Přejít na obsah


Fotka

GC2RA70 vlecka na orlik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
147 odpovědí na toto téma

#1 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 10:52

O vikendu chceme jet autem z Brna na tuto serii, nekde tam prespat a lovit v oblasti Pribrami. Hledam 2 lidi. Pripadne nechcete se nekdo sejit primo na miste clecky na orlik a vydat se na odlov spolecne ? Bude vetsi sranda a dala by se take lepe zvladnout logistika = 2 auta, jedno nechat na jedne strane a druhe na druhe.
  • 0

#2 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 10:58

Ahoj Tome. Jel bych hned, ale tento vikend mam obsazeny :-( Kdyby to nahodou nedopadlo a odlozil jsi to na jindy, tak dej urcite vedet!
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#3 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 11:42

LuLuk napsal/a:
Ahoj Tome. Jel bych hned, ale tento vikend mam obsazeny :-( Kdyby to nahodou nedopadlo a odlozil jsi to na jindy, tak dej urcite vedet!


Ahoj, jasne, vse zalezi na pocasi.
  • 0

#4 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 17:53

Ahoj krtci_hledaci, já si také plánuji tuto sérii na některý den o víkendu 30.4. - 1.5. Do auta se k vám asi nepřidám, bydlím poblíž u Dobříše. Logistika s auty zní docela dobře, uvidíme, kolik lidí se ještě připojí. NadaK2 ;)
  • 0

#5 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 20:38

NadaK2 napsal/a:
Ahoj krtci_hledaci, já si také plánuji tuto sérii na některý den o víkendu 30.4. - 1.5. Do auta se k vám asi nepřidám, bydlím poblíž u Dobříše. Logistika s auty zní docela dobře, uvidíme, kolik lidí se ještě připojí.
NadaK2 ;)

tak to je bezva. Pockame co se bude dit.
  • 0

#6 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 20:42

Sice mírný OT, ale možná se tam potkáme...také se tam o víkendu s geokolegyní chystáme:-) (jsme z Prahy, takže mimo vaši akcičku) Případně se těším na microevent:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#7 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 21:42

Anupev napsal/a:
Sice mírný OT, ale možná se tam potkáme...také se tam o víkendu s geokolegyní chystáme:-) (jsme z Prahy, takže mimo vaši akcičku) Případně se těším na microevent:-)


Ahoj, nejedna se nam o to naplnit auto, ale spise se tam setkat a odlovit spolecne ? Dalsi zajimavou veci by mohlo byt prejet autem na jednu stranu a po ukonceni serie odvest ridice pro jeho auto aby nemusel team jit pesky k autu.
  • 0

#8 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 23:17

krtci_hledaci napsal/a:

Anupev napsal/a:
Sice mírný OT, ale možná se tam potkáme...také se tam o víkendu s geokolegyní chystáme:-) (jsme z Prahy, takže mimo vaši akcičku) Případně se těším na microevent:-)


Ahoj, nejedna se nam o to naplnit auto, ale spise se tam setkat a odlovit spolecne ? Dalsi zajimavou veci by mohlo byt prejet autem na jednu stranu a po ukonceni serie odvest ridice pro jeho auto aby nemusel team jit pesky k autu.


Jj. To jsem vyčetl a pochopil.:-) My budeme drsnokačeřit od vlaku pěškobusem, takže bychom byli spíš závaží:-)) (navíc jsem se ještě s kolegyní nedohodl na přesném čase) Ale jak říkám, pokud se setkáme, rádi hodíme řeč atd.:) Vidím to na sobotu. V poznání by neměl být problém...provokativně jsme se označili trackovatelnými ID předměty:-D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#9 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 18:04

Taky se tam v sobotu chystam, tak pripadne muzeme vyladit logistiku :-)
  • 0

#10 X-JAM

X-JAM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 21:12

To vypadá na pěkný zájezd :D. Máme v plánu taktéž na sobotu asi 7:49 vlakem z Příbrami. Kdyby měl někdo auto v Solenici nebo poblíž, určitě se domluvíme. Dohonit autobus bude totiž dost divoké.
  • 0

#11 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 21:42

no vyladit logistiku by bylo super, takze v kolik sraz s autama a kde ?
  • 0

#12 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 22:41

Koukám, že se tam chystá slušný nájezd. Já plánuji v sobotu ráno autobusem do Zduchovic, cestou do Solenic odlovit keš Nad Podkovou, která vypadá na krásnou vyhlídku, a pak pokračovat proti směru číslování na poslední vlak do Tochovic. Celkem bez odboček nějakých 24 km. Opačně se mi to moc nelíbí, jednak bych musel vyrazit z Prahy už v 6:18 a odjezd zpět je taky strašně brzo.
  • 0

#13 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 8:21

Ahoj Krtci, kolik vás v autě pojede a cca v kolik plánujete být u Příbrami? Přijde mi skoro nejlepší realizovat přesuny na začátek série z Příbrami dle doporučení autora a pak se tam opět vrátit. Jinak je rozptyl aut na začátku a konci série velký a nevím, zda se tak něco časově ušetří. Spát plánujete venku nebo v hotelu?
  • 0

#14 Verusik

Verusik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 8:45

Když vidím kolik kačerů se tam chystá, tak se toho trochu děsím. Nicméně pokud vše dopadne dobře, tak budu vyrážet z Prahy v sobotu v 6:10 do Tochovic. Ze Solenice mám domluvený odvoz, takže pokud by se někdo vyskytoval v cíli v tu správnou dobu (ta záleží na tom v kolik můj odvoz skončí v práci :-D), můžeme kousek přiblížit.
  • 0

#15 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:07

Tak to bude asi nemalý eventík:D taky mám choutky na tuto sérii, ale ještě uvidím podle počasí a nálady:D ani v tomto případě však neporuším tradici a jako přibližovadlo použiji vlak a poté pěškochod v kombinaci s místním busemB)
  • 0

#16 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:49

NadaK2 napsal/a:
Ahoj Krtci,
kolik vás v autě pojede a cca v kolik plánujete být u Příbrami?
Přijde mi skoro nejlepší realizovat přesuny na začátek série z Příbrami dle doporučení autora a pak se tam opět vrátit. Jinak je rozptyl aut na začátku a konci série velký a nevím, zda se tak něco časově ušetří. Spát plánujete venku nebo v hotelu?


Ahoj, v aute jsme zatim 3. Spat budeme asi pod stanem nekde v okoli. Presun z Pribramy nechceme protoze se neradi vazeme na autobus, takze jsme se domluvili na logistiku s presunem pomoci aut.
  • 0

#17 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 11:50

Jinak jeste stale mame jedno misto v aute. Jedeme z Brna.
  • 0

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 14:09

Premyslim, ze bych se tam taky vydal. Jenom mi neni jasne, jak to chcete udelat s tim prohozenim aut, protoze kazdy vyleze na opacne strane, nez ma svoje auto.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#19 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 14:29

S474N napsal/a:
Premyslim, ze bych se tam taky vydal. Jenom mi neni jasne, jak to chcete udelat s tim prohozenim aut, protoze kazdy vyleze na opacne strane, nez ma svoje auto.


Nevím, jak to plánují zdejší lovci, ale já bych si to představoval asi takto:

Skupina A i B přijíždí na START
Vystupují všichni z A i B vyjma řidičů
Auta A i B (se svými řidiči) pokračují do CÍLE
Z Cíle se na START vrací auto A, které veze oba řidiče.

Nyní vypadá situace tak, že všichni a auto A jsou na STARTU + v CÍLI čeká auto B.

Keškování...

V cíli nastupuje do auta B jeho řidit a odváží posádku A na START
Auto B se vrací pro svou posádku do CÍLE
Všichni jedou domu logovat...
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 14:38

Kocovina: tak tohle me pochopitelne taky napadlo, ale pocitam s tim, ze maji neco "promakanejsiho", nez jezdit jak trumpeta tam a zpet :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama