Přejít na obsah


Fotka

GC2RA70 vlecka na orlik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
147 odpovědí na toto téma

#101 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 8:34

Coyote.cz napsal/a:
Mohl by mně prosím někdo z úspěšných lovců potvrdit zda opravdu jede autobus ze Solenic do Příbrami v sobotu 16:42. A možná by se hodily zhruba souřadnice aut. zastávky ať tam zbytečně nebloudíme když bude málo času.


Byli jsme tam v neděli, jel jak Příbramák 16:42, tak Pražák 17:21 (oboje o minutku dvě dříve, než je odjezd). Zastávka v Solenicích je na N 49° 36.773 E 014° 11.443, zhruba 100 metrů dále v azimutu 80 stupňů je čekací zahrádka :P
  • 0

#102 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 10:08

Ahoj, 1.6 nebo 2.6, chystám cestu na vlečku jsem s Třebíče pojedu Peugeot 106, takovej prcek ale dojede ..... :) doufám :) Pokud máte někdo zájem ozvěte se a dáme to dohromady ?
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#103 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 12:39

Sherlock Holmes napsal/a:
Ahoj,
1.6 nebo 2.6, chystám cestu na vlečku jsem s Třebíče pojedu Peugeot 106, takovej prcek ale dojede ..... :) doufám :)
Pokud máte někdo zájem ozvěte se a dáme to dohromady ?


Tak na rychlo dovolenou nevyskemram :-( Neslo by to nechat na sobotu, nebo aspon na patek ? To bych se moc rad pridal!
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#104 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 14:10

LuLuk napsal/a:

Sherlock Holmes napsal/a:
Ahoj,
1.6 nebo 2.6, chystám cestu na vlečku jsem s Třebíče pojedu Peugeot 106, takovej prcek ale dojede ..... :) doufám :)
Pokud máte někdo zájem ozvěte se a dáme to dohromady ?


Tak na rychlo dovolenou nevyskemram :-( Neslo by to nechat na sobotu, nebo aspon na patek ? To bych se moc rad pridal!


Ahoj, tak co v Pátek ? V sobotu už budu na Pernštejně :(
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#105 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 14:14

Sherlock Holmes napsal/a:
e pojedu Peugeot 106


Vzhledem k tvym proporcim mi to pripomina ono zname "jel jsem sam v preplnenem kupe" :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#106 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 14:25

S474N napsal/a:

Sherlock Holmes napsal/a:
e pojedu Peugeot 106


Vzhledem k tvym proporcim mi to pripomina ono zname "jel jsem sam v preplnenem kupe" :D:D

:@..... :D:D:D
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#107 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2011 - 16:51

Sherlock Holmes napsal/a:

LuLuk napsal/a:

Sherlock Holmes napsal/a:
Ahoj,
1.6 nebo 2.6, chystám cestu na vlečku jsem s Třebíče pojedu Peugeot 106, takovej prcek ale dojede ..... :) doufám :)
Pokud máte někdo zájem ozvěte se a dáme to dohromady ?


Tak na rychlo dovolenou nevyskemram :-( Neslo by to nechat na sobotu, nebo aspon na patek ? To bych se moc rad pridal!


Ahoj, tak co v Pátek ? V sobotu už budu na Pernštejně :(


Posouvám nahoru Díky
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#108 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 10:01

V neděli 5.6. bych chtěl zkusit vlečku. Jedu autem z Prahy. a) našel by se ještě někdo druhý s autem kvůli vyřešení logistiky? B) budu mít pár volných míst v autě z Prahy
  • 0

#109 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 19:27

Posouvám nahoru
  • 0

#110 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 19:32

Netorack napsal/a:

Coyote.cz napsal/a:
.........


Byli jsme tam v neděli, jel jak Příbramák 16:42, tak Pražák 17:21 (oboje o minutku dvě dříve, než je odjezd). Zastávka v Solenicích je na N 49° 36.773 E 014° 11.443, zhruba 100 metrů dále v azimutu 80 stupňů je čekací zahrádka :P


Díky za odpověď, v sobotu jsem si to ověřil sám přímo na místě:D:D:D.
Jediní cestující v autobuse ze Solenic byli krabičkáři;)
  • 0

#111 hyvet

hyvet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2011 - 16:55

V neděli se rovněž chystáme autem. Budeme tři. Můžeme společně vyřešit logistiku.:D
  • 0

#112 Jonea

Jonea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2011 - 12:53

Ahoj, moc prosím o kontakt, jedu autem v neděli 5.6. na Vlečku se 2 kámoškama a potřebuji se s někým svézt k autu ze startu nebo z cíle, rádi se i připojíme. Prosím sms 605 264 666. Moc děkuji. Pepa
  • 0

#113 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2011 - 11:28

Ahoj, zdravim vsechny co se na tuto serii jeste nevydali, planujeme maly vylet s vyuzitim volnych dnu pristi tyden. Plan mame takovyto: nedele - odjezd z domu (Semily - lib. kraj), keseni po trase (MB, PHA, Pribram), ubytovani (bud penzion nebo stan podle pocasi), nejake drobne pripravy na rano a spanek pondeli (neni statni svatek, ale cast z nas do prace nemusi a cast dostala nebo si vzala volno) - odlov serie vlecka na orlik (pokud nebude druha parta lidi tak alespon pojedou nejaky spoje zpatky kdyz neni to volno), po odlovu asi uz bude unava a tak nejak bysme to videli na nejake posezeni nad pivkem a spanek utery - sbalit se a jet domu cestou zas kesovat trasa podobna jako tam, ale tak aby zas byl prostor na kese. O co nam jde ? zalovit si, vyvetrat se, uzit si to, proto shanime partu lidi, kteri idealne dorazi vlastnim autem abysme mohli vyresit logistiku. Zatim jsme tri, ale mame jeste lidicky co nevi jak to bude v praci takze mozna pojedeme plni, pokud by bylo misto muzeme nekoho po trase vzit (kvuli malemu auto max 1 osoba :( ) Je nam jedno odkud budete, cesta tam a z5 by byla v rezii kazdeho auta a keseni po ceste tudiz takzez, pokud byste byli nekde od nas tak samozrejme muzeme cesty spojit a projet spolecne :) na pripadnem ubytovani se pracuje. nekdo se mozna divi, proc ne pondeli - streda -> pokud pojedeme sami v pondeli pojedou spis nejake spoje z konce na zacatek, navic stredu nechavame volnou v pripade slusneho pocasi planujeme jeste FCPT Pripadni zajemci o spolecny odlov necht poslo SZ muzeme se dohodnout na podrobnostech :) Lovu zdar!
  • 0

#114 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 10:38

Opravdu se k nam v pondeli nikdo neprida ? :(
  • 0

#115 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 11:25

m.e.d.v.e.d.i. napsal/a:
Opravdu se k nam v pondeli nikdo neprida ? :(


Pokud by se jeloz Brna tak by se přidat dalo. Ale nevím o nikom kdo by z Brna chtěl jet.
  • 0

#116 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 12:29

My bohuzel jedeme ze severu, ale kdybste vypravili auto tak bysme se mohli rano sejit na jedne strane vlecky odvezt jednou auto na konec vratit se a vyrazit. Myslim ze v brne by se zajemci nasli, ale chtelo by je kontaktovat mozna pres nejaky vase lokalni forum.
  • 0

#117 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 14:16

m.e.d.v.e.d.i. napsal/a:
My bohuzel jedeme ze severu, ale kdybste vypravili auto tak bysme se mohli rano sejit na jedne strane vlecky odvezt jednou auto na konec vratit se a vyrazit. Myslim ze v brne by se zajemci nasli, ale chtelo by je kontaktovat mozna pres nejaky vase lokalni forum.

vypravit auto je to nejmensí, ale naplnit ho kačerama bývá velký problém
  • 0

#118 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 15:05

Kdyby byli lidi a auto, přidal bych se příští víkend (9. nebo 10.) z Brna či Olomouce.
  • 0

#119 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 18:27

Njn je to pracovni den no je to skoda, bud se tam s nekym potkame, a nebo to hold absolvujeme nejak busmo. ale lov bude nuda v malem poctu lidi :D
  • 0

#120 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 21:25

Jo tak nuda jo? My ti jako nejsme dost? Tak v osm nás naber;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama