Přejít na obsah


Fotka

Kam jet stanovat s káčátkem do 50km od Prahy?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 22:45

Rád bych letos vyrazil s našim káčátkem prvně stanovat někam poblíž Prahy. Můžete doporučit nějaký vhodný kemp/tábořiště pro takovou akcičku? - preferuji klidná místa (dlouhé noční zpěvy vodáků apd. nebrat) - dá se tam dojet autem - nechce se mi moc vařit - rád dobré pivko - koupání tam být nemusí - nějaká pěkná keška pro děti v okolí potěší - najde se tam nějaký pěkný cíl pro výlet Díky za náměty.
  • 0

#2 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 23:10

Jeď přece tam, kde to znáš - do Ráje.;) Po R10 je to coby kamenem.. Třeba Duocamp na Branžeži je v pohodě, jezdím tam s dětmi stanovat každý rok. Akorát tam jednou za rok dost hlučí účastníci jistého, naštěstí letos již posledního geoeventu, takže si to chce ohlídat datum:) Další rychlej tip: ATC Příhrazy je ještě klidnější, někdy až mrtvolně, ideální místo pokud nosíš dítě na zádech, na kolo/kočárek je lepší Branžež. PS: Branžež - Svijany, Rohozec, Holba Příhrazy - Svijany, Holba, Plzeň
  • 0
Retired slowcacher

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 23:14

Branžež i Příhrazy znám opravdu, ale opravdu hodně dobře :D To už snad radši ale na Svitačku ;) pod Trosky.. Přiznám se, že o obou třech jsem uvažoval, ale radši bych rád někam jinam. P.S. Pro maminky je to už hodně daleko :D P.S.S. Když už, tak chci Vratislav 11
  • 0

#4 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 23:21

sobikovi napsal/a:
Branžež i Příhrazy znám opravdu, ale opravdu hodně dobře :D To už snad radši ale na Svitačku ;) pod Trosky.. Přiznám se, že o obou třech jsem uvažoval, ale radši bych rád někam jinam.

P.S. Pro maminky je to už hodně daleko :D
P.S.S. Když už, tak chci Vratislav 11


:D
Tak to je pak docela zajímavá mysterka - výše uvedené atributy + blíž ku Praze + Vratislav 11...:)
  • 0
Retired slowcacher

#5 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 10:14

Čau, z téhle oblasti mám zkušenost ze Smečna z Domu rodin. Sice nejde o stanování, ale máš to včetně jídla a to i pro batolata. Využíval jsem to, když byly moje holky ještě malé.
http://www.dumrodin....ove-pobyty.html
  • 0

#6 vlastan

vlastan

    vlastan

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 16:23

Vím, že se jednoznačně rozhodneš do kempu v Poděbradech. Vyzkoušej to o víkendu.
  • 0
vlastan

#7 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 18:39

Ahoj, hezky je taky na kokořínsku, kousek od Mělníka. Přímo v kokořínském údolí je tábořiště. Určitě bude i pár penzionů. Kolem parádní skalnaté lesy, celkem dost hospůdek, hrad, potoky, jezírka, parádní skalní byty (na podívání), roubenky atd. Na Harasově se dá i koupat. Je tam i nějaká ta keška. My tam jezdíme hodně na kole a vždy skončíme v Ráji (restaurace). Dá se tam pocourat pěšky i na kole - hodně skalních zajímavostí. Myslím, že můžu doporučit. Nám se tam líbí:-)))
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 22:48

LudaL napsal/a:
Čau, z téhle oblasti mám zkušenost ze Smečna z Domu rodin. Sice nejde o stanování, ale máš to včetně jídla a to i pro batolata. Využíval jsem to, když byly moje holky ještě malé.
http://www.dumrodin....ove-pobyty.html

to zaujalo i sobikovou :-) Urcite vyuzijeme, zajimave, diky.
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 22:50

vlastan napsal/a:
Vím, že se jednoznačně rozhodneš do kempu v Poděbradech. Vyzkoušej to o víkendu.

urcite zajimavy napad. Podivam se na blizsi info o kempu. Diky. Podebrady ja rad. Jen nevim jestli je to to spravny misto na prvni stanovani.
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2011 - 22:53

vitablondak napsal/a:
Ahoj, hezky je taky na kokořínsku, kousek od Mělníka. Přímo v kokořínském údolí je tábořiště. Určitě bude i pár penzionů. Kolem parádní skalnaté lesy, celkem dost hospůdek, hrad, potoky, jezírka, parádní skalní byty (na podívání), roubenky atd. Na Harasově se dá i koupat. Je tam i nějaká ta keška. My tam jezdíme hodně na kole a vždy skončíme v Ráji (restaurace). Dá se tam pocourat pěšky i na kole - hodně skalních zajímavostí. Myslím, že můžu doporučit. Nám se tam líbí:-)))

zajimave. Diky. Proverime rizika :-) ale tohle vede.
  • 0

#11 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2011 - 17:12

Sobikovi: Teď jsme se odtamtud vrátili:-)) Byli jsme se s rodinkou projít u Pokliček - skalní útvar, kdyžtak najdeš na netu. Riziko je tam jedno: Drápání se do kopců na některé keše je fakt záhul:-)) Např. Velká Husí cesta je fakt hustá:-)) Dával jsem ji nedávno. Ale ta rozhodně není na kačátko:-) Ještě jedno riziko: Pokud tu prší, je zima tak tu je opravdu hnusně:-))) To je lepší někam odjet:-))) Jo, dá se tu i na inlinech...
  • 0

#12 hanicka.jir

hanicka.jir

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2011 - 12:04

Mohu doporučit kemp Oase Praha,pro děti super místo a spousta možností výletů. Kolem 40 km od Prahy. Mrkněte na http://www.topcamping.cz
  • 0

#13 TimesNewYourk

TimesNewYourk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2011 - 15:22

Na co kemp? celty se dají sehnat 800 a vydrží roky
  • 0

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 22:44

hanicka.jir napsal/a:
Mohu doporučit kemp Oase Praha,pro děti super místo a spousta možností výletů. Kolem 40 km od Prahy. Mrkněte na http://www.topcamping.cz

Díky, to vypadá zajímavě..
  • 0

#15 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 7:30

Co křivoklátsko a Berounka? Kemp Višňová bejval docela dobrej (ale dlouho jsem tam už nebyl). Pěkná krajina a místa na vejlety (Koněprusy, lomy Amerika, Křivoklát...) a i keší je tu dost :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka