Přejít na obsah


Fotka

Prosím jak stopnu cach?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2006 - 19:49

Prosím jak stopnu nebo spíše pozastavím cach? Naskytl se problém a nevím jak na to ICQ 291 669 501 díky
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2006 - 20:26

Prosím jak stopnu nebo spíše pozastavím cach? Naskytl se problém a nevím jak na to ICQ 291 669 501 díky

Na strance cache pod nazvem kliknes na [Click to temporarily disable] a na dalsi strance co se otevre zadas do text. pole duvod a potvrdis... A jen tak mimochodem myslim si ze by jsi mel nez zalozis cache poradne prostudovat podminky aby jsi vedel co a jak... Sice sem taky novacek s vlastni cache ale prvni co jsem udelal bylo ze jsem zjistoval co a jak.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 2:54

A jen tak mimochodem myslim si ze by jsi mel nez zalozis cache poradne prostudovat podminky aby jsi vedel co a jak... Sice sem taky novacek s vlastni cache ale prvni co jsem udelal bylo ze jsem zjistoval co a jak.

Svata pravda. Ale jestli si to odtedka budou radit a vyrikavat novacci mezi sebou, tak je to pohoda, zadny problem :]]]
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 3:25

Svata pravda. Ale jestli si to odtedka budou radit a vyrikavat novacci mezi sebou, tak je to pohoda, zadny problem :]]]

Nekdo to musi vzit zodpovedne :) Chtel jsem aby se na gc.cz objevila kolonka napoveda kde by se objevili navody rady a nejaky FAQ ale bylo mi to zamitnuto s tim ze to je na gc.com. Tak asi tak nejak...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 9:37

vzdyt se uz pracuje na wiki...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 11:23

Nekdo to musi vzit zodpovedne :) Chtel jsem aby se na gc.cz objevila kolonka napoveda kde by se objevili navody rady a nejaky FAQ ale bylo mi to zamitnuto s tim ze to je na gc.com. Tak asi tak nejak...

Me prijde, ze na GC.CZ toho je uz dost vc. odkazu na puvodni zdroj kde je vsechno. Zda se, ze bude potreba vydat navody, rady a FAQ v komiksove podobe, protoze precist si prosty psany text nedejboze v cizim jazyce je asi nad neci trpelivost a sily :-).
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 9:45

vzdyt se uz pracuje na wiki...

Jenže na tu wiki se musíš proklikat skrz diskusi a položka návody tam zatím není a podle všeho ani nebude.
Takže by to asi chtělo dát tady někam dopředu odkaz na encyklopedii českého geocachingu a do menu na gc.cz přidat položku návody a buď dát odkazy na popis ve wiki a nebo tam napsat stručný návod.

Mimochodem, na té wiki se nepracuje samo, ty texty tam musí někdo napsat !!!

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 11:46

Me prijde, ze na GC.CZ toho je uz dost vc. odkazu na puvodni zdroj kde je vsechno. Zda se, ze bude potreba vydat navody, rady a FAQ v komiksove podobe, protoze precist si prosty psany text nedejboze v cizim jazyce je asi nad neci trpelivost a sily :-).

Zajimalo by me tedy kde je na GC.CZ FAQ?? Kdyz by se melo podle tede vydavat v komiksove podobe... Bohuzel anglicky neumim a pokud je toho na GC.CZ dost tak je to v takove neprehledne forme ze vyznat se v tom jen tak novacek nezvladne. A pokud chces aby novacci delali co nejmin chyb tak se neoboruj ale snaz se pomoct.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 12:39

Me prijde, ze na GC.CZ toho je uz dost vc. odkazu na puvodni zdroj kde je vsechno. Zda se, ze bude potreba vydat navody, rady a FAQ v komiksove podobe, protoze precist si prosty psany text nedejboze v cizim jazyce je asi nad neci trpelivost a sily :-).

Pro zkušené cachery, navíc zcestovalé a vládnoucí několika jazyky, to nepochybně problém není.
Ale řešíme pomoc začátečníkům, ktaří nejsou zběhlí ani v jazyce anglickém, natož pak v použití počítače a Internetu. Pokud má nekdo pocit, že je návodů a rad už dost, tak se tvorby dalších návodů účastnit nemusí, není to povinné.
Po té, co jsem dva začátečníky naváděl, po ICQ, k opravení špatného logování TB, raději spolupracuji na návodech a české encyklopedii geocachingu.

  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 10:01

no staci se kouknout do vlakna kde se to resilo, az to bude v nejake uz pouzitelnem stavu tak by se to melo pridat jak do menu tak na wiki.geocaching.cz a ano je mi jasne ze se to nedela samo :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 12:33

Zajimalo by me tedy kde je na GC.CZ FAQ?? Kdyz by se melo podle tede vydavat v komiksove podobe... Bohuzel anglicky neumim a pokud je toho na GC.CZ dost tak je to v takove neprehledne forme ze vyznat se v tom jen tak novacek nezvladne. A pokud chces aby novacci delali co nejmin chyb tak se neoboruj ale snaz se pomoct.

Jak se v tom vyzna novacek vim, taky jsem zacinal a s mnohem mensimi moznostmi jak k informacim dojit. Na gc.cz to nebylo ani takhle.
Kazdy to dela za sebe a ve svem volnem case a ten tomu kazdy z nas venoval kdyz zacinal, musim se smat kdyz vidim jak nekdo prijde k hotovemu a jeste remca co by tu "melo byt" a vyhrozuje chybami, kdyz se "novackum" nepomuze.
Kazdy z nas delal chyby, ale kdyz lidi pribyvali postupne, tak se to jenom tak nejak lip vstrebavalo. No tak to holt bude chvili takhle :-).
To ze neumi nekdo anglicky chapu, proc si to neprelozi na internetovych prekladacich nebo nenecha prelozit od nekoho kdo umi (rodina, znami, pratele, komercni tlumocnik) uz ne.
Ja kdyz jsem nekolikrat zacinajici lidi upozornil mailem, tak se jeste urazili a vynadali mi. Poucil jsem se z toho a pristupuju k nim jako k sobe rovnym :-). At se taky trochu snazi sami, moznosti tu je vic nez kdykoli v minulosti.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 29 May 2006 - 9:03

Zajimalo by me tedy kde je na GC.CZ FAQ?? Kdyz by se melo podle tede vydavat v komiksove podobe...
......

FAQ co a jak v geocachingu

Pokud Ti tam ještě něco schází, zkus to sám najít v již hotových článcích a začlenit ...

  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 12:59

Pro zkušené cachery, navíc zcestovalé a vládnoucí několika jazyky, to nepochybně problém není.
Ale řešíme pomoc začátečníkům, ktaří nejsou zběhlí ani v jazyce anglickém, natož pak v použití počítače a Internetu. Pokud má nekdo pocit, že je návodů a rad už dost, tak se tvorby dalších návodů účastnit nemusí, není to povinné.
Po té, co jsem dva začátečníky naváděl, po ICQ, k opravení špatného logování TB, raději spolupracuji na návodech a české encyklopedii geocachingu.

Tomu rozumim, ale protoze ji tvori ti zkuseni, bude mit vzdycky nekdo pocit, ze je to ( pro nej ) neprehledne a slozite, pokud nebude znat zakladni pojmy, tak nebude stejne vedet o cem to vlastne je rec. Proto chci rit, ze by se novacci nemeli spolehat na to, ze je to nekdo v peti zakladnich krocich nauci, ale meli by sami aktivne informace hledat.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 14:20

Jarry vsimam si tvych prispevku a mam takovy dojem ze se akorat ohrazujes oproti ostatnim novackum a ze by jsi se snazil pomoct sem si nevsiml (stacilo by nahodit odkaz)... Jen poucujes a delas ze sebe dulezityho. Nechci ale timto nejak te napadat vazim si te jako zkusenejsiho cachera ale myslim si ze by jsi mohl byt ohleduplnejsi k novackum. Je to jen muj nazor co jsem si vytvoril dle tvych prispevku kde se resi nejaky problem... Jestli se mylim tak se ti omlouvam, ale je to muj nazor a myslim ze asi nebude daleko od pravdy...
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 13:05

Tomu rozumim, ale protoze ji tvori ti zkuseni, bude mit vzdycky nekdo pocit, ze je to ( pro nej ) neprehledne a slozite, pokud nebude znat zakladni pojmy, tak nebude stejne vedet o cem to vlastne je rec. Proto chci rit, ze by se novacci nemeli spolehat na to, ze je to nekdo v peti zakladnich krocich nauci, ale meli by sami aktivne informace hledat.

Proto děláme tohle:

http://czcachewiki.hidden.cz/index.php?title=Hlavn%C3%AD_strana

nebo je to špatná cesta?

  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 13:13

Proto děláme tohle:

http://czcachewiki.hidden.cz/index.php?title=Hlavn%C3%AD_strana

nebo je to špatná cesta?

Cesta je to dobra, tam jsem taky koukal. Me se na to neptej, ja tomu rozumim. Co na to ti novi? To je otazka pro ne, at tam kouknou a reknou.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 16:08

Jarry vsimam si tvych prispevku a mam takovy dojem ze se akorat ohrazujes oproti ostatnim novackum a ze by jsi se snazil pomoct sem si nevsiml (stacilo by nahodit odkaz)... Jen poucujes a delas ze sebe dulezityho. Nechci ale timto nejak te napadat vazim si te jako zkusenejsiho cachera ale myslim si ze by jsi mohl byt ohleduplnejsi k novackum. Je to jen muj nazor co jsem si vytvoril dle tvych prispevku kde se resi nejaky problem... Jestli se mylim tak se ti omlouvam, ale je to muj nazor a myslim ze asi nebude daleko od pravdy...

Tvuj nazor rozhodne neni daleko od pravdy. Myslim, ze jsem jasne napsal, ze lidi nedelim na novacky a ty druhe, nektery novacek je inteligentni a vzdelany, jiny naopak. Kvuli tomu, ze si nekdo koupil kolo si ja snad nemusim kupovat buben a placatou cepici s napisem ARMADA SPASY a travit svuj volny cas podle jeho predstav, aby se snad necitil odstrcen :-).
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 16:33

Na adrese http://www.webpark.cz/miloslavhebky/?X radi poradi, kdyz vedi vic :-). Ukazka: Dneska je tady sece o tom jak koukat na intrnet. to musite zapnout program co se menuje prohlizec.to je program co snim prohlizte sranky apoznate ho podle ze obrazk s pismenem velky A.kdyz ho otevrte tak se vam ukase sranka seznam a tam se muzte divat treba jesli bude svitit slunko nebo mrak. ataky kdyz napiste do hledaciho pasku nazev moji organizce a tuknite na misi na hledejte tk se vam ukaze moje stranka a tam vam poradim kdyz neco nevite.a to pak prijdete sem a muzte si treba précis tenhle navodek nebo ale aji jinaci.jeste taky sou a ekxistujou jinaci programi na chodeni na interet ale to nefunguje.tak to neskouste.to se muze klidne neco prihodit ato bi vas potom mrzelo ze treba mmuste koupt novej ramdisk nebo mys.tomu se rika virek.to je takova nemo c co ji ma pocitac. milosav hebky reditel organizace hebmlo
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 19:54

Tvuj nazor rozhodne neni daleko od pravdy. Myslim, ze jsem jasne napsal, ze lidi nedelim na novacky a ty druhe, nektery novacek je inteligentni a vzdelany, jiny naopak. Kvuli tomu, ze si nekdo koupil kolo si ja snad nemusim kupovat buben a placatou cepici s napisem ARMADA SPASY a travit svuj volny cas podle jeho predstav, aby se snad necitil odstrcen :-).

Souhlasim s tebou opravdu tady nad nekterymi by musel stat clovek ve stylu ARMADA SPASY, stvou me libi co se hned zeptaji aniz by vynalozili snahu neco najit. Osobne sem hledal nez sem se ptal... Ale kdyz nechci poradit tak se do novacku nenavazim...
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 May 2006 - 20:33

Souhlasim s tebou opravdu tady nad nekterymi by musel stat clovek ve stylu ARMADA SPASY, stvou me libi co se hned zeptaji aniz by vynalozili snahu neco najit. Osobne sem hledal nez sem se ptal... Ale kdyz nechci poradit tak se do novacku nenavazim...

No me nejvic mrzi, ze zrovna ty sis to vzal tak osobne, tvoje prispevky jsou rozumne a ja jsem reagoval jen na ty z nas, kteri jsou linejsi, nez jsi ty :-).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama