Přejít na obsah


Fotka

CZE MEGA-EVENT: CWG + GEOCOIN-SHOW BOHEMIA 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
461 odpovědí na toto téma

#441 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:15

Jako já teda furt nechápu v čem je problém? S474N na eventu byl, mince i kódy si nafotil, zpracuje si je a zaloguje. A protože není přizdisráč a když si už s tím tu práci dal, tak je ochoten poskytnout data všem co prokazatelně na eventu byli. A zadara. Kdo nechce, nechť si o seznam nepíše, a GC si neloguje, dyk vás nikdo nenutí. Tady na těch reakcích je jen vidět malost tohohle národa - místo toho aby jste řekli dík, že jsi to zpracoval, mě samotnýmu se do toho nechtělo, nebo nemám na to čas, nebo něco v podobným smyslu, tak akorát budete shazovat práci jinejch a závidět jim...
Takže S474Ne za mě díky.
  • 0

#442 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:15

Opět navrhuji moderátorům a scorpionovi zamknout toto vlákno... zvedá se mi kufr... jinak že by logoval někdo, kdo na eventu ani nebyl by mne snad ani nenapadlo, ale asi jsem moc slušnej, nebo blbej... nehodící se škrtněte...
  • 0

#443 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:17

Maxinoha napsal/a:

Chasseur23 napsal/a:Proti seznamu nic nemám, pokud ho bude logovat ten, kdo na ME byl.


To je ten kámen úrazu, jakmile se seznam zveřejní tak nezabráníš tomu aby to logoval kde kdo.
Nejde o těch pár stovek kačerů z eventu, ale případné tisíce kačerů co si ten seznam stáhnou, protože bude veřejný. Filtrovat můžeš, ale je to otravné když ti bude i několik měsíců na e-mail chodit stovky mailů nehledě, že se ti může stát že ti to bude brzdit normální poštu.


Seznam už je stejně vytvořený, možná několik seznamů. Stejně se nedá ovlivnit, jestli ho použije někdo, kdo nebyl na ME. S tím se muselo počítat, takže nechápu, proč se tomu pořád tolik lidí diví.
Taky se divím, ale tomu, že pořadatelé ten seznam nevypustili sami.
Museli přece předpokládat, že ho někdo udělá. Zabránit se tomu dalo jedině nezveřejněním trackovacích čísel vystavených coinů.

Edit:
Samozřejmě neschvaluji veřejnou distribuci. Seznam by měl mít jen ten, kdo na ME byl.
  • 0

#444 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:21

A+T napsal/a:
jasan a co s tím udělají ti, co jim to poskytnu SOUKROMĚ A NEVEŘEJNĚ to už mě nezajímá. JÁ JSEM TO PŘECI VEN NEPUSTIL - já mám ruce čisté.

Ano, takze kdyz jsem konkretne tobe poskytnyl pozvanku do GCM mailu, tak mohu za to, ze ty to poskytnes svoje pozvanky nekomu dale, ze?

Jinak vsem rozumnym lidem dekuji za podporu - at uz vyjadrenou zde na foru nebo i soukrome (chapu to, kdyz vidim, co se zde deje, tak se vam ani nedivim, ze mi pisete soukrome).

Nakonec bych jeste dodal, ze zasluhu za seznam bych nerad vztahoval pouze na sebe, protoze je to prace nekolika lidi (a to uz pocinaje cistym OCR, tak i rucni opravou kodu - zamen 0/O a overenim spravnosti kodu)!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#445 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:25

satan je vůl a žere šišky, vo tom žádná ale, co když si tady zkouknu seznam všech zájemců o rychlé logování a jim prostě smáznu jejich log? akorát výdej práce za logování bude na druhé straně ;) mailovka se plní docela rychle a filtrovat to půjde ještě rychleji
  • 0

#446 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:41

Koukám že mamlasové logují 2x (viz. obr)
  • 0

#447 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:41

jj taky mám už pár zdvojených logů...
  • 0

#448 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:44

KaMo_cz napsal/a:
satan je vůl a žere šišky, vo tom žádná

ale, co když si tady zkouknu seznam všech zájemců o rychlé logování a jim prostě smáznu jejich log? akorát výdej práce za logování bude na druhé straně ;)
mailovka se plní docela rychle a filtrovat to půjde ještě rychleji

Vůl seš sám, nevím proč by jsi měl někomu mazat logy? Když se ti nelíbí, že ti někdo logne tvoje GC, tak jsi je na výstavu neměl dávat, nebo aspoň nezveřejňovat kódy. Já to lognu strojově, protože je mi líto trávit nad tím čas, to si raději skáknu někam do lesa odlovit nějakou pěknou krabku. A kdybych si nechtěl GC logovat, tak bych určitě našel lepší zábavu, než jet 700 kiláků na Megaevent a zpátky, vstávat před půl šestou a jít spát dlouho po půlnoci.
  • 0

#449 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 9:49

Vypadá to, že jsem se špatně vyjádřila:) Nemám nic proti seznamu, když ho někdo vytvoří. Mi jen přišlo vůči organizátorům nefér, že jsou tu "napadáni", že nezveřejní seznam coinů i když toto bylo ještě před ME uvedeno, že žádný seznam nebude. Tož asi tak;) A né že bych o seznam neměla zájem:D Coiny byly vážně nádherné a bohužel se mi povedlo pár čísílek opsat špatně:(
  • 0

#450 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:04

REVIZ napsal/a:

Když se ti nelíbí, že ti někdo logne tvoje GC, tak jsi je na výstavu neměl dávat, nebo aspoň nezveřejňovat kódy. Já to lognu strojově, protože je mi líto trávit nad tím čas, to si raději skáknu někam do lesa odlovit nějakou pěknou krabku. A kdybych si nechtěl GC logovat, tak bych určitě našel lepší zábavu, než jet 700 kiláků na Megaevent a zpátky, vstávat před půl šestou a jít spát dlouho po půlnoci.


No pěkně se nám to tady rozjelo... Trochu se obávám, že žádná podobná výstava už jen tak nebude, protože po těhle scénkách už nikdo svoje coiny nezapůjčí... :(

Já teda nevím, ale já na event jela abych viděla pohormadě CWG a taky ty mince, ale ne kvůli jejich zdlouhavému logování a zisku ikonek. Ikonky jsou sice pěkné a barevné, ale k čemu jsou vlastně dobré. Zalogovala jsem si jen 7 pro mě nejhezčích kousků, pár aut a lidí v tričku co jsem přímo potkala, ale zbytku se rozhodně věnovat nebudu, je to jen ztráta času, kvanta ikonek v profilu mě jaksi nenaplňuje...
  • 0

#451 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:11

Jeden z důvodů proč jsem na tento ME neposkytl žádný z geocoinů, které vlastním byl mimo jiné fakt, že pořadatelé avizovali, že VŠECHNY GEOCOINY BUDE MOŽNÉ DISCOVEROVAT. Bylo mi jasné co se stane. Na eventu jsem několika cacherům umožnil discoverovat svůj Moun10Bike geocoin a kdo na parkovišti viděl moje auto mohl si ho discoverovat stejně jako spoustu daších co tam na parkovišti stály. Existence listů s trackovacími čísly u stojanů přímo vybízela k tomu si pořídit seznam v elektornické podobě a všechny hromadně zalogovat. Já sám jsem měl problém si geocoiny pořádně prohlédnout. Jestli jsem si dobře všiml, v místnostech nebylo žádné výrazné osvětlení kromě oken a když je místnost ještě zaplněna lidmi, moc světla tam nebude. Ale možná jsem měl ten problém jenom já a prostě špatně vidím.
  • 0

#452 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:15

KaMo_cz: jasne, sisky zasadne s makem! Jinak opravdu me pobavila ta predstava, jak rucne mazes logy a nasledne ti to kazdej znova pres robota zaloguje. Nu coz, i to je forma seberealizace. Sedmitecka: nemyslim si, ze by organizatori byli napadani, s temi jsem si to vyjasnil a proti jejich postupu nic nemam i presto, ze s nim proste nesouhlasim. Raraku: je pekne, ze si nam sdelila duvod toho, proc si jela na event. Ja tam kuprikladu jel pro to, abych se najedl a bohuzel na me nezbylo ani kolecko salamu. :D A to, ze te to nenaplnuje preci neni na skodu, tak si je prece nebudes logovat ne? Jine to zase kuprikladu naplnuje a tak si to zaloguji. Kde je problem?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#453 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:27

S474N napsal/a:

Raraku: je pekne, ze si nam sdelila duvod toho, proc si jela na event. Ja tam kuprikladu jel pro to, abych se najedl a bohuzel na me nezbylo ani kolecko salamu. :D

A to, ze te to nenaplnuje preci neni na skodu, tak si je prece nebudes logovat ne? Jine to zase kuprikladu naplnuje a tak si to zaloguji. Kde je problem?


Sdělila jsem jen jeden z důvodů, ostatní si nechám s dovolením pro sebe. :-) Já pár koleček salámu urvala i okurku, papriku a dokonce dva kousky másla, myslela jsem si blbec, že je to sýr. :D

Já proti tomu nic nemám, napsala jsem jen svůj pohled na věc, klidně si to zaloguj, v profilu to vypadá pěkně, o tom žádná.
Jen mi vadí, či spíše mi přijde docela vtipné to "fňukání", že by někdo chtěl jít radši do lesa na krabky, ale zároveň chce hrozně ty ikonky, když už se tam kvůli těm ikonkám trmácel nevyspalý x hodin tam a zpět. Je to prostě o prioritách, které má každý nastavené jinak.
  • 0

#454 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:37

Raraku: tak to ti zavidim, podle vseho si toho snedla ovsem vice, nez bylo planovano a proto kuprikladu na nas nic nezbylo :( :D Kdyz uz jsem tam byl a celou vystavu si prosel a i nafotil, tak bych byl rad, kdybych si to mohl discovernout. A jsem nakonec rad, ze s tvym souhlasem mohu. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#455 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:44

Raraku napsal/a:
... a dokonce dva kousky másla, myslela jsem si blbec, že je to sýr. :D


:D:D To jsem rád, že nejsem sám, kdo se takto napálil :D:D
  • 0

#456 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:49

S474Ne: Kdo dřív přijde, ten dřív mele, znáš to. :D Mimochodem nechtěl bys jít raději přepisovat trackovací kódy nebo něco jiného užitečného místo toho prudění? :D
  • 0

#457 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:49

na nas taky zbyl jen hlad a kamil emanuel gott :)
  • 0

#458 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 10:51

S474N napsal/a:
Raraku: tak to ti zavidim, podle vseho si toho snedla ovsem vice, nez bylo planovano a proto kuprikladu na nas nic nezbylo :( :D

Kdyz uz jsem tam byl a celou vystavu si prosel a i nafotil, tak bych byl rad, kdybych si to mohl discovernout. A jsem nakonec rad, ze s tvym souhlasem mohu. :D:D


Ty jsi ale číslo:D:D:D
  • 0

#459 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 11:00

Raraku napsal/a:
Já proti tomu nic nemám, napsala jsem jen svůj pohled na věc, klidně si to zaloguj, v profilu to vypadá pěkně, o tom žádná.
Jen mi vadí, či spíše mi přijde docela vtipné to "fňukání", že by někdo chtěl jít radši do lesa na krabky, ale zároveň chce hrozně ty ikonky, když už se tam kvůli těm ikonkám trmácel nevyspalý x hodin tam a zpět. Je to prostě o prioritách, které má každý nastavené jinak.

Hele trošku to obracíš ne? Já jsem se jen ohradil proti tomu, že někdo chce mazat strojově loglý GC. Nefňukám. Od začátku jsem to měl takto naplánovaný a S474N ti potvrdí, že jsme to rozebírali už po cestě tam, že si ofotíme kódy, v komplu zpracujem, proženem OCRkem a strojově zalogujem. Nevím proč bych to měl dělat růčo a ztrácet tím čas. Žijeme v 21. století. Práci strojům.
  • 0

#460 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2011 - 11:10

REVIZ napsal/a:
Hele trošku to obracíš ne? Já jsem se jen ohradil proti tomu, že někdo chce mazat strojově loglý GC. Nefňukám. Od začátku jsem to měl takto naplánovaný a S474N ti potvrdí, že jsme to rozebírali už po cestě tam, že si ofotíme kódy, v komplu zpracujem, proženem OCRkem a strojově zalogujem. Nevím proč bych to měl dělat růčo a ztrácet tím čas. Žijeme v 21. století. Práci strojům.


Však jsem dala to fňukání do uvozovek, tak se nečil a neber to tak vážně. :D Trochu mě jen zarazila ta formulace, že bys tam nejel takovou dálku pokud by coiny nešly zalogovat. Já fakt měla za to, že šlo hlavně ty mince vidět naživo, ikonky jsou jen vedlejší produkt.
Vyhrožování mazáním je trochu extrém, to souhlasím, owneři coinů museli počítat s tím, že jim přijde kvanta logů a že budou strojově stejné.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama