Přejít na obsah


Fotka

Kde domov můj


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
72 odpovědí na toto téma

#21 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:43

S474N napsal/a:
Az mi to pripomina ono zname:

Kdo chce, hleda zpusoby,
kdo nechce, heleda duvody.


Pokud dokument resizujes na velikost rekneme 650x900px, tak ma obvykle v JPG velikost 80-100 kB. Aby ses dostal na 12 GB, tak bys tech dokumentu musel mit statisice az miliony, takze nas tu nehoupej.

Nicmene stale jsem tu nikde nevidel odpoved na otazku, CO MA BYT UCELEM NEBO VYSLEDKEM TOHO VSEHO?


rezitovani ano a tech dokumentu bude neco okolo tisice urcite. omlouvam se za 12gb, ale jedna stranka je cca 500kb a v dokumentu jich je 1-40 je jich okolo toho tisice, vsechny okopiruji...?
  • 0
Vložený obrázek

#22 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 13:52

Rogosak napsal/a:

S474N napsal/a:
Az mi to pripomina ono zname:

Kdo chce, hleda zpusoby,
kdo nechce, heleda duvody.


Pokud dokument resizujes na velikost rekneme 650x900px, tak ma obvykle v JPG velikost 80-100 kB. Aby ses dostal na 12 GB, tak bys tech dokumentu musel mit statisice az miliony, takze nas tu nehoupej.

Nicmene stale jsem tu nikde nevidel odpoved na otazku, CO MA BYT UCELEM NEBO VYSLEDKEM TOHO VSEHO?


rezitovani ano a tech dokumentu bude neco okolo tisice urcite. omlouvam se za 12gb, ale jedna stranka je cca 500kb a v dokumentu jich je 1-40 je jich okolo toho tisice, vsechny okopiruji...?


Nezlob se, ale mohl by jsi se vyjádřit k S4t4nově otázce? Je to přinejmenším slušnost a pokud se vyjadřovat nechceš, tak nemusíš, ale mohl by jsi to napsat.....Možná pak budeš působit důvěrihodněji.......;)
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#23 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 14:13

vin-lin napsal/a:

Rogosak napsal/a:

S474N napsal/a:
Az mi to pripomina ono zname:

Kdo chce, hleda zpusoby,
kdo nechce, heleda duvody.


Pokud dokument resizujes na velikost rekneme 650x900px, tak ma obvykle v JPG velikost 80-100 kB. Aby ses dostal na 12 GB, tak bys tech dokumentu musel mit statisice az miliony, takze nas tu nehoupej.

Nicmene stale jsem tu nikde nevidel odpoved na otazku, CO MA BYT UCELEM NEBO VYSLEDKEM TOHO VSEHO?


rezitovani ano a tech dokumentu bude neco okolo tisice urcite. omlouvam se za 12gb, ale jedna stranka je cca 500kb a v dokumentu jich je 1-40 je jich okolo toho tisice, vsechny okopiruji...?


Nezlob se, ale mohl by jsi se vyjádřit k S4t4nově otázce? Je to přinejmenším slušnost a pokud se vyjadřovat nechceš, tak nemusíš, ale mohl by jsi to napsat.....Možná pak budeš působit důvěrihodněji.......;)

Kdo chce...tady se fakt někdo vysmívá, a ohledně otázky a všech návrhů a informací a dotazů jsem informoval autorku dopisu.
  • 0
Vložený obrázek

#24 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 16:20

Vážení přátelé, rád bych Vás znovu poslal na stránku www.kdedomovmuj.blog.cz
Pokud Vás bude něco dále obtěžovat či zajímat, dejte mi prosím vědět. Váš rogosak
  • 0
Vložený obrázek

#25 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 17:29

Nejsem právník, ale pokud to dobře chápu, tak Šablo rodinu týral a přitom nikde nesedí. Dál si nejsem jistej, ale z toho sáhodlouhýho tučnýho textu nějak vyplývá, že Šablo je psychouš a nesmí se k rodině, resp. k synovi přiblížit. A přesto má jít matka do kriminálu za to, že syna k Šablovi nepouští. To je na palici, ale možná že tohle by mohla být cesta k řešení třeba u krajskýho soudu, protože Šablo k té rodině nesmí a přesto se snaží sebevíc se k ní dostat, a nemá zábrany k tomu použít všechno. No a ještě mě napadá, jestli je psychouš, tak klidně může nějak vydírat nebo vyvíjet nátlak na město, otázka je jak... Jinak jsem nikde taky nezaregistroval, jak konkrétně chceš pomoct...sice jsem dokumenty viděl, ale nějaká konkrétní prosba z toho pořád nějak nevyplývá. Takže víc asi ze sebe nevymáčknu. Nemám doma žádnej kulomet, abych je postřílel jako John McClane ve smrtonosný pasti:D;). Pokud tedy nenapíšeš, co konkrétně chceš, tak víc, než co jsem tady napsal, opravdu od lidí nečekej. Ale doufám, že ti to aspoň takhle pomohlo.
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#26 TimesNewYourk

TimesNewYourk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 17:47

Rogosak napsal/a:


Tyjo to jsem jsem se začetl..
  • 0

#27 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 17:55

TimesNewYourk napsal/a:

Rogosak napsal/a:
zdraví Váš rogosak


Tyjo to jsem jsem se začetl..


Člověče to musíš kopírovat celý ten dlouhý text ?
  • 0

#28 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 18:30

montezuma2:
Chtel jsem jen aby se to dozvedelo co nejvice lidi, bylo by dobre aby to vedela siroka verejnost, proto jsem to zadal sem na geocaching, protoze jsem si myslel ze jsou geocacheri inteligentni lide, ale nemohu hazet vsechny do jednoho pytle, Asi vice jak polovina lidi tady na foru se mi vysmiva. nerikam samozrejme vsichni, jesli mi rozumis montezumo2. diky za jiste pochopeni. nekteri lide mne pripadaji ze do tohoto fora pisou jen aby meli v profilu o bod vice.viz. mnoho odpovedi v tomto foru.
  • 0
Vložený obrázek

#29 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 19:43

Rogosak: stale si neodpovedel, co ma byt ucelem nebo vysledkem? Mame ti v necem nebo s necim pomoct? Jinak koukam, ze jablko nepadlo daleko od stromu - nikdo se ti tu primo nevysmiva a presto tu pises, ze polovina lidi tady nejsou inteligentni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#30 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 23:40

Dovolím si k tomuto tématu, který sem evidentně nepatří napsat svůj názor.: Matka uvádí o otci že je třicet let na hlavu. Přitom synovi je 14. Pokud tedy nebyl syn zplozen znásilněním a otec nebyl vyloučen z výchovy má matka povinnost respektovat nařízení soudu a zajistit jejich styk. Pokud neni matka schopná toto zajistit a syna na takové setkání připravit, nabízí se otázka zda-li je způsobilá k výchově. Podle mě si zde matka prostřednictvím dítěte vyřizuje s otcem účty. Článek je plný nenávisti a vypadá to že otce nenávidí už i syn. Ten se ale dozajista s nenávistí nenarodil, ale byla u něj vypěstována nepochybně právě matkou. Nejvíce postižen tím bude v následném životě právě syn. Bude disponovat synteticky vypěstovanými negativními vlastnostmi. Matka také uvádí že je syn silně nábožensky založen. Jak se tedy vypořádávají s jedním z desatera božích přikázání :,,cti otce svého a matku svou"? Jak toto vysvětlila samotnému Benediktu 16tému? Jestli tento stav trvá šest let, tak je v tomto případě soud opravdu liknavý anebo matka arogantně ignorantní. Jsem přesvědčen o tom, že kdyby se takto choval nějaký otec, tak by justice postupovala neúměrně razantněji. Zkusí se taky někdo vžít do role otce který se díky psychické nevyrovnanosti matky nestýká se svým dítětem? Proč se chce matka vrátit do vlasti? Není to proto aby mohla dávat na odiv, jak ignoruje zákony této země? Naše země se hlásí k demokracii, nikoliv k anarchii. Nejedná se v tomto případě o únos?
  • 0

#31 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 20:32

S474N napsal/a:
Rogosak: stale si neodpovedel, co ma byt ucelem nebo vysledkem? Mame ti v necem nebo s necim pomoct?

Jinak koukam, ze jablko nepadlo daleko od stromu - nikdo se ti tu primo nevysmiva a presto tu pises, ze polovina lidi tady nejsou inteligentni.


Jak jistě víte, veřejnost nemůže nijak pomoci, celým tady tímto projektem bylo aby se lidi zamysleli, že není všechno růžové, aby si taky uvědomily, co se vlastně v ČR děje. Někteří lidé na tomto fóru dávají věci zcela nesouvisející. A dělají zbytečné příspěvky. Proto si myslím, že někteří se tomu fakt vysmívají.
K tomu taky přidávám ten názor, že ten, kdo se vysmívá čemukoliv co není k smíchu mne připadne jednoduše idiot. Nikoho tímto nenapadám, nezmínil jsem žádné jméno.

Pro jistotu opakuji, že cílem všech stránek bylo informovat veřejnost přesto, že s tím nemůže nic udělat
  • 0
Vložený obrázek

#32 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 20:40

Rogosak: pokud chces informovat verejnost, tak ji informuj tim, co jsem ti radil - konkretni veci, fakta, skeny, atd. Proste na tom zapracuj a az to budes mit hotovy, tak navrhuji treba znova oslovit media, at se to dozvi vic lidi. V kazdem pripade, pokud si chcete zachovat styl uvedeny v prvnim prispevku, tak si nejsem jist, zdali cehokoliv v tomto smeru dosahnete.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#33 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 20:59

S474N: Media jsme informovali, jak bylo zminěno, dále jsme kontaktovali TN Nova podruhé, bohužel nám neodpověděli.
  • 0
Vložený obrázek

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:18

Pokud jste je informovali stejne, jako zde v prvnim prispevku, tak se nedivim. Pokud selektivne vybiras veci z mych prispevku, tak se opravdu nikam nedostaneme (respektive se nikam nedostanete vy).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:29

Myslím, že už k tomu není co dodávat. Autoři (jak uvádějí) vlastně žádnou pomoc od nás nechtějí, na konkrétní dotazy nereagují, nebo opakují předchozí jednostranná tvrzení bez důkazů... a pokud má někdo jiný názor, tak je jimi urážen. Takže děkujeme za informace, obrázek jsme si udělali, a bylo by dobré to tady asi už zamknout.
  • 0

#36 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 19:24

Smazáno, příspěvek porušoval zákony ČR (neoprávněné zvěřejňování osobních údajů §180 3), pomluva §184 2) - údaje od autora žádnosti o smazání)


  • 0
Vložený obrázek

#37 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 20:36

Vůbec jsem nepochopil, proč by měl být matkou poškozený syn korunním svědkem proti otci:o. doporučuji také něco přečíst: http://www.iustin.cz/art.asp?art=86
  • 0

#38 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 20:39

Moc změn tam nevidím, přístup v principu stejně násilný, též tučnost písma vadí. Tak nějak to znásilňuje oči.
  • 0
mishiczka1

#39 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 20:43

Promiň, ale
1) nevidím v textu žádné zřetelné změny
2) nevidím žádné odpovědi
3) čím dál víc mi to připomíná http://exotopedia.or...eznámí_telepati
4) pořád nevím, čím chcete konkrétně pomoci...tak už to sem víckrát nekopíruj
  • 0

#40 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 5:13

mishiczka1 napsal/a:
Moc změn tam nevidím, přístup v principu stejně násilný, též tučnost písma vadí. Tak nějak to znásilňuje oči.


OT "znasilnuje oci" -to je dobry, to si musim zapamatovat. :D:D:D:D

no a abych nebyl jenom OT, ja porad nevim, o co vlastne jde,je to na me moc dlouhe a neprehledne a vubec.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama