Přejít na obsah


Fotka

GC2RA70 vlecka na orlik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
147 odpovědí na toto téma

#81 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 18:22

Tuto sobotu (28.5.) se chystame na Vlecku z Prahy a mame jedno vetsi nebo dve mensi mista v aute. Pokud se chce nekdo pridat, necht se ozve :)
  • 0

#82 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 14:12

Kocovina napsal/a:
Tuto sobotu (28.5.) se chystame na Vlecku z Prahy a mame jedno vetsi nebo dve mensi mista v aute. Pokud se chce nekdo pridat, necht se ozve :)


Ještě zbývá jedno místo v autě, kdo by chtěl.
  • 0

#83 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 14:13

a mužete mne naložit a vyložit v Brně? ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#84 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 14:21

Už to dal někdo na kole, sice jsem četl nějaké logy, ale neudělal jsem si obrázek jestli striktně NE, či jestli se, sice s potížemi, horské kolo dá použít, zásoby záplat a lepidla samozřejmě sebou;)
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#85 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 14:48

no mluvil jsem osobne s dvema lidmi, kteri to odlovilil, a oba mi rekli striktne NE, zvlast pry jedna cast je vyzivna, kde pry jdes temer po ctyrech a tak... :(
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#86 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 15:13

riki napsal/a:
Už to dal někdo na kole, sice jsem četl nějaké logy, ale neudělal jsem si obrázek jestli striktně NE, či jestli se, sice s potížemi, horské kolo dá použít, zásoby záplat a lepidla samozřejmě sebou;)

Ty dotazy se tu stale opakuji....
1. V prvni cca tretine je usek, kde se nemusis v tunelu z krovi vejit s riditky na sirku. Na vysku by kolo (ne ty, ty ho musis nejak tlacit pred sebou) melo projit.
2. Po cele ceste lze bez problemu pichnout, i nekolikrat. :-)) (Zatim skoro vsichni co jeli, tak pichli....)
3. Zaverecny usek je o hrbolatem terenu- vytrhane prazce a diry po nich nejsou zasypane, a cele je to porostle mladymi stromky. Takze nejen ze nejedes, ale jeste se propletas mezi stromky.
4. Po 160m slezas z kola a logujes... :-)
To ze cyklisti v lozich psali, ze je dosli pesi, ktere pred tim predjeli na rovnych usecich o necem taky svedci... :-)
5. Zajimavy pristup byl ted o vikendu. Nekdo si dovezl autem starsi kolo na konec, privazal v lese ke stromu a odjel na zacatek. Po projiti mohl sednout na kolo (ono tam fakt bylo... :-) ) a odjel k autu.

Objektivne to zatim na kolo moc neni. A ze na nem jezdim tady v terenu kamkoli... :-)
Jestli ale mas masochisticke sklony, tak ale vyraz.. :-) Cili samozrejme na horskem kole se to da projet.
Jestli si to chces uzit, jdi pesky.... ;)
  • 0

#87 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:22

Kocovina napsal/a:

Kocovina napsal/a:
Tuto sobotu (28.5.) se chystame na Vlecku z Prahy a mame jedno vetsi nebo dve mensi mista v aute. Pokud se chce nekdo pridat, necht se ozve :)


Ještě zbývá jedno místo v autě, kdo by chtěl.


Ještě mám dotaz, zda-li se nechystá tuto sobotu na Vlečku i nějaká jiná motorizovaná skupina? Logistika se dvěma auty se mi zdá o fous lepší než vlaky a autobusy :)
  • 0

#88 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 18:41

Kolo, ať horské nebo jiné bych k odlovu nebral, bylo by jen a jen na obtíž. Odlov se tím nezrychlí. Spíš si celý odlov zkazíte a znesnadníte. Vím co mluvím, byl jsem tam !!! Na záda radši batoh s dobrou svačinou, než kolo.:D
  • 0

#89 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:09

Díky za reakce, říkal jsem si, že když už tam tudy prošlo skoro 500 lidí, tak by se mohla nějaká sjízdná cestička vytvořit. kolo jsem nechtěl sebou ani tak na lov, jako spíš po něm být trochu mobilnější a odlovit ještě nějakou kešuli v okolí. Chystám se tam někdy přes prázdniny, tak ještě uvidím. ještě jednou dík
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#90 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:13

J@VO napsal/a:
Kolo, ať horské nebo jiné bych k odlovu nebral, bylo by jen a jen na obtíž. Odlov se tím nezrychlí. Spíš si celý odlov zkazíte a znesnadníte. Vím co mluvím, byl jsem tam !!! Na záda radši batoh s dobrou svačinou, než kolo.:D


Přesně tak.

Tohle na kolo fakt není a to ani pro otrlé iron-meny. Ono nejde je o to že si myslíte že zrovna vy na to máte. Z celé trasy pojedete max 5 km, a to ještě budete každých 160m slejzat. Jinak roští, trnčí, bažiny, mladé stromky, valy, kamení, vytrhané pražce a makadam. Kolo povlečete jako zátěž. Lepší je douatí logistika, nebo jednoautí, a rozdělit posádku na půl protichůdně. Při setkání předat klíče od auta a jeho parkovací souřadnice.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#91 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:14

riki napsal/a:
Díky za reakce, říkal jsem si, že když už tam tudy prošlo skoro 500 lidí, tak by se mohla nějaká sjízdná cestička vytvořit.
kolo jsem nechtěl sebou ani tak na lov, jako spíš po něm být trochu mobilnější a odlovit ještě nějakou kešuli v okolí.
Chystám se tam někdy přes prázdniny, tak ještě uvidím.
ještě jednou dík


Doporučuji co nejdřív, ty kopřivy rychle rostou, křovisko bují. V létě to bude pěkná džungle. :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#92 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 20:25

Nechystá se nekdo prístí tri dny z Brna?
  • 0
Užívej života...

#93 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 21:15

Chystám se na ni sice až tu další neděli ( 5.6.) ale chci se zeptat a poprosit. Nemáte někdo vygenerované PQ této cesty? Díky
  • 0

#94 Danstahr

Danstahr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 21:47

Ať slouží... http://www.uloz.to/9.../vlecka-gpx-zip Sem na fórum mi to nějak nejde.
  • 0

#95 Danstahr

Danstahr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 21:48

smazat
  • 0

#96 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 8:57

petegeo napsal/a:

riki napsal/a:
Už to dal někdo na kole, sice jsem četl nějaké logy, ale neudělal jsem si obrázek jestli striktně NE, či jestli se, sice s potížemi, horské kolo dá použít, zásoby záplat a lepidla samozřejmě sebou;)

Ty dotazy se tu stale opakuji....
1. V prvni cca tretine je usek, kde se nemusis v tunelu z krovi vejit s riditky na sirku. Na vysku by kolo (ne ty, ty ho musis nejak tlacit pred sebou) melo projit.
2. Po cele ceste lze bez problemu pichnout, i nekolikrat. :-)) (Zatim skoro vsichni co jeli, tak pichli....)
3. Zaverecny usek je o hrbolatem terenu- vytrhane prazce a diry po nich nejsou zasypane, a cele je to porostle mladymi stromky. Takze nejen ze nejedes, ale jeste se propletas mezi stromky.
4. Po 160m slezas z kola a logujes... :-)
To ze cyklisti v lozich psali, ze je dosli pesi, ktere pred tim predjeli na rovnych usecich o necem taky svedci... :-)
5. Zajimavy pristup byl ted o vikendu. Nekdo si dovezl autem starsi kolo na konec, privazal v lese ke stromu a odjel na zacatek. Po projiti mohl sednout na kolo (ono tam fakt bylo... :-) ) a odjel k autu.

Objektivne to zatim na kolo moc neni. A ze na nem jezdim tady v terenu kamkoli... :-)
Jestli ale mas masochisticke sklony, tak ale vyraz.. :-) Cili samozrejme na horskem kole se to da projet.
Jestli si to chces uzit, jdi pesky.... ;)


Přidám i svůj cyklo názor:
Pokud se člověk z Tochovic vydá, je to cca 18 km na konec a jelikož jsem měl v Tochovicích auto, nechtělo se mi zase těch 18 zpátky pěšky, tak jsem si vzal kolo (mám slušný, tak se mi na konci přivazovat ke stromu nechtělo, jelo tedy se mnou :)). Cesta zpátky je naprosto v pohodě, cesta tam je trochu fuška, ale dá se zvládnout. Z těch cca 18 km se nedá jet tak max 5. Zbytek to jakž takž jde, ale je to místy maso ;)
Nepíchnul jsem ani jednou, ale byla to asi spíš klika. Hodně jsem si to nafouknul a po tom hrubým štěrku to místy celkem šlo.
Resume: jde to, ale dře to. Pokud nemá člověk možnost více lidí a dvou aut, tak se to dá přežít (záměrně nezmiňuju např. variantu vlakem + pěšky, to jsem byl línej, ani žádnou jinou. Já chtěl jet autem do Tochovic a tam odtud jet zase domů).
A časově? V 8:25 jsem startoval z Tochovic, cca kolem půl třetí jsem byl na konci, zpátky do Tochovic jsem jel asi hodinku a čtvrt a doma jsem byl na druhou třetinu hokeje :P
  • 0

#97 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 16:04

Danstahr napsal http://www.uloz.to/9.../vlecka-gpx-zip Mám již staženo, Díky
  • 0

#98 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 18:10

Mohl by mně prosím někdo z úspěšných lovců potvrdit zda opravdu jede autobus ze Solenic do Příbrami v sobotu 16:42. A možná by se hodily zhruba souřadnice aut. zastávky ať tam zbytečně nebloudíme když bude málo času.
  • 0

#99 Berudilek

Berudilek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 19:05

TAk zejtra tam razim busem z Prahy smer Pribram, pešky na vlecku, a pak nekam dal smer zase Pribram. Cestou mam v planu nekde se krasne vyspinkat pod sirakem :o))
  • 0
Asus A632, PocketDrake a GeoSout

#100 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2011 - 19:26

Berudilek napsal/a: TAk zejtra tam razim busem z Prahy smer Pribram, pešky na vlecku, a pak nekam dal smer zase Pribram. Cestou mam v planu nekde se krasne vyspinkat pod sirakem :o))

Tak to nezapomen na kesku GCXEWR, ktera je kousek od konce te serie a je tam opravdu famozni vyhled, viz :

http://www.michalkup...o.php?image=997
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama