Přejít na obsah


Fotka

Kde domov můj


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
72 odpovědí na toto téma

#1 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 19:27

Smazáno, příspěvek porušoval zákony ČR (neoprávněné zvěřejňování osobních údajů §180 3), pomluva §184 2) - údaje od autora žádnosti o smazání)


  • 0
Vložený obrázek

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:00

Tak jsem se podival na reportaz a rikal jsem si, ze mi tam neco nehraje. Ze takove naschvaly nebudou jenom tak - a najednou v textu jsem se to dozvedel - je to byvaly partner a otec. Zajimave, ze tohle v reportazi vubec nepadlo. Jinak zastupci mesta urcite nic nevydali, to vydala pohrebni sluzba, trosicku se me tohle zobecnovani totiz nelibi, nicmene uznavam to, ze to bylo urcite pochybeni. Na druhou stranu, kdyby se dotycny rozhodl prijit primo na hrbitov a tam urny vykopat/vyjmout, tak tomu stejne nikdo nezabrani. Co se syna tyce, k tomu se radeji vyjadrovat nebudu, protoze to je v urovni spekulaci (vsem je stejne jasne, jak rodic, u ktereho je dite, toto dokaze nalezite "ovlivnit"). Co se utoku vuci osobe verejne tyce (strazniku,...), tak to proste neni pripustne a neni mozno to resit jejich napadenim i presto, ze jednaji proti pravu - je mozno si stezovat a resit to vyhradne "ex post". Dalsi argumentace stylem "byl to starej estebak", kde to proboha jsme? Pokud mi nekdo cini prikori, tak se snazim shromazdit co nejvice dukazu (nahravky audio/video, dalsi dukazy co prokazuji me tvrzeni - prokopnute dvere) a potom to preci resim oficialni cestou. Jinak mi prijde opravdu HODNE pritazene za vlasy, ze by soudci ci statni zastupci z Brna zrovna chteli znicit nejakou zenskou a jeji dite. Nejde o zadny majetkovy/financni prospech, respektive nevidim motiv pro takove konani. Pokud se mi nelibi rozsudek, tak se preci odvolam na vyssi instanci. Stejne jako prace konkretnich policistu - eskaluji problem na nadrizeneho, pripadne informuji Inspekci MV. Kdyz to shrnu, netusim na ci strane je ci neni pravda, ale jsem si zdela jist, ze ty problemy nejsou pouze na jedne strane. Cele je to na muj vkus moc jednostranne podane a prijde mi to doslova jako nejaky spatny sen. Co se me tyce, tak na miste pisatelky bych v soucasne dobe setrval na uzemi Svycarska a snazil se to nejak resit na dalku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:27

Jeste jsem o tom lehce premyslel a nejak sem asi nepochopil, co po verejnosti pisatelka presne chce? Chce se jenom vybrecet a spolecne si zanadavat na soudni mafii a dalsi veci? Nebo jde o nejakou realnou vec? Nebo si snad mysli, ze se za ni bude verejnost nejak rvat apod.? Pokud ano, tak to ji zklamu, protoze jsem presvedcen, ze z takto podanych argumentu (navic opravdu SILNE jednostranne zamerenych) by delal nejake konkretni zavery pouze blazen, ktery by se za ne mel snad i bit? Proc kuprikladu na tom svem webu nezverejni opravdova FAKTA - tzn. overitelne a prokazatelne veci, kuprikladu oskenovana trestni oznameni, korespondenci nebo i rozsudky jednotlivych soudu.

Dalsi veci je trosicku zefektivnit sve jednani. Psat papezovi a nasledne se tim chlubit je jiste zajimave, ale jako efektivnejsi bych videl kuprikladu zainteresovani ruznych sdruzeni, napriklad konkretne spolek Salamoun.

Tak to je prozatim vse, co me k tomu napada.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#4 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 20:44

Blábol.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#5 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:00

Že by se proti Lošťákovým spikl celej svět se mi fakt nechce věřit...taky bych uvítal nějaký aspoň oskenovaný oznámení, tohle mi připadá horší než za totáče v 50. letech a jako velká šílenost...proč by chtěli vyštípat jednu matku s klukem z města a ještě takhle brutálně fakt nechápu a připadá mi to hodně přitažený za vlasy...co by z toho všechny ty soudci a zastupitelé měli. Osobně si myslím, že pokud se toto OPRAVDU stalo, tak asi bude problé na obou stranách, jinak je to sci-fi
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:02

Orion, James Cole, Hugo Toxxx, Hana Hegerová. . .
Pardon, to jsem si nemohl odpustit, to bylo první co mě při názvu tématu napadlo :D
  • 0

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:15

http://www.celostnim...a-osobnosti.htm (diagnoza F60.0)
Ostatně soudím, že tohle tady opravdu nemá co dělat...zkuste ombudsmana, když už ne...
  • 0

#8 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:18

doporucuju probrouzdat mou oblibenou stranku!!! ... B)
  • 0

#9 Baloni

Baloni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:26

rogosaku, vim ze je to citlive tema, zvlast pokud se jedna o tvou matku a tobe je 14 let (jestli jsem to teda dobre pochopila). Ale ten "dopis" je napsany tak nesrozumitelne a bez nejakych konkretnich dukazu, ze to nepusobi moc dobre. Co zkusit se obratit tam kde nyni jsi na nejakeho jineho dospeleho cloveka z tveho okoli, napr. ze skoly nebo na nekoho, komu veris (ale mimo tvoji rodinu), aby nezavisle posoudil tuto situaci? Pripadne ti pomohl kontaktovat nekoho kdo by ti mohl nejak pomoct. Rozhodne nejsi v lehke situaci, ale vse se da nejak resit, podle me nejlepe kontaktovat nekoho nezavisleho a vyslechnout si nestranny nazor. Drzim palce
  • 0

#10 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:30

Dámy a pánové, více informací podáme v následujících dnech, včetně Těch oznámení (vskutku dobrý nápad) bohužel mne je líto některých keškařů kteří se vlastně smějí nad cizím neštěstím, je mi z toho vážně smutno. Snad to budou jen jedinci kteří to mají v hlavě trochu pomotané. Ale věřím že se to zdá jako horor, nevěřili tomu ani u výslechu ve Švýcarsku a museli jsme tam to doložit právě tyto spisy, ale byly tedy dost ve věci. Dobrou noc a více info zítra
  • 0
Vložený obrázek

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2011 - 21:31

MildaPajda napsal/a:
doporucuju probrouzdat mou oblibenou stranku!!! ... B)


A co jako? Podivej se nejdriv na tu reportaz, ta asi tezko byla vymyslena. Pokud to nekdo hodil na hoax.cz, tak to jeste neznamena, ze je to opravdovy hoax. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 11:50

Ten případ opravdu vymyšlený není, bohužel sháním scaner, nemám žádný po ruce. Jesli to někdo označil jako spam tak to uráží moji keškařkou etiku, možná se tento článek semka nehodí, ale myslím, že by to mělo být kdekoli.
  • 0
Vložený obrázek

#13 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 11:57

Rogosak napsal/a:
Ten případ opravdu vymyšlený není, bohužel sháním scaner, nemám žádný po ruce. ....

Ale digitální foťák máš (dokonce i kameru, jak je vidět na youtube), že? Tak bez výmluv, stačí vyfotit a je to hned. :)
A pořád jsi nenapsal(a), čím vlastně ti tady mají pomoci.
Máš problém s úřady? Obrať se na ombudsmana.
  • 0

#14 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 12:31

ombudsman se řeší i na FB viz: Posílali jsme náš problém ještě za Motejla teď když jsem byly ještě v ČR ptaly jsme se co s tím je, ale bohužel nám nemohou pomoci. Ministerstvo vnitra řeklo při osobním setkání v Praze s mluvčím "Nezlobte se, ale my do toho nejdeme". Pan Vidrna z Ministerstva spravedlnosti řekl: "Doporučuji Vám zažádat o asyl v jiné zemi. Co se týče youtube tak Nova to natáčela, pokud se podíváte na jiné videa kameru mám ale ta je bohužel porouchaná a je v České republice. Pokusím se to vyfotit mobilovém fotoaparátem, v G1
  • 0
Vložený obrázek

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:05

Ja bych rekl, ze tomu celemu chybi nejaky řád a postup. Jestli jste doslova stejnym zpusobem "vyzvraceli" ty informace nekde na ministerstvu, tak se ani nedivim, ze vas poslali tam, kam vas poslali. Co se me tyce, tak me rady padly nahore - idealne udelat web a tam chronologicky uverejnit veskere veci s odkazem na konkretni dokumenty (inspirovat se muzes treba zde). Az to budete mit hotove, tak proste jednat a konat v nejake soucinnosti s temito informacemi a predevsim se zdrzet dovetku typu (starej komunista, estebak, bonzak,...). Za mnou nekdo prijit s takovouto zadosti o pomoc, tak ho vylifruju hned jenom kvuli tomuhle, protoze mi bude naprosto jasne, ze pokud neco neudelam presne podle jeho predstav, tak skoncim v jeho dalsim textu jako "starej zapsklej komunista". Zkuste premyslet a sdelovat lidem FAKTA, tzn. overitelne a hlavne realne prokazatelne veci. Myslet si muzu o lidech co chci, ale kdyz to nemam jak prokazat, tak radeji drzim hubu, jinak to dopadne jak v prvnim prispevku - kazdej radeji bude davat ruce pryc. Nehlede na fakt, ze ten prvni prispevek je tak hrozne stylisticky i celkove pojat, ze je to opravdu peklo to vubec precist.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#16 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:08

http://kdedomovmuj.b...ktere-dokumenty
Zde jsem uploadnul některé texty další důležité udělám později, jako třeba stížnost na Strasbourg
  • 0
Vložený obrázek

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:12

Rogosak: zadne "nektere". Dej si tu praci a oskenuj uplne vsechno. Potom to nejak rozumne serad a dej tomu i popisky a komentare. Stejne tak ty fotky v pocitaci otoc. Nebo cekas, ze si to bude kazdy stahovat, otacet a kdovi co jeste?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:25

bohužel se omlouvám, ale těchto dokumentů je velmi, velmi, velmi mnoho. takže kdybych to měl vše oskenovat otočit dát na web jedná se asi o 12-20GB. dokumentů o od 1-40 stránek v mizerné kvalitě. takže se pokusím uploadnout to důležité a ne kartony dokumentů
  • 0
Vložený obrázek

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:30

Az mi to pripomina ono zname:

Kdo chce, hleda zpusoby,
kdo nechce, heleda duvody.


Pokud dokument resizujes na velikost rekneme 650x900px, tak ma obvykle v JPG velikost 80-100 kB. Aby ses dostal na 12 GB, tak bys tech dokumentu musel mit statisice az miliony, takze nas tu nehoupej.

Nicmene stale jsem tu nikde nevidel odpoved na otazku, CO MA BYT UCELEM NEBO VYSLEDKEM TOHO VSEHO?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:40

http://kdedomovmuj.b...ty-k-nahlednuti omlouvám se opravil jsem to a nyní je to rovně.
  • 0
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama