Přejít na obsah


PO STOPACH GUTHA-JARKOVSKÉHO CHALLENGE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 11 duben 2011 - 21:39

Ahoj,
chtěl bych zmapovat zájem o společné zdolání výzvy GC117VQ.
Jde o červenou turistickou trasu (53km+), pěšky z Ústí nad Orlicí do Kostelce nad Orlicí, dva dny, noc pod širákem...
Ano, půjdeme to obráceně, protože cílem je krabička, která leží v Kostelci...
Když nás bude aspoň pět, udělám i event;)
  • 0

#2 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 21:57

OK, ale co když budem jen 4 a nedá to ani na ten event. To pak nebude žádný bod :)
  • 0

#3 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 11 duben 2011 - 22:01

KaMo_cz napsal/a:
OK, ale co když budem jen 4 a nedá to ani na ten event. To pak nebude žádný bod :)

Tak uděláme hardcore event pro 4B)
  • 0

#4 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 22:14

HC? tak to je teda akce jen na odpoledne ;) Jak se chceš vypořádat s tím, že pro odlov musíš mít i Letohrad? UnO není ideálně na trase. (teda pro ty co se přidají) Koukám, že mám po trase (od trasy) kupodivu 3 neodlovený.
  • 0

#5 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 22:42

Taky bych na eventík přijel.:D To abych tam dal novou pixlu.
  • 0

  BFMgold_small.jpg

Věk se počítá až ten kačerský.


#6 pipidp

pipidp

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 9:09

Mozna bych se take pridala, zalezelo by na terminu
  • 0

#7 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 11:39

ivanbok napsal/a:
Když nás bude aspoň pět, udělám i event;)


Ahoj, jen na okraj, protože předpokládám, že to byl žert: společný odlov keší je výslovně označován za něco, co nelze prohlásit za event. Minimální počet účastníků je také 15. Ale pokud bys třeba uspořádal CITO, které bude mít za cíl uklidit turistické trasy mezi těmi keškami, myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch u reviewerů...
  • 0

#8 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 11:45

Záleželo by na termínu, ale pokud by to šlo, klidně bys se přidal...
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#9 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 14:42

Doporucuji. Sel jsem tu trasu sam a chtel jsem ji udelat behem jednoho dne, ale po zrale uvaze jsem ji rozdelil na dva dny a ve finale jsem ulovil bonusovou cache. Doporucuji prerusit nekde v oblasti Litice-Potstejn. Prcijen kdyz clovek tu trasu projde, tak z toho ma jiny pocit nez kdyz navstivi jen par mist a pak finale. Po ceste doporucuji neminout cache GC198PY Buk keskovy a ulovit alespon jeden z plodu.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#10 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 12 duben 2011 - 17:27

AHA & team napsal/a:

ivanbok napsal/a:
Když nás bude aspoň pět, udělám i event;)


Ahoj, jen na okraj, protože předpokládám, že to byl žert: společný odlov keší je výslovně označován za něco, co nelze prohlásit za event. Minimální počet účastníků je také 15. Ale pokud bys třeba uspořádal CITO, které bude mít za cíl uklidit turistické trasy mezi těmi keškami, myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch u reviewerů...


Já vím že 15 je minimum, tohle má kapacitu klidně 25 - když bude zájem. Chtěl jsem vysondovat kolik lidí by to chtělo jít jako Solim. Účelem by byl pochod a říkal jsem si že by to projít mohlo, mě chybí akorát Kostelec do splnění podmínky. Drtivá většina odlovů na keši nebyla pochodem... a spíš jsem předpokládal že by se prošli kačeři z okolí.

CITO je dobrý nápad, ale nevím jak to provést technicky. Jak se to řeší třeba s plnými pytli? (Když ho nechám připravený k odvezení u cesty, tak ho nějakej vůl rozpáře... a jsme tam, kdy jsme byli.)
Jestli takové CITO u nás už bylo, postni sem prosím link.
  • 0

#11 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 17:56

Tak ten event koncipuj podobne jako Gorolski turista GC2N486 s tim ze bude logovani na konci a narok ma jen ten co projde minimalne polovinu. Ja jsem to uz prosel a je to pekny pochod, ale nezucastnim se, jelikoz pujdu nekam kde jsem jeste nebyl. To ze se budou sbirat cache po ceste je samozrejme, ale prave ta cesta je hlavni.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#12 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:10

Jen napiš, kdy by se to mohlo konat, vypadá to totiž velice lákavě, a kdyby se mi to hodilo, rozhodně bych se rád zúčastnil;)
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#13 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 18:20

Tak snad bych svoje zlenivělé tělo touto trasou taky protlačil:D. Záleží na termínu.
  • 0

#14 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 12 duben 2011 - 19:39

Datum napíšu, až se dohodnu s Honzou.
Pro ukrácení chvíle doporučuji sousední vlákno o tričkách pro východočeské geokačery B)
  • 0

#15 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 06 květen 2011 - 16:11

Tož jestli projdeme review, můžete si zapsat do diářů sobotu 11. června...
  • 0

#16 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 9:00

hmmm...to zrovna jedu na výuku v terénu:@:(
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#17 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 20 květen 2011 - 19:54

Review jsme prošli, dokonce už i kolečka jsou, viz přiložený obrázekB)
Vložený obrázek
(zleva pochodové GC2HHMN, nedelní Po stopách J. S. G.-J. a 2. verze Ousteckého cajování)
  • 0

#18 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2011 - 20:07

Do kdy je potřeba se přihlásit? Moc rád bych se zůčastnil, ale rozpis služeb budu mít až kolem 25., takže do té doby bohužel nemůžu najisto říct, zda můžu jít a nebo budu muset pomáhat a chránit...
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#19 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 20 květen 2011 - 20:12

PropertYcz napsal/a:
Do kdy je potřeba se přihlásit? Moc rád bych se zůčastnil, ale rozpis služeb budu mít až kolem 25., takže do té doby bohužel nemůžu najisto říct, zda můžu jít a nebo budu muset pomáhat a chránit...

Až budeš vědět, tak se přihlaš.
Nebo se přidáš cestou, případně jen na nedělní kus.
  • 0

#20 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2011 - 20:18

ok... jakmile budu mít rozpis a budu mít volno, přihlásím se... Díky
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama