Přejít na obsah


Fotka

HTC Desire


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 rubino94

rubino94

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 12:14

prodám tento HTC http://mobil.bazos.c...-1skrabnuti.php Cena 7000kc
  • 0

#2 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 12:28

To nevim, jestli uspejes... Nedotovany za 6998,- (http://www.mobil-eu....?id_product=938).
  • 0

#3 rubino94

rubino94

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 12:29

jak nedotovany?
  • 0

#4 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 13:10

Dotovane telefony nabizeji operatori, pokud u nich mas smlouvu, pak Ti po roce (dle operatora) vznika narok na nakup telefonu z jejich nabidky se slevou - ta sleva se odviji od vyse tveho mesicniho pausalu. Ten priklad co jsem uvadel byl z normalniho e-shopu (nabidka nalezena behem 10 vterin pres zbozi.cz), tudiz klasicka maloobchodni cena s DPH platna pro kazdeho. Normalne bych takhle nerypal, ale po HTC uz nejakou dobu pokukuju, tak me nabidka zaujala. Ale cekam na dobu, kdy se takhle vybaveny telefon dostane (novy, nedotovany) pod rekneme 5000,- (pocitam, ze to bude cca 1 rok). Nebo na dobu az definitivne doslouzi muj stavajici telefon.
  • 0

#5 rubino94

rubino94

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 13:20

ale ja to nemam takhle pres operatora,je to normalne pres pausal,ale nevyhovuje pritelkyni dotyk a prijde ji slozity
  • 0

#6 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 13:25

To Hedgehog : nevim jakeho mas operatora, no mne se osvedcilo tlacit pri prodlouzeni smlouvy na TM, a to nastesti uz opakovane, i kdyz jejich ofiko nabidka je bida a zmar, po telefonickem kontaktu a poptavce moznosti ukonceni smlouvy jsou schopni nabidnout velice slusne podminky... poridil jsem takto prave soucasny HTC Desire za 1,-Kč pri platbe min 500 mesicne, coz tak jako tak za mych 5 a net v mobilu v kalsik verzi dam...
  • 0

brundi
 


#7 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 13:30

rubino94 napsal/a:
ale ja to nemam takhle pres operatora,je to normalne pres pausal,ale nevyhovuje pritelkyni dotyk a prijde ji slozity

O to tu ale vubec nejde :-D Jen jsem tim chtel rict, ze za 7000,- he asi neprodas, kdyz novy a original se zarukou koupis za stejnou cenu...
  • 0

#8 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 13:37

brundi napsal/a:
To Hedgehog : nevim jakeho mas operatora, no mne se osvedcilo tlacit pri prodlouzeni smlouvy na TM, a to nastesti uz opakovane, i kdyz jejich ofiko nabidka je bida a zmar, po telefonickem kontaktu a poptavce moznosti ukonceni smlouvy jsou schopni nabidnout velice slusne podminky... poridil jsem takto prave soucasny HTC Desire za 1,-Kč pri platbe min 500 mesicne, coz tak jako tak za mych 5 a net v mobilu v kalsik verzi dam...


No, já mám měsíční útratu někde kolem 250,- i s paušálem na internet, takže si moc vyskakovat nemůžu :) Ale taky na ně občas vytáhnu jako že jdu jinam a je to pak ještě o něco lepší. Ale přesto raději kupuju telefony třeba na mobilky.cz apod. Je to pro mě levnější :)
  • 0

#9 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 13:42

Aha, no zrovna Desire je kousek, ktery za neco toho vyhrozovani stoji...
  • 0

brundi
 


#10 rubino94

rubino94

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:02

prodá se za 7tis:)kdyz ma napr.nekdo kredit tak si bud koupi tento nebo za 10tis new
  • 0

#11 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:34

rubino94 napsal/a:
prodá se za 7tis:)kdyz ma napr.nekdo kredit tak si bud koupi tento nebo za 10tis new


A nebo se na Tebe vyprdne a koupi si za 6998,- uplne novej se zarukou a je jedno jestli ma kredit nebo pausal... A proto sem Ti to puvodne psal...
  • 0

#12 rubino94

rubino94

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:38

za 7tis nekoupi nove a nepis sem furt ma to bejt ze to chci prodat a ne tu resit takovy blbosti
  • 0

#13 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:40

dám 2800,-
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#14 rubino94

rubino94

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:42

ses zblaznil ne
  • 0

#15 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:51

A nezbláznil ses ty? NOVÉ stojí o něco málo MÉNĚ než tvoje POUŽITÉ, mám si teda koupit nové za 6998,- nebo použité za 7000,-? Pro co bych se asi rozhodnul, když obojí stojí relativně stejně, hm?
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?


#16 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:52

Hele, rubino, kolik Ti je? Ja jen, ze hned v prvním příspěvku do tohohle vlákna jsem posílal odkaz na e-shop, kde ho právě za tuhle cenu nový kdokoliv může koupit. A mají ho skladem. A nebo máš zrakový handicap a nečetl jsi to? Ale dobře, uz sem psát nebudu. Jednak je to OT a jednak jsem to podstatné vyjádřil hned na začátku. Bylo to míněno jako upozornění a rada pro Tebe, že za tuhle cenu to nejspíš neprodáš... Zařiď se jak potřebuješ...
  • 0

#17 rubino94

rubino94

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 14:54

tak 2800kc napise jen blbec:),mozna mate pravdu ze za 7tis uple novy taj tech 6700kc
  • 0

#18 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 15:13

takže asi takhle, pokud nový stojí 7000,- tak je nutno jej prodat za: - odečíst DPH -1200,- Kč - přístroj je již použitý, tzn minimálně -1000,- Kč jsme na částce 4800,- Kč, což by už mohla být cena, která by mohla někoho zajímat
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#19 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 15:13

Dám 2.500,-
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#20 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 15:15

zlicinaci napsal/a:
Dám 2.500,-


neblbni, to je méně jak jsem chtěl dát já :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama