Přejít na obsah


Fotka

GC2RA70 vlecka na orlik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
147 odpovědí na toto téma

#121 Sassyyk

Sassyyk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2012 - 20:37

Ahoj. Já s Maroshem (tzn. 2 lidi) máme v plánu vyrazit v sobotu 28.7.2012 na Vlečku. Hledáme někoho, kdo by nás odvezl z parkování na konci série (dorazíme vozem) na začátek a já pak mohu odvézt po odlovu zase na začátek, případně opačně... Prostě hledáme posádku druhého auta na zajištění logistiky :-). Ozvěte se mi kdyžtak přes profil na gc.com (Sassyyk). Díky.
  • 0

#122 vikina

vikina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 20:55

Kdo jste byl v poslední době na Vlečce? Jde to projet na kole, v lozích je dost poznámek o trní a křoví, tak aby neměli georobotci problém. Díky moc Věra:p
  • 0

#123 e.lisabeth

e.lisabeth

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 21:08

projíždět vlečku na kolích s děckama? Hmmm odvážná:)
  • 0

#124 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 7:08

vikina napsal/a:
Kdo jste byl v poslední době na Vlečce? Jde to projet na kole, v lozích je dost poznámek o trní a křoví, tak aby neměli georobotci problém. Díky moc Věra:p


Obávám se, že na kole budeš mít problém i ty, o georobotcích ani nemluvě... Já bych do toho fakt nešla. Ovšem na vlečce jsem byla chvíli po publikaci, za tu dobu z toho třeba davy lovců udělaly autostrádu. ;-)
  • 0

#125 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 8:59

Ahoj, byl jsem tam ted o vikendu a na kolo to neni. Jinak pokud zvolite vlak do Tochovic a odjezd ze Solenic, tak bacha, aby vam neujel bus v tech 17h, pak uz se odtamtud nedostanete...kdybych nemel nahodou brachu pobliz, tak jsem spal v lese. Mimochodem pri vystupu z vlaku jsem potkal jiny kacery, tak jsem nakonec taky nesel sam:)
  • 0

#126 cxdr

cxdr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 12:34

vikina napsal/a:
Kdo jste byl v poslední době na Vlečce? Jde to projet na kole, v lozích je dost poznámek o trní a křoví, tak aby neměli georobotci problém. Díky moc Věra:p


Taky jsem byla o víkendu a na kolo to není ani náhodou a to hned ze dvou důvodu - jedním je terén, kde je kolo opravdu spíš na obtíž a pak krabička se hledá, loguje a ukládá co 170 - 200 m, takže doporučuju rozhodně pěšky a pokuď možno ještě ve více lidech. My to zdokonalili, takže jsme v týmu měli hledače, logovače, obsluhovče GPS a uklízeče keší (i tak nám ta sranda trvala celých 6 hodin) :-) cdxr
  • 0

#127 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 13:02

cxdr napsal/a:

vikina napsal/a:
Kdo jste byl v poslední době na Vlečce? Jde to projet na kole, v lozích je dost poznámek o trní a křoví, tak aby neměli georobotci problém. Díky moc Věra:p


Taky jsem byla o víkendu a na kolo to není ani náhodou a to hned ze dvou důvodu - jedním je terén, kde je kolo opravdu spíš na obtíž a pak krabička se hledá, loguje a ukládá co 170 - 200 m, takže doporučuju rozhodně pěšky a pokuď možno ještě ve více lidech. My to zdokonalili, takže jsme v týmu měli hledače, logovače, obsluhovče GPS a uklízeče keší (i tak nám ta sranda trvala celých 6 hodin) :-) cdxr


Souhlas, na kole je to silenost, teda az na par mist. cca okoli 20-30 kesky housti, ke konci zase zbytky prazcu. pokud se jde ve vice lidech, doporucuju rozdeleni funci, viz vyse. Jeden s GPS, dalsi na logovani a ukladani kesek. ve dvou jsme to v bahennich podminkach a prestavkou na jidlo dali cca za 9 hodin (cesta tam i zpatky). pokud pojedete autem, tak nechat auto u 48 kesky, je tam paradni misto na zaparkovani na vjezdu do lesa
  • 0

#128 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 13:50

Já to dal na kole a sám, takže jsem si všechno dohledával, logoval, uklízel, ba i GPS obsluhoval a kromě pár úseků to zase až tak děsný nebylo :D Ale s dětma na kole, to určitě neee.
  • 0

#129 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 13:57

vikina napsal/a:
Kdo jste byl v poslední době na Vlečce? Jde to projet na kole...

Ano, byl jsem minuly vikend. Ne na kole projet nejde. Tuplem ne s detma.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#130 ReeR

ReeR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 15:11

Ahojda, my tam byly s GeoCulí v červnu, někdy začátkem. Měly jsme 2 plně naložená kola protože jsem jely z Prahy (jsou tam fotky). Jako nebyl to med a prvních 10 keší a posledních asi 10 keší jsme musely ltačit dost nechuitným terénem ale zvlády jsem to.
  • 0

#131 spider111

spider111

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 21:02

Nechystáte se někdo o víkendu 25. nebo 26. 8.?;)
  • 0

#132 vikina

vikina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 11:47

Hmmm, tak jste mě ukecali :D na kole s dětma teda ne. Tak to na nás bude muset Vlečka počkat do příštího roku díky za info:)
  • 0

#133 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 11:52

vikina napsal/a:
Hmmm, tak jste mě ukecali :D na kole s dětma teda ne. Tak to na nás bude muset Vlečka počkat do příštího roku
díky za info:)


delas dobre, predstava tlaceni kole par kilometru, k tomu u vic jak 90% kesek sesedani kazdych cca 200m je desny. kolo se fakt hodi jen v pripade navratu na vychozi misto. jinak je to prijemny celodenni vylet (pokud vyjde pocasi)
  • 0

#134 MEQ

MEQ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 12:14

A co takhle v termínu od 20.08. do 24.08. Budu v campu na Orlíku, ráda bych si tuto sérii odlovila, ale chybí mi společnost (psa mám:) Má vize: Nechat auto v Příbrami (mohu nabrat někde v okolí Orlíku) a vlakem se přemístit do Tochovic, poté buď odlov půlky s návratem do Tochovic nebo odlov celé a ze Solenic busem pro auto do Příbrami (rozvoz případných kačerů po okolí).
  • 0

#135 spider111

spider111

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 15:22

MEQ napsal/a:
A co takhle v termínu od 20.08. do 24.08. Budu v campu na Orlíku, ráda bych si tuto sérii odlovila, ale chybí mi společnost (psa mám:) Má vize: Nechat auto v Příbrami (mohu nabrat někde v okolí Orlíku) a vlakem se přemístit do Tochovic, poté buď odlov půlky s návratem do Tochovic nebo odlov celé a ze Solenic busem pro auto do Příbrami (rozvoz případných kačerů po okolí).

..............
Hmm, bohužel to kvůli zaměstnání nepůjde:( Bohužel pouze víkendy...
  • 0

#136 MarHon

MarHon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2012 - 16:13

spider111 napsal/a:
Nechystáte se někdo o víkendu 25. nebo 26. 8.?;)


Nejspíš 25.8. ;)
  • 0
Náš tým : Mar tina Hon za

#137 MarHon

MarHon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2012 - 15:42

Najdete se ještě někdo, kdo plánuje vlečku na sobotu ? ;)
  • 0
Náš tým : Mar tina Hon za

#138 SAKULPOL

SAKULPOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2012 - 14:00

Ahoj mozna se tam potkame zalezi jeste na pocasi jaky tam bude u nas sviti slunicko tak podle logu 25.08.12;)
  • 0

#139 MarHon

MarHon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 21:56

Bohužel v plánovaný víkend kdysi v létě na odlov Vlečky kvůli počasí nedošlo. Jelikož bude příští víkend uložena k zimnímu (a věčnému) spánku, vyvstává otázka... kdo se na ni tento víkend chystá ??!?
  • 0
Náš tým : Mar tina Hon za

#140 dracenka

dracenka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2012 - 5:53

Tento víkend už něco mám, nehodí se ti to příští nebo neplánuje někdo příští víkend vlečku - odjezd z Prahy?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama