Přejít na obsah


Fotka

Dvoutisici bod na obzoru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 20:05

Po peknem vikendu pribylo par dalsich bodu, prehoupli jsme se pres 1900 a dychame na zada kanadskym benchmarkum. Tisici WM v tehle kategorii zadal loni v kvetnu rsc_cz na Berounsku (viz link), schvalne kdo a kde se trefi do 2000? Tipuju ze to bude nekde ve Vychodnich Cechach.
  • 0

#2 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 21:50

Zrovna jsme o tom s Šelmicí mluvili jak pěkně přibývají. Osobní tip po víkendové nápovědě je, že to bude vraatja :D EDIT: i když jak koukám tak alicek se taky pěkně rozjel :)
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#3 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 7:30

Tak nam tipy nevysly, dvoutisici bod je WMB9ZX - TB 2106-17.0 Doutnáč.
Prekvapive opet Berounsko a opet rsc_cz. Gratuluju!

A ty Kanadany jsme pritom taky predbehli, takze Czech Geodetic Points je treti nejvetsi kategorie v Measurment Standards - po U.S. Benchmarks (7710) a U.K. and Ireland Trigpoints (3833).
  • 0

#4 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 12:00

Gratuluji rsc_cz k 2000 Když už jsem si vzal slovo tak, bych jen chtěl říct, že dle mých záznamů je z té 2000 již publikováno všech 13 ZNB a z 36 bodů ZGS je publikováno celkem 12 bodů. (body o. tého řádu zatím nemám spočítány, ale celkem jich je 462, budem tak na 100vce)
  • 0
Ať Vás signál provází!

#5 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 14:01

Děkuji za gratulace, poslední dobou jsem měl trochu času na výlety, jen do zakládání se mi nějak nechtělo, takže se mi to hromadilo doma...


A počty založených mi vychází nějak takhle: http://archaikum.cz/...cgp_110425.html

- v trigonometrických bodech by mělo být 23 bodů patřících i do AGS, 4 body NULRAD a 23 bodů DOPNUL

Teď ještě dohnat ty Angličany a Američany ;)
  • 0

#6 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 14:10

A já přemýšlel, že bych založil pár dalších bodů, když je naděj na tu dvoutisícovku... Zaměřených už pár mám, ale už pár měsíců prostě není čas na zakládání na webu :-( Když je pěkně, raději razím na výlety ;-)
  • 0

#7 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 16:07

já jich též pár u nás založil, trochu mě dostali revs s odmítnutím že k loutkovému divadlu musím vypracovat listing i v angličtině
  • 0

#8 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 18:42

Trauma_Zero napsal/a:
já jich též pár u nás založil, trochu mě dostali revs s odmítnutím že k loutkovému divadlu musím vypracovat listing i v angličtině

No kdyby melo divadlo vez a v makovici veze by byl geodeticky bod, tak bys ho moh soupnout do tehle lokalni kategorie, kde je cestina ok. V globalnich kategoriich je holt anglictina nutna, na to ostatne nedavno upozornoval Dorcadion tady.
  • 0

#9 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 22:34

Roman_Jaromer napsal/a:
A já přemýšlel, že bych založil pár dalších bodů, když je naděj na tu dvoutisícovku... Zaměřených už pár mám, ale už pár měsíců prostě není čas na zakládání na webu :-( Když je pěkně, raději razím na výlety ;-)


Raději se zakládáním moc nečekej. Já už to taky párkrát odkládal a pak mě někdo předběhl. A nešlo zrovna o geodetické body :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama