seznam stáhnou, protože bude veřejný. Filtrovat můžeš, ale je to otravné když ti bude i několik měsíců na e-mail chodit stovky mailů nehledě, že se ti může stát že ti to bude brzdit normální poštu.

Opět opakuji, nevadí mi když si někdo coiny opsal/vyfotil a loguje, ale vadí mi veřejná distribuce seznamu všem.
  • 0

#440 fireman.cz

fireman.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:12

Dám taky názor k tématu a v tomhle ohledu musím podpořit S474Na. Na ME jsem byl a doufám, že i všechny coiny a CWG viděl. Opsal jsem si kody těch, které se mi opravdu líbili a vyfotil pár papírů. ALe ve chvíli, kdy bych chtěl všechny, tak je jednoduché řešení papíry vyfotit a použít programy na převod obrázku do textu, který mi v tomto ohledu pomůže. Jaký je potom rozdíl dostat sepsaný seznam v elektronické podobě, nebo si ten seznam sám vytvořit pomocí programů z fotek? Vystavovatelé museli počítat s tím, že jim bude chodit jeden mail za druhým. A ruku na srdce. Museli počítat i s tím, že si někdo udělá seznam těchto coinů. Já o seznam určitě mít zájem budu, už jen z toho důvodu, že bych si coiny rád prohlédl znovu, protože v tom spěchu jsem určitě nějaké přehlédl a abych pravdu řekl, tak díky fotografům a opisovačům jsem se ke kodum, které bych rád měl ani nedostal. Kody coinu si přeberu, prohlédnu a zapíšu si ty co mi padnou do oka. Mám čistě svědomí, protože jsem viděl všechny a to mi stačí.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama